Головна

прояв протилежності

1.  III. Прояв індивідуальних особливостей особистості
  2.  А. Остаточне прояв
  3.  Агресія як прояв деструктивного інстинкту: теорія інстинктів життя і смерті
  4.  Питання 10. Основні принципи ринкового ГОСПОДАРСТВА ТА ЇХ ПРОЯВ В РОСІЙСЬКІЙ ЕКОНОМІЦІ. КОНКУРЕНЦІЯ ,. ЇЇ ВИДИ І РОЛЬ В ринкових механізмів.
  5.  Питання Перша світова війна як прояв кризи цивілізації XX ст. Росія у війні.
  6.  Завдання на прояв щирих почуттів
  7.  Завдання на прояв реальних почуттів

Нас всіх в дитинстві і юності зраджували, обманювали, підставляли, контролювали, нам всім недодали - в тій чи іншій мірі - любові (як ми вважаємо). В результаті всередині вас записалися ці стани і ви спілкуєтеся з людьми, автоматично (!) Приписуючи їм ті ж якості. Зовнішнє відображає внутрішній, і люди ведуть себе подібним чином, а ви ще більше зміцнюєте в своїх переконаннях щодо природи людей і як треба поводитися з ними, щоб вижити. Тобто ви маєте справу тільки з одним кінцем олівця, не маючи жодного уявлення, як виглядає протилежний стан.

Питання, який можна вважати магічним і який відкриває протилежний стан, виглядає наступним чином:

Як би (що б) я відчував / відчувала, якби мене не ..?

Стан, протилежне зради, - це довіра до людей, до протилежної статі. Стан, протилежне контролю, - це свобода дії. Стан, протилежне обману, - це віра в людей. Стан, протилежне відсутності любові, - це окриленість, реалізація себе як особистості. Стан, протилежне страху жити в цьому світі, - це життя у всій її повноті.

Як би ви почувалися, якби вас не зрадили колись?

Як би ви почувалися, якби ваші близькі не контролювали кожну вашу дію в дитинстві?

Як би ви почувалися, якби вас не обманювали в дитинстві?

Як би ви почувалися, якби у вас було достатньо любові в дитинстві?

Як би ви почувалися, якби цей світ був ваш і ви б нічого в ньому не боялися, навіть смерті?

Якщо у вас в житті відбулися неприємні ситуації, ви також можете задати собі це питання. тоді у васз'явиться протилежний стан, і вже воно буде визначати зовнішній. наприклад:

Як би я вела себе з чоловіками / Як би я відчувала себе в ліжку, якби мене не згвалтували?

Як би я вів справи фірми, якби мене не обманули з самого початку?

Коли ви будете задавати собі подібні питання, будьте розслаблені, не відволікайтеся і дозвольте питання цілком опанувати вами. Спочатку ви відчуєте той стан, який знаходиться зовні. Пройде деякий час, може бути, день, а може, кілька, і ви відчуєте, як щось починає світитися крізь беспроглядную імлу, якась іскорка. Якщо ви не припините вправ, новий стан почне проявлятися зовні все ясніше. Цей процес не лавінообразующіх, як у випадку з перекиданням монади. Тут ви поступово проявляєте новий стан крізь вже існуюче. Це схоже на прояв фотографії. Зрозуміло, мова не йде про те, щоб ви носилися з питанням все дні поспіль. Відводьте їй рівно стільки часу, скільки вважаєте за потрібне. Головне - слухайте себе, скільки вам потрібно займатися і коли.

перекидання монади |  Глава 5 Дуальні пари

Я буду робити навпаки |  Свобода волі / свобода вибору |  власність |  По-справжньому навчитися любові можна тільки там, де панують ненависть і боротьба, які всі поділяють. |  Мова йде не про те, щоб мати або не мати власність, а про те, щоб не бути прив'язаним до неї, не на обов'язковість для неї. |  Питання полягає не в тому, щоб мати або не мати власність або гроші, а в тому, щоб не прив'язуватися до них, бути вільним. |  бажання |  Бути собою |  Вчіться вірити в людей і думати про них позитивно. |  Глава 4 Цілісне бачення |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати