Головна

Робота з собою

1.  C4. Уміння працювати зі статистичними даними, представленими в табличній формі
  2.  I. Самостійна практична робота
  3.  II. Робота з вікнами, файлами і папками.
  4.  II. Самостійна робота.
  5.  II. Самостійна робота.
  6.  IX. НАВЧАЛЬНО-ДОСЛІДНИЦЬКА РОБОТА СТУДЕНТІВ
  7.  XI. НАВЧАЛЬНО-ДОСЛІДНИЦЬКА РОБОТА СТУДЕНТІВ

Якщо говорити про тіло, то психопата потрібно виявити і почати занурюватися в напруги, про які говорилося вище. Йому також треба досліджувати слабкість, яка присутня в ньому в нижній частині тіла. Як не огидно йому почуття власної слабкості і уразливості, йому так чи інакше доведеться зануритися в них, переживаючи, щоб, врешті-решт, від пилкоподібної кривої перейти до прямої, плавно піднімається в небо. Як це робити, ми вже розглядали в цій книзі.

Коли він почне дивитися всередину себе, то відразу ж він виявить у собі маску, яка заявить: «Я прав, а ти помиляєшся». За допомогою цієї маски він спілкується з людьми. Якщо він дасть собі можливість зазирнути глибше всередину себе, то виявить там базові емоції, які заявлять: «Я буду тебе контролювати» і «Нізащо не поступлюся». Коли він продовжить роботу з собою, то назовні, в кінці кінців, вийде його вища «я», яке заявить: «Я поступаюся».

Щоб вища «я» вийшло назовні, психопату треба вчитися розслаблятися і починати користуватися наданими йому життям шансами довіряти собі, людям і потоку життя. Йому необхідно знайти шлях до справжньої, істинної здачі перед життям, повної капітуляції, так би мовити. Ще це можна було б назвати смиренністю. Звичайно, відразу капітулювати неможливо - рехнуться можна. Але поступово, крок за кроком, це цілком реально.

Це робиться в такий спосіб. Наступного разу, коли внутрішній голос буде вам нашіптувати, що потрібно здійснити контроль за якоюсь справою, будь то бізнес або взаємини в сім'ї або на роботі, або ви за звичкою почнете це робити, зупиніться і дозвольте подіям відбуватися, розвиватися за власним сценарієм , а не на вашу. Довіртеся.

Нехай для початку це буде якась незначна ситуація, щоб страх програти, зазнати поразки не дуже хвилював вас. Самі ви в цей момент можете занурюватися в нього, даючи йому текти. Він буде концентруватися у вас в якійсь частині тіла, і вам треба буде йти в ці відчуття, щоб пережити їх і розлучитися з ними назавжди.

Якщо ви будете робити це регулярно, то почнете переконуватися, що нічого страшного не відбувається, якщо ви не контролюєте хід справ, а навіть навпаки. Ви побачите, що все розвивається в потрібну вам сторону. Тоді ви розслабитеся, почнете більше довіряти людям і життя, у вас з'явиться більше свободи. Потім ви почнете вчитися знімати контроль з важливіших справ. І так далі. Поступово у вас накопичиться позитивний досвід, і з'явиться впевненість, що життя робить все для того, щоб ви процвітали.

Коли ви почнете розслаблятися і довіряти собі і життя, ось тоді у вас з'явиться справжній контроль над подіями. Ви станете повністю вільними. Коли ви почнете миритися і поступатися, у вас в горловий чакри з'являться абсолютно специфічні відчуття, почуття легкості і свободи дій.

Якщо говорити про сексуальне зміщенні, то тут теж повинна відбутися повна капітуляція. Ви повинні розвернутися обличчям до своїх внутрішніх потреб, і, якщо це треба, фізично почати задовольняти свою сексуальну бажання. Хоча може так статися, що ваш розворот до самого / самої себе, чесне прийняття себе і медитативне програвання ситуацій - тобто ви дозволяєте своїм фантазіям бути і більше не боретеся з ними - знімуть необхідність у фізичному програванні свого потягу.

взаємовідносини |  Основні переконання

Основні переконання |  нові думки |  оральний характер |  сексуальність |  взаємовідносини |  Робота з собою |  Основні переконання |  нові думки |  психопатичний характер |  сексуальність |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати