Матеріал в Цій Книзі:

Глава 2. | Глава 3. | Глава 4. | Глава 5. | Глава 6. | Глава 7. | Глава 8. | Глава 9. | Глава 10. | Глава 11. |

загрузка...
загрузка...
На головну

Глава 13.

Сподіваюся, у тебе знайдеться для них подаруночок за хорошу поведение?
Ольга Громико, «Вірні вороги».
- Завтра Різдво, - Фред Склаві на тарілці будиночок з тостів.
- Може, влаштуваті свято, а? - Джордж Оточі будівлю брата галявінкою з стеблінок петрушки.
- Свято? - Гаррі, підперші щоку кулаком, Неуважного милувався на архітектурні потуги близнюків. - Чому б і ні ...
- Скажімо, Щось на зразок балу, - Фред, Натхнення наявністю вдячної аудіторії, вірізав ложкою ціліндрік з апельсинового мармеладу и акуратно прілаштував его на будіночку в якості труби.
- Музику ми забезпечімо, - Джордж розфарбував дах будіночка Яскрава Гостра соусом. - Потанцюваті, думаю, всі будут раді, а если еще веселощамі будемо Керувати ми, то Ніхто просто не встігне занудьгуваті.
- Чи не встігне - це очень точно сказано, - під докірлівім подивимось Фреда Гаррі стягнув мармеладную трубу. Апельсин и Гостра соус склалось очень дивне поєднання. - Нехай хоч напряжение скинути ... а то бойовий дух почав падати нижчих плінтуса.
- Нічого, підніметься, куди подінеться, - Джордж, захопівшісь, оздоби петрушечная галявина абстрактними квітами зі збити вершків. - Чи не может - навчімо, що не хоче - змусімо!
- Ось только де подарунки взяти? У Гогсмід або в Лондон не прошвірнёшься ... - Гаррі машинально підчепів на палець Вершковий квітка и злізав. - Если только витонченого в трансфігурації або Чарах ...
- Старші курси, може, и изощрятся, - Фред Пішов за прикладом Гаррі. - А молодшим буде зовсім сумно.
- З місяцем їм НЕ буде сумно, - хмікнув Гаррі. - Альо смороду звіклі отрімуваті подарунки від батьків, а батьків у третина Вже вбили, або смороду в бігах ...
Джордж Подивився на розграбовану галявина, взявши один з тостів даху и розрізав его на три части.
- Если батьки не годяться ... - Джордж відкусів від тосту.
- ... Значить, потрібен Санта-Клаус, - Фред послужліво підлів Гаррі соку.
- Гадаю, ви думаєте про ті ж, про что и я? - Гаррі відсалютував кубком посміхаються Близнюк и віпів сік залпом. - Тоді почнемо ...

* * *

- Трансфігурація - мати всех наук! - Повчально проголосує Джордж, змахуючі палички.
- Скажи це Макґонеґел ... а-апчхи! Нам обов'язково Було йти в саму Курну кімнату в усьому замку?
- Гаррі, це ж конспірація! - Фред торкнув губами скроні Гаррі. - Ти только оціні всю Вигода цієї кімнати - тут нас Ніхто НЕ застану ...
- Тому що немає других дурнів, Які полізуть в цею пив, - буркнув Гаррі з почуття протіріччя и поцілував Фреда в губи.
- Тому що Ніхто Ніколи НЕ додумається шукати нас самє тут, коли в нашому розпорядженні рятуй-кімната и слізерінській Підземелля, - Фред скуйовдів волосся Гаррі.
- Ненавиджу конспірацію, - пробурчав Гаррі.
- Отже! - Джордж демонстративно відкашлявся. - Як Вірні прихильники трансфігурації, сіріч матері всех наук, ми, діпломовані робітники Всього з Нічого, превращателі Суворов буднів в захопліву стане в нагоді, почесні кавалер ордена Шибеник и верховні вожді племені лобуряка, ПОЧИНАЄМО низьку Великих Перетворення, что Муся вквітчаті Хогвартской Різдво найяскравішімі фарбами непередбачуваності!
- Про превращение - це до Фламелю, - Гаррі вітягнув палички з піхов. - До речі, Цю пропозіцію, Пожалуйста ти Щойно видав, непогано Було б Записати для нащадків.
- У тебе є нащадки? - Зацікавівся Джордж.
- Наскількі я знаю - ні, - пірхнув Гаррі. - Альо коли-небудь у кого-небудь якісь нащадки так будут ...
- Запішемо, но пізніше, - Фред Повертайся палички между пальцями. - Гаррі, ти добув список?
- А як же, - Гаррі вийнять з кишені Сувій пергаменту и розгорнув. - Довго розпінався, поки Макґонеґел мені его віддала ... заклінає берегти, як зініцю ока.
- Порах, скільки Всього людей в замку, - попросивши Фред. - А ми поки подумаємо, что именно сделать.
По ходу підрахунку Гаррі робів поміткі на окремий Аркуші пергаменту; кінцевій результат БУВ такий:
- Молодші курси, від первого до четвертого - сто шістдесят две людини, если не брати до уваги Кевіна. З них - вісімдесят Шість хлопчиків и сімдесят Шість дівчаток. Старші курси, включаючі Лі и беручи до уваги нас з вами - сто двадцять три особи, з них шістдесят Вісім хлопчиків и п'ятдесят п'ять дівчаток. Всякого лівого народу з Ордена, включаючі вікладачів - тридцять Шість чоловік. Всього народу - триста двадцять одна людина. Хм ... в крайньому випадка, у нас є хроноворот.
- Хроноворот у нас є в будь-якому випадка, - поправив Фред. - За день ми обов'язково комусь знадобімося, краще НЕ світіті, что ми були весь цею годину чімось зайняті.
- Гаразд ... - Гаррі відклав список. - Вночі займемося Ялинка, Я вважаю ... розставімо по вітальнях и в Великому залі и прікрасімо. А поки нас чекає Трансфігурація ...
- Все-таки треба Було прічепіті тобі бороду, як у Дамблдора! І надіті на тобі червоне пальто ...
- Бороду? Чи не знав, что в тебе є такий фетиш ... І сам носи червоне пальто! Я не ґріфіндорець, так что Нічого ... блін, цею мішок даже на Мобіліарбусе тягаті Важко! ..
- А ти думав, у казку попал? Давай, клади вісь сюди ... і записки з іменамі Розкладай ...
- Допомагать давай, Нічого командуваті!
- Тихо, ви обидвоє! Розбудіть кого-небудь ...
- Про третій годіні ночі? Так всі сплять давно ...
- Собі Згадай во время навчання - много ти спав?
- Та вже всяко Санта-Клауса в Вітальні НЕ чатував. Усі тут?
- Стривай, ще десять штук ...
- Я починаю схілятіся до позіції Волдеморта. ВІН, створи Собі імідж злого и противного, що не зобов'язаний Нікого вітаті з Різдвом.
- Ти теж НЕ зобов'язаний.
- Альо я це роблю, тому что я хороший. Чуєш?
- Чую, чую ... хтось сидів в цьом кріслі и розлив какао, а ельфів НЕ встіглі ще вічістіті килим, Безумовно.
- Та НУ тобі ...
- Стривай мене посілаті, нам ще две Вітальні обійті треба и все вікладацькі Покої. І до мадам Помфрі заглянути.
- Хочеться віріті, ми Нікого з них не розбудімо, а то якось мені НЕ посміхається отріматі спочатку Ступефай в лоб, а потім пояснюваті, что Хотів пограті в Санта-Клауса ...
- Обижаешь! Если Вже ми Стільки років морочили голову місіс Норріс, то Вже мадам Помфрі обдуріті и поготів. До речі, все Хотів Запитати - а куди поділася Місіс Норіс? Філч все ще тут, а кішкі немає ...
- Е-е ...
- А більш детально?
- Може, потім про це поговоримо?
- Їй, я сподіваюся, ти ее НЕ підсмажів и не з'їв?
- Фу, гидота яка ... ні, звичайно! Я потім розповім. Чи не зараз.
- Гаразд. Ті мішок-то Тягном, Тягном ...
- Як низько я впав, проти ... БУВ командиром світлої сторін, ставши носієм ...
- Утішайся тім, что Ніхто з тих, хто знайде несподіваній подарунок під ялинку, що не додумається назваті тобі носієм ...

* * *

- Мерлін, Пожалуйста блаженство, - Гаррі плюхнувся в крісло, вітягнувші ніючі ноги. - Даже коли листівки розношу по всій Англии - й то не так втомлено.
- А ти думав, чому Санта-Клаус один день в году працює, а потім триста шістдесят Чотири - байдики б'є? - Близнюки влаштуваліся на кілімі біля ніг Гаррі, притулившись КОЖЕН до пухкому підлокітніку чорного шкіряного крісла.
- Я б теж триста шістдесят Чотири дні відпочів ... - Гаррі позіхнув. - Ой! Ну я ідіот ... а вам что буду даруваті?!
- Кращий наш подаруночок - це ти, - близнюки синхронно поцілувалі его долоні.
- Сумнівній я подаруночок ... - протягнув Гаррі. - Гаразд, раз вині гнівайтесь, я ще подумаю ... І ще я не знаю, что даруваті Кевіну. Ніяк НЕ збагну, что могло б Йому сподобатися.
- Від тебе Йому сподобається все, что завгодно, від дірявого велосипедного колеса до обгорткі від шоколадної жабки.
- Тільки остання сволота подарували б Йому діряве колесо, - Гаррі зняв окуляри и потер скроні. - ВІН як подивуватися своими сірімі очима, точь-в-точь як у Седріка - и я починаю тануті, як морозиво.
- Стало буті, ти плануєш подарувати обгортку від жабі?
- Будеш таким Залізко - сам отрімаєш обгортку, - Гаррі торкнув кінчікамі пальців м'яких пасом на маківці Фреда.
Десь зовні займався сірий зимовий світанок. Від однієї цієї думки Гаррі починаєм відчуваті собі в кілька разів более соннім, чем Ранее; по правді Кажучи, ВІН ОХОЧЕ проспав бі весь прійдешній свято, Пожалуйста НЕ заморочуючісь з приводу подарунків або ще чого-небудь.
Альо Залишити без подарунки брата Седріка ... на це Гаррі рішуче ні здатно, тім паче, что про подарунки для всіх других малюків ВІН вже подбав.
- Фредді, Джорджі, як ви робили ту іграшку-мене, «Гаррі Поттер, ідентічній Справжня»?
- Це нескладно, треба лишь немного питань комерційної торгівлі вихідних матеріалів и фантазії относительно трансфігурації, - Джордж придушивши позіхання. - А ти хочеш подарувати Кевіну собі?
- Я у него и так Вже є, - відмахнувся Гаррі. - Від Якби подарувати Йому того, кого Вже немає ...
Близнюки, змінівші пози, мовчки дивилися на Гаррі від низу до верху, и у него вінікло то нерідке прімушувало злегка нервуваті почуття, что близнюки бачать его наскрізь, як скляного; не ті, щоб Йому Було непріємно - Аджея це були Фред и Джордж, а не хто-небудь - но годиною Йому очень хотілося знати, що ж смороду в ньом таке бачать.
- Ти впевнений?
- Я ні в чому НЕ впевнений, - зізнався Гаррі. - Мені даже здається, что розумніше Було б подарувати Йому що-небудь нейтральне. Альо мені дуже хочеться подарувати Йому Седріка.
- А если ВІН тобі неправильно зрозуміє? ..
Гаррі безпорадно знізав плечима.
- Я не знаю. Чесно не знаю.
Близнюки підняліся на ноги и одночасно протягнув Гаррі руки.
- Підемо. Треба найти де-небудь папір, скло и деякі трави ...

* * *

Гаррі вірінав зі сну Повільно, неохоче; важкі повіки немов намертво злиплі один з одним, волосся пріклеїліся до чола супротівної потім - сон БУВ поганим, но Гаррі НЕ МІГ прігадаті, что именно бачив. Гарячі долоні и Дзвінкий голос не здавайся, наполеглива будили его; и Гаррі відчінів очі.
- Ну Нарешті, я вже думав, ти Ніколи НЕ прокинешся! - Бадьорого прівітав его Кевін. Тендітна шия виглядаю з полурасстёгнутого ворота мантії, каштанове волосся розтріпаліся. - Щасливого Різдва!
- І тобі того ж, - Гаррі потягнувся и намацав на тумбочці окуляри. - Ох, і чого тобі не спиться?
- Я б МІГ Запитати, - отруйно відповів Кевін, - чим ти займався Минулої ночі, если до пів на одінадцяту ранку НЕ встіг виспатися, но, оскількі близнюки теж ще сплять, то я даже Не буду цікавітіся.
Гаррі відчув, як до щік пріліває Спекотно кров; до сих пір в розмовах з Кевіном тема тілесної любові зачіпалася Вкрай Рідко, оскількі про маточки и тічінкі Кевіну пояснюваті не вимагає Було, а для чогось більш докладного ВІН БУВ занадто малий. І таких жартів Гаррі від Кевіна НЕ чув жодних разу, так что даже не знаючи тепер, як відреагуваті.
- Добре ж ти про мене думаєш ...
- Дуже даже добре, - Кевін СІЛ на край ліжка, згорбівшісь. - Всю ніч Безперервна, подуматі только! ..
- Кевін ... - Гаррі засмученій закусивши губу. - Що не так?
- Все так, - хітнув головою Кевін; на мнение Гаррі - Надто Швидко. - Різдво, всі веселяться, ялинки-подарунки ... все відмінно.
- Я не забув про тебе, - з полегшенням сказав Гаррі, зрозумівші, в чому справа. - Я просто Хотів сам віддаті тобі мій подарунок.
- У тебе є для мене подарунок? - Кевін БУВ щиро здівованій. - А дядько Амос и тітка Сесілія Минулого разу забули, Згадаю про Різдво через кілька днів, коли на календар подивуватися ...
Гаррі подумкі побажав подружжя Діггорі вдарітіся дурну голову про Щось тверде и вілікуваті тім самим свою забудькуватість и обійняв Кевіна.
- У мене поки немає склерозу, - жарт булу незручно, но все краще, чем мовчати. - Зараз подарую ... Accio коробка!
Яскрава коробка з кольорового паперу, перев'язана стрічкамі ґріфіндорськім квітів, влетіла Гаррі в руки.
- З Різдвом тебе, - Гаррі посміхнувся, Дивлячись, як на щоках Кевіна від посмішки з'являються ямочки.
Особа Седріка Гаррі трансфігуріровал сам; близнюки почти НЕ пам'ятали померлого два роки тому хаффлпаффского ловця, а щоб сделать ляльку, треба Було чітко уявляти Собі, что именно хочеш сделать, и не словами - «Високі віліці, римський ніс, прямий підборіддя» - а цільної картинки. Альо и Гаррі, якщо чесно, що не МІГ бі поручити, что чітко пам'ятав лица Седріка; з вересня особа старшого Діггорі впевнена вітіснялося з пам'яті особою молодшого - очень схожим, почти точно таким же особою, только молодший и беззахіснішою. Седрік Взагалі, здається, чи не відав, що таке беззахісність; даже мертвим, повалені, ВІН НЕ БУВ безпорадній. Кевін ж складався практично з однієї только невпевненості и Відчуття власної непотрібності ... як сам Гаррі колись. Гаррі намагався уявіті Собі Кевіна щасливим - по-Справжня щасливим, таким, щоб в глібіні темно-сіріх око НЕ таївся страх втратіті ті Небагато, что у него Було - и не МІГ.
- Хто це? .. - Кевін уважний розглядав іграшку, хмурячі лоб.
- Чи не дізнаєшся? - Розсміявся Гаррі.
- Чи не впізнаю, - несподівано жорсткий сказавши Кевін и Подивився Гаррі в очі. - Це Седрік або я? Між нами, до речі Кажучи, є різніця ...
- Зрозуміло, є, - в замішанні підтвердів Гаррі. - Це Седрік, бачиш? Ось родімка на скроні ...
- У Седріка НЕ ??Було родімкі на скроні, - спокійно сказав Кевін; сжимавшие іграшку пальці побілілі. - У мене є така родімка, а у Седріка НЕ ??Було. Я Стільки дивився на его колдографіі, коли ВІН загінув, что Вівче напам'ять его Всього. У него Було волосся Коротше, чем у мене ... і у цієї ляльки ... і Ніколи НЕ Було родімкі на скроні.
Гаррі в замішанні глянувши на безтурботне гарне лица ляльки. Чи може буті, что зовнішність Кевіна и зовнішність Седріка остаточно перемішаліся у него в Голові, ставши чімось Єдиним, що не тім и не іншім?
- Правда?
- Правда, - Кевін ніяково засунувши ляльку в кишеню. - І ... я ... я не Седрік, чорт забирай!
- Я знаю, що ти НЕ Седрік ...
- Ні, що не знаєш! - Кевін підхопівся з ліжка. - Ти даже не можеш розрізніті наші лица! Ті Фреда и Джорджа розрізняєш запросто, а мене и Седріка не можеш! І ти Вічно про нього думаєш, коли зі мною розмовляєш! ..
- А про кого мені думати? - Заперечів Гаррі різкіше, чем збірався. - Про Волдеморт, чи що?
- А як относительно мене, а? - Очі Кевіна звузіліся. - І Аджея ні з ким Із першокурсніків ти НЕ зійшовся так, як зі мною ... тому что Ніхто з них не схожий на Седріка, як я!
- Если на ті пішло, ти дерти зі мною заговорив и дерло простягнув руку! - Вірвалося в Гаррі Перш, чем ВІН усвідомів, кому и что говорити.
Кевін відсахнувся, немов Гаррі давши Йому ляпас.
- Хоча я в будь-якому випадка захотів би дізнатіся тобі Ближче, ти ж так схожий на Седріка, - только ляпнув це, Гаррі Негайно усвідомів, что Зробив только гірше. Чому, ну чому самє тоді, коли не треба, мова у него швідше мізків? ..
- Я не. Хочу. Бут і. Для. Тобі. Пам'яттю. О. Седрік, - відчеканів Кевін Повільно, Важко гублячи Кожне слово - як краплі крови. - Не хочу, чуєш? !!!
- Ти ні ... - почав Гаррі, но замовк, коли двері спальні гучно грюкнулі.
Повисла в спальні тиша булу несхвальної; Складанний враження, что сам замок вісловлює Гаррі, як по-ідіотські Останній собі повів.
- Я кретин, - пробурмотів Гаррі, утікі особою в долоні. - Я просто король кретінів Усього світу.
Хотілося побитий головою об стінку; и Гаррі, вірно, побивши б, Якби це могло хоч що-небудь Изменить.

* * *

«21.11.
Рівно о дев'ятій Поттер Вже БУВ в умовленому місці. Перемінався з ноги на ногу, нервово водів кінчіком язика пересохлі губи, бгав в руках мантію-невидимку.
- Привіт, - посміхається. Злегка невпевнено, но видно, что ВІН мені ... радій?
- Привіт, - відповідаю насторожено.
- Підемо, - Поттер наполеглива Тягном мене за собою, обхопівші моє зап'ястя своими гарячими пальцями. - Тут не поговоріті, тут люди ходять ... підемо, я знаю Спокійне містечко.
Я слухняно йду Слідом, думаючи про ті, что только ідіот может вісь так від - як баран! - Тягти Слідом за тім, з ким ворогував п'ять років. Палички дістаті, чи що? Образ, що ні довіряю ... значить, я довіряю? Більше того, я ще й не хочу его образіті? ..
- Ось, - Поттер зачин двері непрімітною кімнати за якімось напівстертімі портретом. - Про Цю кімнаті кроме мене Знають только, Сіріус, Ремус и Пітер, но смороду НЕ БУДУТЬ мене тут шукати.
- Чому ти так впевнений, что НЕ БУДУТЬ? - Я сідаю на Зламане парту, якіх тут безліч. Ох и пилку ж тут ... хоч як мене расчіхаться посеред розмови.
Поттер червоніє, як маків цвіт. Я вічікувально піднімають брови.
- Зазвічай сюди ходити Сіріус, если хоче розважітіся з дівчиною, - зухвало заявляє Поттер, вірішівші, мабуть, что НЕ царська це справа - червоніті перед якімісь слизеринцями. - А сьогодні, я знаю, ВІН НЕ збірався Нікого клеїті. А я Ніколи сюди НЕ ходжу, бо ...
- Тому що без пам'яті закоханий у Лілі Еванс, а вона тобі НЕ дает, - киваю розуміюче.
І навіщо я навмісне тупцюю по его самим Хворов мозолях? ..
Поттер блідне, потім знову червоніє; стіскає и розтіскає кулаки І, врешті-решт, прикриває очі и Глибока зітхає.
- Послухай, чи не треба ... затіваті бійку. Я Хотів поговоріті, а не лаятися.
Гаразд. Сиджу, уважний мовчить.
- Ось, - Який не чекає такой поступлівості Поттер кілька збівається з думки. - Тому Ми можемо тут поговоріті спокійно ... якщо, звичайна, обидвоє цього Хочемо.
Его карі очі вимогливий бліщать за стеклами безглуздіх круглих очок, и я Раптена розумію, что з мене теж Вже вистача сварок.
- Хочемо, - погоджуюся. - Ти сідай куди-небудь, чого стоїш?
Поттер, підозріло поглядаючі на непередбачуваного мене, сідає поруч на ту ж саму парту.
- Так ось, - бурмоче ВІН. - У нас все не Було годині обговорити ті, що ... все ті ... ну ...
- Чи не мнісь, що не Останнє слово перед Стратій вімовляєш - не вітрімую я. - Гаразд, так и буті, я за тебе скажу. Ті НЕ знаєш, чому тобі Раптена Почаїв до мене тягти. Тебе це лякає, тобі Це не подобається, особливо з Огляду на, что в Еванс ти все-таки закоханий - про це всі знають. І ти НЕ знаєш, як тобі позбутіся цієї тяги. Так?
Поттер мовчки ківає. Вуха у него горять так, что даже дивно; навряд чи ВІН Ніколи ні з ким не говорив про цею БІК життя. Швідше за все, его Бентежа співрозмовнік и сама ситуация ...
- Змушеній тобі розчарувати, - обтікатіметься подивиться в підлогу. - Я теж не знаю, что з ЦІМ можна сделать.
- Так ти ... - тихенько вімовляє Поттер. - Так тобі до мене Тягном?
- Якби НЕ Тягнули, - огрізався, - від тебе давно б залишилась ріжкі та ніжки!
І Аджея я не пив «Mens et animus». Даже парами намагався НЕ надіхатіся. Альо все одне Ніяк НЕ можу забути, Які у Поттера ніжні губи ...
- Я Хотів поговоріті ... дізнатіся, може, ти знаєш, що з ЦІМ робіті, - тихо продолжает Поттер. - Так Аджея, напевно, неправильно. Ми занадто Різні, щоб ...
- Щоб що? - Маю. - До речі Сказати, давно знав, что у гріфіндорців подвійні стандарти: як Блек з Люпином ліже, так це Нічого, а поцілуваті слизеринця - Це вже неправильно.
Я думав, Поттер дасть мені в щелепи з розмахом, но ВІН Чомусь мовчить и Важко зітхає.
- Що мовчіш? - Маю.
Поттер наполеглива мовчить.
- Слухай, если у тебе є що сказати, то Викладаю. А если ні, то я не буду відволікаті, - я зістрібує зі скрипучих старої парті. - Можеш забути про мене и думати про Еванс.
- Припін згадувати Лілі! - Спалахує ВІН.
- Ну да, як я смію оскверняті ее имя своими мерзеннімі губами, - хмікаті я. - Ті, що ти їх цілував сегодня вдень, абсолютно Нічого НЕ означає. Еванс у тобі, значить, для високих почуттів, а я для чого?
Поттер безпорадно дивиться на мене.
- Я ... я не знаю ... я просто думаю про тебе ... почти Стільки ж, скільки про Лілі ... я не знаю ... мені даже соромно за все, что Було Ранее ... я .. .
- Як КРАСНОМОВНА, - пірхаю я. - Мій дорогий ворог, пропоную розійтіся зараз в Різні боки и Ніколи НЕ згадувати про ЦІ трьох місцях. Нікого ні до кого не Тягном, Нікого не мучити недоречні думки ...
- Не йди! - Обур скрікує Поттер и зіскакує з парти, щоб схопіті мене за руку и Розгорнутим до себе Обличчям. - Я Хотів забути, весь цею годину Хотів! Але ...
- Альо Нічого НЕ Вийшла, - киваю я і зовсім не до місця Згадую, что голова в мене, як зазвічай, що не мита, мантія зім'ята и протерта на ліктях, а пальці в чорнілі.
- Чи не Вийшла, - погоджується Поттер. - І у тебе теж НЕ Вийшла.
- Вийди, - кажу я. - Має війта. Ми занадто Різні, ти абсолютно правильно помітів. Найкраще вікінуті всю Цю дурість з голови.
- Вона НЕ вікідається! - По-Котячая невдоволено фіркає Поттер. У цею момент ВІН так схожий на нетямущого нахабно второкурсника, что я не можу стріматі посмішку. - Чому ти радієш ?! Це що, Якийсь твоє закляттями, чи що?
Я вівільняю руку з хватки Поттера и роблю кілька швидких кроків до дверей, но Поттер перехоплює мене и прітіскає до стінкі за плечі.
- Чи не візьмеш в голову, - бурмоче ВІН вінувато. - Я не Хотів ... я знаю, що ти НЕ винен ... це в мені Щось не так ...
Я намагались вірватіся.
- Відстань від мене, и все буде «так»! Если тобі Щось НЕ подобається, так которого біса ти мене тут трімаєш?! Давно чорної магії на Собі НЕ пробував?
- Я не навмісне, - вперто твердить Поттер; неслухняні пасма его Чупринки лоскочуть мені лица. - Я ... прости, будь ласка.
- Думаєш, сказавши «пробач» - и й достатньо?!
- Ну звичайний, недостатньо, - посміхається Поттер. - Тому я зроблю ще Дещо ...
ВІН злегка нахіляє голову, и я, зрозумівші, что ВІН собирается сделать, знесілено прікріваю очі.
Хтось там, нагорі - ґріфіндорець, має буті - решил жорстокости наді мною пожартуваті; решил познущатіся, показавши, як могло б - Якби, ах-если-б-если-б - трапітіся, Якби ми з Поттером НЕ ненавіділі один одного з того моменту, як побачим. Якби Єдиною причиною, по Якій ВІН ласкаво цілував мене, чи не були бунтівні юнацькі гормони, Які шукають хоч якогось виходом. Якби ВІН НЕ вважать, что це неправильно - обпалюваті дихання мою шию, ковзатися губами по шкірі, немов пускаючи по ній електричний струм, стіскаті мої плечі почти до болю, не те обіймаючі, не ті відштовхуючі, огортаті запахами трав'яного шампуню и молочного шоколаду . ..
Це дійсно неправильно. І неважливо, что ми обидвоє хлопці; неважливо, что ми один одного ненавидіти муть. Неважливо, что мій безглуздій характер и его запальний характер не дозволяти нам жити более парі днів поспіль.
Це неправильно, тому что, скільки б ВІН НЕ вібачався пекуче-томлівімі дотик, нетерплячімі поцілункамі, перерівчастім дихання за зірваліся в запалі Суперечка слова, ВІН все одне буде вважаті все це неправильно.
Я - одна велика помилка Поттера.
Як і хорошому, мені Варто Було б відштовхнуті его й піті - так Швидко, Щоб не наздогнав, що не втрімав. Альо я остался, відповідаючі на поцілунки, прітіскаючі его до себе, заріваючі пальці в Кошлатий вугільно-чорну шевелюру.
Це, ймовірно, Вже моя помилка.
І за неї, зрозуміло, придется коли-небудь Заплатити ».

Глава 12. | Глава 14.
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати