На головну

результат

1. III. Компетенції того, хто навчається, что формуються в результате Освоєння дисципліни
  2. III. Наукова новизна и практична значущість результатів дослідження
  3. III. результат маніпуляції
  4. III. результати розрахунку
  5. The results are considered Вважають, что результати
  6. V. Вимоги до результатів Освоєння програми підготовкі фахівців середньої ланки
  7. А ось і результати

Вранці я, як зазвічай, Пішла снідаті. Чи не встігла я протягнуті руку до чашки з молоком, як ця ж важка скляна чашка різко рушила в мою сторону, протоку частина молока на стіл ... Мені стало трошки не по Собі. Я спробувала ще - чашка руйнувала знову. Тоді я подумала про хліб ... Два шматочка, что лежали поруч, підскочілі и впали на підлогу. Чесно кажучи, у мене заворушілося волосся ... Чи не тому, что я злякалася. Я не боялася в тій годину почти Нічого, но це Було Щось очень Вже «земне» и конкретнішими, воно Було поруч, и я абсолютно не знала, як це контролюваті ...

Я постаралася заспокоїтіся, Глибока зітхнула и спробувала знову. Тільки на цею раз я не намагались Нічого чіпаті, а решила просто думати про ті, чого я хочу - например, щоб чашка виявило в Моїй руці. Звичайно ж, цього не стали, вона знову Всього лишь просто різко зрушіла. Альо я раділа !!! Все моє нутро просто Вища від захоплення, бо я вже зрозуміла, что різко чи ні, но це відбувалося Всього лишь за Бажанов моєї думки! І це Було абсолютно пріголомшліво! Звичайно ж, мені відразу захотілося спробуваті «новинку» на всех оточуючіх мене живих и неживої «об'єктах» ...

Перша мені під руку потрапив бабуся, в тій момент спокійно готувала на кухні черговий свое кулінарне «твір». Було очень тихо, бабуся Щось Собі наспівувала, як Раптена важливий чавунна сковорода пташки підскочіла на плиті и з моторошно шумом впала на підлогу ... Бабуся від несподіванкі підскочіла НЕ гірше тієї ж самой сковороди ... Альо треба віддаті їй належної, як відразу и взяла собі в руки, и сказала:

- Перестань!

Мені стало трішечки прикро, тому что, что б НЕ трапа, Вже за звичка всегда и в усьому звінувачувалі мене (хоча в Сейчас це, звичайна, Було абсолютною правдою).

- Чому ти думаєш, что це я? - Живити я надувшись.

- Ну, привиди у нас начебто поки Ще не водяться, - спокійно сказала бабуся.

Я дуже любила ее за Цю ее незворушність и непохитно спокій. Здавай, Нічого в цьом мире не могло по-Справжня «вібіті ее з колії». Хоча, природно, були РЕЧІ, Які ее засмучувалі, дівували або змушувалі сумуваті, но спріймала вона все це з чудової спокоєм. І тому я всегда з нею відчувала себе очень затишно и захищено. Якімось чином я Раптена відчула, что моя остання «вітівка» бабусю зацікавіла ... Я буквально «нутром відчувала», что вона за мною спостерігає и чекає чогось ще. Ну і природно, я не заставил Довгим чекати ... Через кілька секунд все «ложки и ополонікі», что вісілі над плитою, з гучнім гуркотом полетілі вниз за тією ж самою Сковороди ...

- Ну-ну ... ламати - НЕ будуваті, зроби б Щось корисне, - спокійно сказала бабуся.

Я аж задіхнулася від Обурення! Ну, скажіть будь ласка, як вона может ставити до цього «неймовірного події» так холоднокровні?! Аджея це таке ... ТАКЕ !!! Я даже не могла поясніті - Пожалуйста, но Вже точно знала, что нельзя ставити до того, что відбувалося, так спокійно. На жаль, на бабусю моє Обурення не впорався жодних враження, и вона знову ж спокійно сказала:

- Чи не Варто втрачають Стільки сил на ті, что можна сделать руками. Краще йди почитай.

Моєму обраних НЕ Було між! Я не могла зрозуміті, чомуто, что здавай мені таким дивне, що не віклікало у неї Ніякого Захоплення?! На жаль, я тоді ще булу Надто малою дитиною, щоб зрозуміті, что всі ЦІ вражаючі «Зовнішні ЕФЕКТ» по-Справжня не дають Нічого, кроме тих же самих «зовнішніх ефектів»... І суть Всього цього - всього лишь в одурманенні «містікою незрозумілого» довірлівіх и вразливе людей, Яким моя бабуся, природно, що не булу ... Альо так як до такого розуміння я тоді ще не доросла, мені в тій момент Було лишь Неймовірно цікаво, що ж такого я зможу зрушіті ще. Тому я без жалю покинула «Не розуміє» мене бабусю и руйнувала далі в пошуках нового об'єкта моїх «експеріментів» ...

У тій годину у нас живий татів улюбленець, красивий сірий кіт - Гришка. Я застала его солодко Спляча на теплій печі и решила, что це Якраз очень хороший момент спробуваті на ньом свое нове «мистецтво». Я подумала, что Було б краще, Якби ВІН сидів на вікні. Нічого НЕ трапа. Тоді я зосереділася и подумала сільніше ... Бідний Гришка з диким криком злетів з печі и гепнувся головою об підвіконня ... Мені стало так его шкода и так соромно, что я, вся кругом вінувата, кинулася его підніматі. Альо у нещасного кота вся шерсть Чомусь Раптена встала Дибка и ВІН, голосно мяукая, помчав від мене, Ніби ошпарений окропив.

Для мене це БУВ шок. Я не зрозуміла, що ж сталося, і чому Гришка Раптена мене НЕ злюбив, хоча до цього ми були очень хорошими друзями. Я Ганя за ним почти весь день, но, на жаль, так и не змогла віпросіті Собі прощення ... ЙОГО дивна поведінка чати Чотири дні, а потім наша пригода найімовірніше забули, и снова все Було добро. Альо мене це насторожило, так як я зрозуміла, что, сама того не бажаючих, тимі ж самими своими Незвичайна «здібностямі» іноді можу завдаті комусь и шкоду.

После цього випадка я стала набагато серйозніше ставити до Всього, что несподівано в мені виявляв и «експеріментувала» Вже набагато обережніше. Усі следующие дні я Звичайно ж просто захворіла на манію «пересування». Я подумкі намагались зрушіті все, что только трапляє мені на очі ... і в Деяк випадка, знову ж таки, отримувалася очень плачевні результати ...

Так, например, я з жахом спостерігала, як полки акуратно Складення, дуже дорогих, батькові книг «організовано» Повалій на підлогу, и я тремтячімі руками намагались якомога швідше зібраті все на місце, так як книги були «священними» об'єктом в нашому домі и перед тім, як їх брати - треба Було їх заслужіті. Альо на моє щастя, тата в тій момент вдома НЕ виявило І, як то кажуть, на цею раз «пронесло» ...

Інший вельми Смішний и в тій же година сумний випадок ставить з батькові акваріумом. Батько, скільки я его пам'ятаю, всегда очень любив рибок и мріяв в один прекрасний день спорудіті будинки великий акваріум (что ВІН пізніше и здійснів). Альо в тій момент, за браком Краще, у нас просто стояв маленький круглий акваріум, Який вміщував лишь кілька різнокольоровіх рибок. І так як даже такий маленький «живий куточок» доставляє татові душевну радість, то за ним Із задоволений доглядали в будинку все, включаючі мене.

І ось в один «злощасній» день, коли я просто проходила Повз, вся зайнятості своими «рухають» думками, я ненавмісно подивуватися на рибок и пошкодувала, что у них, бідненькіх, так мало місця щоб вільно жити ... Акваріум Раптена затремтів и на мій превеликий жах лопнув, розліваючі воду по кімнаті. Бідні рибки НЕ встіглі отямітіся, як були, з великим апетитом, з'їдені нашим улюблений котом, якому Раптена, прямо з неба, привалило таке несподіване задоволення ... Мені стало пo-Справжня сумно, так як я ні в якому разі НЕ Хотіла засмучуваті тата, а вже, тим более, переріваті чіюсь, даже очень маленьке життя.

Того вечора я чека тата в абсолютно Розбита стані - Було очень прикро и соромно так нерозумно схібіті. І хоча я знала, что Ніхто НЕ буде мене за це карати, на душі Чомусь Було очень кепсько І, як то кажуть, в ній очень голосно «шкреблі кішкі». Я все более и более розуміла, что деякі з моїх «талантів» в питань комерційної торгівлі обставинам могут буті вельми и вельми Небезпечні. Альо на жаль, я не знала, як можна ЦІМ управляти и тому мені все более и более ставало тривожно за непередбачуваність Деяк моїх Дій и за Можливі їх Наслідки з абсолютно небажаним мною результатами ...

Альо я все ще булу лишь цікавою дев'ятірічної дівчінкою и не могла Довго пережіваті через трагічно Загибла, правда Повністю з моєї вини, рибок. Я як и Ранее намагаються намагались рухаті все попадається мені предмети и невімовно раділа будь-якому незвичне проявити в Моїй «дослідніцької» практике.

Так в один прекрасний ранок во время сніданок моя молочна чашка несподівано повисла в повітрі прямо переді мною и продовжувала Собі вісіті, а я ні найменшого Поняття НЕ мала, як ее опустіті ... Бабуся в тій момент знаходится на кухні, и я гарячково намагались что -то «зметікуваті», щоб не довелося знову червоніті и пояснюватіся, чекаючі почути ПОВНЕ несхвалення з ее боці. Альо Нещасний чашка вперто НЕ Хотіла повертатіся назад. Навпаки, вона Раптена плавно рушила І, як би насміхаючісь, Почаїв опісуваті над столом шірокі кола ... І що найсмішніше - мені Ніяк не вдаватися ее схопіті.

Бабуся повернулася в кімнату и буквально завмерла на порозі зі своєю чашкою в руці. Я звичайна тут же кинулася пояснюваті, что «це вона просто так літає ... і, Аджея правда ж, це очень красиво?» ... Коротше Кажучи, намагались найти будь-який вихід зі становища, только б НЕ здати безпорадною. І тут мені Раптена стало очень соромно ... Я бачила, что бабуся знає, Що я просто-напросто не можу найти відповідь на вініклу проблему и намагались «замаскуваті» свое незнання якімісь непотрібнімі, красивими словами. Тоді я, Обур на саму себе, зібрала свою «побиту» гордість в кулак І ШВИДКО віпаліла:

- Ну, не знаюя, чому вона літає! І не знаю, Як ее опустіті!

Бабуся серйозно на мене подивуватися и Раптен очень весело Промова:

- Так пробуй! Для того тобі и дан твій розум.

У мене немов гора звалася з плечей! Я дуже не любила здаватіся неумёхой и Вже особливо, коли це стосувалося моїх «Дивосвіт» здібностей. І ось я пробував ... З ранку до вечора. Ще не валілася з ніг и не починаєм здаватіся, что Вже Взагалі НЕ cоображаю, что творю.

Якийсь мудрець сказав, что до ВИЩОГО розуму ведуть три шляхи: шлях роздумів - найблагороднішій, шлях наслідувань - найлегший и шлях досвіду на своїй шії - найважчій. Ось я мабуть и вибирала всегда Чомусь найважчій шлях, так як моя бідна шия по-Справжня сильно страждала від моїх Ніколи НЕ пріпіняються, нескінченних експеріментів ...

Альо іноді «це Було того варта», і мої наполегліві праці вінчаліся успіхом, як це Нарешті и сталося з тім же самим «пересування» ... Через Якийсь час, будь-які бажані предмети у мене Руху, літалі, падали и піднімаліся, коли я цього Хотіла, и Вже зовсім не здавайся складним ЦІМ Керувати ... кроме одного вельми прикро упущення випадки, Який, на мій превеликий жаль, ставши в школі, чого я всегда чесно намагались унікат. Мені зовсім не потрібні були Зайві чуйні про моїх «дівацтва» и Вже особливо среди моїх шкільних товаришів!

Виною того образлівого події мабуть Було моє Надто велике розслабленими, Пожалуйста (знаючи про свои «Рухів» здібностях) Було абсолютно непростімим допускатів подібній ситуации. Альо всі ми колись робимо Великі чи маленькі помилки І, як то кажуть - на них же и Вчимося. Хоча, чесно Кажучи, я вважать за краще б Вчитися на чому-небудь ІНШОМУ ...

Моїм Класна керівніком в тій годину булу вчителька Гібіене, м'яка и добра жінка, якові всі школярі щиро любили. А в нашому класі вчився ее син - Ремі, Який, на жаль, БУВ очень розпещенім и непріємнім хлопчиком, всегда всех зневажав, знущаліся над дівчатами и Постійно доносіті на весь клас своєї матері. Мене всегда дівували, что, будучи таким відкрітім, РОЗУМНА и пріємнім ЛЮДИНОЮ, его мати в упор не Хотіла Бачити справжнього лица свого улюбленого «Чадушки» ... Напевно, це правда, что любов может буті іноді як справжнього сліпа. І Вже в цьом випадка вона булу сліпа непідробно ...

У тій нещаслівій день Ремі прийшов в школу Вже неабиякий чімось знервовано и відразу ж почав шукати Собі «цапа-відбувайла», щоб віліті на него всю свою, звідкісь накопічілася злість. Ну і, природно, мені «пощастило» опінітіся в тій момент самє в радіусі его досяжності, и, так як ми НЕ дуже-то любили один одного з самого качана, в цею день я опінію самє тім гаряче Бажанов «буфером», на якому Йому НЕ терпілося зігнаті свое незадоволення невідомо чим.

Не хочу здаватіся необ'єктівною, но того, что сталося в следующие кілька хвилин, що не засуджував пізніше жоден мій, даже самий полохлівій однокласник. І даже ті, Які НЕ дуже-то мене любили, були в душі очень задоволені, что Нарешті-то знайшов хтось, хто НЕ побоявся «загрожуй» обуреної матері и Гарненько провчів зарозумілого улюбленця. Правда, урок Вийшов й достатньо-таки жорстокий, и Якби у мене БУВ вибір знову це повторити, я напевно НЕ створі б з ним такого Ніколи. Але, як би мені НЕ Було соромно и шкода, треба віддаті належно, что спрацював цею урок просто напрочуд вдалині, и Невдалий «узурпатор» Вже Ніколи больше не вісловлював Ніякого бажання терорізуваті свой клас ...

Вибравши, як ВІН припускають, свою «жертву», Ремі попрямував прямо до мене, и я зрозуміла, что, на мій превеликий жаль, конфлікту Ніяк НЕ вдасть избежать. ВІН, як завжди, почав мене «діставаті», и тут мене Раптена просто прорвало ... Може буті, це сталося тому, что я вже давно підсвідомо цього чека? Або может буті просто набридло весь час терпіті, залішаючі без ВІДПОВІДІ чієсь нахабно поведінка? Так чи інакше, в Наступний секунду ВІН, получил сильний удар в груди, відлетів від своєї парти прямо до дошки и пролетівші в повітрі около трьох метрів, верещали мішком гепнувся на підлогу ...

Я так Ніколи и не дізналася, як у мене Вийшов цею удар. Справа в тому, что Ремі я абсолютно НЕ торкає- Це БУВ чисто енергетичний удар, Але як я его завдан, що не можу поясніті досі. У класі піднявся неймовірній розгардіяш - хтось з переляку їжа ... хтось кричав, що треба віклікаті швидку допомогу ... а хтось побіг за Вчителька, тому что, Якою б ВІН НЕ БУВ, но це БУВ сортаменту ее«Покаліченій» син. А я, зовсім очманіла від скоєного, стояла в ступорі и все ще не могла зрозуміті, як же, врешті-решт, все це сталося ...

Ремі стогнали на підлозі, зображуючі трохи не вміраючу жертву, чим глибока мене в Справжній жах. Я й гадки НЕ мала, наскількі сильно БУВ удар, тому не могла даже примерно знаті, чи грає ВІН, щоб мені помстітіся, або Йому по-Справжня так погано. Хтось віклікав швидку допомогу, прийшла вчителька-мати, а я все ще стояла «Стовп», не в змозі Говорити, настолько сильним БУВ емоційній шок.

- Чому ти це зроби? - Живити вчителька.

Я дівілася їй в очі и не могла вімовіті ні слова. Чи не тому, что не знала, що сказати, а просто тому, что все ще Ніяк не могла відійті від того моторошно потрясіння, Пожалуйста сама ж получила від скоєного.

До сих пір НЕ можу Сказати, чтотоді побачим в моїх очах вчителька. Альо того буйного Обурення, которого так чека всі, що не відбулося або точніше, чи не відбулося Взагалі Нічого... Вона, якімось чином зуміла зібраті все свое Обурення «в кулак» І, як ні в чому НЕ бувало, спокійно веліла всім сісті и Почаїв урок. Так само просто, як Ніби зовсім Нічого не став, хоча постраждалим БУВ сортаменту ее син!

Я не могла цього зрозуміті (як НЕ МІГ зрозуміті Ніхто) и не могла заспокоїтіся, тому что відчувала себе очень вінуватою. Було б набагато легше, Якби вона на мене накричала або просто Вигнан б з класу. Я прекрасно розуміла, что їй винне Було буті очень прикро за ті, что трап и непріємно, что Зроби це самє я, так як до цього вона до мене всегда очень добрі ставити, а тепер їй доводити Щось поспішно (і бажано «безпомілково»! ) вірішуваті относительно мене. А також я знала, что вона очень Тривожиться за свого сина, тому что ми все галі не малі про нього ніякіх новин.

Я не пам'ятала, як пройшов цею урок. Час тягнувся на подивуватися Повільно и здавайся, что цього Ніколи НЕ буде кінця. Сяк-так дочекайся Дзвінка, я відразу ж підійшла до Вчителька и сказала, что я очень и очень жалюгідну про ті, что трап, но что я чесно и зовсім не розумію, як таке могло случиться. Не знаю, чи знала вона Щось про мої чудовий здібностях або просто побачим Щось в моїх очах, но якімось чином вона зрозуміла, что Ніхто Вже НЕ зможу покараті мене более, чем покарала себе я сама ...

- Готуйся до следующего уроку, все буде добре, - только й сказала вчителька.

Я Ніколи не забуду того моторошно-болісного години Очікування, поки ми чека новин з лікарні ... Було очень страшно и Самотня, и це надовго закарбувалося кошмарним Спогади в моєму мозком. Я булу винна в «Замах» на чієсь життя!!! І чимало Ніякого значення, відбулося воно Випадкове або осміслено. Це булу Людський Життя, и на мою неусмотренію вона могла несподівано обірватіся ... І вже, звичайна ж, я не мала на це Ніякого права.

Але, як виявило на превеликий полегшенню, Нічого страшного кроме хорошого переляку, з нашим «терористів-однокласників" не відбулося. ВІН состоялся лишь невелика ґулею и Вже на Наступний день знову сидів за своєю партою, только на цею раз ВІН поводівся напрочуд тихо І, до загально удовольствие, ніякіх «Мстивой» Дій з его боку на мою адресуЗаповніть Було. Світ знову здавався прекрасним !!! Я могла вільно дихати, чи не Відчуваючи более тієї жахлівої, только что вісіла на мені провини, яка на Довгі роки Повністю отруїла б все моє Існування, Якби з лікарні прийшов Інший відповідь.

Звичайно ж, залишилось гірке почуття докоро самій Собі и глибокий жаль від скоєного, но Вже НЕ Було того моторошно непідробного почуття страху, Пожалуйста Тримай все моє єство в холодних лещата, поки ми НЕ получила позитивних новин. Начебто знову все Було добро ... Тільки, на жаль, це нещасліве Подія залиша в Моїй душі такий глибокий слід, что Вже ні про что «Незвичайна» мені НЕ хотілося более чути даже здалеку. Я Саха від найменшого проявити в мені будь-якіх «незвічайність», и як только відчувала, что Щось «дивне» починаєм Раптена проявлятіся, я тут же намагались це погасіті, що не даючі ніякої возможности знову втягнутості собі у вир будь-якіх небезпечних несподіванок.

Я чесно намагались буті самим звичайний «нормальний» дитиною: Займаюсь в школі (даже более чем зазвічай!), Дуже багато читала, Частіше чем Ранее ходила з друзями в кіно, намагаюся відвідувала свою Улюблений Музичну школу ... і Безперервна відчувала якусь Глибока, ніючій душевну порожнеча, якові не могли заповнити Ніякі з вищє згаданіх зайняти, даже если я чесно намагались з усіх сил.

Альо дні біглі одна з одною наввіпередкі, и все «погане страшне» починаєм понемножечку забуватіся. Час загоювало в моєму дитячому серці Великі и маленькі рубці, и як правильно всегда говорять, виявило по-Справжня Найкращий и надійнім цілітелем. Я потроху починаю ожіваті и поступово все более и более Повертайся до свого звичайний «ненормальному» станом, которого, як виявило, весь цею годину мені дуже и очень НЕ вістачало ...

Недарма ж кажуть, что даже самє важкий Тягар для нас не настолько Важко только лишь того, что воно наше. Ось так и я, віявляється, дуже сумував за своим, таким для мене звичайна, «ненормальні», Які, на жаль, уже й достатньо таки часто змушувалі мене страждаті ...

Контакт-2 | знеболювання

Матеріал в Цій Книзі:

Www.levashov.org www.levashov.info www.levashov.name | Пояснення перше | реальність | перший контакт | прощання | пробудження | пряники | Вогонь, что НЕ грів | самотність | голодування |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати