Головна

Камера Відсутності Часу і Простору

1.  I. Розподіл навчального часу за темами та видами
  2.  Wie fragen wir nach der Zeit? Як нам запитати про час?
  3.  XVII. КАМЕРА абат
  4.  Адресація дискового простору в BIOS
  5.  Адресний простір. Поділ адресного простору (пам'ять даних, пам'ять команд, УВВ і т.п.)
  6.  Аналіз використання фонду робочого часу
  7.  Аналіз використання фонду робочого часу

У Камери Відсутності Часу і Простору є три різних застосування. Вони відрізняються один від одного дуже незначно, в залежності від обставин. Всі три цих застосування дозволяють вам вийти за межі впливу тривимірної реальності і перебувати в середовищі, де немає звичайних обмежень.

Перша ситуація, в якій у вас може з'явитися бажання скористатися цією камерою, пов'язана зі станом навколишнього середовища. Напевно, найкращим поясненням буде моя розповідь про те, як я вперше відкрила для себе Камеру Відсутності Часу і Простору. Ми з другом були у відпустці і повинні були проїхати через Солт-Лейк-Сіті. Коли ми перебували приблизно в п'ятнадцяти милях на північ від міста на автостраді, то увійшли в важкий зміг, що супроводжується такою ж важкою і щільною психічною енергією. Це поєднання забрудненого повітря і ефірної щільності було надзвичайно гнітючим, як ніби ми увійшли в область, щільно заповнену негативними думкоформа. Я миттєво увійшла в медитативний стан, щоб очистити машину і з'ясувати, що необхідно зробити.

Па-Ла, мій плеядеанскій наставник, з'явився відразу ж і дав мені такі вказівки: "Накажи, щоб машина і навколишній простір на відстані 1,5 м навколо неї були поміщені в Камеру Відсутності Часу і Простору, в якій повітря і ефірне енергетичне поле очищаються від всіх фізичних і психічних забруднювачів. Вкажи також, щоб до моменту скасування цього наказу і машина, і ви обидва були вільні від усіх впливів, що існують за межами камери. Зберігай образ камери як чистого повітряного простору навколо машини і всередині неї, поки не відчуєш, що вона сама зафіксувалася на місці ".

Після двох хвилин я відчула, що камера зафіксувалася. У цей момент мій друг, який вів машину, раптом повернувся до мене і здивовано сказав: "Що ти щойно зробила з машиною?" Я запитала, що він має на увазі, і він відповів: "Я вже був готовий просити тебе сісти за кермо, тому що через цю енергії практично не міг зосередитися. Вона була такою щільною і гнітючою. І раптом, абсолютно несподівано, ця енергія очистилася, і я відчуваю себе так, немов перебуваю біля океану ".

Приблизно через 10 хвилин ми обидва відчули, що стан ясності і чистоти поступово зникає, і мало-помалу до нас знову проникає щільна енергія і важкий, забруднене повітря. Я закрила очі і знову встановила камеру, вкладаючи в свій наказ ще більшу силу, ніж раніше. На цей раз камера протрималася до тих пір, поки ми не приїхали туди, де збиралися заночувати. Я встановила Камеру Відсутності Часу і Простору також в номері мотелю на всю ніч. Ми знаходилися на південному заході від Солт-Лейк-Сіті, досить далеко від нього, але енергія в мотелі, хоча і не така щільна, як на автостраді, була для нас як і раніше досить неприємною. Крім того, мотель був дуже галасливий, оскільки в ньому проводилася зустріч однокласників, які вживали досить міцні напої. Коли камера була встановлена, ми відразу відзначили зниження рівня шуму, зменшення неприємних запахів; навколо запанувала ефірна чистота і свіжість.

Зазвичай я ефективно застосовую методи очищення будинку (описані в розділі 5) для очищення мотелів, автомобілів і інших об'єктів і просторів. Однак в екстремальних умовах, коли стан навколишнього середовища є вкрай несприятливим, цих методів виявляється недостатньо, і тоді на допомогу приходить Камера Відсутності Часу і Простору. Але оскільки ми живемо в світі часу і простору, не раджу вам постійно використовувати цю камеру з метою очищення.

Другий спосіб застосування даної камери має відношення до інших вимірів. Для тих з вас, хто відчуває, що готовий налаштуватися на взаємодію зі Світловими Сутностями з вищих вимірів і бути під їх керівництвом (особливо це стосується взаємодії зі своїм Вищим "Я"), ця камера допоможе вивести свідомість з тривимірною реальності і відкритися тим частотам, які зазвичай недоступні. Якщо ви не медитували на протязі довгого часу або якщо у вас надактивний розум, то камера може не дати негайних результатів. Але тим не менше вона принесе освіжаючу почуття спокою, ясності і зосередженості.

При використанні даної камери дуже важливо розслабитися, не робити ніяких зусиль і по можливості звільнитися від думок. Природа самої камери значно посилює цей процес. На початку сеансу в камері попросіть про те, щоб керівництво, яке служить вашому вищого блага, було дано вам зараз. Оскільки ви вже поставили умову, що присутні можуть тільки істоти Божественного Світла, то ви в безпеці і можете відкрити сеанс. Іноді керівництво може приходити у вигляді думок, несподівано з'являються в стані відсутності думок. Якщо ви володієте здібностями яснослухання і телепатії, то в потрібний момент ясно почуєте вимовлені повідомлення.

Але в деяких випадках керівництво - це не те, що вам буде дійсно потрібно. І тоді вступає в силу третій спосіб застосування камери, який полягає в тому, щоб створювати ефект, ніби ви проводите послеполуденное час на березі або в плавальному басейні. Ви можете вказати також, що саме це хочете отримати замість керівництва. Коли ви використовуєте камеру даними способом, то відчуваєте себе збільшеним в розмірі, більш вільним від земного тяжіння і легшим. Кожен раз, коли я використовую Камеру Відсутності Часу і Простору одним з трьох способів, то відчуваю себе розслабленою і підзаряджені енергією, як ніби дихаю повітрям, наповненим негативними іонами, - саме таке повітря буває біля океану. І здається, що така ж свіжість і відкритість дійсно пронизує повітря в камері. Досвід використання Камери Відсутності Часу і Простору може допомогти також досягти альфа-стану в медитації, яке зцілює і відновлює нервову систему; вас заповнює глибоке почуття спокою і благополуччя.

Але я не рекомендую вам постійно використовувати цю камеру для медитації. Краще використовуйте її для конкретної мети - виходу з тривимірною реальності. Медитація, спрямована на те, щоб глибше "втягнути" дух в тіло і відчути божественні енергії, має дуже важливе значення для досягнення майстерності і вознесіння. Але надмірне використання Камери Відсутності Часу і Простору може перешкодити досягненню цієї мети. Звичайно, частота її використання є індивідуальною для кожної людини, причому вона буде змінюватися в залежності від життєвих обставин. Взагалі рекомендується використовувати Камеру Відсутності Часу і Простору другим і третім способом приблизно один раз в тиждень, якщо вам цього хочеться. Частіше використовувати цю камеру можна тільки в тому випадку, якщо вас тягне це зробити.

При першому використанні даної камери виконайте кроки, описані на початку глави, а потім попросіть, щоб Світлова Камера Відсутності Часу і Простору оточила ваше тіло і ауру. Попросіть, щоб вона принесла вам відновлення сил і відкрила шлях до божественного керівництва способом, відповідним ситуації. Коли ви просите в цій камері про керівництво, найкраще пасивно чекати і слухати, замість того щоб активно зосереджуватися на цьому. Для сеансу в цій камері потрібно від 40 хвилин до півтори години; ви можете також самі визначити його тривалість, якщо вам вигідніше точно вказати час закінчення сеансу.

Камера дельфінів Зоряною Зв'язки |  Камера Емоційного Зцілення

рухи Дельфіна |  Репаттернінг Мозку Дельфіна за допомогою ефірних рук |  світлові камери |  Камера синхронізації ФЕМД |  Міжпросторового Камера Світу |  Камера Квантового Перетворення |  Камера Прискорення Інтеграції |  Камера Вознесіння |  Камера Сну |  Камера Зняття Стресу |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати