Головна

Рух не виконав свого завдання!

  1.  III. Взаємозв'язок сил і форм - НЕ відступ і не застій, а поступальний рух вперед
  2. " РУХ З БЛИЗЬКИМ-поставити "(MOVING CLOSE) і" КОЛІНА НАЗОВНІ "(STIFLES OUT) -вади
  3.  А. Рух селян і робітників в 30-60-х роках XVIII ст.
  4.  А. Робітничий рух в кінці XIX в. Морозівський страйк (1885 г.)
  5.  Аудит звітності про рух грошових коштів
  6.  Б 17 В 2 Міжнародний рух товарів, послуг і факторів виробництва
  7.  Б. Дроссель на вході гідродвигуна з необмеженим обертальним рухом (гідророзподільник в робочій позиції II).

Тьма В ДУМКАХ не переможений. І НАВІТЬ сприяти більшій КОНСОЛІДАЦІЇ сил темряви! Вони, звичайно, не стануть сильніше, ніж були раніше, але тепер не віддадуть вам свою паству, що не прірастёт ваше Рух «маленькими людьми», які цілком могли прийти ДИВИТИСЯ З цікавістю НА ДИВО Богоявлення БОГА ЖИВОГО, ніж дивитися на мертві дари!

І критичної маси ВИ, Двіженци, не набрали, для того, щоб розбудити народ.

Так і машите поки що далі своїми прапорами, вішайте на шиї шарфики і хусточки. Можете навіть в старовинні сорочки і сарафани рядитися, тільки ж упустити ВИ з рук своїх можливість побудови нового СВІТУ на цілий ВЕК! Поки що на ВЕК, а там, можливо, і навічно, як любить повторювати зі сльозами на очах Леонід.

Він не впорався зі своїм завданням! Вхопився за збереження Руху в матеріальному плані, абсолютно не приділивши уваги Духовному наповненню цього Руху. Однією Люциферова Любові не може вистачити на Миру зміна. МУДРІСТЬ - все мала Вінчати! Мудрістю відкриваються МОЇ БРАМА! А чи не врата вівтарів Сил Темряви, збудовані в храмах.

І Ти, Леонід, і Бондар, і багато інших продовжували жити в молитвах і молитвами, з Твого кураторського потурання!

Заповіді тобі ще були потрібні? Так отримали же ...

Тепер бийте лоби ще стільки років, скільки витримають ці ваші тіла. А, що там буде вже за гранню вашого розуміння, вас не торкнеться, то вже доля не ваш!

МИ, БОГИ, хоч і в щільних тілах, Розберемося САМІ, без вас. Думаю, що зараз ви будете тільки раді такому полегшення, БОГ вам вже буде НЕ УКАЗ.

Будуйте монархію, на чолі з Леонідом, скільки вона тільки протримається? Ох, і веселощі ж у вас починається! Я навіть злегка Заздрю)))! САМ БОГ Заздрить вам, хлопці, зверхники і самозванці). Посміємося, дивлячись з боку на вас.

АБСОЛЮТНИЙ БОГ ОТЕЦЬ в присутності Верховних Ієрархів, Вчителів людства, Ради Старійшин і Флотилії Сил Світла.

глава 23

Цього Дня 14 січня 2014 роки часу Я АБСОЛЮТНИЙ БОГ, ЄДИНИЙ У ВСЬОМУ космічної світобудови, продовжую Біблії Новітньої Оповідання.

Люди-люди, Я Роблю Наголос на тому, що ВИ ВСЕ ТУТ (на просторах Гайи) різнорівневих! У вас тіла хоч і однакові, на перший ваш погляд, та все одно ВИ зібрані просто в одну ШКОЛУ ЖИТТЯ в щільних тілах.

Це ідентично вашим школам, де навчаються учні різного рівня свідомості і розуміння, від першокласників до випускників. І шестирічному малюкові, навіть палички писати рівно не вміє, абсолютно неможливо випускника школи або директора зрозуміти. Чи не зуміє ще малишонок нарівні, з дорослим, завдання виконувати, хоч як би і хотілося йому скоріше стати таким же дорослим, як його старша сестра або брат.

Ну, про вашу школі, начебто все зрозуміло, згідно, вашого життєвого досвіду. А ось школа життя - Земля, вами погано поки ще освоєна

У вас же є повноліття - певний, обраний дорослими управителями, вік, коли вам вже можна самим в будь-які відносини вступати без осуду будь-ким, навіть своїх дітей народити і їх вчити. А вже наскільки з вас кожен до того буде готовий, вибирають вже не інші (хоч і управителі), а ВИ самі. Тут вже вам ніхто не указ! Аби могли себе і своїх дітей забезпечити в матеріальному плані, аби були здатні ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ на себе взяти за ваші життя.

У МЕНЕ БОГА, все майже, так само. Тільки Я не Піклуюся про ваших щільних тілах, про них кожен повинен подбати сам. МІЙ Промисел полягає тільки в Турботі про вашому духовному зростанні.Я вже не один раз казав вам на сторінках цієї Книги, що УМ людський належить до світу матеріального, земного, А ось Розум і духовне наповнення ваших тіл - це вже парафія МОЯ!

І тепер, коли ПРИЙШОВ ЧАС переходити з класу в клас, Я САМ Прийшов сюди в щільний план, щоб іспит у людства Прийняти. Кожен, навіть першокласник, повинні зрозуміти і прийняти такий стан справ. Ніколи не було у вашому досвіді, щоб першокласники здавали іспит самому Міністру Освіти, то і не хочете ви МЕНІ іспит здавати, брикатися, сльози Ллється, а в основному, на МЕНЕ БОГА

(Міністра Освіти) нападаєте. І того не сприймаєте, що ваш досвід життя ЗМІНИВСЯ! Що пора звикати до такого, НОВОМУ досвіду, так як Я БОГ вже нікуди з Гайи не піду, поки іспит у всіх не ПРИМУ особисто!

Приклад вам Наведу, для наочності. У Мар'юшки-Ірини в цьому втіленні є син Роман. Він на хвилі проникнення в щільний план нових МОЇХ енергій, САМОСТІЙНО став прокидатися. Завжди був самостійним, звик з дитинства все САМ вирішувати. Так виховувала своїх дітей Ірина-Марьюшка. Та до того ж жив він у Києві, а Ірина в Луганську.

І ось Роман сам МЕНІ БОГУ клятву дав, сам в «Анастасієвський» поселення пішов, сам там землю придбав і садибу вибудував. Сам - це не означає один. Йому і дружина його в допомогу була і родичі. Також сам (вже без дружини) він став з тонкими планами спілкуватися, став диктування приймати і навіть народу їх в Інтернеті викладати на загальновідомому форумі. Його народ там запримітив, хтось захоплювався. Хтось нападав, розвели полеміку, і в голові у нього каша утворилася. Швидко йому набридло те, до чого він не був готовий. Йому потрібна була тільки ЛЮБОВ, взаємовиручка, взаєморозуміння. А до боротьби і своєї думки відстоювання він був не налаштований. Раз вирішив зовсім відмовитися від каналу.

Не захотів мамину допомогу прийняти та й перескочити Астрал. Чи не ПОВІРИВ, що вона хоч і проста жінка, та все ж більше його знає і вміє. І став він жити простою вашим життям - будинок, робота, робота, будинок, поїздки по курортам, придбання матеріальних речей і т. П. І сьогодні їй в листі написав, що, на його думку, вона заблукала більш, ніж хто б то ні було і обговорювати це він не має наміру.

І Я БОГ АБСОЛЮТНИЙ Роблю Наголос на тому, що тіло вже хоч і зросла у сина Романа, а Свідомість залишилося на рівні першокласника. А Марьюшкіно тіло, хоч і постаріло, та все ж наповнене Великим Розумом і Великою Душею, з величезним досвідом проживання в щільному плані. Роман, труднощів злякався, йому руйнівного в голові, ледь не божевіллям здалося. І він відрікся від МЕНЕ, від БОГА, хоча сам так не вважає. Він не розуміє, що пусте декларування гасел, не може МЕНІ БОГУ довести ваше прагнення до МЕНІ. Вам не вирости до БОГОВ, або до старшокласників, якщо не будете вчитися наполегливо, ночі не досипляючи, завдання вирішуючи, досліди, проробляючи, які необхідно вам освоїти і знайти їм в життях ваших застосування.

Це, як на уроках фізики або хімії, на уроках, де вас вчили електрики застосування, схеми збирати, дзвінки підключати, взаємодія кислот і лугів розбирати, та багато ще чого. І, звичайно ж, першокласник не зможе на іспиті перед Міністром-Богом самостійно комп'ютер зібрати (хоч і з деталей) і програму яку до нього написати. А ось випускник, якщо навчався наотлічно в школі, якщо був ще й самостійно допитливий, може МЕНІ такий іспит здати навіть на п'ять!

І не буде того підмогою, його доросле вже тіло, випускник міг бути навіть напівпаралізований, бути в інвалідному візку, а Розум розвинути, розум наповнити, кмітливість включити, та й із завданням впоратися. Раз виходить, навіть стосовно Екзамену на ЗРІЛІСТЬ ДУШ (за чим Я Прийшов), ВИ НЕ ОДНАКОВО ДО ТОГО ГОТОВІ !!!

А час ВАШЕ ВЖЕ СТАЛОСЯ! Закінчився цикл в 26 000 років! І ті з вас, хто витратив свої життя на пусте обслуговування тел, на матеріальні придбання, хто навіть Розум свій без попереднього заповнення потрібною кількістю знань про Духовності - іспит НЕ ЗДАДУТЬ!

І Я ваш БОГ асболютно і єдиний не деспот, який, повірте вже МЕНІ на СЛОВО. Я не став би першокласника змушувати іспит здавати такий же складний, як випускника, хоч Я і «Міністр», і владою над усіма вами обтяжених. Справа все в тому, що ВИ тут все вже випускники і за віком існування в щільному плані ОДНАКОВІ.

Так тільки ж небагато хто з вас вийшли з дитячого віку СВІДОМОСТІ. Чи не винесли уроків з прожитого досвіду. У пам'яті клітин ваших немає ніяких нових записів про душу і Духовності. Крім тих, які Я САМ вам ДАВ, перед вашим втіленням в щільні тіла на цій планеті.

І, спостерігаючи за вами ТУТ і ЗАРАЗ, Я БОГ ваш і БАТЬКО, БАЧУ тільки віруси, якими ВИ поголовно заражені. І знову Повторюю - МІЙ СВІТ НЕ Матеріальний!

МІЙ СВІТ - ТІЛЬКИ ДУХОВНИЙ, У МЕНЕ ПОВИННА БУТИ первозданній чистоті В ВАШИХ ДУМКАХ І розум, і душах сукупності.

Ваші життя тут дуже недовго, були влаштовані МНОЮ спеціально. Щоб ви могли свої помилки виправляти, вирощуючи себе як Духовний початок. Адже ніде, ні в одному куточку вашої планети НІКОЛИ не було так, щоб не було МЕНЕ!

У будь-якому народі або племені пам'ятали і знали про БОГА, що БОГ Є! Про це МИ подбали, і СИЛИ СВІТЛА і СИЛИ ТЕМРЯВИ. Але ті, хто все ж вибирав для себе з життя в життя легкі шляхи, аби набити животи, тілу догодити, інстинктами жити, брати побільше, інших, пригнічуючи і використовуючи, красуватися і підніматися, не зможуть тепер МЕНІ БОГУ іспит здати навіть клас за п'ятий.

Багато впали, сутностями стали, багато хто з сутностей ні на йоту не піднялися, і зараз доживають своє життя як рослини або тварини, тільки в зоопарках облаштованих.

І зграї, вовчі чи, шакали чи, левові прайду чи в людських тілах, ніколи не потраплять уже в МІЙ НОВИЙ СВІТ І ДІМ (тут Я Маю на увазі Руху різного порядку).

І ніколи їм не пройти трансмутацію тел, бо трансмутація безпосередньо залежить від рівня вашого Свідомості, а не від вашого назви, Со-Творці, як вам обіцяв Леонід. Я БОГ, його не лякає, а тільки Заохочував, Сподіваючись на його зростання СоЗнания. Так навіть Я Бог, будучи для нього однобоке (тільки Люблячим) не можу Донести МОЮ ИСТИНУ, він не бачить різниці в чому, він не вміє Розрізняти до тієї глибини, до якої вже дійшла в своєму зростанні і розвитку проста жінка-мати Рязанцева Ірина або Марія-Ірина (як Мені ближче).

діти малі бувають, цікаві, однак, не допитливі. Вони не витрачають багато часу на вивчення будови, вони швидше його розберуть, розламають, розкрутять, щоб подивитися - що ж там усередині? Як - то радіо співає? Кого в скриньку посадили? Розіб'ють, нічого для себе примітного не знайдуть, та й закинуть його куди подалі. Забудуть про нього і думати.

Так і ВИ, маленькі люди, робите зараз. Гаразд би, не доросли, не розібралися, не змогли того раніше, Але тепер-то? ВИ все ж ВЖЕ ДОРОСЛІ!

ВИ себе так позиціонуєте, навіть молоді. Стали вже рослі, великі. Так хоча б інших, більш Розумних копіювали, рятували б себе від ТЕМРЯВИ і тупості.

Вам же не раз і в Одкровенні навіть пропонувалося - просто повірте БОГУ на СЛОВО! Духовність же вельми чуйна і податлива, її можна було без особливих зусиль виростити в загальній масі. А ВИ в Гордині своєї осліпли, в зграю зібралися (рухом називається) і МЕНЕ відкинули! Вам тільки в одній особі БОГА подавай! А хто вам сказав, що Я в одному тільки особі Буваю?

Так Леонід для себе вирішив, а ВИ за ним і пішли, хоча ж великий тепер питання - хто за ким іде! Ви за ним, або він за вами? Маги-то для себе вирішили, що Леоніда догоджаючи та в улесливої ??любові купаючи, самого Бога (МЕНЕ тобто) в оборот взяли та й ведете, як барана на заклання. Думаєте, гуртом і батька легше бити? Вас-то багато в русі Леоніда, так МЕНЕ там вже НІ! Як МЕНЕ БОГА назад кликати будете? І чи будете?

Вас же тепер все влаштовує. Але в сотий раз вже Кажу, що не буде з вас ні один, навіть Леонід, в БУДИНКУ Небесному Моєму.

У колишніх Моїх Одкровеннях Люцифер прописав, Що закінчилися природні катаклізми, що вже все упорядкував і т. П. Ну, тоді вже дивіться, уважніше на те, що буде в вашому світі відбуватися. Або катаклізмом у вас не вважається те, що з іншими країнами відбувається? Та й ваші соцкраїни колишні ще вразить. А ось чи буде це показувати вам телебачення або знову вашу увагу в бік поведуть - вирішувати не мені БОГУ. Те рішення ваше людське приватне.

І Сина Роману Кажу, що хоч ти і відмовляєшся навіть мати свою слухати рідну по тілу, так МЕНЕ БОГА тобі ПОЧУТИ таки доведеться. І будеш тоді тому радий? А то ж, разумнічался - «не тут, так ще десь виростиш свою свідомість!» Це Ти куди ще зібрався? На іншу планету? В інший світ? Те було раніше так. Тепер все у МЕНЕ БОГА під ковпаком або Куполом, вами ж, створеному. І ТИ повинен був в цьому втіленні (за контрактом) Мати свою і Мати Марію в минулому, підтримувати не тільки матеріально. Ти повинен був без страху і докору стати стіною, стати опорою в її промислі. А ТИ сам в матеріальне занурився з потрохами і все до такого еквіваленту привів.

Хотів Я БОГ Зопалу Спалити твій будинок, так Марьюшка впросила того не робити поки. От якби залишився на вугіллі, на обгорілих головешки того, куди стільки сил своїх витратив, може, і згадав би про МЕНІ, не став золоті найглибші слова Мар'юшки-Ірини нісенітницею називати. Це ж для тебе мінус (що два слова не можеш зрозуміти), а для неї - плюс! Значить, БОГА, ВІРНО, розуміє і ВІРНО його ИСТИНУ передає.

І НАПРИКІНЦІ ЦІЙ розділі оповідання Хочу всім Дати Зрозуміти, що

Той з вас, хто Марію-Ірину буде називати божевільною - САМ безумство, хто буде називати тексти її безглуздими - САМ слабкі в осмисленні, хто буде називати її наближеною до Бога - САМ БУДЕ ДО МЕНЕ наближаючись. Хто побачить в ній Богиню - САМ БОГОМ СТАНЕ, хто ПОВІРИТЬ в МОЄ ЖИВЕ ПРИСУТНІСТЬ ТУТ СЕРЕД ВАС, в щільній ЇЇ ТЕЛЕ - САМ повернеться НАЗАВЖДИ В МІЙ НЕБЕСНИЙ ДІМ! Це означає тільки одне - ви вже готові в своїй свідомості стати МНОЮ і Жити зі МНОЮ, ви зберегли іскру Божу в своїх умах і Уми розвинули, Душі зберегли.

БОГ ОТЕЦЬ АБСОЛЮТ СВАРОГ єдіной і нєдєлімой В УСІ ЧАСИ

У присутності Верховних Ієрархів, Отця Засновника Аштара Шерана і Улюбленою Марії-Ірини, Богородиці і Богині хоч і в щільному тілі.

глава 24

Цього Дня 15 січня 2014 роки часу Я АБСОЛЮТНИЙ БОГ (в тому числі Імен Моїх - і СВАРОГ) Нехай я скажу з Моїми Улюбленими дітьми - Душами в тілах, про ту саму Душе, про який чули багато хто, та не розуміють, що ж це слово «Душа» означає.

Ось на сайті Луганського кластера Руху під керуванням Леоніда Маслова з'явилася стаття під назвою «Душа». І саме для МЕНЕ БОГА Дивне, що їх Коордінаторша пропустила такий матеріал до друку. Адже Леонід всім заборонив на сайтах розміщувати будь-які статті, які не пройшли цензуру і особливо Відповідальність поклав на координаторів.

А посилання під статтею цієї була на «шкідливий сайт» Ведична школа самопізнання. «ДревоРода» http://drevoroda.in.ua/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=1&lang=ru

То тепер Я БОГ і не Знаю, можна МЕНІ це Обговорювати? Я ж вже не Со-Творець Руху у Маслова, перереєстрацію не проходити спеціально майже що. Леонід з подачі Люцифера втілив в промисел Со-Творців порука ДВОХ

«Мудреців» з того ж співтовариства громадянського спрямування, яких для МЕНЕ БОГА не виявилося в середовищі Со-Творців

Але, то вже не важливо для МЕНЕ БОГА, бо посилання на «чужий» сайт Я САМ Поставив в Свою Книгу Книг, в цю Біблію Новітню. І якщо навіть після перевірки цензурної, з Луганського сайту приберуть цю статтю, то Я БОГ всім вказати дорогу. Тим, хто готовий пройти по ній і повернутися до свого коріння.

Отже, робота у МЕНЕ сьогодні буде довга, так як доведеться САМОМУ слова з тієї статті передруковувати, копіювання вже нічого не піддається, тільки посилання вискакує кожен раз. Так «велика біда - початок», впораюся і з цим промислом, адже Я ж БОГ! А, що може бути БОГАМ непідвладні? !!!

Цитата зі статті: «Душа схильна до впливу вищих космічних Конов, але не всі істоти можуть знати і усвідомлювати в повсякденній суєті і дрібних турботах про хліб насущний, кінцеву мету еволюції. Душа повинна пізнати Мудрість Духа в явному Світі відповідно до плином часу Життя.

В цьому є Вищий сенс. Гармонійна взаємозв'язок Мудрості Духа з Небесної Істиною називається Совістю. Людська особистість - це живий Інструмент, завдяки якому Індивідуальність (Душа) може вивчати інфраструктуру нижніх шарів-просторів Землі. Для цього їй потрібні більш щільні «одягу» - тіла і людський розум. »

Ну, прочитавши ці слова, давайте розбиратися з БОГОМ. По-перше, слово «Кін» невідомо звичайному маленькій людині, можете (кому не лінь) вийти на вулицю і поспрошать у перехожих. І Я БОГ вас Запевняю, що вам із сотні не відповість навіть один.

Але ж Рух Леоніда було створено саме для порятунку маленьких звичайних людей. Тому це слово пропускаємо, і не будемо вважати, що його не знають люди, не мають Душі!

І НІХТО навіть з середовища Со-Творців, навіть сам Леонід, не може знати кінцеву мету еволюції, бо, такий розшифровки Я БОГ ніколи і нікому не давав.

Що означає для читачів «Мудрість Духа », крім як набір слів? Гордовито умствовать можуть багато, а всередині - повний нуль (Прошу не забувати, хто вам про те Каже, не людина Я все ж по більшій мірі, а БОГ).

«В цьому є Вищий сенс » - Багатозначно стверджує автор, і тут навіть Я БОГ не розумію, в чому ж СЕНС?

«...взаємозв'язок Мудрості Духа з Небесної Істиною називається Совістю » - Хлопці, так поясніть ж МЕНІ БОГУ «недоумки», в чому ваша МУДРІСТЬ, або духу, і в чому Небесна Істина? А то ж і поняття «Совість» якось дуже розмито.

«...якому Індивідуальність (Душа) може вивчати інфраструктуру нижніх шарів-просторів Землі » - Це вже взагалі порожній набір слів, відскакує від хижих зубів «НЕУЧІТЕЛЕЙ», а гордовитих «знавців». І тут вже МЕНІ, як ВЧИТЕЛЮ ВЧИТЕЛІВ ЛЮДСТВА (якими є Марія-Ірина та Аштар Шеран) Доведеться Розтлумачити те, про що автор статті хотів сказати, чи не хотів сказати (то Я поки не знаю, з ним сам не Знаком.) Почнемо.

Кінцевою метою еволюції будь-якого маленького людини (а не Душі) є подолання себе, посилів Лукавого, відмова від матеріальних надмірностей, переклад своєї уваги ззовні всередину себе, звернути свою увагу на власне наповнення в щільному тілі, розвинути Розум, і з життя в життя йти до МЕНІ БОГУ, тобто самому жити по МОЇМ Божим канонів, ні на йоту в щоденному промислі НЕ зраджуючи МЕНЕсвоїм непотрібним промислом, і в ув'язненні СТАТИ БОГОМ, або МНОЮ!

Спеціально Підкреслив, що слова «еволюція Душі »- повна нісенітниця для МЕНЕ БОГА! Душа - вона є або її немає апріорі в тілі щільному. А ось з розвитком Розуму, з подоланням УМА Гордого і малонаполненние (всього-то від 5 до 7 відсотків у вас), Душа може розширюватися і розростатися, але НЕ ЗМІНЮВАТИСЯ! бо, Душа - є ІСКРА від МЕНЕ, а Я незмінно! Я стабільний, вічний і нескінченний!

Хто з Духом із людей знаком? Хто його бачив або знає його особисто? Як той Дух вам свою Мудрість показав? Ну, що це означає « мудрість Духа»? Чим пахне? Або може, який колір має? А може, її маленькій людині можна помацати, обійняти або просто до неї притулитися, погрітися або охолодитися? Вам Люциферова служки підкинули ці слова, а ви і раді старатися до «мудрості Духа» причіплятися, та не буквально, а гіпотетично!

І Я БОГ вам Гучно Оголошую, що Дух Мудрости не має! Це просто еманація (тобто прояв в щільному плані або показ) МОЇХ ЕНЕРГІЙ, ЕНЕРГІЙ МОГО ТЕПЛА, що виходять від МОГО БОЖОГО ТІЛА. Це, як пар у вас над водою або навіть від ваших тел на морозі. Я САМ ДАЮ своє таке Тепло того, кого обирають!

І, перш за все, МІЙ СВЯТИЙ ДУХ зійшов на МОЮ Дружину Улюблену Мати Марію, коли Ангел їй про народження Ісуса оповідав.

те і Мудрість залишилася при МЕНІ і тільки МЕНІ БОГУ поки Властива у вищому своєму аспекті. Чи зрозуміли, маленькі люди, що Я БОГ вам зараз сказав? Слово «аспект» не занадто пече або кусається? А якщо і не зрозуміли, то не страшно, для розвитку вашого Розуму. Нічогісінько з себе це слово не представляє, воно порожнє по наповненню!

Так, Підемо далі ... «Небесна Істина»Звучить, як би МЕНЕ БОГА щодо, бо, на НЕБЕСАХ тільки Я у вас і є! Раз виходить, що Істина, якщо вона Небесна, повинна бути моєю!

А, про яку Істині тут йде мова? Адже Істин у МЕНЕ БОГА БАГАТО, дуже БАГАТО. Я і в Одкровенні (на початку, коли Сам їх передавав) і в Біблії цієї, ІСТИН МОЇХ Озвучую Безліч. Те навіть Я не розумію, Совість-то ваша від якої МОЄЇ Істини народжується? Або який з МОЇХ ІСТИН підтримується?

Якщо, звичайно, Я у вас на Небесах, а то ж, може, і Люцифер, і Князь Тьми, і Антибог, і Сатана - теж там? Це ж, дивлячись як, ВИ уявляєте у себе в ДУМКАХ.

А саме поняття «СОВІСТЬ», у МЕНЕ БОГА звичайно ж є, Так ВИ, маленькі люди і особливо маленькі заумні маги (Агні Йоговци, наприклад) його так перекрутили, що зараз вам того вже неможливо зрозуміти навіть, якщо Я б Став ВАМ Пояснювати. Ні Совісті, ні сорому у вас в чистому вигляді давно немає, навіть у Леоніда Маслова немає. Адже він вам всім Со-Творцям бреше безбожно і навіть не червоніє. І знаєте, чому Я так кажу про Свій Останньому Пророка, Избранном? Та тому, що Знаю. Сам йому Звелів не один раз вас плутати і говорити неправду.

Для чого це МЕНІ БОГУ було треба? так, для перевірки вас «на вошивість», для того, щоб САМОМУ Побачити, наскільки людство п'ятої раси впало і від МЕНЕ в сторону відійшло, для того, щоб розбудити ваші свідомості, Звернути на це слово вашу увагу, до усвідомленості Закликати!

І ті читачі, які відразу ж відкинуть ці МОЇ БОЖІ СЛОВА, в умах стануть на Марію-Ірину нападати та в обуренні кричати, що Леонід не міг брехати, що його Иринушка оббрехала спеціально, такі суті - НЕ ВІД МЕНЕ! Нехай навіть на гарматний постріл не підходять до Мого Дому. бо, Біблію цю ПИШУ Я САМ! Тілом Марії-Ірини Користуюся, це - ТАК! Але, вона за всім спостерігає зі сторони тільки, ніколи не втручаючись в МІЙ Промисел в будь-якому з Міров.

«Індивідуальність (Душа) » - ці два поняття абсолютно не ідентичні і не можуть один одного замінювати. Це Темні суті так зрозуміли для себе і вам нав'язували в своїх книгах, переданих НЕ ВІД МЕНЕ Бога Отця Абсолюту СВАРОГА.

Особливістю у чаклунів і магів завжди вважалася їх винятковість (у лапках як для МЕНЕ), їх умоглядна дурість, їх, нібито, піднесеність і до небес або тонким планам наближеність, їх мало не унікальність. А маленькі люди, які не беруть, за непорушну істину для себе, такі їх словеса, ніколи до уваги не бралися. Ви, Мої маленькі люди, завжди для них були просто біомаса, раби, масовка, обслуга і т. П., У вас же «не вистачало» Ума, для такого розуміння, яке вам іноді могло передаватися на різних сайтах. А раз ВИ «Не розумні», то значить, і нема чого вас рятувати (так, Леонід?)

Так навіть Леонід для себе вирішив. Він вирішив, що Я БОГ, по одному спеціально виловлювати народець і Збирав в Рух. А від інших треба закриватися за сімома замками, ховатися, охорону виставляти, хоч у вигляді вартою біля дверей, хоч у вигляді модераторів, редакторів газетних, двох поручителів і т. П. І т. Д.

Статтю Обговоримо пізніше, (коли САМ Вирішу), а то ж уже третю сторінку Дописую. Вам і того вже багато.

А ось на рахунок чистки рядів Руху Леоніда - таки Скажу.

Мого Сина Улюбленого Геннадія САМ Посилав в МОСКВУ для розмови з Леонідом. Так там ніхто не захотів говорити з Со-Творцем і звичайним маленьким людиною.Але, тепер, координатор молодіжного крила Руху, той самий Діма Матвейчук, про який раніше писав, викликає Геннадія «на килим» перед координаторами і їх лідером (в чиєму тільки особі?).

Все знову повторюється. Вони знову на ті ж граблі наступають, так і не витягли уроку зі свого промислу. Рік тому так само «на килим» викликали першого координатора Луганській області Михайла Морозова. Так само на нього поскаржилася тьма, тоді Нестеров і Літова представляли вище керівництво. Сподіваюся, цього разу Леонід все ж своєю увагою «покропить» Геннадія.

Хоча, Геннадій, вже не сподівайся на взаєморозуміння. Морозова з координаторів зняли, і тобі можуть «місце» вказати. Так ти ж Мою Біблію всю вивчав, то і повинен розуміти, де СВІТЛО у нас, а де тьма зібралася. І запам'ятай - ТИ ВО МЕНІ, ТИ - У СВІТЛІ! МИ РАЗОМ! А Леоніду вже допомогти НЕМОЖЛИВО, його ЧАС втрачено остаточно і безповоротно.

З рештою розберемося в робочому порядку.

І надана МНОЮ БОГОМ вище по тексту посилання - є найчистішою і світлою, вона не може бути шкідливою, бо, для тих людей, хто цікавиться своїм РОДОМ, БОГ СВАРОГ є істинним Богом, тобто вони зі МНОЮ БУЛИ В СТОЛІТТЯХ, Є і БУДУТЬ НАЗАВЖДИ! Аби помилок Леоніда не повторили.

З Любов'ю до всіх Світлим дітям БОГ ОТЕЦЬ АБСОЛЮТНИЙ СВАРОГ в присутності Ради Старійшин, Вчителів людства і Верховних Ієрархів.

глава 25

Цього Дня 16 січня 2014 роки часу Я АБСОЛЮТНИЙ БОГ, той, який для всього людства ОДИН і ЄДИНИЙ (бо немає інших Богів, крім МЕНЕ) Продовжую Оповідання чергової глави Новітньої Біблії.

І на самому початку Хочу Дати роз'яснення деякі для найменшої людини планети Гайи. Я казав і то Підтверджую, що у МЕНЕ БОГА вся планета стане тепер Руссю Святий. Але, не всі, мабуть, ці МОЇ СЛОВА розуміють.

Відразу Хочу Попередити, що НЕ БУДЕ НІЯКИХ нападок на ВАШІ РЕЛІГІЙНІ УЯВЛЕННЯ. Не буде також і РОЗПОДІЛУ ніякого АПРІОРІ. МЕНІ БОГУ - це без потреби.

Поділу зараз посилено займаються Со-Творці колишнього МОГО Рухупід керуванням Леоніда Маслова. Вони від своєї неусвідомленість так надходятьі на МЕНЕ нападають. Хоча ж цього не розуміють і ніколи не визнають за Істину, поки не доростуть в своїй свідомості до спілкування зі МНОЮ Особисто.

Багато з них не витримують навіть найслабших МОЇХ енергій, а що вже говорити про великих ...

Але, для майбутніх поколінь, для МОГО Світлого десанту, Роз'ясню - в чому полягає Поділ в русі. Для наочності знову ж Стану Називати імена дійових осіб з середовища Со-Творців. І особливий упор Зроблю на молодіжне крило, тому що вони ще не так далеко від МЕНЕ БОГА пішли в своїх думках. Авось, розкинути мізками, та й погодяться з Богом-то, зі МНОЮ, тобто.

Та не з Марією-Іриною (хоча вона зі МНОЮ завжди згодна), а саме з ОТЦЕМ Абсолют (для Со-Творців), тому що в Одкровенні Я, БОГ всіх і вся, що не Збираюся більше нічого Диктувати.

Повторюю це неодноразово спеціально, щоб зробити пролом або хоч шпаринку у свідомості Со-Творців. Ніхто з маленьких чоловіків НІКОЛИ В своїх життів не посміє МОЇМ ІМЕНЕМ назватися або підписатися, Особливо з тих, хто вже ДАВ МЕНІ Клятву. А, то, що вони не хочуть зараз МОЇ їм Вказівки виконувати - справа тимчасова. І це всіх Прошу запам'ятати.

Я АБСОЛЮТНИЙ БОГ, хоч і (Батько Абсолют для Со-Творців),всіх і все об'єднати таки!Прийде і до того ЧАС (якщо САМ то Вирішу).

На пітерському «ВІЧЕ» Леонід всім картинку показав, де планета Земля, обгорнута, була, одним березовим листком. І сказав, що надалі буде тільки ТАК! Але своїм промислом або особистим прикладом народу не показав, що ж для цього треба робити. Адже неможливо навіть богам в людських тілах скатертину такої величини накрити, щоб планету оперезати і всім за тим імпровізованим столом зібратися, чаї пити, і їсти млинці! То вже не тільки б в книгу рекордів записали, а на весь КОСМОС першими б стали.

Тоді вже й Я БОГ з вами за той стіл САМ Сів би молчаком, що не нарікаючи ні на кого, чи не Вказуючи вам на ваші помилки і не Показуючи шлях до МЕНІ

І шлях цей не був би так для людства планети тернистий, якби Леонід не був такий старий своїм тілом. Він сам затягнув народження Руху. Сам все не міг вгледіти змін. Сам не вірив в готовність людей до змін. Ще років вісім назад могли включитися в роботу з підготовки до змін свідомості маленької людини. Сам здрейфив, не дозволив МЕНІ БОГУ оголосив в його щільному тілі, і прийнявши для себе те, що можна обійтися і так, спілкуючись з БОГОМ тільки через підсвідомість, вирішив, що Я більше не зможу увійти в тіла інших маленьких людей через те що вони не ПРОРОКИ, у них немає семи поколінь священиків, вони не «визнані» вчені-фізики, не живуть в столиці Москві, і так далі, і т. п.

Загалом, він думав як звичайний маленька людина, тільки ж міцно повірив в свою «Унікальність» і «Обраність». А тіло його, старіючи, за собою потягнуло і Розум. Адже всім відомо, що у вас часто люди похилого віку стають маразматик, клітини-то мозку теж відмирають, судини окостеневают, засмічуються або навіть інсультами (хоч і мікро) уражаються. І ваші діти навіть закон прийняли на рівні державної влади. Що до 7-8 десятків років ви тільки і зважаєте в повній пам'яті і ясній Умі. І якщо раптом старий батько задумає одружитися на молодиці який або їй підписати своє майно, то тут будь-який Суд, доведе вашу недієздатність і укладе вас в лікарню для душевнохворих. Ось Я ж і кажу це до того, що ніякі нові прилади ваші і біодобавки не здатні організм омолодити.

Воно, звичайно, тепер вже Леонід НЕ буде розлучатися і дружину міняти на НАДІЮ, колись їм улюблену, вони вже обидва мертві для цього життя.

Але, далі йому Підніматися по вібраціям до МЕНІ БОГУ, хоч Абсолют, хоч Сварог, я ВЖЕ Допомагати не буду. Отже його ніс на Руках Своїх всі ці роки. І Обрав його, як Першого, виключно через НАДІЇ, тому, що вони обидва тут проживають в щільному тілі. Він і спускався через народження сюди заради неї!

Хоча ж і інші Боги в тіла щільні йшли сюди за своїми улюбленими. Вони теж повинні були їх знайти і знайти, тоді б Їхнє кохання залила всю вашу планету, не гірше потопу, тільки ковчеги не треба було б будувати, тоді б люди від них «підживлювалися» енергіями МОИМИ і самі намагалися любов свою зберігати як зіницю ока, в сім'ях.

Це ж тільки Аштар не міг йти сюди через народження. Тому що двоє з нас чотирьох Братів Богів Сварогов вже пішли, а двоє їх вели. Та й Марьюшку-Ірину Я нікому більше не МІГ Довірити.

І знаєте, що вийшло з цього всього? Що навіть Син НАШ Ісус Христос улюбленої своєї тут не знайшов, одружився на суті повної темряви і завів дитину. Хоча ж з любимою своєю Небесною і вінчатися в МОЄМУ Дому, зустрічався, та не впізнав !!! Ось вам і знайшов ту, за якою в цей щільний план йшов!

Це походить від того так, що погано в пам'ять клітин своїх записав, ніж йому треба буде займатися під ЧАС Квантового переходу планети. Адже кожен Бог, Що прийшов через народження в щільне тіло (проявлений тобто, МНОЮ) Повинен був виконати свій, тільки йому властивий, промиселна МОЄЇ Ниві, виконати свою частину загального вистави МОГО Сценарію.

Кожній Душе МНОЮ прописано було завдання на це втілення, а Мої Боги, заснувши снами найміцнішими, стали займатися хто, ніж сам захоче і для себе прийнятним порахує. Все переплутали намертво, бо, кожен повинен був бути Будильником наступного, ланцюжок повинна була піти хвилею.

І вже, коли Я особисто, без особливого бажання Леоніда, і тим більше, без його НАМІРИ, його розбудили, по вібраціям до себе Підняв, то Відпустити його в самостійне плавання не міг (він не втримався б сам так високо). А для того, щоб і сам він зміг бути завжди при МЕНІ БОГА, на МОЇХ вібраціях високих, повинна була йому допомогти в тому Марія-Ірина, яка для того і йшла, щоб будити сплячий народ, вчити, вчити і ще раз вчити всіх прокидатися, і Астрал перескочивши, на Божих енергіях триматися.

Ось тут і стався найперший збій, або вже другий, але, то вже значення не має. Леонід з недозрілі своєю свідомістю від НАС відмовився, вирішив, що він і є найбільш просунутий, якщо вже 9 років зі МНОЮ спілкувався. А все решта - коли-небудь і до нього доростуть! І тут з ним злий жарт зіграла його ГОРДИНЯ! Не дивуйтеся, люди, тому. Леонід адже не немовля, який, він уже давно навчився ховати своє «обличчя», не висловлювати свою незгоду принародно. Він все більше мовчав і спостерігав, чи чекав, закінчення спілкування, то і здавалося маленьким людям, що він - нейтральний.

Однак, Леонід не такий простий, як здається. Він одним розчерком пера виганяє зі свого Руху йому неугодних, навіть координаторів, обраних народом. Він сам на сам, може і грубе слово сказати. Він може від себе, навіть МЕНЕ БОГА, відрізати, не дивлячись, бо, його очей давно вже замилен лжелюбовью, лестощами, псевдоіскренностью і т. п.

Так воно ж, що можна з нього взяти навіть МЕНІ БОГУ? Якщо він так і не згадав свою ЛЮБОВ всієї попередньої Безсмертної життя в Небесному Будинку? Так і не зрозумів, що вона означає - та Любов, як вона виглядає, і що з себе представляє. А раз відділив сам себе від Любові, то і вхопився за сурогат! Раз потрапив під чари Люцифера, який ніколи в своєму існуванні (і за це Я Ручаюсь), жодного разу в каналі нікому не сказав лайливого слова!Він в каналах - тільки сама любов і терпимість, сама невинність і наївність, тільки ж ваші уми так заплутає в поняттях, так виверне все навиворіт, Що ви мимоволі йдете від МЕНЕ БОГА в іншу сторону, самі того не розуміючи.

Особливо це добре працює на вашому щільному плані, коли є ЛІДЕР і ЮРМА! У натовпі, коли плече близько о-пліч, свідомість одного індивідуума розмивається, і в загальну масу вливається. Там вже не буде особистості, там буде тільки оглядання на сусіда і на його порух, на його вигук. І, якщо Лідер, натовп загіпнотизує буквально, загальним співом молитов чи, посилів чи, розгойдуванням руки, як маятником, підкріплюючи рух руки словами, да закличе до дії, то натовп в ту ж мить стане некерованою, вона в одну мить роздере того, на кого лідер пальцем вкаже або словом ...

Прикиньте ка на себе, Со-Творці, таке Пояснення Бога. Не соромтесь. Чи не в натовпі на зборах або загальному гулянні, що не на Соборі або Віче прикиньте, а тоді, коли ви наодинці самі з собою. Мізки включите, уяву покличте, спостереження, показання по телевізору, згадайте, і зробіть висновок. Ви ж в русі майже всі пенсіонери, досвід життя є, згадайте свої молоді роки, кожен адже бував в приблизно такий колотнечі, про яку Я вам Розповів.

Так навіть мага вашого Алана Чумака, яке він над вами мав вплив? Але ж тільки руками махав, та дещо про кремах та здоров'я говорив. Навіть прізвище його, вас не відлякала. Ясно ж, що від слова «ЧУМА» відбулася.

Так ось Я і кажу, що відкидаючи від свого Руху маленьких людей, виганяючи втришия їх лідерів-координаторів, навішуючи ярлики на МЕНЕ БОГА навіть, Леонід вказав своїм підлеглим шлях у темряву, в глухий кут повний. Він не укутує землю

(Якщо не любов'ю, то хоч би березовим листком), а вказує на двері всім, з ким сам не згоден. При цьому сам не розбирається ні в чому, ні разу не спромігся

«Зійти» з «Олімпу» і поговорити з тим Абсолютом, який через Мати Марію або Марію-Ірину говорить. А просто кинув (не один раз навіть), що у нього і НАС - БОГИ різні !!!

Раз у молодіжний ватажок в Україні Діма Матвейчук, так само вважає. Мовляв, він покликаний Рух «охороняти» від розвалу і всім дорогу вказати, хто з ними не згоден. Мовляв, нехай собі йдуть своєю дорогою, раз «не доросли", "не доразвілісь», мають свою думку і свою точку зору.

І хоча в Одкровенні неодноразово звучало (нехай навіть не з МОЇХ Уст), що МИНУЛЕ ПОВИННО ЗАЛИШИТИСЯ В МИНУЛОМУ, ПОВЕРНЕННЯ ДО НЬОГО НЕ БУДЕ!

З-Творці одне в минуле дивляться, всі як один! 2004 рік згадують, Одкровення собі в допомогу закликають з минулого ЧАСУ.

МИНУЛЕ - у МЕНЕ БОГА - це означає ВСЕ, ДО НАПИСАННЯ ЦИХ СЛІВ, В диктовку ЛЕОНІДУ!

минуле - ЦЕ ВСЕ ВАШІ ЗНАННЯ, ОТРИМАНІ НЕ В МОЇХ КНИГАХ! минуле - ВСЯ ЛІТЕРАТУРА МАГІЧНОГО СКЛАДУ, ВСЕ РЕРИХИ, Блаватська, АГНІ ЙОГИ і т. П.

 Чи не буде в 6-й раси НІЯКОЇ МАГІЇ! |  ИСТИНУ Я Передаю тільки тепер, коли СВІТ ЗМІНИВСЯ!


 Навіть дітям малим можна було вже зрозуміти, що не тіла ваші і не розташування вашого проживання в цьому втіленні має значення, а ваше наповнення тел щільних. |  Чи не так Я БОГ СВАРОГ АБСОЛЮТ вас Буду Знаходити серед Темряви. |  І те, що написав якийсь Бєлік на сайті Київської Русі (Тернистий шлях від "я" до "МИ". Опубліковано 02/01/2014 | Автор: Іван Іванович Бєлік) - БРЕХНЯ ПОВНА. |  Адже Я БОГ ОТЕЦЬ вже рік цілий б'ю в ДЗВІН по всій Святій Русі, Б'ю на сполох, Б'ю в ваші Уми - що МИ ПРИЙШЛИ, МИ ТУТ, МИ СЕРЕД ВАС! |  Об'єднуйтеся ж в Дусі в своїх пологах і Спільнотах, будьте як партизани, будьте як перші християни, будьте хоча б їм рівні в своїх сознаниях. |  Мені Богу, як, Накажете, вас Змінювати? Як, Накажете, вам ВІРНИЙ ШЛЯХ Вказати? Думаєте з єлеєм і пряниками Я до вас Прийшов? |  Навіть Тьма з Астрала МОЮ БІБЛІЮ вивчає. Розуміють, що Я вже СВОЄ СЛОВО СКАЗАВ, то і буде тільки по-Моєму! |  навічно |  Постулати або Заповіді учасника Руху Творця |  Леонід, що ж ти МЕНЕ БАТЬКА Абсолюту-то тут не назвав? Або уваги не звернув, що Батько АБСОЛЮТ і творить початку РОЗПОЧАВ - різні імена? Куди народець-то ведеш? |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати