Головна

Семінар 2.

1. V. СЕМІНАРСЬКІ заняття
  2. VI. Практичні (семінарські) заняття
  3. Базовий навчально-практичний семінар
  4. На качана посту. Про м. Платона и семінар. життя.
  5. Останнім часом я й достатньо успешно навчав реберсінгу своих КЛІЄНТІВ и провівши семінари на Цю тему, но мене НЕ Залишани думка, что Щось у мене Не виходить.
  6. Останнім часом я й достатньо успешно навчав реберсінгу своих КЛІЄНТІВ и провівши семінари на Цю тему, но мене НЕ Залишани думка, что Щось у мене Не виходить.
  7. Види зайняти (лекційні, семінарські, практичні, Індивідуальні) по кожному з розділів (тем) навчальної дисципліни

Час - 2 години

Питання для Обговорення:

1. Зміст вимог про повернення безпідставного збагачення: повернення безпідставного збагачення в натурі, відшкодування вартості безпідставного збагачення, відшкодування потерпілому неотримання дохід, а набувачеві - витрат на майно, что підлягає повернення.

2. Безпідставне збагачення безповоротно повернення.

завдання

1. АТ «Плесо» відправіло по одній накладній в вагоні Вантаж для двох вантажоодержувачів - покупців за договорами поставки. У накладній одержувачем вказано ТОВ «Ліс», якому Було повідомлено відправніком, что частина вантажу призначила для підприємця Куропаткіна. Одержувач весь Вантаж получил и Використана. На претензію АТ ТОВ «Ліс" не відповіло. Оскількі Куропаткин Вже Сплата ВАРТІСТЬ вантажу, но НЕ получил его, ВІН пред'явив до ТОВ «Ліс» иск про Стягнення вартості призначення Йому вантажу, відсотків за Користування чужими грошовими Кошта та відшкодування збитків.

Чи підлягає иск задоволений?

Література: [1, 4, 9, 11, 12, 14, 22, 23, 24, 26-36]

Тема 26. Загальні положення Спадкового права

Час - 2 години

Питання для Обговорення:

1. Спадкування за Заповітом. Коло спадкоємців, Які ма ють право на обов'язкову частко.

2. Спадкування за законом. Коло спадкоємців за законом. Порядок закликання спадкоємців за законом до Спадкування.

завдання

1. В результате авіакатастрофі на місці події помер громадянин Р. ЙОГО дружина булу доставлена ??в лікарню и померла в тій же день. У подружжя Р. залиша Троє дітей - син і 2 дочки. Кроме того, на їх утріманні перебувалі мати Н. у віці 76 років и батько Дружини Н. 64 років.

Візначте, хто буде покликання до спадщини.

2. После смерти Шевельова, что Постійно проживали в Єкатерінбурзі, остался належали Йому на праві власності за будинок и кілька вкладів, зроблений ним в різніх відділеннях Ощадбанку. Для организации похорону з Воронежа пріїхала дочка Шевельова, Курчакова. Взявши в тій же день две ощадні книжки батька, вона спробувала зняти часть коштів з одного з рахунків, но получила відмову в зв'язку з тім, что НЕ мала документів, что підтверджують зроблені на похорон витрати. Обідві книжки вона залишилась Собі. а Інший день Курчакова булу доставлена ??в лікарню з діагнозом серцевої недостатності, де через кілька годин померла. Серед ее промов, будівлі в камеру зберігання лікарні, були и ощадні книжки батька. У нотаріальну контору Єкатерінбурга звернув син Шевельова - Андрій и чоловік Курчакової - С. М. Курчак. Шевельов Андрій просив Визнати его Єдиним спадкоємцем в Майні батька, оскількі дочка Шевельова, Курчакова, померла через три дні после смерти батька, чи не прийнять спадщини. С. М. Курчак просив Видати Йому свідоцтво про право на Спадкування майна Шевельова в частці, належної его дружіні. Нотаріус відмовів Шевельова у відачі свідоцтва про право на спадщину, вказано, что поряд з ним винна візнаватіся спадкоєміцею и Курчакова, а С. М. Курчакова роз'яснено, что ВІН винен звернути в нотаріальну контору м Воронежа.

Чи відповідає роз'яснення нотаріуса законом?

Література: [1, 4, 9, 11, 12, 14, 22, 23, 24, 26-36]

Семінар 3. | Тема 27. Спадкування окремий відів майна

Матеріал в Цій Книзі:

семінар 2 | Форма проведення: семінар-диспут | Тема 17. Договір зберігання | семінар 2 | Тема 18. Договір доручення. Дії в чужому інтересі без доручення | Тема 19. комісія. агентування | семінар 2 | Тема 20. ДОВІРЧЕ управління майном | Тема 21. Договір комерційної концесії | Тема 23. Зобов'язання з односторонніх Дій. Ігри та Парі |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати