Головна

А раз МЕНЕ БОГА поки з Руху самі вигнали, стали під управління Темряви, то і Буду вам знову Показувати на прикладах - як воно жити без МЕНЕ, без БОГА.

  1.  II. Управління персоналом
  2.  IV. Термічна обробка СТАЛИ.
  3.  L Повністю аналоговий (VCO) синтезатор (моно або поліфонічний) з цифровим керуванням і пресетами.
  4.  V. сталь і чавун.
  5.  V. Управління сервісом
  6.  А) громадський порядок і безпеку руху і експлуатації транспорту;

І те, що гасла і слова звучать скрізь такі ж, як і в Одкровенні, не є доказом просвітлення, повірте вже МЕНІ БОГУ на СЛОВО. Одкровення дуже довго передавала ТЕМРЯВА під різними іменами. Я БАТЬКО Абсолют тільки в серпні 2013 року Підпис Свою Поставив під Леоніда диктуванням. І то, САМ його до Свого рівня Підняв, не було вже сили чекати МЕНІ БОГУ, коли ж він свою свідомість так розвине, що сам вийде в МІЙ КАНАЛ.

Так коли МЕНІ сам на «двері» вказав, МЕНЕ не його Богом назвавши, то і залишив Я його в повному спокої. Нехай зі своїм «богом» живе, і народ боягузливо-сплячий за собою до нього веде.

І ще раз повторюю, Я БАТЬКО АБСОЛЮТ Сам не пишу Леоніду диктувань, що не Передаю, то справа тільки Люцифера. Я тільки візує. Підпис свою Ставлю, що Ознайомився, мовляв. Так Леоніду цього ніколи не зрозуміти і не повірити в таку метаморфозу, він низький ще дуже по своїм вібрацій. Застряг в енергіях Люциферова любові, зовсім осліп і оглух, розрізнення голосів в каналі не володіє.

Це поки може з легкістю робити тільки Марія-Ірина, їй мимоволі довелося САМОСТІЙНО у всьому розбиратися, якщо вже все про себе сама згадала, прокидаючись, і зі МНОЮ стала спілкуватися, а НАС вигнали втришия.

Думаєте БОГ Став би з вами Битися і доводити кулаками свою правоту? Навіть Люцифер так ніколи не робив би. У нас все вирішується давно вже за столом переговорів. Навчені війнами БОГОВ! Та й до вас відгомони дійшли про те.

Ну, що ж, до завтра всім. Думайте, розбирайтеся.

АБСОЛЮТНИЙ БОГ СВАРОГ, хоч і БАТЬКО, ТАК єдиний і неподільний, в присутності Вчителів людства і Сил Світла.

глава 30

Цього Дня 21 січня 2014 роки часу Я АБСОЛЮТНИЙ БОГ для всіх (сплячих і, розвинених прокинулися свідомостей) маленьких людей цю ??главу Продовжу в наступному ключі оповідання.

Поки прогресу немає у вас на землі в щільному плані навіть серед Со-Творців.

Мною, створена штучно, Сонячна система(Для Великого експерименту)не зазнала глобальних змін, якщо не брати до уваги купола, вибудуваного над планетою Со-Творцями.

І навіть цей купол вашим вченим (різного штибу) не видний. Вони не можуть підтвердити або спростувати його існування, хоча ж заглядають за допомогою телескопів в далекі Космічні дали.

І МОЄ СЛОВО Боже не сприймається всерйоз відсталими умами. Навіть на основному сайті Руху, розмістили підтвердження вченого люду, про відмінність будови Сонячної системи та інших систем інших МОЇХ Міров. А потім привели МОЇ СЛОВА з Одкровень, щоб таки повірив народ той, що Маслов Леонід спілкувався з тонкими планами через підсвідомість, звідки йому НЕ БРЕШУТЬ!

 Подарунків для ТЕЛ. А не для Душі. |  Http://dvizhenietvorca.ru/news_cccp/927.html


 Мені Богу, як, Накажете, вас Змінювати? Як, Накажете, вам ВІРНИЙ ШЛЯХ Вказати? Думаєте з єлеєм і пряниками Я до вас Прийшов? |  Навіть Тьма з Астрала МОЮ БІБЛІЮ вивчає. Розуміють, що Я вже СВОЄ СЛОВО СКАЗАВ, то і буде тільки по-Моєму! |  навічно |  Постулати або Заповіді учасника Руху Творця |  Леонід, що ж ти МЕНЕ БАТЬКА Абсолюту-то тут не назвав? Або уваги не звернув, що Батько АБСОЛЮТ і творить початку РОЗПОЧАВ - різні імена? Куди народець-то ведеш? |  Чи не буде в 6-й раси НІЯКОЇ МАГІЇ! |  Рух не виконав свого завдання! |  ИСТИНУ Я Передаю тільки тепер, коли СВІТ ЗМІНИВСЯ! |  вічна еволюція |  Успіх Лаховського як грандіозного ученого пояснюється його геніальної |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати