Головна

семінар 2

1. V. СЕМІНАРСЬКІ заняття
  2. VI. Практичні (семінарські) заняття
  3. Базовий навчально-практичний семінар
  4. На качана посту. Про м. Платона и семінар. життя.
  5. Останнім часом я й достатньо успешно навчав реберсінгу своих КЛІЄНТІВ и провівши семінари на Цю тему, но мене НЕ Залишани думка, что Щось у мене Не виходить.
  6. Останнім часом я й достатньо успешно навчав реберсінгу своих КЛІЄНТІВ и провівши семінари на Цю тему, но мене НЕ Залишани думка, что Щось у мене Не виходить.
  7. Види зайняти (лекційні, семінарські, практичні, Індивідуальні) по кожному з розділів (тем) навчальної дисципліни

Час - 2 години

Форма проведення: семінар-диспут

Методика проведення:Викладач формулює предмет спору. Предметом диспуту задаються: спірні питання з Галузі професійної ДІЯЛЬНОСТІ учасников Дискусії; суперечліві Захоплення учасников групи; проблемні ситуации, в тому чіслі запропоновані до Обговорення самими учасниками групової роботи; Спільні або прівнесені проекти, моделі, тіпології. За результатами диспуту віробляються різноманітні решение в условиях невізначеності або спірність обговорюваного питання.

Питання для Обговорення:

1. Поняття і значення агентським договором, Відмінність агентським договором від договорів доручення и КОМІСІЇ.

2. Учасники агентським договором, їх права та обов'язки.

3. Субагентский договір. Пріпінення агентським договором.

завдання

1. Инская птахофабрика постелили з магазином "колмогоровской» договір на реалізацію м'яса птиці на комісійних засадах и бачила магазину в рахунок належно з неї платежів завдаток в размере 20 000 рублей, однак Умова про завдаток в пісьмовій форме ПОГОДЖЕНО НЕ Було. На виконання договору птахофабрика доставила магазину 600 кг м'яса. Частина м'яса (300 кг.) Магазин реалізував населенню, что залиша ж частина реалізуваті НЕ зміг, оскількі в зв'язку з крадіжкою трансформатора в магазині Було відключено електрик, и через непрацюючі морозильних установок м'ясо (300 кг.) Зіпсувалося. Про це Було склад акт, на підставі которого директор магазину письмовий сповістів птахофабрику про відмову від Подальшого виконан договором и просив Сплатити комісійну винагорода. Птахофабрика відмовілася це сделать и зажадала віплатіті їй 40 000 рублей (подвійну суму завдатку), а такоже відшкодуваті збитки, віклікані невиконанням договору.

Хто правий? Вірішіть спір.

2. Підприємець Сидоров звернув до ТОВ «Будмайстер» з Проханов Придбати для него шпалери за ціною 200 руб. за рулон. ТОВ «Будмайстер» Придбай передбачення договором товар в необхідній кількості у декількох іноземних фірм-віробніків шпалер за ціною 220 рублей за рулон. Купуючі товар, ТОВ «Будмайстер» виступали в стосунки з продавцем від свого імені. Однако Сидоров отказался відшкодуваті ТОВ «Будмайстер» витрати на придбання шпалер, а такоже Сплатити Йому винагорода, посилаючися на допущені відступі від договору. ТОВ звернули до арбітражного суду з покличте до Сидорову про відшкодування витрат на виконан доручення и про Сплату суми винагорода.

Дайте кваліфікацію Укладення договору. Як вірішіті Суперечка?

варіант:Чи змініться решение, если Сидоров, знаючи про Порушення прав, прийнять товар, проти витрати відшкодував лишь в части ціни шпалер, узгодженої в договорі з ТОВ «Будмайстер»?

Література: [1, 4, 9, 11, 12, 14, 22, 23, 24, 26-36]

Тема 19. комісія. агентування | Тема 20. ДОВІРЧЕ управління майном

Матеріал в Цій Книзі:

семінар 2 | Тема 13. Договір позики. Кредитний договір | семінар 2 | Тема 14. Фінансування під вчинку грошової вимоги | Тема 15. Банківський вклад. Банківський рахунок. розрахунки | семінар 2 | Форма проведення: семінар-диспут | Тема 17. Договір зберігання | семінар 2 | Тема 18. Договір доручення. Дії в чужому інтересі без доручення |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати