Головна

глава 55

Майлс

- Для Джуно небезпечно перебувати поруч з цими людьми? - Запитує Віт.

Я дивлюся на нього, схрестивши руки в оборонному жесті.

- Ви з викрадачами Джуно працюєте на Блеквел Фармасьютикал? - Віт продовжує допит, але, мабуть, у мене і так на обличчі все написано, адже він киває з виразом: «Так я і знав!». На задньому сидінні нервово совається один з сек'юріті.

- І з якого це часу Мюррей Блеквел наймає підлітків робити для нього брудну роботу? - Підбурює він.

Я мовчу, як риба. І тільки красномовно посилаю його поглядом під три чорти. Але, здається, на нього це не діє. Тому що дивиться він так, немов давно прочитав мої думки і точно знає, хто я такий. І тут я помічаю, що тримаючи руку на важелі перемикання передач, він легенько торкається пальцями моєї куртки.

- Та ви ж читали мене! - Заявляю я.

- Що за дурниця ти несеш? - Заперечує Віт, але його погляд говорить про те, що саме це він і робив.

- Може, поїдемо вже? - Підганяє ззаду Стероїдний.

Поки Віт заводить машину, я смикаю ручку в спробі відкрити дверцята. Але виявляється, що вона не замкнені. Без особливих роздумів, я вискакую з машини, жорстко приземляюся на тротуар, і хвиля болю пронизує праве плече. Перекотившись на руки і коліна, я різко зірвався на ноги і кидаюся в сторону «Дейр Куїн».

Я чую лайку, але не сміючи обернутися, проношу через парковку і влітаю в відкриту скляні двері. Зачинивши її за собою, я бачу як Віт щось кричить, і Стероїдний зупиняється на півдорозі. Здоровило повертається в мою сторону і, кинувши зневажливий погляд, складає руку пістолетом, направляючи на мене вказівний палець. І типу стріляє. Потім він повертається в машину. І Джип з вереском від'їжджає, залишаючи на асфальті тільки слід від шин.

- Чим можу допомогти?

Я обертаюся і бачу молоденьку дівчину за касою. Поширив по кишенях, я витягую жменю дріб'язку. Все, що у мене є - здача від нашого нез'їденого сніданку, купленого Джуно.

- Що можна взяти за долар двадцять дев'ять? - Питаю я.

- Води, - відповідає вона зневажливо.

Я озираюся на вулицю. Вони стопудово поїхали, але хто знає, чи не повернуться. Так що у мене два варіанти: зависнути в «Дейр Куїн» за стаканчиком води, на випадок, якщо вони все-таки повернуться, або ж ризикнути і спробувати дістатися до своєї машини.

- Не треба, - кажу я, - не хочу пити. Вона закочує очі, і я виходжу з кафешки.

Через двадцять хвилин я з подивом виявляю, що ключі від моєї машини все ще валяються на землі, куди я їх кинув, коли Реддінг і Портман врізалися в Джип. Пакет з нашим сніданком - як і раніше на приладовій дошці, де його залишила Джуно. А її рюкзак так і лежить на задньому сидінні.

Мене переповнює почуття гострої тривоги, але як тільки я згадую, що татові прихвосні схопили Джуно, воно відразу ж змінюється гнівом. Нехай хоч пальцем посміють її зачепити. Я лише тішу себе надією, що батько буде обходити її, поки думає, що вона може бути корисною. Але я-то знаю, Джуно допомагати йому не стане. Навіть знай вона формулу, або рецепт збереження молодості, чорта з два проговориться.

Я згадую її гнівне обличчя і не можу стримати посмішку. Не хотів би я опинитися на місці батька перед розлюченим Джуно. Якщо Портман і Реддінг везуть її в Лос Анжелес, як я припускаю, вона прийде просто в сказ. Зараз її мета - Нью-Мексико, і чим довше батько буде утримувати її, тим сильніше вона розлютиться.

Але тривога повертається, коли я згадую, яким жорстоким може бути мій батько, коли не отримує бажаного. У нього є ціла корпорація, гроші, підлеглі. А що є у неї? Її земна магія. Я заводжу машину і пристібаюся. У Лос-Анжелесі відбудеться смертельне лобове зіткнення, не інакше. І я повинен бути там, щоб йому запобігти.

Як тільки я виїжджаю з місця стоянки, на капот приземляється щось чорне, загороджуючи мені огляд через лобове скло. Я зупиняюся і бачу, що це По широко розмахує крилами, щоб привернути увагу. Я відстібати ремінь і вилітаю з машини.

- Якого біса ти тут робиш? - Питаю я і відразу сам все розумію. - Ти шпигуєш для Уіта, так? Ти ... ти зрадник!

Ворон нестямно каркає і підходить ближче, щоб зазирнути мені в очі.

Зрозуміло, що він був лише мимовільним інструментом в руках Уіта, але мені все одно хочеться вчепитися в його маленьку пернату глотку.

- Чому б тобі не зробити корисну справу і не знайти Джуно? - Кажу я. Він нахиляє голову в бік, немов приймаючи мою претензію до уваги. Потім голосно каркає і відлітає на північ - в напрямку прямо протилежному від місця, куди везуть Джуно. Здається, я не настільки «близький з Йарой», щоб скористатися послугами поштового ворона.

Я повертаюся в машину. Як мене взагалі угораздило вляпатися в цю чехарду? Ах да. Батько. Батькова жадібність. І дівчина, яка зберігає, а може і не зберігає таємницю препарату, що дарує безсмертя.

Струснувши головою, я намагаюся налаштувати приймач на якусь радіохвилю. Але мені вдається зловити лише кантрі і ретро. Попереду довга дорога в Лос-Анжелес.

 глава 54 |  глава 56


 глава 43 |  глава 44 |  глава 45 |  глава 47 |  глава 48 |  глава 49 |  глава 50 |  глава 51 |  глава 52 |  глава 53 |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати