На головну

Дві сторони. Vol. 1

1.  Питання № 5. факультативні ознаки об'єктивної сторони.
  2.  Дві сторони. Vol. 2
  3.  Методи оцінки персоналу. Слабкі та сильні сторони.
  4.  Визнання урядів, органів національного опору (звільнення), повсталої (воюючою) сторони.
  5.  Роль міжнародних санкцій як одного зі способів впливу на конфліктуючі сторони. Їх недоліки.
  6.  Феодальна роздробленість на Русі: причини, сутність, позитивні і негативні сторони.

Биття йшов додому. «Все нормально ... Дійсно ... І знову все повторюється! - То ж настрій - полурадость / полугрусть. Радість - подяку за поблажливість ... і ще, я для неї щось значу ... нехай як друг. Якби не значив нічого - було б образливіше, болючіше. Смуток - ще один промах. Нічого, переживу. Минулого разу ж пережив ». Він йшов далі, і блиск в очах на мить змінювався на сухість, потім різко на вологу. «Ну чому знову? Що зі мною не так? Чому ті, хто мені подобаються вже зайняті, а ті, хто мені огидний ... Неудачнік'! ». Починав затинатися, спотикатися. «А вона ..., все вони ... Ні! Не можна так. Вона не винна, що любить ... його. Адже я сам нічого не можу з собою вдіяти ».

Він прийшов у відкритий будинок. Магнітола була вільна. Биття дістав касети, довго перебирав, знайшов ... «Руду». Встановив і перемотав на сторону В, на самий початок. Включив на полугромкость, ліг, закрив очі. «Пастка» йшла 3 хвилини 44 секунди. В кінці пісні очі вже потонули. «Розбила, знову розбила ... Тремтіння ... Холодно». Биття повернувся до стіни, накрився ковдрою, сховав голову.

... Через дві хвилини.

Д'Арт: - биття ... Ти спиш?

Не дочекавшись відповіді, вийшов. Прийшов на кухню. Там кашовар TWin і Schutz.

Д'Арт: - биття спить.

TWin: - Пхі-й. Що це з ним ?!

Schutz (пошепки): - Він зробив це ?! Сьогодні.

Д'Арт: - Що ти шепочеш? Знову секрети. Замкнулися один на одному. Те сваритеся, то раптом миріться. Що трапилося? Ти знаєш?

Schutz: - Здогадуюся.

TWin: - І що?

Schutz: - Я не маю права говорити - це його привілей. Коли захоче, тоді і скаже.

TWin: - Гаразд. Будити чи не будемо?

Д'Арт: - Нехай відпочине.

... Биття прокинувся, коли в їдальні горіло світло, чувся гомін, двері була прикрита. Биття сіл, дістав сумку, вийняв плейер і пару касет. Чи не переодягаючись, вийшов, говір вірш.

TWin: - Будеш вечеряти?

Биття (хрипким голосом): - Спасибі, не хочу.

Потім вийшов, вмився, вставив в плейер ЛРР «СБ», пішов. Він не замислювався, як йде, куди йде. Ноги самі вивели до озера, до його схрону. Биття сіл у води, тупо втупився в неї і слухав. Після «Господині» вимкнув, скинув навушники. Він не міг більше слухати - боляче. Він здійснював часті вдихи з швидким видихом - старе, перевірений засіб для заспокоєння. Він навіть ні про що не думав. Він просто сидів ...

... Будинки.

Д'Арт: - Темніє. Його вже три години немає. Ні дай бог, що трапилося.

TWin: - Треба пошукати. Які пропозиції?

Schutz: - Я піду на озеро. Мені здається, він там.

Д'Арт: - Добре. TWin, може допоможеш Schutz'у? Я на базі походжу.

Schutz: - Не треба, я впевнений, що він там. Я швидко збігаю, якщо його там немає, то повернуся швидко, а якщо там, то без нього не прийду.

... Биття все сидів, дивився в воду.

Schutz (тихо): - Брат!

Биття: - Брат?

Schutz: - Уже пора, друзі турбуються, може шукати почнуть. Скоро стемніє.

Биття: - Ах, так, звичайно. Ще трохи посиджу.

Schutz: - Можна, тоді я теж сяду?

Биття: - Звичайно.

Мовчання ...

Schutz: - Можна запитати ...

Биття: - Я зробив це тобі адже це хочеться знати?

Schutz: - Ти як? В порядку?

Биття: - Майже. Біль вже вщухає.

Schutz: - Хочеш поговорити?

Биття: - Висловитися? Так! Розумієш, я чекав її у хлібного. А вона їхала, як і Невідома. Я проводив її до зупинки. Не став чекати, поки під'їде автобус, щоб не затримувати її. Сказав [вдих-видих]. Вона була вражена. Ми присіли. Вона не сіла в автобус - залишилася. Потім сказала, що вона ... у неї є інший.

Schutz: - Може перевіряє.

Биття: - Навряд чи, я її трохи знаю. Вона не могла ...

Schutz: - Продовжуй.

Биття: - Ми домовилися залишитися ... зупинилися на дружбу, хоч в цьому не прикро, вона сама сказала, що я для неї щось значу. Вона дозволила потримати її руку. Це було понад ... Долоня була холодна, крижана; пальчики тоненькі, тендітні; нігтики акуратні, трохи довше стрижених і надають їй таку жіночність, підкреслюють характер і красу. На зап'ясті - плетена фенечка фіолетово-блакитного плетіння - бузкових і блакитних ниток [вдих-видих] ...

Биття пустив ледь помітну сльозу, але погляду не міняв - дивився на воду.

Биття: - ... А потім вона поїхала. На наступному автобусі.

Schutz (трохи дочекавшись моменту): - Тобі краще?

Биття: - Трохи. Трохи натиснув і більш відпустило. Спасибі за те, що вислухав.

Schutz: - Спасибі, що довіряєш. Таке, особисте ...

Биття: - Спасибі, брат.

Schutz: - Нема за що, брат.

Вони потиснули руки, потім обнялися. Потім обидва мовчки встали і побрели додому.

... Будинки. Д'Арт і TWin зустріли їх по дорозі, десь посередині. Биття пояснив їм, що на сьогодні переживань вистачить, він не зможе знову все переказати і довіряє Schutz'у це зробити. Друзі все зрозуміли.

тринадцятий день |  Дві сторони. Vol. 2

зустріч |  Через день |  І знову день |  Двадцяте день |  Untitled |  Останній вечір |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати