На головну

B.3.1 Теплообмін віпромінюванням

1. B.2.1 Теплообмін віпромінюванням
  2. BB.3.1.1 Стійка довжина между суміжнімі точками бокового розкріплення
  3. BB.3.1.2 Стійка довжина между розкріплення від крутіння
  4. Аналіз процесса в рекуперативному теплообмінному апараті
  5. Гідравлічні випробування кожухотрубного теплообмінніка
  6. Діференційні Рівняння конвективного теплообміну

(1) У положеннях, наведення в B.3 пріймається, что рівень Розташування нижньому краю балки находится НЕ нижчих верхнього уровня прорізів пожежного відсіку (секції).

(2) та патенти розрізняті балки, Паралельні Зовнішній стіні пожежного відсіку (секції),
и балки, перпендікулярні Зовнішній стіні пожежного відсіку (секції), див. Малюнок B.5.

(3) Если балка паралельна Зовнішній стіні пожежного відсіку (секції), середня температура сталевої конструкції візначається для точки по довжіні балки, розташованої над центром відчинити. У цьом випадка тепловий потік віпромінюванням від полум'я візначається за формулою

, (B.12)

де - результуюча кутовий коефіцієнт опромінення для випадка Розташування полум'я навпаки балки, см. B.1.4;

- Степень чорноті полум'я, см. B.3.2;

- Температура полум'я (K), см. B.3.3.

(4) Если балка розташована перпендикулярно Зовнішній стіні пожежного відсіку (секції), середня температура балки візначається через температуру ряду точок по довжіні балки, через кожні 100 мм. Середня температура сталевої конструкції пріймається рівною максимальному з ціх значень. У цьом випадка тепловий потік віпромінюванням від полум'я візначається за формулою

, (B.13)

де - Результуюча кутовий коефіцієнт опромінення балки для розрахунку теплообміну віпромінюванням від полум'я з боку m, Див. B.3.2;

- Результуюча кутовий коефіцієнт опромінення балки для розрахунку теплообміну віпромінюванням від полум'я з боку n, Див. B.3.2;

- Загальна степень чорноті полум'я з боку m, Див. B.3.3;

- Загальна степень чорноті полум'я з боку n, Див. B.3.3;

- Температура полум'я (K), см. B.3.4.

Еквівалентній прямокутник лицьова боці
а)

Еквівалентній прямокутник збоку
1) Вище відчинив розташована стіна и

горизонтальний розріз
вертикальний розріз

балка
балка

2) Вище відчинив розташована стіна и або стіна зверху відсутня

горизонтальний розріз
вертикальний розріз

балка
балка

b)  
горизонтальний розріз
вертикальний розріз

балка
балка

Малюнок B.5 - Балка, яка НЕ ??перебуває в полум'я: a - умови «Не вентільованіх» пожежі; b - умови «вентільованого» пожежі

B.2.4 Поглінаюча здатність полум'я | B.3.2 степень чорноті полум'я

Матеріал в Цій Книзі:

Сталева конструкція, розташована зовні Будівлі | статичний розрахунок | додаток A | B.1.1 Основні положення | B.1.3 Тепловий баланс | B - балки | B.1.4 результуюча кутовий коефіцієнт опромінення | B.2.1 Теплообмін віпромінюванням | B.2.2 степень чорноті полум'я | B.2.3 Температура полум'я |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати