Головна

Рішення типового прикладу

1. A) Сформулюйте задачу за крітерієм «максимум прибутку», спонукати модель и Знайдіть решение.
  2. II. Рішення С. А. Толстой, справи и праці Толстого
  3. IV. Скласти діференціальне Рівняння и найти решение.
  4. Nbsp; Приклад 7.3 / Змінівші умови прикладу 7.1: відсотки нараховуються 3 рази в рік за ставкою 15% річніх и Платежі по ренті здійснюються 3 рази в рік.
  5. S: Загальне решение діференціального Рівняння має вигляд
  6. А раз МЕНЕ БОГА поки з Руху Самі Вигнан, стали під управління Темряви, то и Буду вам знову Показувати на прикладах - як воно жити без МЕНЕ, без БОГА.
  7. А) або основної матриці системи буде складатіся з одінічніх векторів (СЛР має єдине решение, вона Сумісна и определена);

Найти вказані Межі:

1) , А) , Б) ;

Рішення.

а) При підстановці граничного значення x = 3Вихід невізначеність увазі .

Для позбавлення від цього типу невізначеності в нашому випадка представимо квадратного трічлена чісельніка и знаменніка у виде твору лінійніх множніків, скоріставшісь відомою формулою:

,

де - Коріння квадратного трічлена .

Для чісельніка маємо: ,

Знайдемо Дискримінант:

,

за формулою коренів отрімаємо:

,

отже, .

Аналогічно для знаменніка: .

Тепер умову задачі можна переписати в Наступний виде:

.

в) .

Тут стікаємося з невізначеністю , Позбутіся від якої можна вінесенням за дужки в чісельніку и знаменніку дробу старшого ступенів змінної:

.

2) .

Рішення.

У даного випадка для звільнення від невізначеності будемо використовуват перший чудовий межа и Одне з его очевидно НАСЛІДКІВ:

; .

Рішення прикладу буде віглядаті Наступний чином:

3)

Рішення.

Тут стікаємося з невізначеністю , Перетворімо до іншого чудовим Межі . Для цього покладемо , де при , тоді .

Вислови підставу и Показник ступенів через , Отрімаємо:

= = =

61-65. Дано функція y = f (x) і значення аргументу и .

нужно:

Рішення типового прикладу | Встановити, чи є дана функція безперервної або діскретної при Даних значень аргументу;

Матеріал в Цій Книзі:

Вступ | Загальні методичні вказівки | Дисципліна и ее основні розділи, что вівчаються на 1 курсі | Рішення типового прикладу | Рішення типового прикладу | Рішення типового прикладу. | Рішення типового прикладу | Рішення типового прикладу | Рішення типового прикладу | Рішення типового прикладу |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати