Головна

пропорційне управління

1.  II. Управління персоналом
  2.  L Повністю аналоговий (VCO) синтезатор (моно або поліфонічний) з цифровим керуванням і пресетами.
  3.  V. Управління сервісом
  4.  А раз МЕНЕ БОГА поки з Руху самі вигнали, стали під управління Темряви, то і Буду вам знову Показувати на прикладах - як воно жити без МЕНЕ, без БОГА.
  5.  А. Державне управління в Росії. посилення самодержавства
  6.  Автоматичне управління конструкціями за рахунок припливу зовнішнього енергії - САУ ПДВ. Енергетичний принцип управління конструкціями.
  7.  Автоматичне управління технологічним комплексом згущення

При електричному пропорційному управлінні положення головного золотника регулюється таким чином, щоб воно відповідало електричному сигналу, наприклад, від блоку дистанційного керування.

Сигнал (задає сигнал) перетворюється в гідравлічний тиск, яке переміщує головний золотник. Положення головного золотника перетвориться в перетворювачі положення (точка С рисунок 2.4) в електричний сигнал (сигнал зворотного зв'язку). Цей сигнал реєструється електронікою.

Малюнок 2.4 - Схема пропорційного управління

Зміна між задає сигналом і сигналом зворотного зв'язку приводить в дію електромагнітні клапани. Електромагнітні клапани приводяться в дію таким чином, що гідравлічний тиск переміщує головний золотник в потрібне положення.

Технічні дані |  контроль несправностей

Технічні вимоги на бульдозер |  Вимоги до системи управління допоміжними робочими органами |  функціонування |  робоча рідина |  Вимоги до системи фільтрації робочої рідини |  алгоритм роботи |  Розрахунок потужності і подачі насосу |  вибір насоса |  Вибір модулів гидрораспределителя |  Розрахунок діаметрів трубопроводів |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати