Головна

Перемога - поразка

1.  I. Теодеріх I. Турісмунд. Теодеріх II. Евріх. Аларіх II. Поразка при Пуатьє.
  2.  IV Перемога реалізму
  3.  Б. Початок війни. Поразка під Нарвою
  4.  Б. З ураженням шкіри, суглобових, абдомінальним синдромами
  5.  Сказ - вірусне захворювання, що протікає з важким ураженням нервової системи і закінчується, як правило, смертельним результатом.
  6.  Військова поразка Німеччини. Революція в Німеччині. Освіта III Інтернаціоналу. VIII з'їзд партії.
  7.  Східний кінський енцефаломієліт (ВЛЕ) - гостре нейровірусних трансмісивні захворювання, що протікає у тварин і людини з важким ураженням центральної нервової системи.

Як ви вже розумієте, ця пара тісно пов'язана з попередньою. Зазвичай цей зв'язок полягає в наступному: перемога дається сильним, а поразка - доля слабких. Я сподіваюся, ви вже почали усвідомлювати, що все це нісенітниця. Ці міркування виходять з розхожих стереотипів, що існують в суспільстві, в основі яких лежать двоїсте мислення і міркування типу «погано - добре».

Перемога часто - а може бути, завжди? - Дістається слабким. Поразка може стати долею сильного. Хто найбільше переживає з приводу своєї поразки? Звичайно, слабка людина, який з усіх сил намагається бути сильним. Причому зовні він часто носить маску сили. Така людина всім своїм виглядом говорить: «Ось я вас всіх щас до нігтя!»

Інший варіант - це коли людина має неприступний, гордий вид. Тоді його послання говорить: «Я вище вас, я знаю краще». Вкрай рідко я зустрічав людей, у яких немає комплексів щодо власної слабкості і, відповідно, немає масок.

Коли ви маєте справу з перемогою, намагайтеся побачити в ній елемент ураження. На Сході кажуть: «Перемога позбавлена ??тонкощі краси. Переміг насолоджується видом крові переможеного ». Перемоги можуть привести - і призводять! - До того, що людина розвиває в собі гординю і ставить себе над усіма. Крім наслідків для оточуючих, якими чревата така позиція, дана людина може сильно нашкодити собі самому. У цій точці вступає в силу закон перекидання монади, і наш герой летить вниз із запаморочливою швидкістю.

Коли ви терпите поразку, вчіться бачити в ньому перемогу. Кожна поразка несе в собі неоціненний досвід. Не дарма кажуть, що за битого трьох небитих дають. Терплячи поразки, людина набуває досвід, вчиться скромності, вчиться знати своє місце, в ньому виковуються неоціненні якості, такі, як співчуття, розуміння болю, яку може відчувати інша людина, милосердя і так далі.

Якщо Зовнішнє Так само Внутрішньому, то ми самі створюємо собі уроки, які проходимо. Чи можемо ми поставити собі нездійсненне завдання? Йдучи по життю, ви переходите з рівня на рівень. І ви ставите перед собою завдання, які відповідають вашій ступені. Ви не можете задати собі нездійсненне завдання.

Якщо ви задаєте собі завдання, то відповідь на них уже відомий вам. Він всередині вас, просто ви не можете його прочитати. Вам треба пройти певні життєві уроки, зрозуміти щось з вищих законів, щоб дістатися до відповіді.

Ви можете сумніватися в рішеннях, які приймаєте. Це знову-таки відноситься до дуальному мисленню. Говорячи собі, що це погане рішення, а це гарне, ви потрапляєте в замкнене коло. Страх прийняти неправильне рішення породжується страхом зробити помилку і піддатися критиці і комплексом неповноцінності. Це страхи, що йдуть з дитинства, коли вам говорили, що правильно, а що ні. Викиньте все це. Вони вам більше не потрібні.

Будь-яке ваше рішення, прийняте в даний момент, правильно, як проміжний етап просування до мети. Немає поганих і немає хороших рішень, є думка і наступне за нею дію в обраному вами в даний період вашого життя напрямку. На цьому шляху ви будете купувати необхідний досвід, щоб пройти потрібні тільки вам уроки життя.

Вас не повинно хвилювати час, який ви витрачаєте на вирішення завдань, інакше ви знову почнете мислити в термінах перемог і поразок. Все, що необхідно знати, полягає в тому, що відповідь вам давно відомий і ви невблаганно просувається до нього. Отже, в кінці кінців, ви зрозумієте, що немає перемог і поразок, є тільки життя, процес життя, безперервне осягнення її законів, поступове просування до єдності зі світом.

Оцінки «сила - слабкість», «перемога - поразка» почнуть назавжди йти з вашого життя.

Сила - слабкість |  Розум - тіло

Питання полягає не в тому, щоб мати або не мати власність або гроші, а в тому, щоб не прив'язуватися до них, бути вільним. |  бажання |  Бути собою |  Вчіться вірити в людей і думати про них позитивно. |  Глава 4 Цілісне бачення |  перекидання монади |  прояв протилежності |  Глава 5 Дуальні пари |  Рішення дуальних пар |  Любов - ненависть |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати