Головна

На 18 день Сонячного календаря.1

1.  Гігієнічна характеристика видимої частини сонячного спектра
  2.  День Сонячного календаря.
  3.  День Сонячного календаря.
  4.  День Сонячного календаря.
  5.  День Сонячного календаря.
  6.  День Сонячного календаря.
  7.  День Сонячного календаря.

... Червона місяць зайняла середину чорного небесного покривала, як друк першої ночі любові ... повний місяць - час спокус ...

Клавдія бачила, як городяни, запеклі праведним гнівом, порушують закон і, зірвавши палу з весталки, самі тягнуть голу дівчину по піску і каменів до викопаної ями. Клавдія чула, як нещасна благає пощадити її молодість і її красу, як, волаючи до людського милосердя, бідолаха марно намагається знайти співчуття у городян, що скандують:

- Смерть їй! Смерть їй !!

Клавдія відчувала, як, задихаючись від падаючої в рот землі і кашляючи все тихіше й тихіше, вмирає в жорстоких муках юна жриця ... з особою Клавдії! ..

У цей момент, кричачи від жаху, в холодному поту, вона прокинулася ...

Страшний сон, вперше налякав її місяць тому, повернувся. І, як місяць тому, дівчина не знайшла в собі сили більше заснути, і до ранку, тремтячи від страху і передчуттів, вона шепотіла:

- Я не Отілія! Я - Клавдія. Моє тіло і душа належать Весті. Я чиста і невинна ... Я чиста ... Я невинна ... Моє тіло належить Весті ... Я невинна ...

___

1 - 18 день Сонячного календаря - день присвячений Справедливості і Зберігача друку від Неба. День милості, справедливості і подяки. Детальніше дивіться Примітки.

Пізня Римська Республіка.

Будинок батьків Клавдії Квінти в Римі.

Рік до нашої ери. |  Не треба засмучувати маму

Вмираючи, брат захотів подивитися в очі братові ... |  СРСР. Ярославль. 1973 - 1979 роки. |  Любов Квітко |  Не смішно... |  Квартира Віри. |  День Сонячного календаря. |  День Сонячного календаря. |  Вересень. 1979 рік. |  Рік до нашої ери. |  День Сонячного календаря. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати