Головна

Медичне обслуговування в регіонах

  1.  ПОБУТОВЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ
  2.  Бюджетного фінансування установ охорони здоров'я оплатою сказаних ними медичних послуг за рахунок коштів страхової організації, що здійснила медичне страхування.
  3.  Зовнішній огляд і технічне обслуговування свердловин, обладнаної ШГН
  4.  Вибори і електоральні процеси в регіонах.
  5.  Геометрія посадок в мусонних регіонах
  6.  Гл а в а 25. Будівництво та архітектура малозабезпечених громадян як складова частина соціального захисту населення
  7.  Глава 4. ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ

У 2000 р сфера охорони здоров'я Сахалінської області включала:

107. 49 медичних стаціонарів;

108. 94 амбулаторних медичних установ;

109. 46 жіночих консультацій та акушерсько-гінекологічних відділень;

110.60 дитячих поліклінік, відділень, кабінетів.

Через нестачу фінансових коштів, вимушено скорочувалися окремі установи там, де були на це об'єктивні передумови (зниження попиту на медичні послуги, скорочення чисельності населення). З 1990 по 2000 р.р. число лікарняних установ скоротилося на 40%, амбулаторно-поліклінічних - на 28%. Скорочення пояснюється в основному закриттям об'єктів охорони здоров'я в сільській місцевості та малих містах. У великих містах, таких як Південно-Сахалінськ, Корсаков і Холмськ, на додаток до існуючих об'єктів охорони здоров'я в останні роки було побудовано декілька нових.

У 2000 р кількість лікарняних ліжок на 10 тис. Чоловік населення склало 130. Населення області обслуговують понад 2 тисячі лікарів основних спеціальностей і близько 7 тисяч середнього медичного персоналу, 147 акушерів-гінекологів, 211 педіатрів. Кількість лікарів на душу населення за період 1995-2000 р.р. істотно не змінилося і коливалося від 36 до 39 на 10 тис. чоловік населення

У всіх районах забезпеченість населення лікарським персоналом, окрім Південно-Сахалінська (69,0 чол. / 10000), відстає від середнього рівня по області.

 Нафту і газ |  здоров'я населення


 морський лід |  Забруднення атмосферного повітря |  Фонові показники і забруднення поверхневих вод |  Якість морських вод |  Стан морських донних відкладень |  Соціально-економічний розвиток області |  СУЧАСНИЙ СТАН РЕГІОНУ |  Історія корінного населення |  ТРАДИЦІЙНІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ КОРІННИХ НАРОДІВ |  Сфера ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ В РЕГІОНІ |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати