Головна

Інь Ян

Камера Зміни Любові Инь-Ян спеціально призначена для лікування і балансування ваших внутрішніх і зовнішніх відносин між чоловічим і жіночим началом. Сеанс в цій камері можна проводити як поодинці, так і удвох, якщо ви хочете зцілити або поглибити ваші відносини один з одним і з Богом / Богинею / Всім сущим.

Якщо ви проводите індивідуальний сеанс, то це чудова нагода попросити зцілення ваших відносин з земними батьками. Якщо у вас особливо болючі відносини з батьками, рекомендую вам сказати про це у відповідний момент, коли ви вперше будете проводити сеанс в Камері Зміни Любові Инь-Ян. Якщо у вас не було проблем у відносинах з земними батьками, то можете зосередитися на зцілення сексуальних відносин або на священному шлюбі між вашим внутрішнім чоловічим і жіночим началами, т. Е. Тілом і духом.

Але на чому б ви не сконцентрувалися, це буде впливати на відносини і з Богом-Отцем, і з Богинею-Матір'ю, що, в свою чергу, вплине на всі інші відносини. Якщо ж ви налаштовані на одночасне отримання збалансованих божественної чоловічий і божественної жіночої любові, то зможете взяти і випробувати дивовижну цілісність.

Якщо ви проводите сеанс в цій камері удвох, то краще за все перед цим провести індивідуальні сеанси в камері Зміни Божественної Жіночої, Божественної Чоловік Любові і Любові Инь-Ян. Таким чином, кожен з вас прийде в цю камеру для двох з більш глибоким почуттям власної унікальності і цілісності і, швидше за все, вже не буде вважати свого коханого (або кохану) єдиним джерелом любові. Думаю також, що перед спільним використанням даної камери ви повинні усвідомити наступне: ваші особисті взаємини з Богом / Богинею / Всім сущим - джерело Божественної Любові. Це жодним чином не суперечить тому, що можна отримувати Божественну Любов через відносини з коханою людиною; просто до цього додаються елементи цілісності особистості, відносин з Богом і незалежності.

Почніть з виконання стандартних восьми кроків.

Потім уявіть символи Інь-Янь (коло з чорною і білою "крапельками", і білою крапкою в чорній, а чорною точкою в білій "крапельці"), плаваючі у вас над головою, під ногами, попереду і ззаду. Скомандуйте, щоб ці символи залишалися на місці протягом усього сеансу. Після того як ви налаштовані на отримання любові Бога і Богині від Сонця і Землі, викличте Союз Сестер Луча Вознесіння Христа і Братство Луча Вознесіння Христа. Потім попросіть присутнім на сеансі чоловічих і жіночих архангелів.

Останній призов буде ставитися до наступних Божественним Парам Семи Променів:

1. Фіолетовий Луч: Гуань-Інь і Владика Майтрейя;

2. Блакитний Луч: Ісус Христос і Мати Марія;

3. Зелений Луч: Ченрезі (Авалокитешвара) і Тара;

4. Жовто-Золотий Луч: Будда і Деодат;

5. Помаранчевий Луч: Крішна і Радха;

6. Красний Луч: Гайавата і "Жінка - Білий Бізон" або Шива і Шакті;

7. Білий Луч: Осіріс і Ісіда.

Формат сеансу в Камері Зміни Любові Инь-Ян для пар і окремих осіб однаковий, за винятком того, що в разі пари кожен повинен вимовляти закликання вголос. Нижче перераховані кроки, які необхідно виконати під час сеансу в цьому пристрої.

1-8. Виконайте початкові кроки, щоб відкрити потрібну в камері, описані на початку глави.

9. Попросіть, щоб Камера Зміни Любові Инь-Ян була розміщена навколо вашого тіла і аури.

10. Уявіть символи Інь-Янь над головою, під ногами, попереду і ззаду. Скомандуйте, щоб ці символи залишалися на місці протягом усього сеансу.

11. Викличте Сонце і уявіть, що це посудина, з якої виходить любов Святого Бога-Отця; його промені пронизують вашу ауру і тіло спереду назад.

12. Викличте Землю і уявіть, що це посудина, з якої виходить любов Святий Богині-Матері; ця любов вливається в вас ззаду, проходить крізь тіло і виходить спереду.

13. Попросіть, щоб Союз Сестер Луча Вознесіння Христа і Братство Луча Вознесіння Христа утворили навколо вас коло і наповнили вас своєю Божественною Любов'ю.

14. Викличте чоловічих і жіночих архангелів світла, щоб вони оточили вас і наповнили своєю любов'ю.

15. Викличте Божественні Пари Семи Променів і попросіть їх оточити вас, врівноважити і наповнити своєю любов'ю.

16. Розслабтеся, будьте відкриті і сприйнятливі і насолоджуйтеся сеансом.

17. Коли сеанс в камері закінчиться, завершите своє спілкування зі Світловими Сутностями, які були присутні на сеансі, як вважаєте за потрібне.

18. Відкрийте очі і повільно повертайтеся в свідоме стан. Якщо потрібно, заново заземлені.

Можете повторювати сеанси в камері Зміни Любові так часто, як хочете. Зрештою ви дійдете до стану, коли будете постійно отримувати Божественну Любов кожною клітиною тіла і точно так же, від кожної клітини, її віддавати.

Я часто роблю медитацію, в якій викликаю Божественну Любов Бога і Богині і уявляю, що вона тече крізь мене, як описано вище. Я використовую цей потік любові як фокус медитації, на якому повністю зосереджуюся. На мене сходить спокій, радість і величезна любов до всіх і всього в божественному сенсі. Наприкінці медитації, коли моє тіло наповнюється і переповнюється любов'ю, я бачу, як любов продовжує виходити в рослини і дерева, тварин і людей в планету і її атмосферу.

Коли любов переливається з мене назовні, я говорю про себе такі слова: "Я посилаю цю любов усім деревам Землі; знайте, що є людина, яка любить вас і розуміє вашу святість. Я посилаю цю любов усім тваринам Землі; знайте, що є людина , який любить вас і розуміє вашу святість ". Я звертаю ці слова також повітрю, водних джерел, людям, Землі, всім рослинам, а потім зірок і Світловим сутність. Можете створити власний варіант даної медитації. Це піде тільки на користь.

 Божественна Чоловіча Любов |  субличности


 Камера Сну |  Камера Зняття Стресу |  Камера дельфінів Зоряною Зв'язки |  Камера Відсутності Часу і Простору |  Камера Емоційного Зцілення |  Камера Багатомірного Лікування та Інтеграції |  Світлові камери конфігурації любові |  яка об'єднує любов |  Ангельська і Архангельська любов |  Божественна Жіноча Любов |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати