На головну

Незвичайна порятунок

1. Глава 19: Порятунок від Розгром семи доброчесності келій. сповідь послушника
  2. Незвичайні Властивості І ЗОВСІМ ЗВИЧАЙНИЙ СПОР
  3. Незвичайна порятунок
  4. Порятунок залізного Дроворуб
  5. Порятунок з Єгіпту
  6. порятунок зачіски

Був очень Спекотно Липневій день, температура Тримай НЕ нижчих +40 градусів. Розжарівся «до білого» Повітря Було сухим, як у пустелі и буквально «тріщав» в наших легень при кожному Подих. Ми сіділі на березі річки, безсовісно пріючі и ловили ротами Повітря, як вікінуті на сушу Перегрівшісь карасі ... І Вже почти повністю «підсмажіті» на сонечку, что сумуються очима дивилися на воду. Звичних волога зовсім НЕ відчувалося и тому ВСІЙ дітворі дико хотілося якомога швідше занурітіся. Альо купатися Було трішки лячно, так як це БУВ Інший, незвичне нам берег річки, а Нямунас, як відомо, здавна булу тієї глібокої и непередбачуваною річкою, з якої жарти жартів НЕ радилося.

Наш старий улюблений пляж БУВ на годину закритий для чищення, тому ми все тимчасово зібраліся на місці більш-Менш комусь знайоме, и все поки що дружно «сушіліся» на березі, Ніяк НЕ наважуючісь купатися. У самой річки росло Величезне старе дерево. Его Довгі шовковісті Гілки, при найменших Подих вітру, стосуваліся води, тихо пестячі ее Ніжними пелюстків, а потужні старі коріння, впіраючісь в річкове каміння, спліталіся під ним на суцільній «бородавчастій» килим, створюючі своєрідну, навісає над водою, горбісту дах.

Ось це-то старе мудре дерево, як НЕ дивно, и являло собою реальну небезпеки для тих, что купаються ... Навколо него з якоїсь причини у воде створювалася безліч своєрідніх «воронок», Які як би «погліналі» -ліпшу людину в глибінь , і треба Було буті очень хорошим плавців, щоб зуміті втріматіся на поверхні, тім более, что місце під деревом Якраз Було очень глибоким.

Альо дітям Говорити про небезпеки, як відомо, почти что всегда Марна. Чим более їх переконують дбайліві дорослі, что з ними может случиться Якась непоправна біда, тім более смороду впевнені, что «может буті з кімось це и может случиться, но Звичайно ж, только НЕ з ними, ба и не зараз» ... А самє Відчуття небезпеки, навпаки - їх только ще более прітягує, тім самим провокуючі Інколи на найдурніші вчінкі.

Ось примерно так само думали и ми - четверо «бравих» сусідськіх хлопців и я, и не вітерпівші спеки, все ж вірішілі скупатіся. Річка виглядаю тихою и спокійною, и ніякої небезпеки начебто собою не представляла. Ми будинків спостерігаті один за одним и дружно попливли. Спочатку начебто все Було, як завжди - течія булу НЕ сільніше, чем на нашому старому пляже, а Глибина НЕ перевіщувала Вже знайомої звічної глибино. Я расхрабрились и попливла Вже більш впевнена. І тут же за Цю ж занадто велику Впевненість, «Боженька стукнувши мене по голівоньці, та не пошкодував» ... Я плівла недалеко від берега, як Раптена відчула, что мене різко потягли вниз ... І це Було настолько несподівано, что я НЕ встігла Ніяк зреагуваті, щоб утріматіся на поверхні. Мене дивно крутило и очень Швидко Тягнули в глибінь. Здавай, годину зупинивсь, я відчувала, что НЕ вістачає Повітря.

Тоді я ще Нічого не знала ні про клінічну смерть, ні про що світяться тунелях, что з'являлися во время неї. Альо, что трап далі, Було очень схожим на всі ті історії про КЛІНІЧНІ смерти, Які набагато пізніше мені удалось Прочитати в різніх книжках, Вже живучі в далекій Амеріці ...

Я відчувала, что если Негайно НЕ вдіхну Повітря, мої легені просто-напросто розірвуться, и я напевно помру. Стало очень страшно, в очах темніло. Несподівано в Голові спалахнула Яскравий спалах, и всі почуття кудісь Зниклий ... З'явився сліпучо-Яскравий, прозорий блакитний тунель, як Ніби весь зітканій з найдрібнішіх Рухом сріблястіх зірочок. Я тихо парила Всередині него, що не чуючи ні задухи, ні болю, только подумкі дівуючісь Із Незвичайна почуття абсолютного щастя, як Ніби Нарешті Знайшла місце своєї довгоочікуваної мрії. Було очень спокійно и добро. Всі звуки Зниклий, що не хотілося рухатіся. Тіло стало очень легким, почти что невагомім. Найімовірніше, в тій момент я просто вмираю ...

Я бачила якісь очень красиві, що світяться, прозорі Людські фігурі, Повільно и плавно набліжаються по тунелю до мене. Всі смороду тепло посміхаліся, як Ніби звали до них прієднатіся ... Я вже Було потягли до них ... як Раптена звідкісь з'явилася Величезна світиться долонях, яка підхопіла мене знизу І, як піщінку, Почаїв Швидко підніматі на поверхню. Мозок вибухнув від натовпу різкіх звуків, як Ніби в Голові Раптовий лопнула захіщає перегородка ... Мене, як м'ячик, вікінуло на поверхню ... і оглушило справжнім Водоспад квітів, звуків и відчуттів, Які Чомусь спріймаліся мною тепер набагато яскравіше, чем це Було звичних.

На березі булу Справжня ПАНІКА ... Сусідські хлопчакі, Щось вігукуючі, виразности розмахувалі руками, показуючі в мою сторону. Хтось намагався вітягті мене на сушу. А потім все попливло, закрутилося в якомусь божевільному вірі, и моє бідне, перенапряжённое свідомість спливла в повну тишу ... Коли я потроху «прочухана», хлопці стояли вокруг меня з розширеного від жаху очима, и все разом чімось нагадувалі однаково переляканіх Совен. .. Було видно, что весь цею годину смороду перебувалі мало не в цьом панічному шоці и мабуть подумкі Вже встіглі мене «поховати». Я постаралася зобразіті посмішку І, все ще давлячісь теплою річковою водою, насилу вічавіла, что у мене все в порядку, хоча ні в якому порядку я в тій момент природно НЕ була.

Як мені потім сказали, весь цею переполох зайнять в реальності Всього лишь хвилин п'ять, хоча для мене в тій страшний момент, коли я перебувала під водою, годину почти Зупини ... Я щиро раділа, что мами в тій день з нами не Було. Пізніше мені якось удалось вблагати «сусідську маму», З якою нас тоді відпустили купатися, щоб ті, что сталося біля річки, залиша нашим секретом, так як мені зовсім НЕ хотілося, щоб моїх бабусю або маму вхопив Серцевий удар, тім более, что все Вже Було позаду, и не мало Ніякого СЕНС когось так безглуздо лякаті. Сусідка відразу ж погода. Мабуть, для неї це БУВ такий же Бажанов варіант, так як їй НЕ дуже-то хотілося, щоб хтось дізнався, что Загальної довіри до неї, на жаль, чи не удалось віправдаті ...

Альо на цею раз все закінчілося добро, всі були живі и щасливі, и не Було ніякої причини про це більш Говорити. Тільки ще багато, много разів после мого невдачлівого «купання» я повертаюсь уві сні в тій же блискучії блакитний тунель, Який з якоїсь мені невідомої причини прітягував мене, як магніт. І я знову відчувала Щось Незвичайна почуття Спок и щастя, тоді галі не знаючи, що робити це, як виявило, Було очень и очень небезпечний ...

Сусідка | несподівані Гості

Матеріал в Цій Книзі:

перший контакт | прощання | пробудження | пряники | Вогонь, что НЕ грів | самотність | голодування | Контакт-2 | результат | знеболювання |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати