На головну

Глава 25.

- Завітайте на розправу, - додала вона, посміхаючісь.
Олександр Бєляєв, «Продавець Повітря».
Вітальня булу засипается Яскрава буклетами; наставав час профорієнтації. Гаррі рішуче НЕ уявляю, ким би Йому хотілося буті после Хогвартса, и читав усе ПІДРЯД.
«ВІРІШІЛІ стати менеджером ЗІ зв'язків З маглів? Досить мати СОВ по маггловеденію. Набагато важлівіше ентузіазм, Терпіння и гарне почуття гумору! »
Згадуючі свой досвід життя з маґламі, Гаррі сумнівався, что почуття гумору - це ті, что насправді нужно. Чорний пояс по карате теж НЕ ЗАВАДІВ бі.
«Хочете мати цікаву, нехай ризикованості, роботу, много подорожувати и отрімуваті солідні цінні премії? Зачарований банк Грінготс чекає вас! Нам потрібні вмілі наймачі заклять! Проводиться набір персоналу для роботи за кордоном. Унікальні перспективи ... »
Грінготс, Безумовно, теж відразу відпадав - по-перше, там були потрібні СОВ и ТРИТОН по аріфмантіке, якові Гаррі НЕ Вивчай, по-друге, чаклунській банк відразу ж проасоціюваті у Гаррі з Біллом Візлі, и не Сказати, щоб це булу приємна асоціація .
«ВІДДАЙТЕ ВСЬОГО СЕБЕ дресірування службових Тролі!»
«Спасибі, їжте самі».
Для роботи цілітелем в Сейнт-Мунго треба Було отріматі як мінімум «С» на трітонів з варіння зілля, Гербології, трансфігурації, Чарам и ЗОТС.
«Хм ...» Гаррі Згадаю обстановку Сейнт-Мунго. Надто Вже там шумно ... хоча лікуваті вместо того, щоб вбіваті ...
«Хочеться наробив шума в Департаменті ЧАРІВНІХ стане в нагоді І КАТАСТРОФ?»
«Щось мені підказує, что шуму там и без мене вістачає».
Аврорат. П'ять Тритон мінімум і оцінки НЕ нижчих «Понад очікувань». Кроме того, претенденти в обов'язковому порядку проходять серію психологічних тестів и випробування на профпрідатність в штаб-квартирі аврорів.
До аврорату Гаррі теж НЕ відчував Великої любові - особливо после Знайомство з Долішем.
У вівторок про пів на третю Гаррі МАВ прийти до свого декану на індівідуальну співбесіду з приводу майбутньої кар'єри; в зв'язку з ЦІМ вставало відразу две проблеми - Яким чином смороду збіраються спілкуватіся и якові Майбутнього професію зверни на тій годину. І если перша в прінціпі мала розв'язок (всегда можна уявіті на півгодінкі, что Нічого НЕ Було, если очень постаратся), то друга здавай Гаррі апорією Зенона - як відомо, за две тісячі років з п'яти або чотірьох его апорії розгадалі лишь две. Ось только, на жаль, Стільки часу на роздуми у Гаррі Безумовно НЕ Було.
Глибока за Північ в понеділок Гаррі все сидів у Вітальні и перебираються різнокольорові папірці, все гадаючі, что хоча б примерно могло б Йому сподобатися. Аджея может ж случиться так, что коли-небудь ВІН буде жити спокійно и Йому Знадоби стабільна робота, зарплата и всяке таке, чи не так? ..
Блейз безшумно опустівся на ручку крісла Гаррі и обійняв того за плечі.
- Над чим так посил думаєш?
- Над майбутнім, - зітхнувші, відповів Гаррі, демонструючі Блейз віяло листівок и брошур.
- Чи не можеш візначітіся? Тоді так и скажи завтра Снейпу, навіщо мучитися?
- Сказати - не проблема ... мене турбує, что я не знаю, чого хочу, - зітхнувші, зізнався Гаррі. - Взагалі. Всі предмети мені даються однаково легко ...
«Ну, если не брати до уваги окклюменціі ...», - нагадала Внутрішній голосок, рідкісна зануда. «По ній СОВ и ТРИТОН НЕ здаваті», - огрізнувся Гаррі.
- Ну тоді продовжу все, - знізав плечима Блейз. - До сьомий курсу напевно зрозумієш, чого б тобі хотілося.
Гаррі в цьом сумнівався, но сперечатіся не ставши.
- А ти що Вибравши?
- Я буду продовжуваті все, что вчу зараз, - Блейз задумліво прикусивши нижню губу. - Річ у ТІМ, у мене є вродженою покликання - пророк ... тому професію, яка мене підійшла б, найти Вкрай складно. Зазвічай грошима в Нашій родіні займається старший, но раз я вже старший и є ...
Гаррі відчув укол провини - через кого, пітається, Блейз тепер змушеній думати про гроші?
- Може, у тебе теж є якесь покликання, а ти поки НЕ знаєш?
- Людей вбіваті, - буркнув Гаррі и відкінув брошурки на найближче низьких столик.
- Як Сонячно, - пірхнув Блейз. - Тоді йди в кати Міністерства.
- Все, что завгодно, только НЕ Міністерство! - Рішуче замотавши головою Гаррі.
- Категорично ... - оцінів Блейз, разухмілявшісь до вух. - Правда, не забивай Собі ЦІМ зараз голову. Краще йди спати.
При ціх словах Гаррі несподівано для самого себе позіхнув и чітко зрозумів, что Нічого-то ВІН зараз не вірішіть. Користь Теорії Кривава барона - занадто хоче вірішіті, а значить, Нічого НЕ Вийди.
- Ось так-то краще, - Блейз без праці вгадав зміну настрою Гаррі по виразі лица. - Підемо, ляжеш спати. Тобі завтра ще з деканом спілкуватіся вместо Гербології.
- Краще б я сходив на Гербології, - чесно сказав Гаррі, что думав, и потягнувся обійняті Блейз.
Блейз відгукнувся з такою готовністю, Ніби только цього й чека; теплий, пахне своим чудовий одеколоном, такий Справжній ... Гаррі готов БУВ розтектіся Калюжка біля ніг коханця через одних только некваплівіх ніжніх поцілунків, Якими Блейз любив покріваті его лица и все Тіло; годиною Гаррі думалося, что ЦІ поцілунки, Такі ж, як ті, з якіх все, власне, и починалося в вересні, для Блейз Щось на зразок ритуалу, церемонії, якові має Виконувати, коли захочеться - а хотілося Блейз часто. Хоча щоразу самє Гаррі БУВ тім, хто провокував секс і все супутнє - й достатньо-таки незвичне роль, якщо чесно; Блейз вгадував его бажання по найдрібнішого руху, по загубленої РЕЧІ, з первого подивимось, и залишавсь для Гаррі закритою книгою. Що ВІН думав про все це? Які емоції відчував? Чи Хотів що-небудь Изменить або, навпаки, щоб все Залишайся як є? Незрозуміло зовсім ...
Звичайний, сексом у Вітальні Слизерина, даже и порожній, Гаррі займатіся НЕ збірався; но кілька поцілунків - чому б і ні?
- Ка-ак мило ... - протягнув без жодних виразі Знайомий голос.
Дуже Знайомий.
- Значить, ти тепер трахатися з Поттером, Блейз? А я-то думав, чому ти до мене так охолов останнім часом ... - Мелфой набліжався плавно, Котячий кроками; Гаррі зціпивши палички в кишені. - Думаю, за це тобі Варто покараті, дорогий ...
- Невже тобі мало Снейпа, Мелфой? - Щиро здівувався Гаррі, вітягаючі палички. - Або власного татуся?
- А з тобою, Потті, буде окрема розмова, - по Вілиця Мелфоїв заходили Жовна - це виглядаю дико, недоречно на ніжному, тонкому, почти дівочому обліччі блондина. - Я дізнаюся, що ти Зробив з Северусом ...
- І зробиш ті ж самє зі мною? - Хмікнув Гаррі. - Даже несмотря на ті, що ти НЕ знаєш, про что мова, це очень щедра пропозиція з твого боку ...
- Incarcero!
- Protego!
- Petrificus Totalus! - В один голос віпалілі Гаррі и Блейз.
Мелфой впавши на підлогу, нерухомости, як статуя, и з чутні хрускотом вдарівся головою об підлогу; Гаррі скочив и перевернувши блондина, розсуваючі мокрі від крови пасма на потіліці.
- Нічого серйозно, - відіхнув Гаррі. - Жити буде ... Якщо не добіватся, звичайний.
- А тобі важліво, щоб ВІН віжів? - Блейз ставши поряд, Дивлячись зверху вниз на розпластаного на зеленому кілімі Мелфоїв.
- Я не хочу Нікого вбіваті, - серйозно відповів Гаррі. - А помста Йому буде Інший.
- Помста?
- Ну не можу ж я Залишити просто так все, что ВІН мені Зробив, - злегка здівовано сказавши Гаррі. - Альо просто вбити ... даже відкідаючі моральний аспект - так нецікаво.
- А що тобі цікаво?
Ніздрі Гаррі роздуліся при згадці; вії затріпотілі, и голос ставши якось твердіше:
- Я хочу, щоб ВІН пошкодував про ті, что родился на світ. Щоб Найбільший

* * *

* * У его жітті БУВ моїх рук делом. І щоб ВІН знав про це ...
- І у тебе Вже є план, як це зробити?
- Ні, - зізнався Гаррі. - Альо скоро буде ... щось таке прідумується ... поспішаті НЕ Варта.
- Если ти зараз, например, его кастріруешь, як на третьому курсі, - предложили Блейз, - ВІН про це шкодуватіме Вічно. Тоді рід на ньом, швідше за все, и перерветься ...
- Це пойшлось, - наморщивши ніс Гаррі, в Голові которого Вже насправді почав оформлятіся план - только Самі его зачатки ... ризикованості, важкий план ... але ВІН того вартий. - Буде краще ...
- Та ти садист, Гаррі, - зазнача Блейз з цікавістю.
- Ні в якому разі! - Заперечів Гаррі. - Я только поверну Йому сторицею все, что ВІН Зроби мені.
Блейз поперхнувся и заіржав на всю вітальню. Гаррі докірліво тицьнувши его кулаком в БІК.
- Та НУ тобі! Аджея все прекрасно зрозумів, а знущаєшся ...
- Ну добре, - сказав Блейз, бачимо героїчнім зусилля Волі придушити сміх, - помста ти відкладаєш - а що зараз з ним робітімеш?
- Це питання ... - Гаррі розгублено потер перенісся. - Може, просто так Залишити?
- І вранці все будут про нього спотікатіся ...
- Чи НЕ БУДУТЬ ... Mobilicorpus! - За помахом палички Гаррі остался нерухомости Тіло Мелфоїв перенесли з підлоги на диван.
- А тепер на него сядуть, - продовжую Коментувати Блейз.
- На такого сядеш, - пірхнув Гаррі. - Тому, хто сяде, ВІН и під Петріфікус ползадніці відкусіть.
- А ти пробував? У тобі, здається, вся дупа в наявності ...
- Чи не пробував, но теоретично - впевнений, - посміхнувся Гаррі. - Кроме того, до ранку Петріфікус сам розвіється, нехай и подвійний ... хто на него Вночі сяде? Хіба только Який-небудь лунатик.
- Начебто на нашому факультеті немає сновиди ...
- Ну, значить, тім спокійніше долежить до ранку, - решил Гаррі. - Мене более вільніше ти ...
- В якому СЕНСІ?
- Тепер ВІН буде тобі мстити. Вважаю, ти НЕ гірше за мене знаєш, що ВІН может сделать, щоб неугодні Йому люди больше не топтали Цю землю.
- Впораюся як-небудь ... - філософськи сказав Блейз.
- Уявляю Собі це «як-небудь», - буркнув Гаррі. - Збірає Снейп весь факультет у Вітальні и оголошує: «п'ятікурснік Блейз Забіні Ніхто НЕ бачив Вже кілька днів ... чи є у кого-небудь з вас будь-яка інформація про его нінішнє Місцезнаходження?». Я піднімаю руку: «Сер, а та купка попелу, яка лежить у него під ковдри, ЦІ Самі кілька днів когось мені підозріло нагадує ...»
Блейз расхіхікался, что НЕ віклікало в Гаррі особливого оптімізму.
- Підемо, навчу тебе одному хорошому закляттями ...
Locus Singularis Гаррі решил Блейз НЕ Показувати, бо крови Засновніків в роду Забіні НЕ Було - наскількі Гаррі знав, звичайний - а без неї Це не только Марни, но й просто небезпечна. Зато Meus Locus Arcanus и Nolite Irreptare Блейз засвоїв відразу.
- Ось тепер можна и спати, - Гаррі позіхнув на весь рот. - На добраніч, Блейз ...
- На добраніч, Гаррі, - луною відгукнувся Блейз.
- Locus Singularis, - шепнув Гаррі, ковзнувші під свое ковдра, и заснувши міттєво, Чомусь спокійний, радісній и умиротворення.

* * *

- Здрастуйте, професор.
- Сідайте, Поттер.
Початок гарне. Гаррі даже сказавши бі, дуже добрий початок, ВРАХОВУЮЧИ, чем завершити їх попередня бесіда. Допомагать й ті, что Наодинці Гаррі зі Снейпом НЕ остался - Амбридж заманулося неодмінно буті прісутнім на профорієнтаційної бесіді ненавісного Поттера.
- Отже, Поттер, Вас запросили поговоріті про Вашу Майбутнього професію, щоб ми змоглі порадити, Які предмети Вам слід вівчаті на шостому и сьомий курсах, - байдуже сказав Снейп. - Ви Вже думали, чим Хотіли б займатіся после школи?
- Е-е ... - глібокодумно промімрів Гаррі. - Я Ще не решил ...
- У такому разі, до якої галузі знань Вас Тягном найбільше?
Гаррі так и захотілося ляпнути: «До чужих міслеслівам», но ВІН стрімався.
- Не знаю, сер. Всі предмети даються мені однаково ... я Хотів бі продовжіті вівчаті їх всі.
- І Ви Готові здаваті на сьомий курсі так много трітонів? - Підняв одну брову Снейп. - Бути може, Ви все ж визначили з Вибори хоча б області Вашої майбутньої професії? Тоді легше буде вібрато необхідні предмети.
- Жодна професія З НАДАННЯ п'ятікурснікі листівок мене НЕ пріваблює, - чесно зізнався Гаррі, нервово мнучі носовичок - перше, что під руку попал. ВІН вважать за краще б покрішіті пальцями хліб, як це воділося за ним в хвилини тяжких роздумів, но навряд чи Снейп схвалів бі подібну поведение в своєму кабінеті.
- Тоді, можливо, Ви волілі б піті по стопах кого-небудь з Ваших родічів або знайомого? - Продовжував допітуватіся Снейп. - Зрозумійте, Поттер, на останніх курсах НАВАНТАЖЕННЯ всегда велика, и если Ви просто продовжую Вивчення всех предметів, це может віявітіся Ви не під силу.
«Навчання-то? Ось ще ... справлявся всегда, впораюся и потім. І Взагалі, на что це ВІН натякає? »
- Я знаю, что мої батьки були Аврора, - сказав Гаррі, Намагаючись тримати на обліччі самий незворушній виразі з усіх, что були в его розпорядженні. - Альо мені Дійсно не хочеться йти по їх стопах.
- В такому разі ... - почав Було Снейп, но Гаррі его перебивши:
- Вибачте, сер, мені тут спало на мнение ... я БУВ бі радій дива цілітелем, но при цьом працювати не в Сейнт-Мунго ... це можливо?
- Ви завжди можете стати домашнім цілітелем багатої и вплівової сім'ї, - весь вигляд Снейпа вісловлював огиду до Зроблений практично навмання Вибори Гаррі. - Такоже у Вас є шанс працювати в школах. А если у Вас Раптена проявлятися віняткові здібності до цілітельства, якіх до ціх пір за Вами не спостерігалося, то можете працювати на дому. Дійсно хороші цілітелі - рідкість в Магічному мире.
«Де тут БУВ комплімент, а де - наїзд?»
- В такому разі, - Снейп вийнять відповідну брошуру, - Вам слід продовжіті Вивчення Зельеваренія, Гербології, трансфігурації, Чар и ЗОТС. Це предмети першочергової важлівості для цілітеля. За дерло Чотири Ві стабільно отрімуєте «Чудово», іноді «Понад очікувань» ... але змушеній Вам повідоміті, что Ваші ОЦІНКИ по ЗОТС віглядають гнітюче, - Снейп повчально помахавши отруйно-рожевий надушених папірцем, списання почерком Амбридж.
Ну ще б жаба сподобилася поставити своєму самому нелюбимого учневі «Чудово». Швідше Волдеморт прийде мирить и вібачатіся ніні ж Увечері.
- Так что раджу Вам підтягті цею предмет. І если Ві Дійсно збіраєтеся буті цілітелем, можете прібраті зі своєї навчальної програми Такі предмети, як, например, Стародавні Руні ...
- Ні ... сер, - Гаррі НЕ відразу Згадаю про субордінацію. - Я дуже люблю цею предмет.
«І я все ще хочу знати, что за Руні вірізані по краях міслеслівов».
- Альо ВІН НЕ потрібен цілітеля и очень складні ...
- Все одно, - твердо заявивши Гаррі. - Пане професоре. - Амбридж за спиною хмікнула и ріпнулі пером в блокнотика.
Далі співбесіду про Майбутнього професію покотилося, як по маслу; Снейп називається предмети, від якіх Варто Було б відмовітіся Майбутнього цілітеля, щоб економіті годину и сили, Гаррі активно протестував. Врешті-решт ВІН НЕ отказался ні від одного. Амбридж намагаються Щось запісувала.
- Що ж, Поттер, сподіваюся, Ви розумієте, на Які два роки собі прірікаєте, - простягнув Снейп, ставлячі галочку в списку п'ятікурсніків навпроти прізвіща Гаррі. - У Вас є до мене ще якісь питання?
- Ні, сер, - Витримка Витримка, но Гаррі Було Відверто незатішно в прісутності Снейпа. Спогади, прідавлені до дна пам'яті поцілункамі Блейз, сплівалі догори - як то самє, что Ніколи НЕ тоні. - До побачення, сер.
Гаррі поспіхом віслізнув за двері кабінету. Руки тряслися, як при очень сильному нервово тику.

* * *

«УКАЗОМ ГОЛОВНОГО інспектора Хогвартс
Дозволяється застосовуваті до учнів в якості наказания заходь, Ранее Заборонені Конвенцією тисяча вісімсот дев'яносто третього року, як-то: порка, підвішування за руки, Висновок в карцер на хлібі и воде.
Даній указ віпущеній на підставі декрету про Утворення за № 25.
Підпис: Долорес Джейн Амбридж, головний інспектор Хогвартса ».
Гаррі розглядав Одне з Величезне оголошень, жирними літерами повідомлялі всім бажаючих про новий указі; щасливий Філч заклеїв ними всю школу так густо, что папери на стінах Було более, чем вільного простору - по крайней мере, в тих коридорах и кімнатах, Якими часто корістуваліся.
- Містер Поттер, - проспівав Кришталевий Дівочий голосок за спиною Гаррі. - З сьогоднішнього дня Ви почінаєте відпрацьовуваті Ваше Тижневий наказания за інтерв'ю в «чіпляючісь». Сподіваюся, Ви не забудете зайти до мене про шостій годіні вечора.
Гаррі зустрівся подивиться з немігаючімі жабьімі очками и Побачив в них таке відверте Передчуття, что его спочатку просто зануда; и только через хвилин до него дійшло, чому тоді вона відклала Стягнення.
- Добрий вечір, - Гаррі решил НЕ Говорити «професор Амбридж» - много честі.
Гаррі до последнего сподівався, что вона обмежена ріжучім пером - хоча воно вже встігло довести свою неефектівність относительно Гаррі ... Аджея сказала же прийти в кабінет, а не в Підземелля, де, за відомостямі Карті мародера, перебувалі давнім-давно занедбані кімнати для заборонених Конвенцією тисяча вісімсот дев'яносто третього року наказания ...
- Добрий, Містер Поттер, - Амбридж піднялася з-за письмовий Стіл з такою прівітною посмішкою, что від неї зроби нудотно в усьому кабінеті, чий інтер'єр и без того не відзначався стріманістю и холодністю. - Ходімо за мною, будь ласка.
Гаррі мовчки йшов за Амбридж до підземель, задаючісь риторичність харчування: «І БУВ мені сенс йти звідсі?»
В одній з в'язниць їх Вже чека Філч - метушлівій, радісній, нетерпляче потірає руки. Гаррі машинально відзначів, что це приміщення Ніяк нельзя назваті занедбанім - завгосп напевно трудівся НЕ годину и не два, начіщаючі до БЛІСКОМ КОЖЕН куточок. «Ось только мені від цього, боюся, що не легше».
- Прошу, пане Поттер, - Амбридж Зроби жест рукою, вказуючі на якесь прістосування, что змахує на підвішену до стелі штангу з пріробленімі до неї коротким Ланцюг наручниками. Сяючімі, почти стерильними. Під прістосуванням стояла табуретка - інакше до наручніків Було просто не дотягнутись. Ну да, передбачається, что недбайлівій учень повинен вісіті, а не стояти Із задертімі руками ...
- Ви збожеволілі ... - вірвалося в Гаррі.
- Ні в якому разі, Містер Поттер, - мугікнув Амбридж. - Ні в якому разі. Міністерство Цілком и Повністю схвалів мій Останній указ. Або Ви станете стверджуваті, что Міністерство теж зійшло з розуму?
Гаррі НЕ відповів.
- І кажу Вам відразу, Містер Поттер, - очі Амбридж якось сально забліщалі, - в ціх пріміщеннях діють чари, накладені самими засновниками. Жоден вчений не может тут чаклуваті. Чи не подіє даже портключ, мантія-невидимка або будь-якої Іншої незалежний артефакт, - «це вона просто так чи з натяків? Напевно, просто так ... не то відібрала б від гріха подалі ». - Дія будь-якіх зілля и заклинань теж нейтралізується цімі чарами - на випадок, если Ви вірішіте заздалегідь випити знеболююче.
Це все Гаррі и так знав з «Історії Гоґвортсу".
- Прошу ж Вас, Містер Поттер, - повторила Амбридж. - Або покараєте підводіті Вас до наручниками с помощью Мобілікорпуса?
Гаррі НЕ Хотів «наказуваті». І щоб его левитировать до наручниками - НЕ Хотів теж. Знізавші плечима, ВІН віліз на табуретку и вітягнув руки вгору. Зрештою, ВІН же не так много важіть, щоб це завдан серйозної Шкоди суглоб. Ось вона де, Користь багаторічних голодовок у доросли.
- Innecto, - змахнула палички Амбридж. Наручники защёлкнулісь на зап'ястя Гаррі; ВІН безперешкодно опустивши руки, дозволяючі Амбридж налиті злістю. А що ВІН МІГ сделать, если наручники були Йому безнадійно Великі?
ВІН и действительно Нічого НЕ МІГ сделать, потім на внутрішню Амбридж Було Цілком під силу Зменшити наручники до необхідного розміру. Ледве Гаррі для Перевірки посмікав руками и переконався, что на цею раз Долоня НЕ віслізнуті, Філч, що не чекаючі командіровку від Амбридж, стусани вібів табуретку з-під ніг Гаррі.
О-о-ой,

* * *

... Гаррі прикусив язика до болю, Щоб не скрікнуті; здається, тут має значення Кожна унція ваги ... руки Ледь НЕ вісмікнув з зап'ястя різкім Рівке; Гаррі, прімружівшісь від болю, намагаються диха як МІГ розмірено, звікаючі до болю. Ну, Біль. Ну, сильна. Ну, Безперервна. Ну і що? Буває. Терпіті можна. Потрібно даже.
- Дякую, Аргус, - кивнула Амбридж. - Приступайте до Другої части.
«Другий части?»
Філч знік з поля зору Гаррі, а Амбридж знову вітягла палички:
- Depono! Wingarmentia!
Гаррі здригнув від холоду, хвиля пройшов по спіні и грудях, коли з него злетіли мантія и сорочка.
- Готово, мадам директор! - Прохріпів Філч, Ледь НЕ рідаючі від щастя. - Батога Готові ... дозвольте мені розпочаті прямо зараз ...
Гаррі здав, что все це поганий сон. Кошмар, Який розвіється, коли ВІН відкріє очі.
Йому много разів здавай так Ранее; з дитинства, коли дядько Вернон підступав до него зі стиснутими кулаками и Багряним Обличчям, Гаррі хотілося, щоб це виявило страшним сном, огидний, жахливий, неправильно - но сном.
І Ніколи це его бажання НЕ віконувалося. Чи не Збирай воно делать цього и зараз, коли и Підземелля, и прітанцьовував від нетерпіння Філч з батогом в руках, и облізує вузькі жаб'ячі губи Амбридж, и сирий холод, пронізує темницю, були так лякаюче реальні.
- Приступайте, Аргус, - милостиво дозволила Амбридж. - Сподіваюся, це поможет Вам вівчіті, Містер Поттер, что брехати нельзя.
Перший удар застав Гаррі зненацька; обпалює Біль змією пролягла від середини правого боку до лівої лопатки. ВІН готов БУВ зненавідіті собі за Слабкий Зойка, за ті, что інстінктівно хітнувся вперед, Намагаючись піті від болю. «Скри-і-ип», - глузліво сказала куца ланцюг наручніків. Амбридж широко посміхалася.
Другий удар ліг поперек первого; Гаррі до крови прокусивши губу, но промовчав. Нерівній хрест роздуліся рубців на спіні палав и пульсувало болем.
Третій удар. Четвертий. Гаррі вважать їх, Щоб не зійті з розуму. П'ятий. Шостий. Наручники скріпілі все Частіше и голосніше - Філч, входячі в раж, бив так, что легке Тіло Гаррі під батогом відлітало вперед, як маятник; Амбридж пришвидшити диха, пильно стежачі за кров'ю, что стікає по підборіддю Гаррі з прокушеної губи, за конвульсівної тремтінням, что проходила по тілу Гаррі при кожному ударі.
Сьомий. Восьмий. Філч диха з присвистом. «Стомівся, бідний, бити, рука Втома замахуватіся ...», - «поспівчував» Гаррі и прокусивши губу раптом - дев'ятий удар припав точно по восьмому. Щось тихенько тріснуло, як Ніби розірвалася тонка тканина; частий, дробовий стукіт по підлозі - краплі. Темно-червоні.
- Досить, Аргус! - Голос Амбріж зірвався. - Досить на сегодня. Чи не забувай, Йому Належить ще Шість днів наказания ... не нужно, щоб его довелося лікуваті завчасно ...
- Так, мадам директор, - Хрипко відповів Філч и гулко проковтнув. - Я ... піду помію батіг, мадам, - двері темніці грюкнулі.
«Дрочіті буде на закривавлений батіг», - байдуже подумав Гаррі. Біль забивала все емоції и все п'ять почуттів; вона заповнювала Гаррі Цілком, так что ВІН починаєм сумніватіся, чи Було коли-небудь по-ІНШОМУ. Тільки Біль, что идет з багаття, разожжённого у него на спіні. Тільки мертвущій неприродних холод.
Унізані перснів пальці з силою натіснулі на відкріту рану, віклікаючі Позачергове спалах болю. Гаррі здригнув, но промовчав.
- Це БУВ хороший урок, чи не так, Містер Поттер? - Прошелестіла Амбридж. - А щоб закріпіті его, Ві повісіть тут до відбою и подумаєте про свою поведение. Потім я прийду звільніті Вас ... може бути.
Знову бавовна двері. Гаррі знесілено опустивши голову на груди; наручники немилосердно потис на зап'ястя, натіраючі шкіру. Суглоб невдоволено хрустів, погрожуючі в будь-який момент відмовіті; долоні онімілі - Кровообіг Було перекриття наручниками. Спина Горіла, і біль з шкірних хвилини только зростан; все более и более, нестерпнім и нестерпнім, и Гаррі сподівався, что, может буті, знепрітомніє від больового шоку. Через годину надія розтанула остаточно.
Через два в роті у Гаррі пересохло; мова Зроби Шорстко и розпух, губи запеклася и злиплі, и только це утрімувало Гаррі від жалібніх стогонів, якіх все одно Ніхто НЕ почув би.
Через Чотири години двері відчініліся.
- Я все-таки прийшла, Містер Поттер, - проспівала Амбридж. - Як Ваш урок?
Гаррі промовчав. При всьому бажанні ВІН НЕ зміг бі Сказати що-небудь, тому что вісохлій до стану наждака мова булу не в змозі рухатіся.
- Я бачу, засвоєння просувається успішно. Solvo.
Наручники розімкнуліся; Гаррі впав на підлогу, чи не зроби ні найменшої Спроба згрупуватіся. Пол зустрів его запахом засохлої крови и холодом, холодом, холодом.
- Одягніться, Містер Поттер.
Встати удалось відразу, но в Голові запаморочілося - Гаррі схопівся рукою за стіну, перечікуючі напад, и зап'ястя, істёртое до крови там, де під шкірою впрітул проступала кістка, Обур спалахнуло.
М'яка тканина сорочки циркулярний пилки проїхалася по вкрітій рубці спіні; Гаррі шіпяще відіхнув, Намагаючись НЕ звертати уваги на Біль, и накинувши мантію.
- Можете йти, Містер Поттер, - репліка Амбридж наздогнала Гаррі Вже на півдорозі до дверей.
Світло в корідорі вдарить по очах Гаррі, Які звіклі за кілька годин до сутінку темніці. Йти Було легко, если тримати поставу и не ворушіті руками, Щоб не турбувати рубці.
Слізерінській вітальня булу сповнена народу; там дороблялі домашнє завдання, напівголосно розмовляю, читали, Граля в шахи - мовчки и зосереджено. Блейз теж БУВ там; ВІН сидів з Розкрити книгою на колінах в кріслі навпроти входу, но дивився не так на Сторінки, а на вхід. Побачивши Гаррі книга булу безжально зачинити.
- Де ти був? - Тривожно живити Блейз, кладучі руку Гаррі на плечі; кінчікі пальців Блейз Зачепило Рубець від п'ятого удару, и Гаррі, Намагаючись НЕ крівітіся від болю, акуратно зняв его руку зі свого плеча. - Я хвілювався ...
На них дивилися, но жодних з двох Це не хвілювало ні краплі.
- Все в порядку, - спробував Сказати Гаррі; з пересохло горла вірвався Якийсь невіразній хрип. ВІН прокашлявся и повторивши більш виразности. - Все в порядку. Я відбував наказания.
- У кого? - Швидко живити Блейз.
- У Амбридж, - автоматично відповів Гаррі.
Очі Блейз зло звузіліся.
- Указ согласно з декретом номер двадцять п'ять? Скасування РІШЕНЬ Конвенції?
Гаррі Мовчан.
- Гаррі?
- Дай мені води, - попросивши Гаррі Хрипко.
- Звичайний ... підемо, - Блейз потягнув Гаррі за собою. Гаррі зовсім НЕ протестував проти.
До рятуй-кімнати Гаррі НЕ дійшов - Блейз его левітіровать; ВІН ніс бі на руках, но Гаррі БУВ рішуче проти будь-якіх дотіків до спини.
Вузька м'яке ліжко, куди Блейз Уклав Гаррі носом вниз, до болю нагадувала Йому лазарет; вісь только тут не Було мадам Помфрі, належно, охающей, звітуваті. Це Було не так Вже й погано - лежать у відносній тиші.
- Aguamenti, - Блейз підтрімав голову піднявся на лікті Гаррі. - Пій.
Вода ... холодна вода ... зуби заломивши, но Гаррі пів и пів.
- Поки вистача ... - Блейз відставів порожню склянку на тумбочку біля ліжка. - Поки займемося тобою ... можна зняти з тебе мантію и сорочку?
- Смороду пріклеїліся, - передбача Гаррі, постелили підборіддя на зчеплені руки.
- Я Обережно, - пообіцяв Блейз.
Мантія зняла легко. Сорочку ВІН відліплюваті с помощью теплої води и м'якої губки; Гаррі терпів неминучий Біль мовчки, стіснувші зуби, Нічого НЕ відповідаючі на питання про ті, як ВІН, поки Блейз НЕ озвавсь про розумові здібності Гаррі вельми непрівабліво (а если просто, то гірко живити: «Ти зовсім недоумок, чи що?») І НЕ напоїв его знеболюючім зіллям. После цього стало набагато легше, и Гаррі зумів розслабітіся, поки Блейз стаскивал з него сорочку и скріпів зубами, побачив рубці.
- На тобі ж живого місця немає ...
- Напевно є, - І, припустивши Гаррі. - Просто его під рубцями не видно.
- Тобі б все жартуваті ... - Блейз нервово хіхікнув.
- Ну не плакати ж, - Гаррі знізав бі плечима, Якби НЕ побоювання віклікаті нову хвилю болю.
- На твоєму місці дев'яносто відсотків тих, хто навчається в Цій школі, давно не только розплакаліся б, но и повинності б перед Амбридж в усьому, что робілі, и що ні робілі ... а у тебе губа не раз прокушена - гордо Мовчан, так?
- Так ... і, будь ласка, чи не лікуй їх, добре? Тільки знімі запаленою ... і только в рукавичках з драконячої кожи! - Схаменувся Гаррі. - Ні в якому разі НЕ чіпай мою кров просто так!
- Чому? - В Голосі Блейз звучали щирі здівування и образу.
- Жити хочеш - шукай рукавички, - безапеляційно відрізав Гаррі. - У мене отруйна кров.
- Отруйна?
- У ній Стільки отрута василіска, что вистача вбити пару тисяч Блейз Забіні, - втомлено сказав Гаррі. - Сорочку, де кров, теж НЕ чіпай ... про всяк випадок ...
- Звідки у тебе отрута в крови? - Судячі по характерному шелесту, Блейз віслухав голос Гаррі й натягав рукавички, люб'язно надані кімнатою.
- Це довга історія, - пробурмотів Гаррі. - І в ній НЕ только мої секрети.
Васіліска Севві теж слід вважаті за розумну істоту зі своими секретами, Які слід поважаті, чи не так?
- Гаразд ... - не ставши наполягаті Блейз. - Зараз змащу тобі маринадом горегубкі - ні чорта НЕ лікує, потім на внутрішню запаленою добро знімає ... Вона что, сама тобі била?
- Спостерігала. Бів Філч.
Блейз процідів крізь зуби Щось нецензурні и более Нічого не харчуються.
- Дякую, - Гаррі захотілося спати, коли Блейз Дбайливий криво его ковдра. - Завтра допоможеш мені?
- Завтра? Ті винен раптом Туди з'явитися?
- Всього Було Призначено тиждень. Сьогодні перший день ...
- Звичайний допоможу. Спи. Я розбуджу тебе перед уроками.
Гаррі заспокоєно провалився в сон, задаючісь Ледачому харчування про ті, як так сталося, что Блейз Забіні увійшов в его життя и зайнять там до Мерлінова бабусі місця; ставши про нього піклуватіся и берегти его сон. Єдина відповідь, что прийшов в втомлену мозок - «любов змінює людей» - рішуче НЕ сподобався Гаррі.
Знову це дурне слово на букву «л». У Кожній бочці затічка.
- Добрий вечір, Містер Поттер.
- Добрий вечір, - Чемна Схили голову Гаррі. Привітання переслідувало две мети: показати старої жабі, что зламаті его НЕ удалось, нехай и не сподівається - в комірчіні и гірше доводять, вітерпів ж якось, чи не зламався - и не дати їй приводу прізначіті зайвий день наказания. Например, за нечемність з директором.
Тієї ж набір, что и вчора: Innecto, Depono, Wingarmentia. Філч з такою урочистих пікою, Ніби з'явився на власне весілля, а не на бузувірське Стягнення.
І удари. Перший же прорвавши корочку сукровиця на вчорашніх ранах; Гаррі звичних зціпивши нижню губу зубами - краще прокусіті ще десяток разів, чем закричать від болю.
Гірше болю Було приниження - тім гостріше и болісне, что ВІН намагався Зберегти Залишки власної гідності перед неміготлівім подивимось жабі. Альо Вкрай Важко це делать, повисла в наручниках за півметра від підлоги и терплячі удари батога по голій спіні.
Сьогодні кров закапала Вже после третього удару; но Амбридж НЕ зупіняла Філча, поки ВІН НЕ дійшов до десяти.
Кілька годин в напівтемряві Гаррі Марно вселяє Собі, что все Суєта, прах и тлін, и что на Біль НЕ Варто звертати уваги. Альо руки - самє руки, змучені тім, что повінні були вітрімуваті весь вага Гаррі, а не посмугованій спина - зраджувалі его. Суглоб и зв'язки, Які НЕ оговталіся после вчорашнього, знову виявляв свое невдоволення таким варварськи Звернення, и Гаррі МІГ їх зрозуміті, но НЕ Прийняти.
На третій день були п'ятнадцять ударів и неможлівість вільно рухаті руками - закам'яніле в свой Біль зап'ясті відмовлялося картає. Саме в цею день Боуд Зволен віказаті Гаррі найвищу невдоволення з приводу того, де чортів гріффіндоролюбівій ловець шлявся всю вчорашнє Тренування. ПОВІДОМЛЕННЯ про наказания у Амбридж НЕ враз слізерінській капітана анітрохі, и ВІН только попереду меланхолійно слухав Гаррі, что в разі програшу последнего придется очень и очень погано. Гаррі обіграв бі Чжоу Чанг и зовсім без рук, но віходити на поле з неслушающіміся кінцівкамі Йому НЕ посміхалося все одно Незалежності від дурних погрозив Боуден.
На четвертий день руки довелося Довго розминатися, тихо лаючісь крізь зуби, и підставляті під тепла воду.
На п'ятий двадцять ударів довели Гаррі почти до непрітомності від болю, но ні звуку ВІН так и не сказавши - только ще три рази прокусивши губу, яка превратилась в місіво з шрамів. Блейз намагаються щовечора змащував губи Гаррі косметичної Мазза для відалення шрамів, но, за словами Блейз, для видимого ЕФЕКТ мазі нужно як мінімум тіжні три регулярного использование, так что Гаррі дивився в дзеркала и зовсім скептично - така там відбівалася рожа, хоч поза плакат « Розшукується ».
На шостий руки все ж Віскочьи з суглобів, и Блейз вправляти їх, зосереджено хмурячісь, а Гаррі при цьом сидів, прихиль плечем до стіні и закрити очі. ВІН починаєм підозрюваті, что від такой кількості болю все ж зійшов з розуму; Інша справа, что цього галі не помітілі, тому что Блейз все одно, злетів чи Гаррі з котушок - Забіні НЕ збірався кідаті его ні психом, ні здоровим, так яка різніця? - А інші и зовсім не могли про це судити. Хіба что Гаррі Викинь що-небудь зовсім Вже пустомолот ...
На сьомий день Амбридж задоволена Зроби Висновок, что урок, здається, засвоєній, и відпустіла хитка после тридцяти ударів Гаррі з побажаннями НЕ брехати более. Гаррі подумав: що б сказавши на це Дамблдор, демонстративно заявивши в день своєї втечі з Хогвартса, что не допустити в школі рукоприкладства? А як относительно плетепрікладства?
Через три дні состоялся матч Слизерин-Рейвенклову. Ще до первого голи Гаррі Схопи Щойно відпущеній снітч, домагатися віслізнуті в небо, и Кубок з квідічу - так само як, схоже, и Кубок школи - знову належали зміїному факультету. Натовп радісніх слізерінців на руках внесла капітана командіровку в Підземелля - святкувати победу. Гаррі на самоті Довго стояв під душем, підставляючі ніючі зап'ястя теплим струменить води, и мріяв забути весь тиждень стягнених. Так довго ... так боляче ...
Здається, ефект Стягнення здобули. Хоча навряд чи тієї, на Який розраховувала Амбридж.

Глава 24. | Глава 26.

Матеріал в Цій Книзі:

Глава 14. | Глава 15. | Глава 16. | Глава 17. | Глава 18. | Глава 19. | Глава 20. | Глава 21. | Глава 22. | Глава 23. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати