Головна

глава 36

Олена чекала в своєму дереві.

Це не було фактично чимось іншим, все її шість місяців в світі духів, де вона провела більшу частину свого часу, ще спостерігаючи за іншими людьми, за очікуванням, і спостереженням деяких з них. Ті місяці викладали їй терплячу настороженість, яка здивує будь-якого, хто знав стару, запальну Олену.

Звичайно, стара запальність Олени все ще була в ній, і іноді бунтува. Наскільки вона могла бачити, нічого не траплялося в темному пансіонаті. Тільки місяць, здавалося, переміщалася, повзучи повільно вище в небо.

Деймон сказав, що у Шічіні була справа о 4:44 ранку або вечора, вона задумалася. Може бути, ця Чорна магія працювала за іншим графіком, ніж вона чула.

У будь-якому випадку, це було для Стефана. І як тільки вона подумала, що вона знала, що вона буде чекати тут протягом багатьох днів, якщо це було тим, що було потрібно. Вона могла, звичайно, чекати до світанку, коли ніякої володіє почуттям власної гідності раб Чорної магії не буде фактично починати церемонію. І в кінці то. Чого вона чекала, прийшло, щоб відпочити біля правого боку її ніг. Спочатку прибула фігура, йдучи зі Старого Ліси до стежках гравію пансіону. Їх не важко було впізнати, навіть на довгому відстані. Одним був Дамон, у якого було бозна-що таке, що Олена не могла не помітити навіть з відстані полумілі- і з іншого боку була його аура, яка була хорошою копією його старої аури, той нечитаний, незруйновний м'яч чорної сторони. Відраза хороша імітація фактично. Фактично, це майже схоже на той ...

Це було тоді, Олена пізніше зрозуміла, що вона відчувала свій найперший напад розгубленості.

Але прямо зараз вона охоплена моментом, що вона відкинула погану думку. Той з глибокої сірої аурою з темно - червоними спалахами повинен бути Шінічі, припустила вона. І та з тієї ж самої аурою, який охоплені дівчинки: свого роду чорний колір, схрещений з апельсином, повинна бути сестрою-близнюком Мисан. Тільки ті два, Шінічі і Мисан трималися за руки, іноді навіть тикаючись носом один в одного, як могла бачити Олена, оскільки вони підходили близько до пансіону. Вони, звичайно, не діяли як якісь брат і сестра. Яких бачила Олена.

Крім того, Дамон ніс головним чином голу дівчинку на плечі, і Олена не могла уявити, хто це міг бути.

Терпіння, вона думала про себе. Терпіння. Головні гравці, як і обіцяв Дамон, будуть тут пізніше. І незначні гравці ...

Добре, по-перше, такі за Дамон і його групою були три маленькі дівчинки. Вона визнала Тамі Брайс швидко, через її аури, але дві інші були незнайомками. Вони стрибали, скакали і гралися з лісу до пансіону, де їм Деймон щось сказав, і вони прийшли, щоб сидіти в городі пані Фловерс, майже безпосередньо під Оленою. Один раз поглянути на аури дивних дівчаток було досить, щоб ідентифікувати їх як велику кількість домашніх тварин Мисан.

Тоді, по дорозі прибув дуже знайомий автомобіль - він належав матері Керолайн. Керолайн вийшла, і допоміг їй Дамон, який, як зауважила Олена, не упустить цей шанс.

Олена раділа, оскільки вона бачила, що вогні просунулися, коли Дамон і його три гостя подорожували по пансіону, висвітлюючи їх шлях як вони пішли. Вони вийшли дуже високо, стоячи в одному ряду на прогулянці вдови, дивлячись вниз.

Дамон хапав свої пальці, і вогні заднього двору горіли, як ніби це була репліка для показу.

Але Олена не бачила акторів-жертв церемонії, яка збиралася початися саме тоді. Вони були у далекого кута пансіону. Вона могла бачити їх всіх: Метта і Мередіт, і Бонні, і пані Фловерс, і дивно старого д-р Алперта. Те, що не розуміла Олена, було те, чому вони не боролися, більш тверда Бонні звичайно робила досить шуму для всіх них, але вони діяли, так як, ніби вони висувалися вперед проти їхнього бажання.

Це було те, коли вона бачила вимальовується темряву позаду них. Величезні тіні, без особливостей, які вона могла ідентифікувати.

Це було в тому пункті, що Олена зрозуміла, навіть по криків Бонні, якби вона трималася все ще всередині і зосередилася досить важко, то вона могла б почути те, що говорили всі вдови на прогулянці. І пронизливий голос Мисан будив інших.

«Про прекрасно! Ми повернули їх усіх », - вона верещала, і поцілувала щоку свого брата, незважаючи на його побіжний погляд роздратування.

«Звичайно, ми зробили. Я так і сказав »- почав він, коли Мисан ще раз заверещала.

«Але з кого з них ми почнемо?», Вона поцілувала свого брата, і він м'яко погладив її волосся.

«Ти перша, вибирай», сказав він.

«Дорогий», безсоромно воркувала Мисан.

Ці два, Олена думала, є реально чарівними. Близнюки, ха?

«Один трохи шумить» сказав Шінічі твердо вказуючи на Бонні. «Заспокойся! Заткнись! »Він додав, оскільки Бонні була висунута або просунута тінями. Зараз Олена могла бачити її більш ясно.

І вона могла почути несамовиті прохання Бонні до Деймону, щоб не робили це з іншими. «Я не прошу про мене не посередньо» - кричала вона. Оскільки її тягнули в світло, - «але д-р Алперт - хороша жінка, вона не має ніякого відношення до цього. Ні пані Фловерс. І Мередіт і Метт вже досить постраждали. Будь ласка!"

Був рваний хор голосів, оскільки інші, очевидно, намагалися боротися і були підпорядковані. Але голос Метта височів над усе цього. «Якщо ти торкнешся її, Сальваторе, ти будеш проклятим будь впевнений, тобі доведеться мене вбити теж!»

Серце Олени здригнулося, оскільки вона чула голос Метта, здавався настільки сильним і прекрасним. Вона, нарешті, знайшла його, але не могла придумати спосіб врятувати його.

«І потім ми повинні вирішити, що з ним зробити, з чого почати», сказала Мисан, ляскаючи як щаслива дитина на вечірці з нагоди її дня народження.

«Вибирай» Шінічі пестив волосся сестри і шепотів їй на вухо. Вона повернулась і поцілувала його в губи. Також не квапливо.

«Що-Що триває?» Сказала Керолайн. Вона ніколи не була однією з боязких, подумала Олена. Тепер вона посунулася, щоб зачепиться за незайняту руку Шінічі.

Протягом моменту Олена думала, що він буде кидати її від прогулянки вдови і спостерігати її занурення до основи. Тоді він повернувся, і він і Мисан втупилися один на одного.

Тоді він засміявся.

«Вибач, вибач, важко, коли твоє життя вечірка» сказав він. «Що ти думаєш про це Каролін - Керолайн?»

Кжролайн втупилася на нього. «Чому вона тримає тебе на цьому шляху?»

«У Ши ніякої Ши дорогоцінної сестри.» Сказав Шінічі. «І ... добре я не бачив її довгий час. Ми заново знайомимося. »Але поцілунок, яким він поцілував Мисан, чи був братнім. «Продовжуй» звернувся він до Керолайн. «Ти обираєш перша дія на Фестивалі місячних духів! Що ми з нею зробимо? »Керолайн почала наслідувати Мисан, цілуючи щоку і вухо Шічіні. «Я тут нова,« сказала вона кокетливо. «Я дійсно не знаю, що ти хочеш, щоб я вибрала».

«Дурна Керолайн. Природно, як вона ... »Шінічі був раптово задушений великими відкритими обіймами і поцілунком сестри. Керолайн яка очевидно хотіла уваги вибору, приреченого на неї, навіть якщо вона не розуміла предмет сказала «Добре, якщо ти не говориш мені, я не можу вибирати. І так чи інакше, де Олена? Я не бачу її де-небудь! »Вона здавалося озирнулася навколо, коли Дамон ковзнув і прошепотів на вухо. Тоді вона посміхнулася знову, і вони обидва подивилися на сосни, що оточують пансіон.

Це був другий напад розгубленості у Олени. Але Мисан вже говорила, і це зажадало повного уваги Олени.

"Прекрасно! Тоді виберу я »Мисан нахилилася вперед, подивитися на краю даху на людей нижче, її темні широкі очі, підбиваючи підсумок можливостей в тому, що було схоже на безплідне прояснення. Вона була настільки делікатна, настільки витончена, як вона вставала, щоб зробити крок і подумати; її шкіра була настільки білосніжної, і її волосся настільки гладкі і темні, що навіть Олена не змогла відвести погляд від неї.

Тоді особа Мисан освітилося і вона заговорила. «Розповсюдьте її на вівтарі. Ти приніс деякі зі своїх гібридів? »

Останнє було не як питання, а як схвильоване вигук.

«Мої експерименти? Звичайно, кохана. Я сказав тобі так, »Шінічі відповів і додав, дивлячись в ліс,« Два з вас-чоловік і Старий Віруючий! »І він клацнув своїми пальцями. Було кілька хвилин безладу, під час якого люди навколо Бонні були вражені, Піна, кидалися на землю, топтали, і журилися, оскільки вони боролися з тінями. І потім речі, які волочили ноги вперед раніше, волочили ноги далеко попереду з Бонні, утримуючи їх, м'яко звисають з кожної тонкої руки.

Гібриди були чимось як чоловіки і дечим як дерева з усіма обдертими листям. Виглядали вони так, як ніби вони повинні бути безумовно асиметричними. У кожного була зігнута вузлувата ліва рука, яка звисала майже до ніг, права рука, яка була товстою, шорсткою, і була тільки до талії.

Вони були огидні. Їх шкіра була подібна хітин шкірі комах, але набагато більш вибоїстій, з сучками і всіма аспектами кори на гілках спрямованими назовні. У них був кудлатий незакінчений погляд в місцях

Вони були жахливими. Їх тіла були викривлені; вони йшли, тягнучи ноги вперед як мавпи, їх тіла закінчені на вершині подібні дерев'яним карикатурним людським особам, подоланих плутаниною більш тонких гілок, що стирчать під непарними угламі- вони були створені, щоб бути схожими істот кошмару.

І вони були голі. І у них замість одягу не було нічого, щоб замаскувати жахливі каліцтва їхніх тіл.

Потім Олена дійсно знала, якою буде терор, як два човгає Малаха кульгаючи несли Бонні до висіченому пня свого роду нагадує вівтар, поклали її на це і почали щипати в багатьох шарах одягу, незграбно, худими подібними палиці пальцями, які перервалися з невеликими потріскують звуками, якраз тоді коли порвалася тканину. Вони видається не дбали про те, що зламали пальці, поки не виконали своє завдання.

І потім вони стали використовувати смуги порваній тканини, щоб ще більше незграбно прив'язати Бонні до чотирьох вузлуватим виступам, з власного тіла вихопили і стали стукати в підставі навколо стовбура чотирма сильними ударами товстою палицею.

Тим часом, десь подалі в тінях, третє дерево-людина, пересунулася вперед. І Олена бачила, що цей наказ, безперечно, чоловічої статі.

На мить Олена захвилювалася, що Дамон міг втратити це. Збожеволіти, обернутися і напасти на обох лисиць, це розкривало його істинну відданість тепер. Але його почуття до Бонні очевидно змінилися, так як він врятував її від Керолайн. Він здавався відмінно гармоніює близько Шінічі і Мисан, бездельнічая і посміхаючись, навіть кажучи щось, що змусило їх сміятися.

Раптово дещо в Олені, здавалося, різко впало. Це не було приступом розгубленості. Це був розпустилася терор. Дамон ніколи не виглядав настільки природним, таким фальшивим, таким щасливим з ким-небудь, оскільки він був з Шінічі і Мисан. Вони можливо змінили його, неможливо, вона намагалася переконати себе. Вони не могли володіти ним знову так швидко, не без неї, Олена знала це.

Але коли ти показала йому правду, він був нещасний, шепотіло їй серце. Відчайдушно нещасний, нещасно відчайдушний. Він можливо досяг володіння, як слухається алкоголік досягає пляшки, бажаючи тільки забуття. Наскільки Олена знала Дамон, він охоче запропонував темряві повернутися назад.

Він не міг витримати стояти на світлі, думала вона. І так тепер він в змозі сміятися навіть над стражданням Бонні.

І де це її ставило? Дамон не перейшов на іншу сторону, більше союзник або ворог? Олена почала тремтіти з гнівом і ненавистю та й страхом також, оскільки вона розглянула своє становище.

У повній самоті як вона могла уявити як боротися з трьома найсильнішими ворогами, і їх армією деформованих вбивць? Не згадуючи Керолайн, основний злісної вболівальниці?

Наче в підтвердженні її страхів, як ніби показати їй, то наскільки малі її можливості були дійсно, дерево, за яке вона чіплялася, здавалося раптово опустило її, і на мить Олена подумала, що впаде, обертаючись і кричачи, повністю до землі. Її захоплення і точки опори, здавалося, зникли раптово, і вона врятувала себе тільки божевільної і болючою боротьбою від зазублених соснових голок до гофрованої, темної кори. Ти- тепер людська дівчинка, моя дорога, здавалося їй говорить це сильний смолистий запах. І ти по вуха в Силі нечесті і магії. Чому це боротьба? Ви програли перш, ніж ви почали. Здайтеся зараз, і пошкоджень буде не так багато.

Якби їй говорили, намагаючись вбити це, то слова, можливо, запалили б деякий виклик, через характер Олена. Але замість цього було тільки почуття, яке пройшло через неї, аура загибелі, знання безнадійності її причини, і невідповідність зброї, яке, здавалося, обгрунтовувалося так м'яко і так неминуче як туман.

Вона спиралася своєї пульсуючою головою на стовбур дерева. Вона ніколи не відчувала себе настільки слабкою, настільки беспомощной- або настільки самотньою, не так як вона була недавно розбудженою вампіром. Вона хотіла Стефана. Але Стефан був не в змозі перемогти цих трьох, через це вона ніколи не могла б його знову бачити.

Дещо нове сталося на даху, вона зрозуміла утомлено. Дамон дивився вниз на Бонні на вівтарі, і його вираз було дратівливим. Біле обличчя Бонні дивилося поглядом в вечірнє небо рішуче, як ніби відмовляючись більше плакати або просити знову.

Але ... невже всі ці випадковості так передбачувані? Запитав Дамон, представляючись щиро нудьгуючим.

Ти ублюдок, ти включив би свого найкращого друга для розваги, думала Олена. Добре, ти тільки чекаєш. Але вона знала, що правдою було те, що без нього вона не могла навіть виконати план А, набагато менше боротьби проти цих лисиць.

«Ви сказали мені, що Ши НЕ Ши, я буду бачити акти справжньої новизни», продовжував Дамон. «Діви загіпнотизували, щоб порізатися ...»

Олена проігнорувала його слова. Вона сконцентрувала всю свою енергію на скупчується болю в центрі її грудей. Вона відчувала, як ніби вона тягнула кров з її самих крихітних капілярів, з далеких меж її тіла, і збирала тут в її центрі.

Людський розум нескінченний, думала вона. Це є настільки ж дивним і настільки ж нескінченним як всесвіт. І людська душа ...

Три, наймолодші з опанували, почали танцювати навколо розпластаною Бонні, наспівуючи помилково солодкими голосами маленьких-дівчаток:

«Ти помреш прямо тут,

І коли ти помреш,

Вони будуть кидати бруд тобі в обличчя! »

Як чудово, думала Олена. Тоді вона налаштувалася, розгорнулася заднім ходом від драми, яка розгортається на даху. Те, що вона побачила, вразило її. Мередіт була тепер на прогулянці вдови, рухаючись, як ніби вона була зачарована під водою. Олена упустила, як вона дісталася туди це було свого роду чарами? Мисан тепер стояла перед Мередіт, хихотіла. Деймон сміявся, також, але в насмішкою недовіри.

«І Ви очікуєте, що я буду вважати що, якби я дав дівчинці ножиці ...» він сказав, «вона фактично порізала б її власний»

"Спробуйте і особисто переконаєтеся," Шінічі переривав, одним з його млявих жестів. Він тулився до купола в середині прогулянки вдови, Деймон все ще намагався байдикувати. "Хіба Ви не бачили нашого призера, Ізобель? Ви несли її сюди - вона ніколи не намагалася говорити?"

Дамон простягав руку. "Ножиці", він сказав, і витончена пара манікюрних ножиць виявилася в його руці. Здавалося, що, поки у Деймона був чарівний ключ Шінічі, чарівна область навколо них продовжить коритися йому навіть в реальному світі. Він сміявся. "Ні, ножиці дорослого розміру, для того, щоб працювати в саду. Мова зробив з сильних м'язів, що не паперу."

Що він тримав у своїй руці, були великі ножиці безумовно не іграшки для дітей. Він піднімав їх, відчуваючи їх вага. І потім, до надзвичайного шоку Олени, він дивився прямо на неї в її притулок верхівки дерева, не будучи належний шукати її там зовсім -і підморгував.

Олена могла тільки дивитися в жаху.

Він знав, думала вона. Він знав, де я була весь час.

Саме про це він шепотів Керолайн.

Це не працювало-крило викупу, не працював, Олена думала, і відчувала це, як ніби вона падала і впаде назавжди. Я повинна була зрозуміти, що це було б марно. Незалежно від того, що зроблено до нього, Дамон завжди буде Дамон. І тепер він пропонує мені вибір: дивись на двох кращих друзів, закатованих і вбитих, або крок вперед, і зупиніть цей жах, погоджуючись на його терміни.

Що вона могла зробити?

Він влаштував шахові частини блискуче, думала вона. Пішаки на двох різних рівнях, так, щоб, навіть якщо б Олена могла б так чи інакше спуститися вниз, щоб спробувати врятувати Бонні, Мередіт була б втрачена. Бонні була прив'язана до чотирьох сильним посад і охоронялася чоловіками -дерева. Мередіт була ближче, на даху, але отримати її Олена повинна буде підійти до неї і потім через Мисан, Шінічі, Керолайн, і Дамон безпосередньо.

І Олена повинна була вибрати. Вийти вперед тепер, або бути висунутими вперед мукою одного з двох, хто був майже частиною її.

Вона, здавалося, зловила слабку напругу телепатії, оскільки Дамон стояв там і випромінював, і сказав, Це - найкраща ніч мого життя.

Ви могли завжди тільки підскакувати, прибув подібний туману гіпнотичний шепіт знищення ще раз. Закінчите тупикову дорогу, Ви йдете. Закінчите своє страждання. Закінчите всю біль ... точно так само як це.

«Тепер-моя черга," »говорила Керолайн, пролітаючи повз близнюків, щоб стояти перед Мередіт безпосередньо." Це, як передбачалося, було моїм вибором по-перше. Таким чином це - моя черга тепер. "

Мисан сміялася істерично, але Мередіт вже виходила вперед, все ще в трансі.

«О, це твій власний шлях," сказав Деймон. Але він не рухався, все ще дивлячись цікаво, оскільки Керолайн сказала Мередіт, «у тебе завжди була мова як у змії. Чому ти не робиш, це для нас прямо тут, прямо зараз? Перш, ніж ти розріжеш на шматки це. "

Мередіт простягав її руку без слів, як автомат.

Все ще її дивлячись очима на Деймона, Олена повільно робила вдих. Її груди, здавалося, входила в судоми, оскільки вона, коли заводи сосунка мали рану їх шлях навколо неї і відключали її подих. Але навіть сенсації в її власному тілі не могли зупинити її. Як я можу вибрати? Думала вона. Бонні і Мередіт-Я люблю їх обох.

І немає нічого іншого, щоб зробити, зрозуміла вона, заніміла, чутливе висушування від її рук і її губ. Я не впевнена навіть, якщо Деймон може врятувати їх обох, навіть якщо я погоджуюся на ..., підпорядкування йому. Ці інші- Шінічі, Мисан, навіть Керолайн- вони хочуть бачити кров. І Шінічі не тільки керує деревами, але і приблизно всім в Старому Лісі, включаючи тих жахливих чоловіків- дерев. Можливо цього разу Дамон перехитрив себе, взяв більше, ніж він міг взяти. Він хотів мене - але він пішов занадто далеко, щоб отримати мене. Я не можу побачити вихід.

І потім вона дійсно бачила. Раптово все впало на місця і було блискуче ясно.

Вона знала..

Олена збентежила Бонні, майже в стані шоку. Бонні дивилася на неї, також. Але не було ніякого очікування порятунку в тому маленькому, трикутному особі. Бонні вже прийняла свою долю: борошно і смерть.

Ні, думала Олена, не знаючи, чи могла б Бонні почути її.

Вір, говорила вона Бонні.

Чи не наосліп, ніколи наосліп. Але вір в те, що тобі розум каже, правда, і що твоє серце каже тобі, правильний шлях. Я ніколи не дозволяв би тобі йти - чи Мередіт також.

Я вірю, думала Олена, і її душу качала сила цього. Вона відчувала раптову хвилю в межах себе, і вона знала, що прийшов час йти. Одне слово дзвонило в її розумі, оскільки вона стояла і відпустила своїх захоплень на стовбурі дерева. І що одне слово відгукнулося луною в її розумі, оскільки вона пірнула головою вперед від її шестідесятіфутовой висоти в дереві. Вірити.

глава 35 |  глава 37

глава 25 |  глава 26 |  глава 27 |  глава 28 |  глава 29 |  глава 30 |  глава 31 |  глава 32 |  глава 33 |  глава 34 |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати