Головна

Семінар 3.

1. V. СЕМІНАРСЬКІ заняття
  2. VI. Практичні (семінарські) заняття
  3. Базовий навчально-практичний семінар
  4. На качана посту. Про м. Платона и семінар. життя.
  5. Останнім часом я й достатньо успешно навчав реберсінгу своих КЛІЄНТІВ и провівши семінари на Цю тему, но мене НЕ Залишани думка, что Щось у мене Не виходить.
  6. Останнім часом я й достатньо успешно навчав реберсінгу своих КЛІЄНТІВ и провівши семінари на Цю тему, но мене НЕ Залишани думка, что Щось у мене Не виходить.
  7. Види зайняти (лекційні, семінарські, практичні, Індивідуальні) по кожному з розділів (тем) навчальної дисципліни

Час - 2 години

Питання для Обговорення:

1. Визначення розміру Шкоди, что підлягає відшкодуванню потерпілому. Відшкодування Додатковий витрат. Коло осіб, что ма ють право на відшкодування в разі смерти годувальніка.

2. Порядок відшкодування Шкоди, заподіяної життю и здоров'ю працівника при віконанні ним трудових обов'язків.

3. Порядок и Терміни виплати сум на відшкодування Шкода. Позовна давність за Вимогами про відшкодування Шкода.

4. Відшкодування Шкоди, завданої внаслідок недоліків товарів, робіт або послуг.

завдання

1. После Закінчення будівництва Усть-Илецкого водосховища в период Весняної повені стали затоплятіся підвальні приміщення житлових будинків и льохів, розташовані в безпосередній блізькості від водосховища. Власник будинків и льохів пред'явив иск до АТ «Стройгідаор», Який здійснював роботи по зведення греблі. АТ просило в позові відмовіті, оскількі всі будівельні роботи віконуваліся відповідно до проектно-кошторисну документацією, представленої замовником - адміністрацією міста. Причиною затоплення, на мнение Підрядника, з'явилися помилки в розрахунках уровня підйому ґрунтових вод у вказаній документації.

Чи вправі ВЛАСНИКИ підтоплюються житлових будинків и льохів Вимагати відшкодування заподіяної Шкоди? Хто є належно відповідачем у даній делу?

Література: [1, 4, 9, 11, 12, 14, 22, 23, 24, 26-36]

Тема 23. Зобов'язання з односторонніх Дій. Ігри та Парі | Семінар 2.

Матеріал в Цій Книзі:

Тема 15. Банківський вклад. Банківський рахунок. розрахунки | семінар 2 | Форма проведення: семінар-диспут | Тема 17. Договір зберігання | семінар 2 | Тема 18. Договір доручення. Дії в чужому інтересі без доручення | Тема 19. комісія. агентування | семінар 2 | Тема 20. ДОВІРЧЕ управління майном | Тема 21. Договір комерційної концесії |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати