На головну

Беззахисний / вразливий дитина

1.  I. Дитина - норма і патологія.
  2.  Анатолій, 41 рік, Вікторія, 28 років. У шлюбі три роки. У Анатолія два дорослих дитини від першого шлюбу. Є спільна дитина з Вікою, два роки.
  3.  ХВОРИЙ ДИТИНА ВІКОМ ВІД 2 МІСЯЦІВ ДО 5 РОКІВ
  4.  Якщо захворює дитина, він що накопичив багато негативних переживань?
  5.  Якщо мати хоче, щоб дитина стала є іншу їжу, вона повинна це продемонструвати на власному прикладі.
  6.  Якщо дитина погано їсть під час хвороби

Уразливі «Я»

Уразливі «я» є різні сторони уразливого дитини. Робота з уразливим дитиною, можливо, найважливіша робота в Діалозі Голосів, тому що без знайомства з внутрішньою дитиною ні про яке просування по шляху духовного розвитку не може бути й мови. Існує три аспекти дитини, який живе в кожному з нас, і всі вони дуже важливі: сам вразливий дитина, ігрунчік і чарівник.

Вразливий дитина несе в собі стан повної відкритості світу, крайню чутливість, сприйнятливість до того, що відбувається навколо нього, і величезний страх. Його почуття легко поранити, і, а передусім, він живе в страху, що його залишать, залишать одного. Він також відчуває страх перед безліччю речей, які його оточують в цьому світі. Про них первинні «я» просто не підозрюють. Це можна зрозуміти, тому що вони і були створені для того, щоб захищати уразливого дитини. Тобто первинні «я» оточують людину декількома звичними для нього речами, серед яких той проживає своє життя, не підозрюючи, що на світі є щось ще, крім того, з чим він звик мати справу.

Дитина-ігрунчік знає, як грати, що, втім, цілком зрозуміло, тому що всі діти знають, як грати. Під час роботи з собою і під час діалогу голосів його досягти набагато легше, ніж уразливого дитини, тому що захисник / контролер набагато охочіше дозволяє грати, ніж плакати і страждати від болю.

Дитина-чарівник - це дитя уяви і фантазій. Це дитина нашого правого півкулі. З ним пов'язана наша інтуїція і творча уява. З ним також пов'язана здатність проникати за межі видимих ??речей. Первинні «я» ховають його в дуже ранньому віці. Він дуже сором'язливий.

Діти нашого внутрішнього світу знають, як бути і жити, в той час як первинні «я» знають тільки, як робити і як діяти. Втрата внутрішнього дитини - найбільша трагедія людини, тому що разом з ним ми втрачаємо чутливість і глибину взаємин.

Якщо внутрішній дитина функціонує в нашому житті автономно і без захисту (тобто первинні "я" не прикривають його в достатній мірі), тоді людина обов'язково буде проживати своє життя як жертва. З іншого боку, до тих пір поки живий захисник / контролер, внутрішній дитина завжди буде недоступний нам. У міру розвитку нашого усвідомлює «я» - або в процесі медитацій, або в процесі методу Діалог Голосів - захисник / контролер буде все більше передавати йому свої функції. Тоді з часом внутрішній дитина отримає можливість виходити назовні і брати участь в нашому житті, тобто він почне передавати свої енергії в наше розпорядження.

Істинне набуття сили полягає в тому, щоб дізнатися і оволодіти нашими первинними - силовими - «я», з одного боку, і вразливістю - слабкістю, - з іншого. Тоді у вози з'явиться, так би мовити, два колеса, і вона зможе безпечно просуватися вперед.

Якщо ви пам'ятаєте Закон перекидання Монади, то ви зрозумієте, що я мав на увазі, кажучи це. Коли ви насолоджуєтеся своєю силою, не за горами той момент, коли ви перекинеться в протилежний стан, в слабке «я». До речі, знайомий, що це ось-ось станеться, є почуття задоволення собою. Потім, коли ви опиняєтеся в своє слабке «я», настає момент, коли ви знову перекидається в стан сили. І так до нескінченності. Проблема тут полягає в тому, що ви ототожнюєте себе з цими станами, прив'язується до них - саме тому монада перекидається. Якщо ж ви будете бачити їх і усвідомлювати, тоді вони перетворяться в ті два колеса, які повезуть вас.

Все це легко ілюструється на наступному прикладі.

Припустимо, ви ототожнилися з силовим, впевненим у собі «я». Ви ведете свій бізнес, купуєте, продаєте, призначаєте зустрічі і т. П. Ваше слабке «я» говорить вам: «Дивись, ти тут не врахував цих обставин, там ти занадто рвеш, треба почекати, а ось тут слід підучитися, щоб ліквідувати пробіл у знаннях ». Ці слова ви розцінюєте як знак слабкості і страху, пригнічуєте цей голос і, в результаті, терпите фіаско в який-небудь дуже важливою для вас угоді або у взаєминах з іншою людиною.

Батьківські «Я»

Вони належать до первинних субперсональностям і займають центральне місце у взаємовідносинах.

Заперечуються інстінктуальной енергії |  добра мама

невдача |  обмежують переконання |  нові думки |  Шоста чакра - третє око |  обмежують переконання |  нові думки |  вступ |  Захисник / контролер |  внутрішній критик |  Ублажітель |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати