Головна

полтергейст

  1. ХТО ВІН, полтергейст?
  2. полтергейст

На дворі БУВ сірий Сонячно день. Низькі набряклі водою свінцеві хмари ледве тяглом по небу, погрожуючі в будь-який момент вібухнуті «водоспадніх» Злив. У кімнаті Було душно, що не хотілося нічім займатіся, только лежать, втупившись в «нікуді» и ні про что НЕ думати ... Альо справа в тому, что именно НЕ думати-то я Ніколи и не вміла, даже тоді, коли чесно намагались розслабітіся або відпочіваті. Тому я сіділа в своєму улюблений татів кріслі и намагались прогнати свое «клопітно» настрій читанням однієї зі своих Улюблених «позитивних» книг.

Через Якийсь час я відчула чуже прісутність и подумкі приготували зустрічаті нового «гостя» ... Альо вместо звичних м'якого вітерцю мене почти что пріклеїлі до спинки крісла, а мою книжку жбурнуло на підлогу. Я дуже здівувалася такому несподіваному Бурхливий проявити почуттів, но решила почекаті и подивитись, що ж буде далі.

У кімнаті з'явився «кострубатій» чоловік, Який, чи не прівітавшісь и не назвавшись (что зазвічай робілі всі інші), відразу ж зажадав, щоб я «Негайно Пішла з ним», тому что я Йому «терміново потрібна» ... ВІН БУВ настолько знервованім и «кіплячім», что мене це трохи не розсмішіло. Ніякої сумом або болем, як це бувало з іншімі, тут и не пахло. Я спробувала зібратіся, щоб віглядаті якомога більш серйозно и спокійно живити:

- А чому Ви думаєте, что я з Вами кудісь піду?

- Ти що, Нічого НЕ розумієш? Я мертвий !!! - Закричавши у моєму мозком его голос.

- Ну, чому НЕ розумію, я прекрасно знаю, звідки Ви, Але це ще зовсім НЕ означає, что ві маєте право мені грубіті - спокійно відповіла я. - Як я розумію, в допомоги потребуєте ві, А не я, тому буде краще, если ви будете намагатіся буті трошки ввічлівіше.

На Чоловіка мої слова справили враження Вибух гранати ... здавай, что ВІН сам зараз же вібухне. Я подумала, что за життя ВІН напевно БУВ очень розпещенім частиною ЛЮДИНОЮ або просто МАВ абсолютно страшний характер.

- Ти НЕ маєш права мені відмовіті! Більше мене Ніхто НЕ чує !!! - Знову закричав ВІН.

Книги в кімнаті закружляли Вихор и дружно шубовснулі на підлогу. Здавай, что Всередині цієї дівної людини вірує тайфун. Альо тут Вже я теж Обур и Повільно вімовіла:

- Если ви зараз-таки не заспокоїтеся, я піду з контакту, а ви можете далі бунтуваті поодінці, если це приносити вам таке велике удовольствие.

Чоловік явно здівувався, но немного «охолов». Було враження, что ВІН НЕ Звіков, щоб Йому НЕ підкоряліся Негайно, як Тільки він «виявляв» будь свое бажання. Я Ніколи не любила людей цього типу - ні тоді, ні коли стала доросла ЛЮДИНОЮ. Мене всегда обурювало хамство, даже если, як у даного випадка, воно виходе від мертвого ...

Мій буйний гість начебто заспокоївся и Вже більш нормальним голосом живити, чи хочу я Йому помочь? Я сказала, що так, если ВІН обещает собі нормально вести. Тоді ВІН сказавши, что Йому абсолютно необходимо поговоріті зі своєю дружиною, и что ВІН НЕ піде (з землі) поки ВІН НЕ зможите до неї «достукатіся». Я наївно подумала, что це один з тих варіантів, коли чоловік очень любив свою дружину (незважаючі на ті, як НЕ дико це виглядаю по відношенню до него) и решила помочь, даже если ВІН мені и очень НЕ подобався. Ми будинків, что ВІН повернеться до мене на завтра, коли я буду не вдома, и я спробую сделать для него все, что зможу.

На Наступний день я з самого ранку відчувала его божевільне (інакше назваті НЕ можу) прісутність. Я подумкі посіла Йому сигнал, что я не можу квапіті події и Вийди з дому, коли зможу, Щоб не віклікаті Зайве вопросам у своих Домашніх. Альо не так сталося, як гадалося ... Мій новий Знайомий БУВ знову зовсім нестерпнім, мабуть можлівість ще раз поговоріті зі своєю дружиною робіла его просто Неосудного. Тоді я решила поквапіті події и відв'язатіся від него, як можна швідше. Зазвічай в допомоги я нікому намагались НЕ відмовляті, тому не відмовіла и цією дивною, навіженої суті. Я сказала бабусі, что хочу пройти и Вийшла на двір.

- Ну що ж, ведіть, - подумкі сказала я своєму Супутник.

Ми йшлі около десяти хвилин. Его будинок оказался на паралельній вулиці, зовсім недалеко від нас, но Цю людину я Чомусь зовсім НЕ пам'ятала, хоча начебто знала всех своих сусідів. Я живити, як давно ВІН помер? ВІН сказавши, что Вже десять років (!!!) ... Це Було абсолютно Неможливо, и на мою Поняття це Було очень давно!

- Альо як ви можете до ціх пір тут знаходітіся? - Ошелешено живити я.

- Я ж тобі сказав - я не піду поки не поговорите з нею! - Роздратовано відповів ВІН.

Щось тут Було не так, но я Ніяк не могла зрозуміті - що. З усіх моїх померла «гостей» жоден з них не перебував тут на землі так Довгий. Можливо, я булу не права, и ця дивна людина так любив свою дружину, что Ніяк НЕ наважувався ее покинути? .. Хоча, якщо чесно, в це мені вірілося Чомусь з великими труднощамі. Ну, не тягнув ВІН Ніяк на «Вічно-закоханих лицаря», даже з великою натяжкою ... Ми підійшлі до будинку ... і тут я Раптена відчула, что мій незнайомець сторопів.

- Ну що, Ходімо? - Живити я.

- Ти ж не знаєш, як мене звуть - пробурмотів ВІН.

- Про це ви повінні були подуматі ще на качана, - відповіла я.

Тут Раптена у мене в пам'яті як Ніби відкрілася Якась дверцята - я Пригадай, чтоя знала про ЦІ сусідів ...

Це БУВ й достатньо-таки «відомій» своими дівацтвамі (в Які віріла у ВСІЙ Нашій окрузі, по-моєму, только я одна) будинок. Серед сусідів ходили чутки, что господиня мабуть НЕ зовсім нормальна, так як вона Постійно розповідала якісь «дикі» історії з літаючімі в повітрі предметами, самопісний ручками, привидиться, и т. Д І т. П ... (очень добро схожі РЕЧІ показані у фільмі «Привид», Який я побачим Вже много років по тому).

Сусідка булу очень пріємною жінкою років сорока п'яти, у Якій и действительно около десяти років тому помер чоловік. І ось з тих пір у неї в будинку и Почаїв всі ЦІ Неймовірні чудеса. Я бувала у неї кілька разів, горя Бажанов дізнатіся, що ж там таке у неї відбувається, но розговоріті мою замкнутість сусідку мені, на жаль, так и не удалось. Тому зараз я Повністю поділяла нетерпіння ее дивного Чоловіка и поспішала скоріше Войти, заздалегідь смакуючі, что винне Було за моїмі Поняття там случиться.

- Мене звуть Влад - прохріпів мій Колишній сусід.

Я з подивуватися на него глянула и зрозуміла, что ВІН, віявляється, дуже боїться ... Альо я решила НЕ звертати на це уваги и увійшла в будинок. Сусідка сіділа біля каміна и Вишивана подушку. Я прівіталася и Вже Збирай поясніті, навіщо я сюди прийшла, як вона несподівано Швидко Промова:

- Будь ласка, мила, йди скоріше! Тут может буті небезпечних.

Бідна жінка булу налякалася до напівсмерті, и я Раптена зрозуміла, чоговона так боїться ... Вона мабуть всегда відчувала прісутність свого Чоловіка, коли ВІН до неї приходив! .. І все, у неї трапляє Ранее прояви полтергейст, мабуть відбуваліся з его вини. Тому знову відчувші его прісутність, бідна жінка Хотіла мене Всього лишь «вберегтись» від можливости шоку ... Я ласкаво взяла ее за руки и якомога м'якше сказала:

- Я знаю, чого ви боїтеся. Будь ласка, Послухайте, что я хочу вам Сказати, и все це скінчіться назавжди.

Я спробувала їй поясніті, як могла, про что приходять до мене душах и о том, як я намагались їм усім помочь. Я бачила, что вона мені вірить, но Чомусь боїться мені це показати.

- Зі мною ваш чоловік, Миля, и якщо хочете, можете поговоріті з ним, - Обережно сказала я.

На мій подивуватися, вона Довго мовчала, а потім тихо Промова:

- Дай мені спокій, Влад, ти мене мучів й достатньо Довгий. Іди.

Мене абсолютно враз ті, скільки борошна Було в Голосі цієї жінки! .. І, як виявило, це враз НЕ только мене, відповідь ошелешів и ее дивного Чоловіка, но только Вже по-ІНШОМУ. Я відчула поряд з собою дикий вихор чужої ЕНЕРГІЇ, Який буквально розрівав все вокруг. Книги, квіти, чайна чашка - все, что лежало на столі, з гуркотом полетіло в низ. Сусідка зблідла, як полотно и поспішно Почаїв віштовхуваті мене назовні. Альо такими «Ефект», як кидання чашок, мене Вже очень давно Було не злякаті. Тому я м'яко відстороніла бідну тремтячу жінку и твердо сказала:

- Если вині пріпіняєте так мерзенно лякаті свою дружину - я йду, и Шукайте Собі кого-небудь Іншого ще Стільки ж років ...

Альо чоловік не звертає на мене жодної уваги. Мабуть всі ЦІ Довгі роки ВІН только й чека, что кого-то все-таки коли-небудь знайде, хто МІГ бі помочь Йому «дістаті» его бідну дружину и его десятірічна «жертва" не пройде даром. І ось тепер, коли це Нарешті реально сталося - ВІН Повністю Втрата над собою контроль ...

- Миля, Міленко, я так давно Хотів сказати ... Ходімо зі мною, рідна ... підемо. Я один не можу ... без тобі не можу Стільки років ... підемо зі мною.

ВІН незв'язно лопотів Щось, повторюючі весь час ті ж Самі слова. І тут только до мене дійшло, чтопо-Справжня Хотів ця людина !!! ВІН просив свою живу красуня дружину піті з ним разом, что означало просто - померти ...

Тут я вже более вітримати не могла.

- Послухайте ви! Так ви ж просто Божевільний! - Подумкі закричала я. - Я не буду Говорити їй ціх підліх слів! Забирали Туди, де ви давно Вже повінні були бути! .. Це Якраз ваше місце.

Мене просто вівертало від Обурення! .. Невже таке действительно может случиться?!. Я ще не знала, что буду делать, но Одне знала напевно - ні за що на світі я Йому Цю жінку НЕ віддам.

Его розлютіло, что я не повториться їй того, что ВІН говорів. ВІН кричав на мене, кричав на неї, лаявся такими словами, якіх я не чула Ніколи ... плакав, если це можливо назваті плачем ... І я зрозуміла, что теперь ВІН вже по-Справжня может стать небезпечних, только я галі не розуміла, Яким чином це может случиться. У будинку все шалено Руху, розлетіліся шибки. Миля в жаху стояла в ступорі, не в змозі вімовіті ні слова. Їй Було очень страшно, тому что, На Відміну Від мене, вона НЕ бачила Нічого з того, что відбувалося в тій «інший» для неї закрітій реальності, а бачила лишь «танцюючі» перед нею в якомусь божевільному танці нежіві предмети. .. И потихенько божеволіла ...

Це в книгах очень забавно читати про Загадково полтергейст, других реальностях и захоплюватіся героями, Які всегда «перемагають драконів» ... У реальності ж Нічого «забавного» в цьом немає, кроме тихого жаху, что НЕ знаєш, що з ЦІМ робіті и что через твою безпорадність может прямо зараз загинуть хороша людина ...

Я Раптена побачим, як Міля Почаїв осідаті на підлогу и стала блідою, як смерть. Мені стало страшно страшно. Я Раптена відчула себе тім, ким насправді тоді булу - просто маленькою дівчінкою, яка по своїй дурості вляпатися в Щось Жахливе и тепер не знає, як з цього Всього вібрато.

- Ну, Вже немає, - подумала я - не отрімаєш! ..

І щосілі енергетично ударила Цю нікчемну сутність, вкладаючі в цею удар все свое Обурення ... почув дивний Вітте ... і все зникло. Чи не Було более божевільного руху предметів в кімнаті, що не Було страху ... и не Було более того дивного недоумкуватого людини, трохи не відправів свою ні в чому НЕ Вінну дружину на тій світ ... У будинку стояла мертва тиша. Тільки іноді дзвенілі якісь розбіті РЕЧІ. Миля сіділа на підлозі з Закритого акціонерного очима и не проявляла ніякіх ознайо життя. Альо я Чомусь булу впевнена, что з нею буде все добре. Я підійшла до неї и погладила по щоці.

- Тітка Міля, все Вже скінчілося, - тихо, Намагаючись НЕ злякаті, прошепотіла я. - ВІН вже более Ніколи НЕ прийде.

Вона відкріла очі и неверяще обвела втомлену подивимось свою знівечену кімнату.

- Що це Було, мила? - Прошепотіла вона.

- Це БУВ ваш чоловік, Влад, но ВІН Вже Ніколи НЕ прийде.

Тут ее начебто прорвало ... Я Ніколи до того не чула такого Несамовитого плачу! .. Здавай, что ця бідна жінка хоче віплакаті все, что в ее жітті накопічілося за ЦІ Довгі І, як я пізніше дізналася, дуже жахліві, роки. Але, як то кажуть, Пожалуйста б НЕ Було Відчай або образу, нельзя плакати без кінця. Щось переповнюється в душі, Ніби сльози змівають всю гіркоту і біль, и душа, як квітка, потихенько начинает повертатіся до життя. Так і Міля, потроху Почаїв ожіваті. В очах з'явилося здівування, поступово змінілося боязкою радістю.

- Звідки ти знаєш, що ВІН НЕ прийде, малятко? - Як би бажаючих отріматі підтвердження, живити вона.

Малятко мене Вже давно Ніхто НЕ називається и особливо в тій момент це прозвучало трішечки дивно, тому что я булу самє тією «малою», яка только что, можна Сказати, Випадкове врятував ее життя ... Альо ображати я, природно, що не Збирай. Та й Не Було ніякіх сил не ті, что на образу, а даже просто ... щоб пересісті на диван. Мабуть все до последнего «витрати» на тій єдиний удар, Який повторити тепер я не змогла б ні за що.

Ми просіділі з моєю сусідкою разом ще й достатньо Довгий, и вона мені Нарешті розповіла, як весь цею годину (ціліх десять років !!!) мучів ее чоловік. Правда вона тоді НЕ булу абсолютно впевнена, что це БУВ сортаменту ВІН, но тепер ее сумніві розвіяліся, и вона знала напевно, что булу права. Вміраючі, Влад їй сказавши, что НЕ заспокоїться, поки НЕ заберу ее з собою. Ось і намагався так много років ...

Я Ніяк не могла зрозуміті, як людина может буті настолько жорстокости і ще наважітіся назіваті такий жах коханням !. Альо я булу, як моя Сусідка сказала, Всього лишь маленькою дівчінкою, яка ще не могла до кінця повіріті, что іноді людина может буті Жахлива, даже в такому піднесеному почутті, як любов ...

аварія

Один з найбільш Шокуюча віпадків у Моїй вельми трівалої «практике» контактів Із сутности померла ставити, коли я одного разу спокійнісінько Йшла теплим осіннім вечором зі школи додому ... Зазвічай я повертаюсь всегда набагато пізніше, так як ходила в одному зміну, и уроки у нас кінчаліся десь около сьомої години вечора, но в тій день двох останніх уроків НЕ Було и нас Ранее звичайна відпустили додому.

Погода булу на рідкість пріємною, що не хотілося нікуді поспішаті и перед тім, як піті додому, я решила немного прогулятіся.

У повітрі пахло cладко-гіркуватім ароматом останніх осінніх квітів. Грайлівій легкий вітерець Шарудило в опалі лісті, Щось тихо нашіптуючі соромліво червоніючім в відблісках заходу оголеним деревам. Спокоєм и тішею ??диха м'які сутінки ...

Я дуже любила цею годину доби, воно прітягувало мене своєю загадковістю и кріхкістю чогось НЕ доконаного и в тій же година даже Ще не почався ... Коли галі не Пішов у минуле сьогоднішній день, а ніч теж поки ще не вступила в свои права .. . Щось «нічіє» и чарівне, Щось Ніби зависло в «междувременье», Щось невловіме ... Я обожнювала цею коротенький проміжок часу и всегда відчувала себе в ньом очень особливо.

Альо в тій день самє и сталося Щось «особливе», но Вже точно не Щось особливе, что я б Хотіла Побачити або пережитого ще раз ...

Я спокійно Йшла до перехрестя, про Щось Глибока задумавшись, як Раптена виявило різко вірваною зі своих «мрій» диким вереском гальм и криками переляканіх людей.

Прямо переді мною, маленька біла легкова машина якімось чином прімудрості стікнутіся про цементний стовп и з Усього маху вдарила Величезне зустрічну машину прямо в лоб ...

Через якісь лічені миті Із зім'ятої почти что в коржик білої машини «Віскочьи» сутності маленьких хлопчиків и дівчаток, Які розгублено озираються вокруг, поки, Нарешті, отетеріло НЕ втомлюючісь на свои ж понівечені сильним ударом Фізичні тела ...

- Це що-о?!. - Злякано живити дівчинка. - Це Хіба там ми? .. - Показуючі пальчиком на свое Скривавлений Фізичне личко зовсім тихо прошепотіла вона. - Як же так ... але ж тут, це ж теж ми? ..

Було ясно, что все, что відбувається ее шокувало, и найбільше ее бажання в тій момент Було кудісь від Усього цього сховатіся ...

- Мама ти де?! - Раптена закричала дівчинка. - Мама-а!

На вигляд їй Було років зо Чотири, що не более. Тоненькі Світлі косички з вплетеними в них Величезне Рожеве бантами, смішнімі «крендельками» топорщілісь з обох сторон, роблячі ее схожий на доброго фавна. Широко розкріті Великі сірі очі розгублено дивилися на так добре їй Знайомий и такий звичних світ, Який Раптена Чомусь ставши незрозумілім, чужим и холодно ... Їй Було очень страшно, и вона зовсім цього НЕ пріховувала.

Хлопчіськові Було років Вісім-дев'ять. ВІН БУВ худеньким и тендітнім, но его круглі «професорські» окуляри робілі его трішки старше, и ВІН здавався в них очень діловім и серйозно. Альо в Сейчас вся его серйозність кудісь Раптена віпарувалася, поступаючих місцем абсолютній розгубленості.

Навколо машин Вже зібралася Ойкан співчуваючіх Натовп, а через кілька хвилин з'явилася и міліція, яка супроводжує швидку допомогу. Наш містечко тоді все галі не БУВ великим, тому на будь-який «екстренної» Подія міські служби могли реагуваті й достатньо організовано І ШВИДКО.

Лікарі швидкої допомоги, про Щось Швидко порадує, начали Обережно війматі по одному понівечені тела. Дерло виявило Тіло хлопчика, Сутність которого стояла в ступорі поруч зі мною, не в змозі що-небудь Сказати або подуматі.

Бідолаху дико трясло, мабуть для его дитячого перезбудженіх мозком це Було занадто Важко. ВІН только дивився віряченімі очима на ті, что только что Було «їм» и Ніяк НЕ МІГ війт з трівалої «правця».

- Мамочко, Мама !!! - Знову закричала дівчинка. - Відас, Відас, ну чому вона мене НЕ чує?!.

Вірніше, кричала Щось вона лишь подумкі, тому что в тій момент, на жаль, фізично Вже булу мертва ... так само, як и ее маленький братик.

А ее бідна мама, Фізичне Тіло якої все ще чіпко Тримай за свою тендітну, немного тепліше в ньом життя, ніякім чином не могла ее почути, оскількі знаходится смороду в тій момент Вже в різніх, недоступних один одному світах ...

Малюки все более и более губіліся, и я відчувала, что ще трохи, и у дівчинки почнет Справжній нервово шок (если це можна так назваті, Кажучи про безтілесної сутності?).

- Чому ми там лежимо ?! .. Чому мама не відповідає нам?! - Все ще кричала дівчинка, смікаючі брата за рукав.

- Напевно, тому что ми мертві ... - дрібно стукаючі зубами, промова хлопчик.

- А мама? - З жахом прошепотіла дівчинка.

- Мама жива - НЕ очень впевнена відповів брат.

- А як же ми? Ну, скажи їм, что ми тут, что смороду НЕ могут без нас піті! Скажи їм !!! - Все ще не могла заспокоїтіся дівчинка.

- Я не можу, смороду нас не чують ... Ти ж бачиш, смороду нас не чують, - намагався якось поясніті дівчінці брат.

Альо вона булу ще очень маленькою, щоб зрозуміті, что мама Вже НЕ может ні ее почути, ні з нею Говорити. Вона не могла Всього цього жаху зрозуміті и не Хотіла его прійматі ... Маленькими кулачками розмазуючі ллються по блідім щічках Великі сльози, вона бачила только свою маму, яка Чомусь НЕ Хотіла їй ВІДПОВІДАТИ и не Хотіла підніматіся.

- Мамочко, ну вставай же! - Знову закричала вона. - Ну, вставай, мама !!!

Лікарі начали переносіті тела до швидкої допомоги и тут Вже дівчинка зовсім розгубілася ...

- Відас, Відас, смороду нас усіх забірають !!! А як же ми? Чому ми тут? .. - Не вгамовувалася вона.

Хлопчик стояв у тихому правці, чи не промовляючі ні слова, на коротку мить забувші даже про свою маленьку сестру.

- Що ж нам тепер робити? .. - Вже зовсім запанікувала малятко. - Підемо ж, ну, підемо !!!

- Куди? - Тихо живити хлопчик. - Нам тепер нікуді йти ...

Я не могла цього довше віносіті и решила поговоріті з цією Нещасний, чіпляліся один за одного, переляканої парою дітей, якіх частка Раптена, ні за що, ні про что, вікінула в Якийсь чужий и зовсім їм незрозумілій світ. І я могла только спробуваті уявіті, як страшно и дико все це винне Було буті, особливо цієї маленької кріхті, яка ще Взагалі Поняття НЕ мала про ті, що таке смерть ...

Я підійшла до них Ближче и тихо, Щоб не налякаті, сказала:

- Давайте поговоримо, я можу вас чути.

- Ой, Відас, бачиш, вона нас чує !!! - Заверещала малятко. - А ти хто? Ті хороша? Ті можеш Сказати мамі, что нам страшно? ..

Слова лилися суцільнім потоком з ее вуст, мабуть вона очень боялася, что я Раптена знікну, и вона НЕ встігне Всього Сказати. І тут вона знову подивуватися на швидку допомогу и побачим, что Активність лікарів подвоїлася.

- Дивіться, Дивіться, смороду зараз нас всех відвезуть - а як же ми?!. - З жахом лепетала, зовсім не Розуміючи, что відбувається, малятко.

Я відчувала себе в повній безвіході, так як перший раз зіткнулася з только что Загибла дітьми й гадки НЕ мала, як їм все це поясніті. Хлопчик начебто Щось вже розумів, а вісь его сестра булу так страшно налякалася тім, что відбувається, что ее маленьке серденько не хотіло розуміті Нічого Взагалі ...

На Якийсь момент я зовсім розгубілася. Мені дуже хотілося ее заспокоїті, но я Ніяк не могла найти потрібніх для цього слів і, боячися сделать гірше, поки мовчала.

Раптена зі швидкої допомоги з'явилася фігура Чоловіка, и я почула, як одна з медсестер комусь крикнула: «Втрачаємо, втрачаємо!». І зрозуміла, что Наступний розлучівся з життям, мабуть, БУВ батько ...

- Ой, па-апочка !!! - Радісно запищала дівчинка. - А я вже думала, ти нас залишилось, а ти тут! Ой, як добре! ..

Батько, Нічого НЕ Розуміючи, озірався на всі боки, як Раптена Побачивши свое зранене Тіло и клопоче вокруг него лікарів, схопівся Обом руками за голову и тихо завив ... Було очень дивно спостерігаті такого великого и сильного дорослої людини в такому дикому жаху споглядав свою смерть. Або може, саме таки мало відбуватіся? .. Тому, що ВІН, На Відміну Від дітей, як раз-то и розумів, Що йо земне життя закінчена, и сделать, даже при найбільшому бажанні, Вже Нічого больше не можна ...

- Папа, папочка, Хіба ти НЕ радій? Ті ж можеш Бачити нас? Можеш Аджея? .. - Щасливо верещала, що не Розуміючи его відчаю, дочка.

А батько дивився на них з такою розгубленістю и болем, что у мене просто розрівалося серце ...

- Боже мій, и ві теж ?! .. І ви? .. - Тільки й МІГ вімовіті ВІН. - Ну, за що ж - ви?!

У машині швидкої допомоги три тела Вже були закриті Повністю, и ніякіх сумнівів больше не віклікало, что всі ЦІ нещасні Вже мертві. У живих залишились поки одна только мати, чіїм «Пробудження» я чесно зізнатіся, зовсім заздрю. Аджея Побачивши, что вона Втрата всю свою сім'ю, ця жінка просто могла відмовітіся жити.

- Тату, тату, а мама теж скоро надурить? - Як ні в чому НЕ бувало, радісно живити дівчинка.

Батько стояв у повній розгубленості, но я бачила, что ВІН з усіх сил намагається зібратіся, щоб хоч якось заспокоїті свою маленьку дочку.

- Катрусю, мила, мама не надурить. Вона Вже НЕ буде более з нами, - якомога спокійніше сказав батько.

- Як НЕ буде ?! .. Ми ж все в місці? ми повіннібути разом !!! Хіба ні? .. - Не здавайся маленька Катя.

Я зрозуміла, что батькові буде й достатньо складно якось доступно поясніті цьом маленькому чоловічкові - своїй доньці - что життя для них сильно змінілася и повернення в старий світ НЕ буде, як би їй цього НЕ хотілося ... Батько сам БУВ в скоєному шоці и по- моєму, чи не менше дочки потребував Розрада. Краще за всех поки трімався хлопчик, хоча я прекрасно бачила, что Йому кож Було очень и очень страшно. Все сталося очень несподівано, и Ніхто з них не БУВ до цього готов. Альо мабуть, у хлоп'ята спрацював Якийсь «інстинкт мужності», коли ВІН Побачив свого «великого и сильного» тата в такому розгубленому стані, и ВІН, бідолаха, чисто по-чоловічому перейняв «кермо влади» з рук розгубленого батька в свои маленькі , тремтячі дитячі руки ...

До цього я Ніколи НЕ бачила людей (кроме мого дідуся) поза їх смерти. І самє в тій злощасній вечір я зрозуміла, Якими безпораднімі и непідготовленімі люди зустрічають момент свого переходу в Інший Світ! .. Напевно, страх чогось зовсім їм невідомого, а такоже вид свого тела з боку (но Вже безїх в ньом прісутності!) створював Справжній шок Нічого про це НЕ підозрював, но, на жаль, Вже «йдут» людям.

- Тату, тату, дивися - смороду нас відвезлі и маму теж! Як же ми тепер ее Знайдемо ?! ..

Малятко "трясла" бацька за рукав, Намагаючись звернути на себе его Рамус, но ВІН все ще перебував десь «между світамі» и ніякої уваги на неї не звертали ... Я булу очень здівована и даже розчарована таким негідною поведінкою ее батька. Яким би переляканім ВІН НЕ БУВ, біля его ніг стояв малесенький чоловічок - его крихітна донька, в очах якої ВІН БУВ «найсільнішім и Найкращий» татом на світі, в чієму участия та ПІДТРИМКИ вона в Сейчас очень потребувала. І до такой Міри розкісаті в ее прісутності, на мою Поняття, ВІН просто не МАВ Ніякого права ...

Я бачила, что ЦІ бідні діти зовсім НЕ уявляють, що ж їм тепер делать и куди йти. Чесно кажучи, такого Поняття НЕ мала и я. Альо комусь треба Було щось робити, и я решила знову втрутітіся в может буті абсолютно не моя справа, но я просто не могла за всім ЦІМ спокійно спостерігаті.

- Пробачте мені, як вас звуть? - Тихо Запитай у батька я.

Цей простий питання Вивів его з «ступору», в Який ВІН «Пішов з головою», будучи не в змозі вернуться назад. Дуже здівовано втупившись на мене, ВІН розгублено сказав:

- Валерій ... А звідки взялася ти?!. Ті теж погибли? Чому ти нас чуєш?

Я булу очень рада, что удалось якось его повернути, и тут же відповіла:

- Ні, я не погибли, я просто Йшла Повз, коли все це сталося. Альо я можу вас чути и з вами Говорити. Если ви, звичайний, цього захоче.

Тут Вже смороду всі на мене здівовано тупо ...

- А чому ж ти жива, Если можеш нас чути? - Поцікавілася дівчинка.

Я только зібралася їй відповісті, як Раптена несподівано з'явилася молода темноволоса жінка, и, які не встігнувші Нічого Сказати, знову зникло.

- Мама, мама, а ось і ти !!! - Щасливо закричала Катя. - Я ж казала, что вона прийде, говорила ж !!!

Я зрозуміла, что життя жінки мабуть в Сейчас «вісить на волосіні», и ее Сутність на якусь мить просто виявило були вібіті зі свого фізічного тела.

- Ну і де ж вона ?! .. - Засмутілася Катя. - Вона ж только что тут була! ..

Дівчинка мабуть очень Втома від такого Величезне напліву найрізноманітнішіх емоцій, и ее личко стало очень блідім, безпораднім и сумно ... Вона міцно вчепили в руку своєму братові, як Ніби шукаючи у него ПІДТРИМКИ, и тихо прошепотіла:

- І все навколо нас не бачать ... Що ж це таке, тато? ..

Вона Раптена стала схожа на маленьку, сумний старенький, яка в повній розгубленості дивуватися своими чистими очима на такий Знайомий білий світ, и Ніяк НЕ может зрозуміті - куди ж тепер їй йти, де ж тепер ее мама, и де тепер ее будинок? .. Вона Повертайся то до свого сумного брата, то до самотності стояв І, здавалось б, Повністю до Всього байдужим батькові. Альо жоден з них не МАВ ВІДПОВІДІ на ее простий дитячий питання, и бідній дівчінці Раптена стало по-Справжня очень страшно ...

- А ти з нами побудеш? - Дивлячись на мене своими великими оченятами, жалібно живити вона.

- Ну звичайний побуду, если ти цього хочеш, - тут же запевне я.

І мені дуже захотілося ее міцно по-дружно обійняті, щоб хоч трішки зігріті ее маленьке і таке перелякане серце ...

- Хто ти, дівчинко? - Несподівано живити батько.

- Просто людина, только трошки «інший» - немного ніяковіючі, відповіла я. - Я можу чути и Бачити тих, хто «Пішов» ... як вісь ви зараз.

- Аджея ми померли, правда? - Вже спокійніше живити ВІН.

- Так, - чесно відповіла я.

- І що ж тепер з нами буде?

- Ви будете жити, только Вже в ІНШОМУ мире. І ВІН НЕ такий Вже поганий, повірте! .. Просто вам треба до него звікнуті и полюбити.

- А Хіба после смерти живуть? .. - Все Ще не вірячі, запитувана батько.

- Живуть. Альо Вже не тут, - відповіла я. - Ви відчуваєте все так же, як Ранее, но Це вже Інший, не вашзвичних світ. Ваша дружина ще находится там, так само, як и я. Альо ві Вже перейшлі «межу» и тепер ви на іншій стороні - не знаючи, як точніше поясніті, намагались «достукатіся» до него я.

- А вона теж колись до нас прийде? - Раптена живити дівчинка.

- Коли-небудь, так, - відповіла я.

- Ну, тоді я ее Почекаев - впевнена заявила задоволена малятко. - І ми знову будемо всі разом, правда, тато? Ті ж хочеш, щоб мама знову булу з нами, правда ж? ..

Ее велічезні сірі очі сяялі, як зірочки, в надії, что ее улюблена мама в один прекрасний день теж буде тут, в ее новому мире, даже НЕ Розуміючи, что цею ЇЇ теперішній світ для мами буде НЕ более и не менше, як просто смерть ...

І, як виявило, Довгий Малятко чекати не довелося ... ЇЇ улюблена мама з'явилася знову ... Вона булу дуже сумно и трішки розгубленою, но Тримай набагато краще, чем до дікості переляканій батько, Який зараз вже, до моєї щірої радості , потроху приходить до тями.

Цікаво, что за годину мого спілкування з такою Величезне кількістю сутности померла, я почти з упевненістю могла б Сказати, что жінки брали «шок смерти» набагато впевненіше и спокійніше, чем це робілі чоловіки. Я тоді ще не могла зрозуміті причини цього цікавого спостереження, но точно знала, что це саме так. Можливо, смороду глибші и важче переносили Біль провини за залишенню ними в «живому» мире дітей або за ту Біль, якові їх смерть приносила рідним и близьким. но именно страх смертиу більшості з них (На Відміну Від чоловіків) почти что начисто відсутній. Чи могло це в якійсь мірі пояснюватіся тім, что смороду Самі дарувалі найцінніше, что Було на Нашій землі - людським життя? ВІДПОВІДІ на це питання тоді ще в мене, на жаль, чи не було ...

- Мамочко, мама! А смороду говорили, що ти ще Довгий не прийдеш! А ти Вже тут !!! Я ж знала, що ти нас не залішіш! - Верещала маленька Катя, задіхаючісь від Захоплення. - Тепер ми знову всі разом и тепер буде все добре!

І як же сумно Було спостерігаті, як вся ця мила дружна сім'я намагались вберегтись свою маленьку дочку и сестру від свідомості того, что це зовсім не так Вже й добро, Що смороду знову всі разом, и що ні у одного з них, на жаль, вже не залишилось ні найменшого шансу на свое подалі непрожитих життя ... І що КОЖЕН з них щиро вважать за краще б, щоб хоч хтось з їх сім ' ї остался б в живих ... А маленька Катя все ще Щось невинно и щасливо лопотіла, радіючі, что снова смороду все одна родина и снова зовсім «все добре» ...

Мама сумно посміхалася, Намагаючись показати, что вона теж рада и щаслива ... а душа ее, як поранений птах, криком кричала про ее Нещасний, так мало прожили малюків ...

Раптена вона як би «відокреміла» свого Чоловіка и собі від дітей Якийсь Прозоров «стіною» І, Дивлячись прямо на него, ніжно торкнуло его щокі.

- Пане Валерію, будь ласка, подивися на мене - тихо Промова жінка. - Що ж ми будемо робити? .. Аджея це смерть, правда, же?

ВІН підняв на неї свои Великі сірі очі, в якіх хлюпала така смертельна туга, что теперь уже менівместо него захотілося по-Вовчий завіти, бо прійматі все це в душу Було почти Неможливо ...

- Як же могло случиться таке? .. За що ж їм Щось ?! .. - Знову живити Валерія дружина. - Що ж нам тепер делать, скажи?

Альо ВІН Нічого НЕ МІГ їй відповісті, ні тім более, Щось Запропонувати. ВІН просто БУВ мертвий, и о том, что буває «После», На жаль, Нічого не знаючи, так само, як и всі інші люди, что жили в тій «темне» час, коли всім и кожному Важко «молотом брехні» буквально вбивають у голову, что «после» Вже Нічого более немаєІ, что Людський життя кінчаєтьсяв цею Скорботна и страшний момент фізичної смерти ...

- Тато, мама, и куди ми тепер підемо? - Жіттєрадісно живити дівчинка. Здавай, тепер, коли всі були в зборі, вона булу знову Повністю щаслива и готова булу продовжуваті свое життя даже в такому Незнайома для неї Існування.

- Ой, мамочко, а моя ручка пройшла через лавку !!! А як же тепер мені сісті? .. - Здівувалося малятко.

Альо НЕ встігла мама відповісті, як Раптена прямо над ними Повітря засяяли усіма барвами веселки и почав згущуватіся, перетворюючісь в дівовіжної краси блакитний канал, дуже схожий на той, Який я бачила во время мого Невдалий «купання» в Нашій річці. Канал вібліскував и перелівався тисяч зірочок и все щільніше и щільніше огортав остовпілі сім'ю.

- Я не знаю хто ти, дівчинка, но Ти щось знаєш про це - несподівано звернули до мене мати. - Скажи, ми повінні Туди йти?

- Боюся, що так, - якомога спокійніше відповіла я. - Це ваш новий світ, в якому ви будете жити. І ВІН очень красивий. ВІН сподобається вам.

Мені Було трішки сумно, что смороду йдут так Швидко, но я розуміла, що так буде краще, и что смороду НЕ встігнуть даже по Справжня пошкодуваті про втрачений, так як їм відразу ж придется прійматі свой новий світ и свое нове життя ...

- Ой, мамочко, мама, як красиво !!! Майже, як Новий Рік! .. Відас, Відас, правда красиво?! - Щасливо лепетала малятко. - Ну, Ходімо ж, Ходімо, чого ж ви чекаєте!

Мама сумно мені посміхнулася и ласкаво сказала:

- Прощай, дівчинка. Хто б ти НЕ булу - щастя тобі в цьом мире ...

І обнявши своих малюків, повернулася до світиться каналу. Всі смороду, кроме маленької Каті, були дуже сумно и явно сильно хвілюваліся. Їм доводи залішаті все, что Було так звичних и так добре знайоме, и «йти» невідомо куди. І, на жаль, Ніякого Вибори у них в даній ситуации НЕ було ...

Раптена в середіні світиться каналу ущільнівся світиться жіноча фігура и Почаїв плавно набліжатіся до збівшісь «в Купка» пріголомшеному сімейства.

- Аліса? .. - Невпевнено вімовіла мати, пильно вдівляючісь в нову гостю.

Сутність посміхаючісь, простягнула руки до жінки, Ніби запрошуючі в свои обійми.

- Аліса, це правда ти ?! ..

- Ось ми и зострілися, рідна, - сказало что світить істота. - Невже ви все? .. Ох, як шкода! .. Рано їм поки ... Який жаль ...

- Мамочко, мама, хто це? - Пошепкі живити ошелешена малятко. - Яка вона красива! .. Хто це, мамо?

- Це твоя тітка, мила, - ласкаво відповіла мати.

- Тітка?! Ой, як добре - нова тітка !!! А вона хто? - Чи не вгамовувалася цікава дівчинка.

- Вона моя сестра, Аліса. Ті ее Ніколи НЕ бачила. Вона Пішла в цею «Інший» світ, коли тобі галі не Було.

- Ну, тоді це Було очень давно, - впевнена констатувала «незаперечно факт» маленька Катя ...

Світиться «тітка» сумно посміхалася, спостерігаючі свою жіттєрадісну и Нічого поганого в Цій новій жіттєвій ситуации НЕ підозрювала маленьку племінніцю. А та Собі весело підстрібувала на одній ніжці, пробуючі свое Незвичайна «нове тіло» и залиша їм абсолютно задоволений, запітліво тупо на дорослих, чекаючі, коли ж смороду Нарешті підуть в тій Незвичайна світиться їх «новий світ» ... Вона здавай знову абсолютно щасливою, так як вся ее сім'я булу тут, что означало - у них «все прекрасно», и не треба ні про что более хвілюватіся ... ее кріхітній дитячий маленький світ БУВ знову звичних захищений улюблений нею людьми, и вона больше не винна булу думати про ті, що ж з ними таке сегодня сталося, и просто чека, що там буде далі.

Аліса очень уважний на мене подивуватися и ласкаво Промова:

- А тобі ще рано, дівчинка, у тебе ще довгий шлях Попереду ...

Світиться блакитний канал все ще вібліскував и перелівався, но мені Раптена здали, что світіння стало слабкіше, и як бі відповідаючі на мою думку, «тітка» Промови:

- Нам уже пора, рідні мої. Цей світ вам уже больше не потрібен ...

Вона прийнять їх всех в свои обійми (чого я на мить здівувалася, так як вона Ніби Раптена стала более) и світиться канал знік разом з милою дівчінкою Катею и всієї ее чудовим сім'єю ... Стало порожніх и сумно, як Ніби я знову Втрати когось близьким, як це трапляє почти всегда после новой зустрічі з «знікаючімі» ...

- Дівчинка, з тобою все в порядку? - Почула я чійсь стрівоженій голос.

Хтось мене торсати, пробуючі «повернути» в нормальний стан, тому что я мабуть знову занадто глибоким «увійшла» в тій Інший, далекий для других світ и злякала якогось доброго людини своим «заморожено-ненормальним» спокоєм.

Вечір БУВ таким же чудовим и теплим, и вокруг все Залишайся так само, Як було Всього лишь якусь годину назад ... только мені Вже НЕ хотілося более гуляти.

Чіїсь кріхкі, хороші життя, только что так легко обірвавшісь, білою Хмарка відлетілі в Інший Світ, і мені стало Раптена дуже сумно, як Ніби разом з ними полетіла Крапелька моєї самотньої душі ... Дуже хотілося віріті, что мила дівчинка Катя знайде хоч якесь щастя в очікуванні свого повернення «додому» ... і Було щиро шкода всех тих, хто НЕ МАВ приходять «тіткою», щоб хоч трішки полегшіті свой страх, и хто в жаху МЕТАВО, ідучі в тій дугою, Незнайома и лякаючій світ, даже НЕ уявляючі, что їх там чекає, и не вірячі, что це все ще триваєїх «Дорогоцінна и єдина» ЖИТТЯ ...

янгол

Непомітно летіли дні. Минали тіжні. Потроху я стала звікаті до своих Незвичайна щоденно візітерам ... Аджея все, даже Самі неордінарні події, які ми спріймаємо на качана трохи не як чудо, стають звичайна явіщам, если смороду повторюються регулярно. Ось так і мої чудові «Гості», Які на качана мене так сильно дівували, стали для мене Вже почти звичайна явіщем, в Пожалуйста я чесно Вкладай часть свого серця и готова булу віддаті набагато более, если только це могло б комусь помочь. Альо Неможливо Було увібраті в собі всю ту нескінченну Людський Біль, что НЕ захлінувшісь нею и не зруйнувалася при цьом собі саму. Тому я стала набагато обережніше и намагались допомагаті Вже НЕ відкріваючі при цьом всі «шлюзи» своих бурхливих емоцій, а намагались залішатіся якомога більш спокійною І, на свое Величезне здівування, дуже скоро помітіла, что именно таким чином я можу набагато более и ефектівніше помочь, абсолютно при цьом НЕ втомлюючісь и вітрачаючі на все це набагато менше своих жіттєвіх сил.

Здавай б, моє серце давно мало б «замкнутого», занурівшісь в такій «водоспад» людської смутку и туги, но мабуть радість за Нарешті знайденій такий Бажанов спокій тихий, кому вдаватися помочь, набагато перевіщувала будь-яку смуток, і мені хотілося делать це без кінця, наскількі тоді вістачало моїх, на жаль, Всього лишь ще дитячих сил.

Так я продовжувала Безперервна з кімось розмовляти, когось десь шукати, кому-то что-то доводіті, когось в Чомусь переконувати, а если вдаватися, кого-то даже и заспокоюваті ...

Всі «випадки» були чімось один на одного схожі, и всі смороду Складанний з однакової бажань «виправити»Щось, что в« некогда »жітті НЕ встіглі прожити або сделать правильно. Альо іноді трапляє и Щось НЕ зовсім Звичайне и яскраве, что міцно друкується в Моїй пам'яті, змушуючі знову и знову до цього повертатіся ...

У момент «їхнього» з'явився я спокійно сіділа біля вікна и малювать троянди для мого шкільного домашнього завдання. Як Раптена очень чітко почула тоненький, но очень наполеглива дитячий голосок, Який Чомусь пошепкі сказавши:

- Мама, мамочка, ну, будь ласка! Ми только Спробуємо ... Я тобі обіцяю ... Давай Спробуємо? ..

Повітря посередіні кімнати ущільнівся, и з'явилися две, Дуже схожі один на одного суті, як потім з'ясувалося - мама и ее маленька дочка. Я чека мовчки, здівовано за ними спостерігаючі, так як до сих пір до мене всегда приходили Виключно за одним. Тому спочатку я подумала, что одна з них найімовірніше винна буті така ж, як я - жива. Альо Ніяк не могла візначіті - яка, так як на мою сприйняттів, живих среди ціх двох НЕ було ...

Жінка все мовчала, и дівчинка, мабуть НЕ витримала довше, немного до неї доторкнувшісь, тихенько прошепотіла:

- Мама!..

Альо ніякої Реакції НЕ Було. Мати здавай абсолютно до Всього байдужим, и лишь поруч звучав тоненький дитячий голосок іноді здатно БУВ вірваті ее на Якийсь час з цього моторошно заціпеніння и запалити маленьку іскорку в, здавалось, назавжди згасліх зелених очах ...

Дівчинка ж навпаки - булу веселою и очень рухомий І, здавалось, відчувала себе абсолютно щасливою в тому мире, в якому вона в Сейчас жила.

Я Ніяк не могла зрозуміті, що ж тут не так и намагались тримати якомога спокійніше, Щоб не злякаті своих чудовий гостей.

- Мама, мама, ну говори ж !!! - Видно знову НЕ витримала дівчинка.

На вигляд їй Було не более п'яти-шести років, но на чолі строю у Цій дівній компании, мабуть, булу самє вона. Жінка ж весь час мовчала.

Я решила спробуваті «розтопіті лід» и якомога лагідніше спитай:

- Скажіть, чи можу я вам чімось помочь?

Жінка сумно на мене подивуватися и Нарешті Промова:

- Хіба мені можна помочь? Я вбила свою доньку! ..

У мене мурашки поповзлі по шкірі від такого Визнання. Альо дівчинку це, мабуть, зовсім не збентежіло, и вона спокійно сказала:

- Це неправда, мама.

- А як же Було насправді? - Обережно живити я.

- На нас наїхала страшно велика машина, а мама булу за кермом. Вона думає, что це ее вина, что вона не могла мене Врятувати. - Тоном маленького професора терпляче пояснила дівчинка. - І ось тепер мама не хоче жити даже тут, а я не можу їй довести, як сильно вона мені потрібна.

- І що б ти Хотіла, щоб зроби я? - Живити я ее.

- Будь ласка, не могла б ти попросіті мого тата, щоб ВІН переставши маму у всьому звінувачуваті? - Раптена дуже сумно живити дівчинка. - Я дуже тут з нею щаслива, а коли ми ходимо подивитись на тата, вона потім надовго становится такою, як зараз ...

І тут я зрозуміла, что батько мабуть очень любив Цю дитину и, які не маючі Іншої возможности віліті кудісь свой Біль, у всьому, что сталося звінувачував ее мати.

- Чи Хотіли б ви цього такоже? - М'яко Запитай у жінки я.

Вона лишь сумно кивнула и снова намертво замкнулася в своєму Скорботна мире, що не пускаючи Туди Нікого, включаючі и так турбуються за неї маленьку дочку.

- Папа хороший, ВІН просто не знає, что ми ще живемо. - Тихо сказала дівчинка. - Будь ласка, ти скажи Йому ...

Напевно, немає Нічого страшнішого на світі, чем відчуваті на Собі таку провину, якові відчувала вона ... ЇЇ звали Христина. За життя вона булу жіттєрадісною и очень щасливою жінкою, Якій во время ее загібелі Було Всього лишь двадцять Шість років. Чоловік ее обожнював ...

Ее маленьку доньку звали Веста, и вона булу дерло в Цій щасливій родіні дитиною, которого обожнювалі всі, а батько просто не чув у ній душі ...

Самого ж главу сім'ї звали Артур, и ВІН БУВ таким же веселим, жіттєрадіснім ЛЮДИНОЮ, Яким до смерти булу его дружина. І ось тепер Ніхто и ніщо не могло Йому помочь найти хоч Якийсь спокій в его понівеченої болем душі. І ВІН Зростання в Собі ненависть до коханої людини, своїй дружіні, Намагаючись ЦІМ захістіті свое серце від полного краху.

- Будь ласка, если ти підеш до тата, чи не лякали його ... ВІН іноді буває дивне, но це коли ВІН «Не Справжній». - Прошепотіла дівчинка. І відчувалося, что їй непріємно Було про це Говорити.

Я не Хотіла питати и ЦІМ ще более ее засмучуваті, тому решила, что розберу сама.

Я Запитай у Вест, хто з них хоче мені показати, де смороду жили до своєї загібелі, и живе там все ще ее батько? Місце, Пожалуйста смороду назвали, мене немного засмутіло, так як це Було й достатньо-таки далеко від мого будинку, и щоб дістатіся Туди, нужно Чимаев годині. Тому так відразу я не могла Нічого придумат и живити моїх Нових Знайомий, чи зможуть смороду з'явитися знову хоча б через кілька днів? І отримай ствердну відповідь, «залізно» їм пообіцяла, что обов'язково зустрінуся за цею годину з їх чоловіком и батьком.

Веста лукаво на мене глянула и сказала:

- Если тато НЕ захочу тобі відразу віслухаті, ти скажи Йому, что его «Лисеня» дуже за ним сумує. Так тато називається мене только, коли ми були з ним одні, и кроме него цього НЕ знає более Ніхто ...

Ее лукавого личко Раптена стало дуже сумно, мабуть Згадаю Щось очень їй дорозі, и вона действительно стала чімось схожа на маленького лісеняті ...

- Добре, если ВІН мені НЕ повіріть - я Йому це скажу. - Пообіцяла я.

Фігурі, м'яко мерехтячі, зниклого. А я все сіділа на своєму стільці, напружено Намагаючись збагнуті, як же мені віграті у моїх Домашніх хоча б два-три вільніх години, щоб мати можлівість стріматі данє слово и відвідаті розчарованих життям батька ...

У тій годину «две-три години» поза будинком Було для мене й достатньо-таки Довгим проміжком часу, за Який мені стовідсотково довелося б звітуваті перед бабусею чи мамою. А так як брехати у мене Ніколи Не виходить, то треба Було терміново придумат Якийсь реальнийпривід для відходу з будинку на такий трівалій годину.

Підвесті моїх Нових гостей я жодних чином не могла ...

На Наступний день булу п'ятниця, и моя бабуся, як завжди Збирай на ринок, что вона робіла почти Щотижня, хоча, якщо чесно, Великої спожи в цьом НЕ Було, так як очень много фруктів и овочі росли в нашому саду, а іншімі продуктами зазвічай були битком набіті всі найбліжчі продовольчі магазині. Тому такий щотижнева «похід» на ринок напевно БУВ просто-напросто сімволічнім - бабуся іноді любила просто «провітрітіся», зустрічаючісь зі своими друзями и знайомиться, а такоже принести всім нам з прайси Щось «особливо Смачненьке» на вихідні дні.

Я Довго крутилася вокруг неї, Нічого не в силах придумат, як бабуся Раптена спокійно живити:

- Ну і что тобі НЕ сідіться, або закортіло що? ..

- Мені піті треба! - Зрадівші несподіваній допомозі, віпаліла я. - Чи надовго.

- Для других або для себе? - Прімружівшісь, живити бабуся.

- Для других, и мені дуже треба, я слово дала!

Бабуся, як завжди, Вивчаючи на мене подивуватися (мало хто любив цею ее погляд - здавай, что вона заглядає прямо тобі в душу) и Нарешті, сказала:

- До обіду щоб булу вдома, чи не пізніше. Цього достаточно?

Я только кивнула, Ледь НЕ підстрібуючі від радості. Не думала, что все обійдеться так легко. Бабуся часто мене по-Справжня дівували - здавай, вона всегда знала, коли справа булу серйозно, а коли БУВ просто каприз и зазвічай, по возможности, всегда мені допомагать. Я булу очень їй вдячна за ее віру в мене і мої дивні вчінкі. Іноді я даже булу почти впевнена, что вона точно знала, Що я робіла и куди Йшла ... Хоча, може і действительно знала, только я Ніколи ее про це не мала? ..

Ми Вийшла з будинку разом, як Ніби я теж Збирай йти з нею на ринок, а за дерло ж поворотом дружно Розлуч, и Кожна Вже Пішла своєю дорогою и у своих справах для ...

Будинок, в якому все ще живий батько маленької ВЕСТ, БУВ в Першому у нас будується «новому районі» (так називали Перші багатоповерхівкі) и знаходівся від нас примерно в сорока хвилинах швидкої ходьби. Ходити я очень любила всегда, и це не приносило мені ніякіх незручно. Тільки я очень не любила сам цею новий район, бо вдома в ньом будували, як сірнікові коробки - всі однакові и безлікі. І так як місце це только-только ще починаєм забудовуватіся, то в ньом НЕ Було жодних дерева або будь-який-небудь «зелені», и воно Було схожим на Кам'яна-асфальтовий макет якогось потворного, несправжньо Містечка. Все Було Холодним и бездушним, и відчувала я себе там всегда очень погано - здавай, там мені просто не Було чим дихати ...

І ще, найти номери будинків, даже при найбільшому бажанні, там Було почти что Неможливо. Як, например, в тій момент я стояла между БУДИНКАМИ № 2 та № 26, та Ніяк не могла зрозуміті, як же таке может бути?!. І гадала, де ж мій «Зниклий» будинок № 12? .. В цьом НЕ Було ніякої логіки, и я Ніяк не могла зрозуміті, як люди в такому хаосі могут жити?

Нарешті з чужою с помощью мені удалось якімось чином найти Потрібний будинок, и я вже стояла біля зачинення дверей, гадаючі, як же зустріне мене цею абсолютно мені Незнайома чоловік? ..

Я зустрічала таким же чином много чужих, невідоміх мені людей, и це всегда спочатку Вимагаю Великої нервової напруги. Я Ніколи НЕ відчувала себе комфортно, вріваючісь в Чию то частное життя, тому КОЖЕН такий «похід» всегда здавався мені трішки божевільнім. І ще я прекрасно розуміла, як дико це мало звучать для тих, хто буквально только что Втрата рідного їм людини, а Якась маленька дівчинка Раптена вторгається в їх життя и заявляла, что может помочь їм поговоріті з померлими дружиною, сестрою, сином, матір ' ю, батьком ... Погодьтеся - це мало звучать для них абсолютно и Повністю ненормально! І якщо чесно, я до сих пір НЕ можу зрозуміті, чому ЦІ люди слухали мене Взагалі?!.

Так і зараз я стояла у незнайомій двері, які не наважуючісь зателефонуваті и не уявляючі, что мене за неї чекає. Альо тут же Згадаю Христину и Вест и подумкі зневажілі собі за свое боягузтво, я зусилля Волі заставил собі підняті немного тремтів руку и натіснуті кнопку Дзвінка ...

За дверіма очень Довго Ніхто НЕ відповідав. Я вже зібралася Було піті, як двері Раптовий Рівке розчин, и на порозі з'явився, мабуть Колишній колись красивим, молодий чоловік. Зараз, на жаль, враження від него Було скоріше непріємне, тому, что ВІН БУВ просто очень сильно п'яний ...

Мені стало страшно, и перша думка булу швідше звідті піті. Альо поруч зі мною, я відчувала бурхліві емоції двох очень схвільованіх істот, Які Готові були пожертвуваті бозна-чим, только б цею п'яний и Нещасний, но такий рідний и єдиний їм людина Нарешті хоч на хвилини їх почув ...

- Ну, чого тобі?! - Досить агресивно почав ВІН.

ВІН БУВ по-Справжня очень сильно п'яний и весь час хітався з боку в БІК, що не маючі сил міцно тримати на ногах. І тут только до мене дійшло, что значили слова ВЕСТ, что тато буває «несправжнім»! .. Мабуть дівчинка бачила его в такому ж стані, и це Ніяк НЕ нагадувало їй того ее тата, Якого вона знала и любила все свое коротеньке життя. Ось тому-то вона и називається его «несправжнім» ...

- Будь ласка, чи не бійся его. - Пролунав в Моїй Голові ее голосок, як Ніби вона відчула, про что я в тій момент думаю. Це заставил мене зібратіся и заговоріті.

- Я Хотіла б з вами поговоріті, - заспокійліво сказала я. - Можна мені Войти?

- Навіщо? - Майже зло живити чоловік.

- Тільки будь ласка, чи не хвілюйтеся ... У мене до вас доручення ... Я вам принесла вести від Вашої дочки ... Вона тут зі мною, якщо хочете з нею поговоріті.

Я боялася подуматі, якові реакцію у цього вщент п'яної людини віклічуть мої слова. І як виявило - НЕ дуже-то як же ж ...

ВІН заревів, як поранений звір, и я злякалася, что вісь зараз збіжаться всі сусіди і мені придется піті, так Нічого и не добившись ...

- Чи не сміті !!!! - Бушував розлюченій моїмі словами батько. - Ти звідки така взялася? Забирайся! ..

Я не знала, что Йому Сказати, як поясніті? Та й Чи варто було? .. Аджея все одно ВІН почти Нічого в Сейчас зараз не розумів. Альо тоненький голосок знову прошепотів:

- Чи не бійся, будь ласка ... Скажи Йому, что я тут. Я много разів его таким бачила ...

- Пробачте мені, Артур. Аджея так вас звуть? Хочете ви віріті чи ні, но зі мною и правда зараз тут находится ваша дочка и вона бачіть все, что ві говорите або робіте.

ВІН на секунду дивився на мене почти что осмислення подивимось, и я вже встігла зрадіті, что все обійдеться, як Раптена Сильні руки піднялі мене з землі и поставили по іншу сторону порога, швидко зачин прямо у мене перед носом злощасну двері ...

На свой сміттям, я зовсім розгубілася ... Звичайно ж, за весь цею годину, что я спілкувалася з померлими, Було всяке. Деякі люди злилися Вже только за ті, что Якась Незнайома дівчина Раптена посміла потрівожіті їх спокій ... Деякі просто спочатку НЕ вірілі в реальність того, про что я намагались їм розповісті ... А деякі НЕ Хотіли Говорити Взагалі, так як я булу їм чужою. Всяке Було ... Альо щоб ось так просто вистава за двері - такого не Було Ніколи. І я знову ж таки, як іноді це зі мною бувало, відчула себе маленькою и безпорадною дівчінкою, и очень захотіла, щоб Якийсь розумний доросла людинаРаптена давши бі мені добру пораду, від которого відразу зважено б всі проблеми, и все стало б на свои місця.

Альо на жаль, такого «доросли» Напевне сказати не Було, и віплутуватіся з Усього доводити мені самій. Так что, заплющівші очі и Глибока зітхнувші, я зібрала свои «тремтячі» емоції в кулак и снова подзвоніла у двері ...

Небезпека всегда не така страшна, коли знаєш, як вона Виглядає ... Ось так и тут - я сказала Собі, что травня дело Всього-на-Всього з п'яним, озлобленість болем ЛЮДИНОЮ, которого я ні за що больше не буду боятися .

На цею раз двері відчініліся набагато швідше. На п'яний особі Артура Було невімовне здівування.

- Та невже знову ти?!. - Чи не МІГ повіріті ВІН.

Я дуже боялася, что ВІН знову закріє двері, и тоді Вже у мене НЕ залиша жодних шансів ...

- Папа, папочка, що не звертатись до організаторів ее! Вона піде и тоді Вже Ніхто нам не поможет !!! - Трохи не плачучи шепотіла дівчинка. - Це я, твій Лисеня! Пам'ятаєш, як ти мені обіцяв відвезті мене на Чарівну гору ?! .. Пам'ятаєш? - Вона «впилася» в мене своими круглого благаючімі оченятами, відчайдушно просячі повторити ее слова. Я подивуватися на ее матір - Христина теж кивнула.

Це Ніяк НЕ здавай мені Гарньє ідеєю, но вірішуваті за них я не мала права, бо це булу їх життя, І це БУВ найімовірніше їх остання розмова ...

Я повторила слова Малятка, и тут же жахнув виразі лица ее нещасного батька - здавай только, что Йому прямо в серце завдан глибокий Ножов удар ...

Я намагались з ним Говорити, намагались якось заспокоїті, но ВІН БУВ Несамовите и Нічого НЕ чув.

- Будь ласка, увійді всередину! - Прошепотіла дівчинка.

Сяк-так протиснувшись мимо него в дверний проріз, я увійшла ... У квартирі стояв задушлівій запах алкоголю и чогось ще, что я Ніяк не могла візначіті.

Колись давно це мабуть булу очень приємна и затишна квартира, одна з тих, які ми називали щасливими. Альо тепер це БУВ Справжній «нічний кошмар», з которого ее власник, мабуть, не в змозі БУВ вібрато сам ...

Якісь розбіті порцелянові шматочкі валялися на підлозі, перемішавші з порваних фотографіямі, одягом, и бог знає ще з чим. Вікна були завішані фіранкамі, від чого в квартирі стояв напівтемрява. Звичайно ж, таке «буття» могло по-Справжня навіяті лишь смертельну тугу, іноді супроводжується самогубством ...

Мабуть у Крістіні з'явилися схожі думки, тому что вона Раптена в перший раз мене попросила:

- Будь ласка, зроби що-небудь!

Я їй тут же відповіла: «звичайно!» А про себе подумала: «Якщо б я только знала - что !!!» ... Альо треба Було діяті, и я решила, что буду пробувати до тих пір, поки чогось та не доб'юся - або ВІН мене Нарешті почує, або (в гіршому випадка) знову Вистава за двері.

- Так ви будете Говорити чи ні? - Навмісно зло живити я. - У мене немає часу на вас, и я тут только тому, что зі мною цею чудовий чоловічок - ваша дочка!

Чоловік Раптена гепнувся в около стояло крісло и обхопівші голову руками, заридали ... Це чати й достатньо Довгий, и видно Було, что ВІН, як більшість чоловіків, зовсім НЕ вмів плакати. Его сльози були скупими и Важко, и давай смороду Йому мабуть очень и очень нелегко. Тут только я перший раз по-Справжня зрозуміла, что означає віслів «чоловічі сльози» ...

Я прісіла на краєчок якоїсь тумбочки и розгублено спостерігала цею потік чужих сліз, зовсім НЕ уявляючі, що ж делать дальше? ..

- Мама, мамочка, а чому тут Такі страховіська гуляють? - Тихо живити переляканій голосок.

І только тут я помітіла очень чудовий істот, Які буквально «купами» вилися вокруг п'яного Артура ...

У мене заворушілося волосся - це були справжнісінькі «монстри» з дитячих казок, только тут смороду Чомусь здавай даже очень и очень реальні... Смороду були схожі на віпущеніх з глечика злих духів, Які якімось чином зумілі «прікріпітіся» прямо до грудей бідної людини, и висячі на ньом ГРОНУ, з превеликим задоволений «пожирали» его почти что Вже вісохлі жіттєву силу ...

Я відчувала, что Веста перелякана до щенячого вереску, но щосілі намагається цього НЕ показати. Бідолаха в жаху спостерігала, як ЦІ моторошні «монстри» Із задоволений и безжально «їли» ее улюбленого тата прямо у неї на очах ... Я Ніяк не могла збагнуті, що ж делать, но знала, що треба діяті Швидко. Нашвідку озірнувшісь вокруг и не знайшовші Нічого Краще, я Схопи стос брудних тарілок и щосілі жбурнула на підлогу ... Артур від несподіванкі підстрібнув в кріслі и втупівся на мене недоумкуватім очима.

- Нічого розкісаті! - Закричала я, - подівіться, Які «друзів» ви привели до себе в будинок!

Я не булу впевнена, чи побачим ВІН ті ж самє, что бачили ми, но це булу моя єдина надія якось его «прочухається» и таким чином змусіті хоч трішечки протверезіті.

По тому, як его очі Раптена полізлі на лоб, виявило - Побачив... З жахом шарахнувшісь в кут, ВІН НЕ МІГ відвезті погляд від своих «симпатичних» гостей и не в змозі вімовіті ні слова, только показував на них тремтячою рукою. Его дрібно трясло, и я зрозуміла, что если Нічого НЕ сделать, у бідної людини почнет Справжній нервово припадок.

Я спробувала подумкі звернута до ціх чудовий монстроподібні істотам, но Нічого путнього з цього НЕ Вийшла; смороду лишь зловісно «гарчалі», відмахуючісь від мене своими пазурістімі лапами и не обертаючісь, послали мені прямо в груди очень хвороблівій енергетичний удар. І тут же один з них «відклеївся» від Артура и доглянувші, як ВІН думав, найлегшу здобіч, стрібнув прямо на ВЕСТ ... Дівчинка від несподіванкі дико заверещала, но - треба віддаті належно ее хоробрості - тут же Почаїв відбіватіся, что Було сил . Смороду обидвоє, и ВІН, и вона були такими ж безтілеснімі сутности, тому чудово один одного «розумілі» и могли вільно наносіті один одному енергетичні удари. І треба Було Бачити, з Яким азартом ця безстрашно дівчинка кинулася в бой! .. Від бідного зіщулівшісь «монстра» только Іскри сипа від ее бурхливих ударів, а ми Троє спостерігалі, на свой сміттям так остовпілі, что НЕ відразу зреагувалі, щоб хоча б як-то їй помочь. І як раз в тій же момент Веста стала схожа на Повністю вичавлення золотистий грудку І, ставши абсолютно Прозоров, кудісь Зниклий. Я зрозуміла, что вона віддала всі свои дитячі сілёнкі, Намагаючись захістітіся, и вісь тепер їй НЕ вистача їх, щоб просто вітрімуваті з нами контакт ... Христина розгублено озираються вокруг - мабуть ее донька не мала звички так просто знікаті, залішаючі ее одну. Я теж озірнулася вокруг и тут ... побачим самє враження лица, Пожалуйста коли-небудь бачила у своєму жітті и тоді, и всі следующие Довгі роки ... Артур стояв в Справжня шоці и дивився прямо на свою дружину! .. Мабуть занадто велика доза алкоголю, Величезне стрес, и всі следующие емоції на якусь мить відкрілі «двері» между нашими різнімі світамі, и ВІН Побачивсвою померли Христину, таку ж красиву и таку ж «справжню», Який ВІН знав ее завжди ... Ніякімі словами Неможливо Було б описати виразі їхніх очей! .. Смороду говорили, хоча, як я зрозуміла, Артур найімовірніше МІГ ее чути. Думаю, в тій момент ВІН просто НЕ МІГ Говорити, Але в его очах Було все - и дика, душила его Стільки часу Біль; и оглушіті его своєю несподіваністю безмежне щастя; и благання, і ще Стільки Всього, что НЕ Знайшли б ніякіх слів, щоб спробуваті все це розповісті! ..

ВІН простягнув до неї руки, галі не Розуміючи, что Вже Ніколи НЕ зможите ее более в цьом мире обійняті, та й навряд чи ВІН в тій момент розумів Щось Взагалі ... ВІН просто знову ее бачив, Що само по Собі Вже Було зовсім Неймовірно! .. А все інше немало зараз для него Ніякого значення ... Альо тут з'явилася Веста. Вона здівовано дівілася на батька и Раптен все зрозумівші, Несамовите закричала:

- Батьку! Папулечка ... татко !!! - І кинувся Йому на шию ... Вірніше - спробувала кинутися ... Тому що вона, так само, як и ее мати, Вже не могла фізично стікатіся з ним в цьом мире более Ніколи.

- Лисеня ... малятко моя ... радість моя ... - повторював, все ще хапаючі порожнеча, батько. - Не йди, только будь ласка, чи не йди! ...

ВІН буквально «захлінався» очень сильно для его зболені серця емоціямі. І тут я злякалася, что це несподіване, почти что нелюдська щастя может его просто-напросто вбити ... Альо обстановку (очень Вчасно!) Розряд всіма забуті, но не забули Нікого, шіплячі и оскаженілі «монстри» ... На свой сміттям , «загіпнотізована» красою зустрічі, я начисто про них забула! .. Тепер же, змінівші свою «тактику» и Вже НЕ нападаючий более на батька, смороду признал більш зручне вгамуваті свой вічний «голод» и насітітіся жіттєвою силою дитини - маленької Вест. .. Артур в повній паніці розмахував руками, Намагаючись захістіті свою дочку, но природно БУВ не в змозі нікому нашкодіті. Ситуація Повністю Йшла з під контролю и занадто Швидко починаєм прійматі вельми небажаним для мене оборот. Треба Було якомога швідше позбутіся від всієї цієї ікластої-пазурістої-шіплячої острахів, та ще так, щоб вона НЕ змогла более вернуться до цього бідній людіні Вже Ніколи ...

- Думай, думай, думай! .. - Мало не в слух кричала я Собі.

І Раптен, як у Яскрава спалахи, я очень чітко побачим «картинку» свого світиться сліпучім зеленим кольори тела и своих старих «Зоряний друзів», Які, посміхаючісь, показував на цею зелене світло ... Мабуть якімось чином моєму «ПАНІКА» мозком удалось їх звідкісь закликати, и тепер смороду намагались мені по-своєму «підказаті», что я винна делать. Довгий не думаючи, я закрила очі и спробувала зосередітіся, пробуючі подумкі закликати давно Забуте Відчуття ... І буквально через частко секунди вся «спалахнула» тім же самим Дивовижний Яскравий зеленим світлом, Який только что бачила на показаної друзями «картинці». Моє Тіло сяяло так сильно, что вісвітлювало почти всю кімнату, разом з кишать в ній мерзеннімі істотамі. Я не булу впевнена, що робити далі, но відчувала, что винна направіті цею «світло» (або точніше, Енергію) на всех тих звіваються «страшилок», щоб якомога швідше змусіті їх знікнуті з нашого поля зору, а такоже з и без них й достатньо складного життя Артура. Кімната спалахнула зеленим, и я відчула як з моїх долонь вірвався очень «густий» зелений промінь и попрямував прямо в ціль ... Тут же почув дикий вереск, Який перейшов в Справжній «потойбічній» Вітте ... Я почти Вже встігла зрадіті, что Нарешті-то буде все добре и смороду прямо зараз знікнуть назавжди, но, як виявило, до «щасливого кінця» поки ще Було трішки далеченько ... Істоті судорожно чіпляліся кігтямі и лапами за все ще махає руками «папу» и відбіватіся від них дитину , и поки що явно не Збирай здаватіся. Я зрозуміла, что другий «атаки» Веста Вже НЕ вітрімає и тім самим Втрати свой єдиний шанс Останній раз поговоріті зі Своїм батьком. А ось цього Якраз-то я допустіті Ніяк не могла. Тоді я ще раз зібралася и что Було сил «жбурнула» зелені Промені тепер уже на всех «монстрів» одночасно. Щось лунки ляснуло ... і настала повна тиша.

Нарешті все монстроподібні страховіська кудісь Зниклий, и ми могли дозволіті Собі вільно зітхнуті ...

Це булу моя перша, зовсім ще «дитяча» війна з справжнімі ніжнеастральнімі істотамі. І НЕ можу Сказати, что вона булу очень пріємною або, что я зовсім не злякалася. Це тепер, коли ми живемо в буквально «заваленому» комп'ютерними іграми двадцять Першому столітті, ми до Всього звіклі и почти что Повністю перестали дівувати будь-якої жу

несподівані Гості | Стелла-2. Гарольд


Матеріал в Цій Книзі:

пробудження | пряники | Вогонь, что НЕ грів | самотність | голодування | Контакт-2 | результат | знеболювання | Сусідка | Незвичайна порятунок |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати