На головну

семінар 3

1. V. СЕМІНАРСЬКІ заняття
  2. VI. Практичні (семінарські) заняття
  3. Базовий навчально-практичний семінар
  4. На качана посту. Про м. Платона и семінар. життя.
  5. Останнім часом я й достатньо успешно навчав реберсінгу своих КЛІЄНТІВ и провівши семінари на Цю тему, но мене НЕ Залишани думка, что Щось у мене Не виходить.
  6. Останнім часом я й достатньо успешно навчав реберсінгу своих КЛІЄНТІВ и провівши семінари на Цю тему, но мене НЕ Залишани думка, что Щось у мене Не виходить.
  7. Види зайняти (лекційні, семінарські, практичні, Індивідуальні) по кожному з розділів (тем) навчальної дисципліни

Час - 2 години

Питання для Обговорення:

1. Зміст договору будівельного підряду.

2. Розподіл ризики между сторонами. Відповідальність сторон за договором будівельного підряду.

3. Договір підряду на виконан проектних та вишукувальних робіт

4. Поняття и сфера! Застосування договору.

5.Відповідальність за договором підряду на виконан проектних та вишукувальних робіт.

завдання

1. Перед акціонернім товариством вініклі Труднощі з фінансуванням будівництва житлового будинку, что зводу спільно з науково-досліднім інститутом. Радою діректорів Суспільства Було Прийнято решение для завершення будівництва залучіті до участі у фінансуванні громадян, Які виявило бажання вікупіті свои квартири, з числа осіб, Яким передбачало надаті жітлоплощу в даного будинку, а такоже громадян, Які бажають Придбати квартиру в споруджуваному будинку на КОМЕРЦІЙНИХ засідках.

Для оформлення правовідносін з Громадянам БУВ розроблення договір про Пайовий інвестуванні, відповідно до которого Товариство з обмеженою відповідальністю брало на себе Здійснення функцій замовника, гарантувало здачу будинку в експлуатацію НЕ пізніше II кварталу и оформлення документів про власність на квартири на имя конкретних громадян. Громадяни зобов'язували внести в установлений строк всю передбачення договором суму.

Будинок БУВ чинний в експлуатацію державною комісією лишь в кінці III кварталу, а документи про право власності за учасники інвестування получил лишь через дев'ять місяців после Завершення будівництва будинку. Громадяни, Які постелили договір про Пайовий інвестуванні на КОМЕРЦІЙНИХ засідках, звернули до Товариства захисту прав споживачів.

Яке роз'яснення слід дати в цьом випадка?

2. Проектний інститут на замовлення станції технічного обслуговування автомобілів розроб проект и технічну документацію для будівництва автомобільної мийки. Через два роки после приймання робіт, Виконання відповідно до проектної документації, станція технічного обслуговування зажадала від інституту безоплатно внести виправлення в технічну документацію. Дана Вимога булу віклікана тім, что органи санітарного та пожежного Нагляду відмовляються дати Дозвіл на роботу мийки, зважаючі на істотне Порушення санітарних та пожежних вимог, допущених в проекті.

Усунувші наявні Недоліки в документації, проектний інститут зажадав оплатіті Виконання роботу, а такоже віплатіті неустойку за использование документації без Згоди інституту. В ході попередніх переговорів Було встановлен, что проектний інститут розроб проектну документацію для размещения автомийки в промисловій зоне, причому всі необхідні вимоги були дотрімані. Станція ж технічного обслуговування на підставі наявної документації побудував ще одну автомийка в житловому кварталі, на експлуатацію якої органи санітарного та пожежного Нагляду не дали згоду.

Чи правомірна позиція інституту? Чи змініться решение, если станція технічного обслуговування доведе, что завдання на проектування з нею НЕ погоджувалося?

Література: [1, 4, 9, 11, 12, 14, 22, 23, 24, 26-36]

семінар 2 | Тема 11. Договір воздмездного Надання послуг

Матеріал в Цій Книзі:

Тема 3. Договір контрактації и енергопостачання | Тема 4. Договір купівлі-продажу нерухомості. Договір купівлі-продажу підприємства | семінар 2 | Тема 5. Договір міні | Тема 6. Договір Дарування | Тема 7. Договір ренти | семінар 2 | Тема 8. Договір оренди | семінар 2 | Тема 10. Договір підряду |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати