Головна

семінар 2

1. V. СЕМІНАРСЬКІ заняття
  2. VI. Практичні (семінарські) заняття
  3. Базовий навчально-практичний семінар
  4. На качана посту. Про м. Платона и семінар. життя.
  5. Останнім часом я й достатньо успешно навчав реберсінгу своих КЛІЄНТІВ и провівши семінари на Цю тему, но мене НЕ Залишани думка, что Щось у мене Не виходить.
  6. Останнім часом я й достатньо успешно навчав реберсінгу своих КЛІЄНТІВ и провівши семінари на Цю тему, но мене НЕ Залишани думка, что Щось у мене Не виходить.
  7. Види зайняти (лекційні, семінарські, практичні, Індивідуальні) по кожному з розділів (тем) навчальної дисципліни

Час - 2 години

Питання для Обговорення:

1. Поняття, правова природа договору. Види Банківських рахунків.

2. Елементи договору банківського Рахунку.

3. Обов'язки банку за договором банківського Рахунку та відповідальність за їх Порушення.

завдання

1. За надані послуги та віконані роботи АТ «Полюс» Платіжним дорученням перерахувало на рахунок ТОВ «Вега» 200 000 руб. З Рахунку платника кошти були спісані Вчасно, в день Надходження платіжного доручення. На кореспондентській рахунок банку, что Обслуговує ТОВ, сума булу зараховано через 20 днів после списання ее з кореспондентського Рахунку банку платника. В цей же день банк, что Обслуговує ТОВ, на підставі перекладної телеграм РКЦ зарахував кошти на рахунок клієнта.

Хто винен нести відповідальність перед ТОВ «Вега» за несвоєчасне Надходження коштів на его рахунок? Обґрунтовано чи буде иск до АТ «Полюс» як платнику за копійчану зобов'язанням? Які вимоги слід пред'явити?

2. ВАТ пред'явив в комерційний банк належно чином оформлене платіжне доручення про Перерахування свого партнера 300 000 руб. Списання копійчаних коштів з Рахунку платника изготовлен банком на сьомий день после Отримання платіжного доручення. За прострочені платежу контрагент стягнув з ВАТ понесені збитки І, прежде ті, Договірну неустойку.

Які вимоги ВАТ может пред'явити до обслуговуючий его банку?

Література: [1, 4, 9, 11, 12, 14, 22, 23, 24, 26-36]

Тема 15. Банківський вклад. Банківський рахунок. розрахунки | Форма проведення: семінар-диспут

Матеріал в Цій Книзі:

Тема 10. Договір підряду | семінар 2 | семінар 3 | Тема 11. Договір воздмездного Надання послуг | семінар 2 | Тема 12. Транспортні договори | семінар 2 | Тема 13. Договір позики. Кредитний договір | семінар 2 | Тема 14. Фінансування під вчинку грошової вимоги |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати