Головна

З слів пісні. 4 сторінка

  1. 1 сторінка
  2. 1 сторінка
  3. 1 сторінка
  4. 1 сторінка
  5. 1 сторінка
  6. 1 сторінка
  7. 1 сторінка

Та й самє слово «жаба» вельми Незвичайна. «Жаба» - ті самє, что и «ляж в Вушка». Цікаво, кого або что запрошуються в Вушко? У Першу Черга, можна Сказати, что запрошення відносіться до будь-якіх відомостей, информации, знань. Однако, в іншу черга, оскількі мова идет про різкі Зміни в зовнішності в кращу сторону, можна Сказати, что в Вушко запрошується перспективний ладончік. Чому б і ні. КОЖЕН, поважаючій свою генетичну Схильність, змій вважатіме жабу за велике ласощі. Змії харчуються жабами. І тому жоден ладончік від вушка НЕ ??відмовіться.

Чи не тому в Давньоруська головного оздобах належало носить Довгі скроневі сережки и Ладонка на грудях. А як часто в ходу на Русі витали и вітають досі слова з коренем «лад». Дуже часто. Все йшлось до цього. Натяків за натяків.

молодільні яблука 269


Між іншім, в казці жаба-жаба спекла найкращий хліб, только ее віріб Було признал гіднім уваги царя. І найкращий хлібом квакушки булу кваша. Тільки вона припала до смаку царю. У грі слова «ква-ква-жаба» БУВ захованій шифр, Який ми з вами зараз и зняла ... с помощью аргументів и Фактів ...

Є одна казка у Льва Кузьміна «Міцне бажання», так ось вона Якраз на тему Кваші. А почінається вона так. В одній тіхій польовий селі жила дівчинка. І спочатку там все Було добро, но йшлі роки и перестало везти сільським жителям. З року в рік якісь стали відаватіся невдачі. Ті посуху, то Дощі, то все повімерзнет. І опустили люди руки в цьом селі, что НЕ рік, то пропадає на полях урожай хліба. Зажури люди, перестали засіваті поля, все одно, Мовляв, все загине, та й засіваті стало Вже нічім. І лишь одна дівчинка не стала сумуваті. Цілімі днями вона ходила по спорожніліх полях, по покинути стежками в надії хоч що-небудь відшукаті.

«Батьки, звичайна, питають:« Навіщо? »А дівчинка відповідає:« Не хочу без діла сідіті, не хочу весь день в порожній кут Дивитися ... Я на стежках-то, може, віходжу що-небудь добре, живе! »І - вірно. Ходила вона, ходила - бачіть одного разу в порожній польовий борозні отаке Гніздечко-курінь. Курінь їй Всього до щиколотки, но Всередині хтось нібіто шебуршит. «Живе Знайшла ... Перепілочка!» - Ахнув дівчинка тихо и в курінь заглянула. А там зовсім и не перепілочка, там сидить кріхітній дідок. ВІН сінімі очима дивиться, ВІН говорити дівчінці: «Ну ось, я Нарешті хоч кого-то и Дочекався ... Я - полевичок! Я вашим сільським посівне зернятко зберіг. Воно - щасливе. Тільки треба за ним як слід позаліцятіся. Клич сюди скоріше всех бажаючих ».

Альо бажаючих позаліцятіся за одним-єдиним зерном в селі, де жила дівчинка, що не виявило. Всі сказали: «Ні», - в тому чіслі и батьки самой дівчинки. Нічого НЕ вдієш, до куреня полевічка дівчинка повернулася одна. Розповіла, як булу справа. Полевичок засмутівся и зібрався йти. Альо тут дівчинка закричала, щоб ВІН НЕ йшов, что за Зернятко буде доглядаті вона одна. «Зупинивсь дідок, глянувши на дівчинку з недовірою:« Так чи що? Бажання Щось має буті очень міцнім. Чи не так на хвилин, що не на годину, не на один день ». - «Воно у мене, дідусь, надовго! Воно у мене - назавжди! Говори, что нужно делать? »

Полевичок подавши дівчінці Звичайне на вигляд зерно, ска



Ключі до Таємниць життя


зал, як его посадити, як доглядаті. Виявило, что для маленького зросту БУВ Потрібний Спеціальний догляд. Ніяка вода поблизу не годілася. Тільки м'яка, річкова. Річка булу далеко, и дівчинка тяга воду здалеку. Води Було нужно багато, вісохло земля жадібно пила и пила. Цілий день допізна дівчинка тяга воду, та так втому, что залиша ночуваті у шалашика полевічка. А вранці взялася за відро и Хотіла знову йти по воду, та розгубілася. «Варто там дерево - не дерево, стебло - НЕ стебло, но гойдається на ньом колос, а в колосі два Величезне, Стигла зерна. Одне - бурштиновий, інше - золоті. Дідок весело каже: «Це ще не всі чудо! І робота не вся. Забирай зерна в фартух, підемо шукати жорна-меленку ». Жорна були у дівчинки вдома в комірчіні. Там, що не встіглі поріг переступити, дідок велить: «Золоте зерно заховали подалі, кидай в жорна зерно бурштинового. Так крути, старайся, що не відступай! »

І жорна закрутити. Крутити и розкручуваті Було Важко. Верхній коло, кований залізом, вагою в цілий пуд. А зерно, Гладкий и міцне, катається Собі между жорна, и все їй байдуже. Чи не розколюється и не дробитися, что НЕ мелють и не подрібнюється. Муки - ні пилинки.

«У дівчинки спина болить, руки болять, дідок ж все питає колишнє, свое:« Бажання працювати НЕ зникло? Бажання не пропало? »-« Ні-і ... »- каже дівчинка, сама трохи не плаче. За вчорашній да за сьогоднішній день вона Втома очень. Альо тут бурштинові, тверде зерно лопнуло в жорна, посіпалася в підставлену Козуб Запашний борошно. Та Стільки ее посіпалося, что и інші все лукошки в комірчіні наповніліся доверху. Заплескала дівчинка в долоні: «Побіжу до батюшки, до матінки! Нехай зрадіють! Нехай матінка швідше напекти на все село хліба! »А дідок каже:« Ні! Матінку НЕ клич. Тепер і хліб на все село має ти Спекта только сама ». - «Так я не зможу! Я не вмію! »- Сплеснула руками дівчинка. «Нічого ... Постараємося - навчішся».

І стала дівчинка розтоплюваті піч, яка Вже давно не топілася, стала Тісто замішуваті. Батьки дівляться на все око, зрозуміті Нічого НЕ могут. А тут и пёчка весело затріщала и повна Ємність діжі. Мати кинулася Було допомагаті дочки, та та ее та одернула, Мовляв, матінка, помочь ти мені можеш только одним радою, все ж інше я винна сделать своими Власний руками. Альо перший хліб НЕ Вийшов. Хліби в піч НЕ спекли, а лишь закисли. Дочка в сльози, мати охає, а дідок-полевичок з куточками посміюється: «Це не біда ... Це не горе ... Це - навчання! розпалюй


молодільні яблука



грубку, заплави Тісто знову да ладом! »Взяла дівчинка за всю роботу знову да ладом. І коли з наново протопленіій грубки потягнуло підсмаженій та запашиста, то на цею Апетитний дух збіглася вся село. Зібраліся бліжні сусіди, зібраліся Далекі сусіди, товпляться біля ґанку, шумлять, запітують: «Що це у вас? Невже хліб? »А дівчинка з матір'ю віносять Короваї:« Хліб! Прігощайтеся, поправляйтесь! »

Хліб селі сподобався. Альо дідок-полевичок отказался Показувати людям. Образівся, что НЕ повірілі в него. Віддав ВІН дівчінці одного золото зерно, щоб вона передала его людям. «Піднявся з него великий колос з чисельністю числом зерен Пшеничний. Їх дістало засіяті все ріллі. І життя в селі Пішла хороша знову. А если трапляє хвацько, то люди, вірячі в собі, рук тепер не опускали. Смороду сподіваліся, смороду працювать, если даже у них Залишайся одне-єдине зернятко. Аджея зернятко-то, даже и просте, даже єдине, если за ним як слід позаліцятіся, всегда может обернуться найдівовіжнішім дивом ».

Ось така мудра казка народилася у казкар Л. Кузьміна. Мова, звичайна ж, про Кваша. Про новий, Незвичайна, натуральному хлібі. До того натуральному, что прямо від самого по-левічка ... Перший хліб, правда, не вдаючись, чогось в Рецепті НЕ вістачало, а може, від того, что в «грубці» мало Було спеку, запалі и Пізнання. Під піччю-то кодується наша розумна плазма. Переваріті все з первого разу, так щоб без всяких огріхів, й достатньо складно. Альо потім на внутрішню з Другої спроба - Вийшла все. Віявляється, Тісто треба Було заводіті з ладом ... Без ладончіка воно НЕ может буті настолько ефективного ...

Друге зерно, з которого потім вирости колос з незліченною кількістю зерен, допомогло пошірітіся цієї Ідеї повсюдне, прикрутити Рамус всех бажаючих. У зерні Аджея зосереджені суть и задум, ідея и ее колиска. Хто такий полевичок? Що це за курінь, в якому его Знайшла дівчинка? Безсумнівно, полевичок уособлює Таємницю Деяк знання, ВІН - суть цієї Таємниці, цього поля, цього колоса. У КАЗКИ Прийнято одушевляті процеси, шляхи, дороги и даже потаємні, нерозкріті скарби и Таємниці. А кого нагадує дівчинка, вона Аджея ще мала? Тільки молоду галузь зі старшого и стародавнього поколение. Вона з первородного творіння своих дорослих батьків. Вийшла только у неї. Що стали боляче зрілімі ее односельці навряд чи зайнять б таким, з їх точки зору, зовсім неперспективним делом.

А проти все, что нам нужно для безсмертя, є в



Ключі до Таємниць життя


природі, розсіяно среди усіх народів и лежить у нас перед очима. Нам нужно только це взяти и правильно застосуваті, Зупинити свой погляд там, де найважлівіше. Молодільні яблучка НЕ ??ростуть просто так на дереві. Це плід збірний, и много дечого входити. Чи не только один ладончік і не тільки одна кваша. Є й інші компоненти, напевно. Про них ми галі не знаємо, но будемо Згідно дізнаватіся. У збірну солянку молодильного напою, например, претендує золотий лимончик. Фрукт - хоч куди. Правда, его нельзя вжіваті одночасно з Кваша, так як ВІН прізупіняє бродільні процеси Всередині неї, потім на внутрішню лимон добре працює один на один з собою.

Щоб в цьом переконатіся, й достатньо сісті на лимони дієту. На одних лимонах можна відсідіті добу, двоє, Троє ... Шість, сім. Больше не раджу, бо сама не пробував. Альо сім - Було. Покладаючи харчуватіся одними лимонами - без води. І це не так Вже й Важко. Если з'являється Спрага, то ее можна зняти додатковий порцією лімонів, и тоді вона Швидко зникає. У їжу годиться только лимонний сік з м'якоттю, притому в тій кількості, в якому потребує ваш організм. Одній людіні в день достаточно буде около шести-семи лімонів, ІНШОМУ - двадцять. Це вже за потребою, по возможности, за Бажанов. Альо моя порада: почніть з малого. Спробуйте спочатку на одних лимонах посідіті добу, раптом - две доби и т.д. Чи не женіть занадто Швидко. Дайте Вашому організму прістосуватіся до такого режиму. ВІН розумний, надовго запам'ятовує всі Досліди. І ще: пийте лимонну суміш через трубочку, намагались, щоб вона НЕ попала вам на зуби. Лимон - суміш очень агресивна по відношенню до емалі зубів, Дивіться НЕ зіпсуєте зуби. Зато у Вашому організмі ВІН добро попрацює, як чудове засіб для чищення. Нирки и суглоб станут як Нові. Ті, что НЕ відміє кваша, візьме лимон и навпаки. Альо зуби все-таки бережіть. После лимонного соку рот краще прополоскаті водою для більшої впевненості та Збереження.

Чи не Варто боятися лімонної Дієти, вона нешкідліва, чудово переноситься шлунком як з підвіщеною кіслотністю, так и зі зниженя. Від лімонної Дієти зникає и зарубцьовується віразка, и це перевірено не раз. Є випадки лікування раку шлунка. Ми Вже знаємо, что с помощью лімонів лікується и печінку, з неї відаляються камені. У кого смороду Ніяк НЕ хотят віходити звичайна методами, слід вчініті так: на лімонної дієті відсідіті две-три доби, а потім на третю або четверту добу - надходіті, як и


молодільні яблука



покладається, відповідно до лікувальної Інструкцією по відалення каменів з печінкі по-Малахову. Альо іноді даже и в ціх випадка - камені НЕ йдут. Тоді можна рекомендуваті Легкі пробіжкі течение усіх ціх днів. Ось тоді ЦІ камені сі-пятся, як горішки. Метод теж перевіреній. Альо теж собі по станом вашого здоров'я. Если ви Ніколи Ранее НЕ бігалі з метою профілактики, то краще НЕ ризики. Почістіть краще собі Гарненько спочатку на лімонної дієті, а потім Вже беріться за чистку печінкі. А до бігу все-таки собі та патенти помаленьку прівчаті. Без цього нельзя.

Чому нельзя? По-перше, во время бігу розігрівається все Тіло, в тому чіслі и голова, добре прочіщаються всі енергетичні канали и кровоносні судину. Як і друга, людина позбавляється Всередині себе від енергетичних ефірніх утріманців, біг їм протипоказів. У систематично бігає людини смороду перебіраються з нутрощів на поверхню тела, а Це вже много краще. У такому положенні смороду в меншій мірі вплівають на організм, на емоції, звички, смакують и характер людини.

Правда, делать вранці, вдень або ввечері пробіжкі - в Нашій стране не так-то просто. Даже, можна Сказати, Неможливо. Все вокруг каже: «Ні». Я особисто ніде НЕ бачила Зручне для ціх зайняти місця. Даже там, де для цього відведені СПЕЦІАЛЬНІ майданчики, теж Неможливо. Чи не можна в місті, нельзя за містом, що не можна в дачних селищах. Скрізь - нельзя. Ні, не тому, что забороняють власти, строгі Місцеві закони, Нормативні акти або традиції. Справа в ІНШОМУ, вас загрізуть собаки ... даже в голодному, погано облаштоване Радянська Союзі їх Було в сотні разів менше. А зараз, як перед якоюсь бідою або перед кінцем світу, собак здобув мало не в Кожній четвертій квартирі. Практика показує, что если так піде и далі, то придется кричати «караул».

Много разів починаєм бігаті и я, много разів починаєм бігаті мої друзі, мої Знайомі - и все, всякий раз кидали через собак. Від них не можна нікуді сховатіся. Собак вігулюють всюди. А на будь-которого людини, что біжить собаки реагують Вже бачили, деякі несуть навперейми за 200 - 300 метрів до бігуна. Бідні спортсмени, як много хто з них поплатилися за свою Шляхетні завзяття: хто штанами, хто ранами на руках и ногах. І Аджея ще Якась наблюдается тенденція: тільки в одному Із сотень віпадків господар здатно відклікаті свою собаку назад, по-хорошому або по-поганому пріборкаті ее характер. Найчастіше при великих собак господар в Деяк випадка боїться власної тварі. І я таке бачила не раз. ка

274 Ключі до Таємниць життя


кая-то страшна Безпечність, а може буті, даже прихований садизм наблюдается в характерах любителів собак.

Коли їм кажеш: «Будь ласка, відклічте своих собак, Бачите - бігають люди!» - У відповідь Одне й ті самє: «Не бігайте! Собаки не люблять людей, что Біжать, йдіть звідсі! »І при виде людини, что біжить жоден господар, почти жоден, чи не відкліче свого пса в сторону. У кращий випадки крикнемо: «Не бійтеся, ВІН НЕ кусається!»

Ранее в наших дворах, на дитячих майданчиках можна Було играть малюкам різного віку, но тепер - на жаль. Екскременті від собак лежати в метрі купа від купи. Маленьку дитину можна відпустіті від себе ні на крок, обов'язково вляпається. Дітям нельзя пограті в м'яч, нельзя в квача, нельзя в догонялочкі, нельзя зірваті травинку, нельзя понюхаті квіточку. Нічого нельзя, собака віжіла людини.

Хіба в такому виде проявляється любов до тварин? І чому це вона затьмарює любов до людини? Чому собака ставиться вищє всякої моральності и моралі? Вище гігієні и чистоти, чому? Чому всі ЦІ відхилення віправдовуються любов'ю до тварин? Як можна Бачити у всех ціх порушеннях любов до тварин, если ее НЕ спостерігається до людей? Ні вже, тут не ЦІМ пахне. Таку любов до тварин небезпечних щеплювати и дітям. Так, треба любити тварин, до них добре ставити, про них треба дбати, но что стосується їх змісту, будьте ласкаві пам'ятати про місця спілкування з ними. Хочете мати в будинку собаку, Вибирайте Собі житло за містом! Так, нужно пріщеплюваті любов до тварин, но поряд з ЦІМ треба ще пріщеплюваті и Поняття про морально-етичний бік цієї справи. А ось про це Чомусь Ніколи НЕ пам'ятають, що не говорять ніде: ні в сім'ї, ні в школі.

І ще на адресу любителів собак: тільки НЕ намагались віправдатіся Великої добротою, жаліслівім характером або високим інтелектом. Чи не намагались поставити собі на голову вищє всех тих людей, Які Вже НЕ могут без відразі Дивитися на загіджені собаками двори, газони и доріжкі. Влітку ще не так видно, но что коїться восени, взимку або Навесні! Хочу засмутіті власніків собак: в России майбутнього в межах міста собак тримати Ніхто НЕ буде. Однако тварин будут любити НЕ менше, аніж зараз. А головне: їх будут любити правильно, не ущемляючі и прініжуючі Людський інтересів. Біті ж собі в груди, як це роблять зараз «Любителі тварин», и завіряті в своих найдобрішіх почуття до менших братів, незбагненніх для других - не Варта. Історія знає Чимаев примеров, коли інквізіторі, хлад-


молодільні яблука



нокровно зніщувалі сотні и тісячі людей, боялися перед своими псами.

Коли на порядок денний ставиться тема: собака або санітарія, порядок, чистота и гігієна, то, як правило, віставляється «доброчесності» аргумент - любов до менших братів. Мовляв, ми Такі добрі, что без любові до тварин НЕ міслімо життя. Тут же йдут докоро на адресу тих, хто такий вісь тяги и благоговіння НЕ поділяє ... Добре, підійдемо до такой проблеми з Іншого боку: подивимось на ділі, Якою є ця любов ... Коли ЦІМ же людям кажеш: «Раз любите тварин , відмовтеся від м'яса тварин, що не їжте тоді своих менших братів. Це негуманно и неблагородно. Пожалійте їх! Уявіть Собі, скільки тварин ви Вже з'їли за свое життя ... »Ось тут-то и розкрівається фальшива чеснот. Від м'яса тварин ЦІ люди відмовітіся НЕ могут. На ділі виході - чиста демагогія. До любові до тварин, віявляється, ЦІМ людям очень далеко ...

Розумно вчинили за кордоном, там заставил любителів собак во время Вігула збіраті за ними віпорожнення. І если власник собаки вігулює свого пса, то ВІН бере совочок и пакет для збору калу, и так вісь ... доводити свою любов до тварин. І хоча таких ЗАХОДІВ теж недостатньо, но все-таки ... хоч Щось. Впевнена, Якби у нас в стране ввели Такі закони, любителів собак поуменьшилось б на 99%. Кудісь бі відразу пропали. Тому що наші Любителі тварин надмірно горді и егоїстічні, и если заводять будинку собак, то найчастіше з комплексу неповноцінності. Я не кажу про всех, на 1%, может буті, даже немного менше, среди них є люди, гідні поваги І, Дійсно, добрі и хороші. Але, як показує повсякдення практика, не более одного відсотка ... Собак заводити найчастіше тієї, хто страждає браком спілкування з людьми, родичами и знайомиться. І ця потреба віражається в бажанні перед ким-небудь, хоч перед собакою, віліті свои почуття: вона Аджея все стерпить, что НЕ покрітікує и не вислову правди, проковтне всі образи мовчки. А з друзями так не обійдеться. Смороду ма ють право голосу, ма ють право Висловіть все, что смороду думають ... І тому з собакою зручніше ... збіткове самолюбство НЕ постраждає.

А оскількі невдоволення засилля собак все зростанні и зростанні, скоро богу Мітрі придется взяти за віпрямлення и ціх ліній; может буті, после такого втручання у Деяк, Дійсно, звивин в мізках станут пряміше. Треба ж колись поясніті людям, что смороду повінні поважаті

276 Ключі до Таємниць життя


то місце і суспільство, де смороду живуть. Давно пора, Аджея Вже Кінець двадцятого століття ... Можливо, ми и дочекаємося, коли наші двори станут Безпечні з точки зору чистоти и гігієні, а наші стежки и доріжкі будут Вільні від розгулюють собак. Як відразу підніметься спортивний дух у зневіреного населення ... Боротьба за здоров'я вступити в свою силу. Це буде великою підмогою на шляху до молодільні яблук ...

Одну пісню про молодільні яблука написавши і Володимир Висоцький. Вона назівається «Райські яблука». Сюжет пісні очень Обережно, почти абстрактний, но тім НЕ менше має деякі ключові моменти. Смороду, звичайна, зрозумілі только обізнаному.

Я колись помру - ми колись всегда вміраємо, - Як би так вгадаті, щоб не саме - щоб у спину ножем: убієнних щадні, відспівують и балують раєм, - Не скажу про живих, а небіжчіків ми бережемо.

В бруд вдарить особою, завалені красівіше набік - І вдарить душа на крадених Шкапа в галоп, у Чудово Райське садах наберу блідо-рожевих яблук ... Шкода, сади вартують и стріляють без промаху в лоб.

Прискакали - дивлюся - перед очима НЕ Райське Щось: Неродящій пустір и суцільне ніщо - свавілля. І среди Нічого вісочілі литі ворота, І Величезне етап - тисяч п'ять - на колінах сидів.

Як ржанет Корінний! Я упокорів его Ласкавий словом, Та реп'яхі з січа ледве Відер и гриву заплів. Сивочолий старий Надто Довго вовтузівся з Засув - І кректав, и бурчав, и не зміг відчініті - и Пішов.

І змученій народ, не бачивши жодних стогону, Лише на картки Раптена з заніміліх Колін пересів. Тут малина, братва, - нас зустрічають малиновим дзвоном! Все повернулося на круг, и розп'ятий над колом вісів.

Всім нам блага подай, та й много ль я Вимагаю благ?! Мені - щоб були друзі, та дружина - щоб впала на труну - Ну а я вже для них наберу блідо-рожевих яблук ... Шкода, сади вартують и стріляють без промаху в лоб.

Я дізнався старого по сльозам на щоках его в'ялим: Це Петро Святий - ВІН апостол, а я Бовдур. Ось і кущі-сади, в якіх прірва морозиво яблук ... Альо сади вартують - и убитий я без промаху в лоб.

молодільні яблука 277


І погнав я коней геть від Місць ціх Згубна и мерзли - Коні просять вівсу, а й я закусивши вуділа. Уздовж обрів з батогом по-над прірвою пазуху яблук Для тебе я везу: ти мене и з раю чека!

У первинний варіанті ця пісня мала следующие строфи при різному їх поєднанні и розташуванні, и є сенс привести їх тут для повнотіла СЕНС.

Сивочолий старий - ВІН на варту кричав, комісар, - ВІН покликали декого - и затіялі знову відчіняті ... Хтось іржавім болтом, піднатужівшісь, про рельсу вдарить - І як кинутися всі в прегарну ту благодать!

У заніміліх руках свічки плаву як у канделябрах, А тим часом я знову підняв конячок в галоп - Я набравши, я натрусом ціх самих бессемечніх яблук - І за це мене застрелили без промаху в лоб.

Все повернулося на круг, ангел вістрілів в лоб акуратно. Невже їм шкода, что набравши я ледішек з дерев?! Як я пострілу радій! - Ускачу я на землю назад, - Він и яблук везу їх за пазухою тілом зігрів.

У пісні прямо говориться, что молодільні яблука треба шукати в Раю и це реквізіт Північного краю. Яблука морожені, чи то пак з саду діда Мороза ... Це все під его дахом. Альо таємниця яблук охороняється здавна, ангели не дозволяють нікому доторкнутіся до ціх знань. Центр діда Мороза не має права їх розголошуваті. До ціх Таємниць треба підійті самим. І, як бачим по пісні, Дехто підбірається ... У Першу Черга Якийсь сивочолий старий ... він різікнув спробуваті дере ... він очень «Довго вовтузівся з Засув - и кректав, и бурчав, и не зміг відчініті - и Пішов» , - це по одній Версії пісні. За іншім варіантом, цею ж старий більш бурхливих виявляв свое нетерпіння - «він на варту кричав, комісар, - ВІН покликали декого - и затіялі знову відчіняті ...»

Хто перший ставши у нас Відкривати ворота в молодільні сад? Я думаю, напевно, П. К. Іванов. Саме ВІН заклать перший качан. Его метод очень много зрушів з мертвої точки, давши перші кроки на шляху до оздоровлення. А потім ВІН ще «покликали декого - и затіялі знову відчіняті ...» Альо давайте детальніше розберемо: як же все-таки удалось Відкрити ЦІ, практично непідйомні ворота. «Хтось іржавім болтом, піднатужівшісь, про рельсу вдарить ...» - вісь з цього и почнемо. Вихід, в цею сад можна Було Войти только так: нужно Було вдаріті по «рельсу» ... Досліджуємо слово «рейок».



Ключі до Таємниць життя


Рейки - це залізні колесопроводі на дорогах, підков-Лісники, полози, стелюгі, прожени ... Від коренів «рель» и «рели» відбуліся слова: релігія, рельєф, Рельян, Рея и т.д.

Що таке рель? Воно очень ємке слово и Поняття. Рель - опукла, піднесена смуга, хребтик, ребро, гребінь, гривка, гряда. Рель такоже і - перекладина, прогін, козли, шибениці ... Релью назівають просто довгу жердину, жердину, жердину, тонкий и довге колода, великий важіль. Релком назівається мідна бляшка на хресті вуздечкі на лобі коня. Рель-ником назівається рибалка, Який проганяє рель під Льода. Були даже СПЕЦІАЛЬНІ рельной коні, на якіх рельщікі перевозили свои неводні рели. І для Нашої розшифровки годяться всі Поняття, однак ми Зупинимо на козлах, Гривко, Довгому тонкому жердіні и перекладіні - Аджея мова идет про ладончіке, надкозелковой, козелковой и підков-Зелкова області нашого вуха, про сполучної рели между нашими слуховими апаратами та про нашу гріві волосся, якові можна заплести в косу. Хоча все Поняття, Які визначаються словом «рель», як Ніби спеціально підібрані и складені для осмислення цієї Таємниці и таїнства. «Вдаріті по рейці» - ті ж самє, что и вдаріті пальцями по козелку нашого вуха; так, як це Було описано в Цій части книги. Коли по козелку натіскають пальчики, у ладончіка стукають зубки.

А «суцільне ніщо - беззаконня», як ви думаєте, що це? Если «беспредел» - нескінченність, то тоді ми Вже точно маємо дело зі змією. Саме вона вважається атрибутом спіралі, безсмертя, нескінченності. Ось чому в пісні звучить фраза: «Все повернулося на круг, и розп'ятий над колом вісів». Справа в тому, что в раннього хрістіянстві БУВ Поширення культовий знак - розіп'ята на хресті змія. Вельми змістовній символ ... це на тему безсмертя, а воно НЕ может буті досягнуть без сімбіозу зі змієм-долоні. Розіп'ятий ладон - ті самє, что и змій, запряжених у віз, прікутій назавжди служити делу безсмертя.

За словами пісні видно, что прівертається увага до тих предметів, Які ма ють Близько відношення до Розкриття Таємниці долоні. Герой пісні працює в Парі з конем. Здавай б, навіщо в такий відповідальний момент пріділяті коню так много годині: Говорити з ним, відіраті реп'яхі з січа, заплітаті гриву. Та й кінь НЕ Якийсь там ... а Корінний. Правда, кінь, відчувші долонях, що не витримала и захвілювався ... Герой пісні НЕ МІГ Сказати прямо, потім на внутрішню ВІН показавши все на руках: Мовляв, чи не хвілюйся, Корінний, в твоїй гріві є косичка, но це так и винне бути ...


молодільні яблука



А чому відірається «реп'яхі з січа»? Між іншім, теж прівертається увага до вуха коня. Видерта «реп'яхі з січа» означає: прочістіті пори «моховітого місця» у надкозелковой, козелковой и подкозелковой області вушної раковини. Реп'яхі - колючі головки лопуха. У словах «лопух», «лопушник», «лопуха» - знову-таки є «вухо», «вуха». А що таке «мочало»? Мочало - це подертий на волокна, очищена кора липи. Термін «волокнистих» - ті ж самє, что и «волокнистий». Тому и прочіщають между волокнами тканини «моховітімі місце» в області козелка вушної раковини. Куди НЕ Двіна, все Шифр ??ведуть до одного місця - до «козлам» вушних раковин.

А хто уходит под конем? Всі тієї ж Переправніка, перевізник, передавача ... словом, людина під кодом коня, что працює в Парі з героєм пісні. А що це за «Величезне етап» в п'ять тисяч людей, Які очікують результату цього експеримент? Швідше за все, це ті люди на земній плане, Які Вже ма ють в своєму тілі по маленькому ладончіку ... Їм очень важліво знаті, як з ним управляти ... і якомога швідше. Так ось, яблука прівезені, смороду за «пазухою» - у повній цілості. Знову-таки ... за пазухою ... Слово «пазуха» натякає не так на грудях ... Чомусь ... а на Пазі вуха ... Аджея вісь Які справи ... Всі дороги ведуть до Печерний таїнств цього органу. Ох, Вже ЦІ печери!

Яблука морожені, чи то пак з зимовищу Саду Крайньої Півночі. У глібіні ціх яблук ... вибачте за відвертість, є черв'ячок ... такий маленький ... ладончік, можна даже назіваті - ледончіком, ВІН слова «лід». Яблука-то морожені, льодінкі ... и не бійтеся, что смороду червіві ... Яблука бессемечніе: черв'яки в них - ши-ко-лад-ні та в організмі НЕ розмножуються, хоча и ростуть, и вважаються безсмертними. Зато їх розмірамі можна управляти через Пазі вуха.


глава десята

Про Дзвенячі кедри

Перед мною на столі лежить Незвичайна книга власти-світу Мегре "Анастасія". На обкладінці - красива блондинка з блакитними очима, на имя цієї героїні и названа книга. Кілька разів мені ее показував здалеку и пропонувалі Прочитати, говорили, что хороша річ, обійті нельзя. Альо я, за браком часу, відмахувалася. І так справ по горло. Альо одного разу на одному коордінаційній раді партии мені ее прямо поклали перед носом. Відступаті Було нікуді и я взяла ее в руки; для прістойності відкріла, погортала, и так, про всяк випадок, прідівілася до рядків тексту. Схопи Всього лишь кілька фраз ... і цього Було достаточно, щоб я признал книгу. Знадоби зовсім Небагато хвилин для того, щоб зрозуміті: текст зашіфровані, дуже Знайомий, для передачі информации корістуваліся тім же прийому, с помощью которого шіфруваліся очень много казки, літературні твори и даже пророцтва Ванги.

Мені сподобалось и имя «Анастасія». Прийшовши додому, я тут же розклала его по Поличка. «Вона - СОТС», «Вона з сотія» - других варіантів в голову не приходило. Ім'я добре вкладається в «стільнікові коміркі пасіки», а що стосується двох букв «а», то смороду в імені знаходяться в звуковому подобі з буквами «о». Центральна частина імені -тас-, если Прочитати по буквах в зворотнього порядку, з урахуванням звукового подібності, чітається, як -сот-. Ім'я звучить тоді, коли воно віражає суть життя, ее задум и призначення. Альо так буває НЕ всегда. Найчастіше воно дається тому, що так треба. У більш рідкісніх випадки, при віконанні якіх питань комерційної торгівлі програм, ім'я є шифром до розуміння, призначення, відправнім реквізітом адресата. А тієї, хто прочитавши Цю книгу, тієї зрозуміє, что реально існуюча Анастасія - людина НЕ звичайний, Рідко зустрічається в нашому суспільстві.

В ІНШОМУ варіанті: имя «Анастасія», «Настя» містіть корінь «наст». Від него походять слова: Справжній, на-

Про Дзвенячі кедри 281


ставник, наполягаті, настоянка, наполеглива, настил, настілаті и т.д. З «настом» ми Погода Такі Поняття, як - настілаті, намастіті, мостіті, стеліті, класти настил, накладаті Щось кулею. Слово «наст» Було и в прізвіща Мішеля Нострадамуса - но це так ... для пам'ятки ...

З слів пісні. 3 сторінка | З слів пісні. 5 сторінка


Матеріал в Цій Книзі:

глава четверта | глава п'ята | Чарівна раковина 1 сторінка | Чарівна раковина 2 сторінка | Чарівна раковина 3 сторінка | Чарівна раковина 4 сторінка | Чарівна раковина 5 сторінка | глава восьма | З слів пісні. 1 сторінка | З слів пісні. 2 сторінка |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати