Головна

Свобода волі / свобода вибору

  1.  Escape Wireless - це значить свобода!
  2.  IV. ПРО ТЕ, ЩО ТАКЕ ІСТИННА СВОБОДА
  3.  А як же свобода волі? - Нагадав я.
  4.  А. Нормативне застосування теорії раціонального вибору
  5.  абсурдна свобода
  6.  Алгоритм вибору критерію
  7.  Аналіз споживчого вибору (бюджетне обмеження, криві байдужості, оптимум ефекти)

Коли ви починаєте працювати над захистом: «Я буду робити навпаки», - єдино прийнятним виходом тут - по крайней мере, я іншого не виявив - є дати собі свободу вибору. Якщо ви хочете зняти опір і боротьбу з іншою людиною, то йому також необхідно надати свободу вибору, поставитися з повагою і прийняти його вибір як непорушний. Це допоможе вам навчитися не ставити себе вище інших, не вважати себе розумнішими. Це допоможе вам навчитися поважати шлях іншої людини і не привласнювати його діям ніяких оцінок типу гірше, занудні, важче і тому подібних. Це, нарешті, дасть вам можливість ознайомитися зі світоглядом іншої людини, пояснить, як можна досягти тієї ж мети, але іншим шляхом. Це розширить кругозір і збагатить новим досвідом.

Коли ви надаєте собі свободу вибору, зникають напруга і протистояння між вищою частиною вашого «я», яка прагне до єдності і гармонії, і его, яке хоче відокремитися і існувати відокремлено. Тоді его втрачає опору в протистоянні і боротьбі і розгортається в ту ж сторону, куди направляє вища «я». Адже саме за рахунок поділу, протистояння і боротьби его існує і розвивається, а коли в боротьбі відсутня одна зі сторін, битва припиняється сама собою.

Вища «я» є частиною Всесвіту, воно єдине з нею, тому воно ж і є сама всесвіт. Его відокремлено від Всесвіту, тому що в цьому полягає принцип його існування. Отже, его завжди піде за цілим. Так, воно може покружляти на місці, повикидати фортелі, але рано чи пізно воно піде за цілим і зіллється з ним. Не форсуйте, не тисніть на себе. Дайте собі час. Крім того, припинення боротьби з самим / самою собою заспокоїть ваші нерви, вилікує від багатьох, якщо не від усіх, хвороб. У вас з'явиться величезний резерв сил, які до цього були недоступні, тому що ви витрачали їх на боротьбу з собою.

Зазвичай у людини всередині існує кілька «я», які складають його особистість. Ці «я» бувають дуже примхливий і можуть тягти кожне в свій бік. В цьому випадку не залишається нічого іншого, як подарувати їм повагу і розуміння і надати свободу вибору. Поступово вичерпавши себе, вони зіллються в єдине ціле.

Однак пам'ятайте, що, надаючи собі свободу вибору, необхідно кожен раз бути присутнім при тому, що робите, тобто всі ваші дії повинні бути усвідомленими.

Згодом, у міру просування вперед, ви все глибше почнете проникати в зміст виразів: «Твоя воля і моя воля єдині» і «Виконуючи волю мою, ти даєш Мені можливість виконати волю твою». Їх основою є конкретне переживання досвіду єдності зі світом, тому потрібно деякий час, щоб зрозуміти їх.

Одного разу одна жінка, що володіє яскраво вираженими чоловічими рисами характеру, подзвонила своєму знайомому чоловікові і сказала йому, що він повинен зараз же приїхати, що він їй терміново потрібен. На що він відповів, що зайнятий і у нього немає часу.

Вона була дуже збентежена таким відповіддю і години дві обмірковувала ситуацію, що склалася. Нарешті вона все зрозуміла. Вона подзвонила йому знову і зовсім іншим тоном запитала його, чи не міг би він приїхати, і попросила допомогти їй. Він тут же висловив повну готовність прийти на допомогу.

І ще один приклад, який, на мій погляд, стосується як свободи вибору, так і власності, про яку мова піде трохи нижче.

Одна жінка помітила, що, як тільки їй починає подобатися який-небудь чоловік, він тут же зникає з її життя. Інших же чоловіків, до яких вона байдужа, в'ється навколо неї просто незліченна кількість. Вони роблять їй пропозиції, обіцяють золоті гори, але ... вони їй не потрібні. Таке відбувається часто, чи не так?

Вона стала спостерігати за собою і виявила, що кожен раз, зустрівши симпатичного їй чоловіка, вона говорить всередині себе: «Це моє!» - І відразу починає будувати райдужні плани щодо щасливого спільного майбутнього. Все це відбувається всередині неї. Ну а чоловік, звичайно ж, поспішає зникнути.

 Я буду робити навпаки |  власність


 книга 2 |  Глава 1 Велика гра в дуальність |  Глава 2 Оцінки, визначення і прихильності розуму |  Вчіться давати речам відбуватися. |  Перебування в ситуації дозволяє зрозуміти, чому ви потрапили в неї, - якщо ви дійсно хочете зрозуміти. |  Навчіться цінувати і поважати свої опори, не надаючи їм значення, як ви зробили б з допоміжним інструментом. |  Ситуації - наші вчителі. |  Тут і зараз |  Глава 3 Его |  порівняння |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати