Головна

B.5 Балка, Повністю або частково знаходиться в полум'ї

1. B.2.2 степень чорноті полум'я
  2. B.2.3 Температура полум'я
  3. B.2.4 Поглінаюча здатність полум'я
  4. B.3.2 степень чорноті полум'я
  5. B.3.3 Температура полум'я
  6. B.4 Колона, яка перебуває в полум'ї

B.5.1 Теплообмін віпромінюванням

B.5.1.1 Загальні положення

(1) У положеннях, наведення в B.5 пріймається, что Нижній край балки розташованій НЕ нижчих верхнього уровня прилягла прорізів пожежної секції (відсіку).

(2) та патенти розрізняті балки, Паралельні Зовнішній стіні пожежного відсіку (секції)
и балки перпендікулярні Зовнішній стіні пожежного відсіку (секції), Малюнок B.7.

(3) У разі, если балка паралельна Зовнішній стіні пожежного відсіку (секції), ее середня температура Tmвізначається для точки по довжіні балки, розташованої прямо над центром відчинити.

(4) У разі, если балка розташована перпендикулярно Зовнішній стіні пожежного відсіку (секції), значення середньої температури візначається через температуру ряду точок по довжіні балки, через кожні 100 мм. Середня температура Tmсталевої конструкції пріймається рівною максимальному з ціх значень.

(5) Тепловий потік віпромінюванням від полум'я візначається за формулою

, (B.21)

де - Тепловий потік віпромінюванням від полум'я до iтої поверхні балки;

- Порядковий номер поверхні балки (1), (2), (3) або (4).

B.5.1.2 Умови «Не вентільованіх» пожежі

(1) Для умів «Не вентільованіх» пожежі слід розрізняті ситуации, коли верх полум'я находится вищє уровня верхнього краю балки, и ситуации, коли ВІН знаходится нижчих цього уровня.

(2) Если верх полум'я находится вищє уровня верхнього краю балки, та патенти, використовуват Такі Рівняння:

; (B.22a)

; (B.22b)

; (B.22c)

, (B.22d)

де - Степень чорноті полум'я относительно iтої поверхні балки, см. B.5.2;

- Температура полум'я в отворі (K), див. Додаток B EN 1991-1-2.

- Температура полум'я на Рівні нижнього краю балки (K), див. Додаток B EN 1991-1-2;

- Температура полум'я на Рівні верхній частині балки (K), див. Додаток B EN 1991-1-2.

(3) У разі, если балка розташована паралельно Зовнішній стіні пожежного відсіку (секції) безпосередно біля стіні, может буті чинний рівнім нулю, див. малюнок B.7.

(4) У разі, если верх полум'я находится нижчих уровня верхнього краю балки, Використовують следующие Рівняння:

; (B.23a)

; (B.23b)

; (B.23c)

, (B.23d)

де - Температура язик полум'я (813 K);

- Величина перевіщення верхом полум'я уровня нижнього краю балки.

а) 1) Балка розташована перпендикулярно стіні 2) Балка розташована паралельно стіні

3) Верх полум'я розташованій нижчих верхнього краю балки 4) Балка розташована безпосередно біля стіні  

b)    
1) Балка розташована НЕ під стіною 2) Балка розташована безпосередно біля стіні  

Малюнок B.7 - Балка, что находится в полум'я: a - умови «Не вентільованіх» пожежі; b - умови «вентільованого» пожежі  

B.5.1.3 Умови «вентільованого» пожежі

(1) Для умів «вентільованого» пожежі, в разі коли балки Паралельні Зовнішній стіні пожежного відсіку (секції), та патенти, розрізняті балки, розташовані безпосередно біля стіні
и віднесені від неї.

Примітка- Приклад наведені на малюнку B.7.

(2) Для балки, розташованої паралельно стіні, но віднесеної від неї, або в разі, если балка розташована перпендикулярно стіні, та патенти, використовуват Такі Рівняння:

; (B.24a)

; (B.24b)

; (B.24c)

. (B.24d)

(3) У разі если балка розташована паралельно стіні и безпосередно у неї, что находится в полум'я вважається только поверхню Підстави балки, ще одна сторона верхньої части балки розглядається як піддається впліву теплового потоку віпромінюванням від верхньої поверхні полум'я, див. Малюнок B.7b) 2). Таким чином:

; (B.25a)

; (B.25b)

; (B.25c)

, (B.25d)

де - Кутовий коефіцієнт опромінення iтої поверхні балки від верхньої поверхні полум'я, див. додаток G EN 1991-1-2.

B.4 Колона, яка перебуває в полум'ї | B.5.3 Поглінаюча здатність полум'я

Матеріал в Цій Книзі:

B.1.3 Тепловий баланс | B - балки | B.1.4 результуюча кутовий коефіцієнт опромінення | B.2.1 Теплообмін віпромінюванням | B.2.2 степень чорноті полум'я | B.2.3 Температура полум'я | B.2.4 Поглінаюча здатність полум'я | B.3.1 Теплообмін віпромінюванням | B.3.2 степень чорноті полум'я | B.3.3 Температура полум'я |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати