Головна

Останнім часом я досить успішно навчав реберсінгу своїх клієнтів і проводив семінари на цю тему, але мене не залишала думка, що щось у мене не виходить.

1.  C времяімпульсним, кодо-імпульсним і частотно-імпульсним перетворювачами. Похибки вимірювання.
  2.  III. Вимоги охорони праці під час роботи
  3.  IV етап (з середини XX ст. По теперішній час) психологія як наука, що вивчає факти, закономірності та механізми психіки
  4.  IV етап (з середини XX ст. По теперішній час) психологія як наука, що вивчає факти, закономірності та механізми психіки
  5.  IV етап (з середини XX ст. По теперішній час) психологія як наука, що вивчає факти, закономірності та механізми психіки
  6.  IV). Фотозйомки 13 вересня 1944, отримані під час польоту 464 BG: 4M97.
  7.  OZON.ru: Історія успішного інтернет-бізнесу в Росії

Мене виснажувала внутрішня боротьба. Я приділяв велику увагу тренуванні свого емоційного тіла, але так і не міг прийти до справжньої віри через дуалізм, що гніздиться в моєму лівій півкулі. Я також був розчарований тим, що мені довелося побачити в русі «New Age». Я зустрічався з багатьма молодими людьми, що говорять про любов і єдність і провідними себе так, «ніби» життя прекрасне. Але ці люди здавалися абсолютно відірваними від дійсності. Складалося враження, що вони навмисне наділи на очі шори, щоб не помічати негативних сторін життя, і, огородившись таким чином від усього на світі, вони продовжували говорити про єдність.

Я також був незадоволений своєю практикою реберсінга. У ній настав період застою. Вона ставала старомодною. Я весь час тупцював на місці, а старі прийоми вже не спрацьовували. Мені здавалося, що мою реберсінгу пора відродитися * або, у всякому разі, повинен народитися мій новий досвід реберсінга.

Отже, приблизно три роки тому (якраз в той час, коли почалася вся ця історія) я вирішив відмовитися від усього, наскільки це було в моїх силах. Я майже повністю відійшов від справ і припинив вести нескінченну боротьбу з собою. Я вирішив займатися тільки тим, чим мені хотілося займатися, і дозволити своїй лівій половині мозку проявити себе у всій повноті: роздутися до такої міри, щоб повністю увібрати в себе весь усвідомлюваний мною дуалізм і роз'єднаність, поки не відбудеться процес повної інтеграції. Тоді і тільки тоді я зможу вірити і довіряти своїй інтуїтивної правій стороні.

Щоб стати обґрунтованою, наша інтуїція повинна повністю підтримуватися розумом. Саме наш розум повинен бачити форму, що лежить позаду дійсності, ту форму, яка об'єднує всі.

Гра слів: англ, «... rebirthing itself needed to be rebirthed».

Завдяки цьому «лівостороннього» розуміння ми здатні відкрити наші серця і відчути ту зв'язок, яку наш розум вже давно прийняв без коливань. Таким чином наші думки повністю підтримують те, що ми інтуїтивно відчуваємо.

У нас є всі можливості змінити своє майбутнє. Все це - функція нашої свідомості. |  Тепер я розумію, що в той період свого життя я збирався залишити неефективну практику в пошуках справжнього.

Якщо ви бажаєте прискорити процес, зв'яжіться з професійними майстрами реберсінга і домовтеся про курс одно-двогодинних занять. |  Ідея полягає в тому, щоб використовувати спочатку ці елементи для очищення тіла від токсинів, страхів і напруги, а потім просто попереджати забруднення. |  Примітки |  Свої перші уроки зцілення я пройшов влітку 1980 року, почавши практикувати реберсінг. |  Потім мене осінило, і я побачив, що немає ніякої причини, по якій Фредді мав залишатися хворим. Я все ясніше бачив Фредді здоровим і сильним котом. |  Завдяки всьому тому, що сталося я багато дізнався про цілительство. Я зрозумів, що все виходить з серця. |  При відсутності цього свідомо створеного контексту той же матеріал постане перед вами як свідоцтво або доказ вашої нездатності до вирішення проблем. |  Я відчуваю вдячність ___ так як ___ |  Зауважте, що те, що ви звикли засуджувати, не є абсолютним злом. Ви здатні відчути вдячність за те хороше, що в цьому можна знайти. |  Однак мені все ж чогось бракувало. І це створювало проблеми. Мені здавалося, що у мене є необхідний контекст, але скоро я переконався в тому, що помиляюся. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати