На головну

пряники

1. пряники

Літо Прийшла зовсім непомітно. І самє цього літа (з маминого обіцянці) я винна булу Вперше Побачити море. Я чека цього моменту ще з зими, так як море Було моєю давньою «великої» Мрією. Альо по абсолютно безглузду віпадковість моя мрія трохи не превратилась в прах. До поїздкі Залишайся Всього пару тіжнів, и подумкі я вже почти «сіділа на березі» ... Але, як виявило, до берега Було ще далеко. Був Приємний теплий літній день. Нічого особливого НЕ відбувалося. Я лежала в саду під своєю Улюблений старою Яблунів, читала книжку и мріяла про своих Улюблених пряниках ... Так, так, самє про пряники. З маленького сусідського магазинчика.

Не знаю, чи їла я после коли-небудь що-небудь смачніше? Даже после стількох років я до сих пір чудово пам'ятаю пріголомшлівій смак и запах цього, что тане в роті, дивовижний ласощі! Смороду всегда були свіжі и Незвичайна м'які, з щільною солодки скорінкою глазурі, лопаються від найменшого дотик. Одурітельно пахнути медом и корицею, і ще чімось, что почти Неможливо Було вловіті ... Ось за цімі-то пряниками я і зібралася, Довгий не роздумуючі, піті. Було тепло, и я (на нашу спільну звичаєм) булу одягне лишь в коротенькі шортики. Магазин БУВ поруч, буквально через пару будинків (Всього на Нашій вулиці Було їх ціліх три!).

У Літві в тій годину були очень Популярні маленькі магазинчики у приватних будинк, Які Займаюсь зазвічай Всього одну кімнату. Смороду росли буквально, як гриби после дощу и містіліся зазвічай Громадянам єврейської національності. Так само, як и цею магазин, в Який я Пішла, належали сусідові по імені Шрейбер. Людиною ВІН БУВ всегда очень пріємнім и ввічлівім и МАВ очень хороші продукти, а особливо - солодощі.

На свой подивуватися, коли я Туди прийшла, я не змогла даже Войти всередину - магазин БУВ битком набитий людьми. Мабуть привезли Щось нове и Ніхто НЕ Хотів схібіті, залиша без новинки ... Так я стояла в довжелезній черзі, вперто НЕ збіраючісь йти и терпляче чека Коли вже Нарешті получил свои улюблені пряники. Руху ми очень Повільно, тому что кімната булу набита вщерть (а величиною вона булу около 5х5 м.) І через велічезні «дядьком и тіткою» я Нічого НЕ бачила. Як Раптена, зроби Наступний крок, я, з диким криком, стрімголов полетіла по грубо збітої дерев'яних сходах вниз и ляснув на Такі ж грубі дерев'яні ящики ...

Віявляється, господар, чи то поспішаючі продати новий товар, чи то просто забувші, залиша відкрітою кришку свого (семіметрової глибино!) Підвалу, в Який я і прімудрості впасти. Вдаримо я мабуть очень сильно, так як зовсім не пам'ятала, Яким чином, и хто мене звідті вітягнув. Навколо були очень налякані лица людей и господаря, без кінця запитувана чи все у мене в порядку. У порядку я, звичайний ж, булу навряд чи, но зізнаватіся в цьом Чомусь НЕ хотілося, и я заявила, что піду додому. Мене проводжала Ціла Юрба ... Бідну бабусю трохи не вхопив удар, коли вона Раптена побачим всю Цю пріголомшліву «процесію», провідну мене додому ...

Я пролежала в ліжку десять днів. І, як виявило пізніше, вважать просто неймовірнім, Що мені удалось звільнітіся лишь однієї подряпіною после такого пріголомшлівого «польоти» вниз головою на семиметровий глибино ... Власник Шрейбер чогось ходив до нас кожен день, приносив кілограм цукерок и все запитувана, чи правда я добре себе почуваю ... Чесно кажучи, виглядаю ВІН очень наляканім.

Як бі там НЕ Було, но думаю, что «подушку» мені точно хтось підстелів ... Хтось, хто вважать, что розбіватіся мені тоді Було поки ще Зара. Таких «Дивосвіт» віпадків в Моїй, тоді ще очень короткого життя Було очень много. Одні трапляє и после цього очень Швидко йшлі в небуття, інші Чомусь запам'ятовуваліся, хоча НЕ обов'язково були найцікавішімі. Так я з якоїсь мені невідомої причини очень добро запам'ятала випадок Із запалювання вогню.

пробудження | Вогонь, что НЕ грів

Матеріал в Цій Книзі:

Www.levashov.org www.levashov.info www.levashov.name | Пояснення перше | реальність | перший контакт | прощання | самотність | голодування | Контакт-2 | результат | знеболювання |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати