На головну

B.2.1 Теплообмін віпромінюванням

1. B.3.1 Теплообмін віпромінюванням
  2. BB.2.1 Суцільні розкріплення від бокового зміщення
  3. Аналіз процесса в рекуперативному теплообмінному апараті
  4. Гідравлічні випробування кожухотрубного теплообмінніка
  5. Діференційні Рівняння конвективного теплообміну
  6. Конвективні теплообмін у вільному потоці Рідини

(1) та патенти розрізняті колони, розташовані навпроти прорізів, и колони, розташовані между прорізамі.

Примітка- Приклад наведені на малюнку B.2.

(2) У випадка, если колона розташована навпроти відчинилися, тепловий потік віпромінюванням від полум'я візначається за формулою

, (B.6)

де - Кутовий коефіцієнт опромінення колони для розрахунку теплообміну віпромінюванням
від полум'я, см. B.1.4;

- Степень чорноті полум'я, см. B.2.2;

- Температура полум'я (K), см. B.2.3.

Примітка-Теана Наведені на малюнку B.3.

(3) У разі, если колона розташована между прорізамі, Загальний тепловий потік віпромінюванням від полум'я з шкірного боці візначається за формулою

, (B.7)

де - Кутовий коефіцієнт опромінення колони для розрахунку теплообміну віпромінюванням від полум'я з боку m, Див. B.1.4;

- Кутовий коефіцієнт опромінення колони для розрахунку теплообміну віпромінюванням від полум'я з боку n, Див. B.1.4;

- Загальна степень чорноті полум'я з боку m, Див. B.2.2;

- Загальна степень чорноті полум'я з боку n, Див. B.2.2;

Примітка- Приклад наведені на малюнку B.4.

B.1.4 результуюча кутовий коефіцієнт опромінення | B.2.2 степень чорноті полум'я

Матеріал в Цій Книзі:

критична температура | Незахіщена сталева конструкція, розташована Всередині Будівлі | Сталева конструкція з вогнезахисту, розташована Всередині Будівлі | Сталева конструкція, розташована Всередині Будівлі у вільному пространстве и захищено тепловими екранах | Сталева конструкція, розташована зовні Будівлі | статичний розрахунок | додаток A | B.1.1 Основні положення | B.1.3 Тепловий баланс | B - балки |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати