Головна

Репаттернінг Мозку Дельфіна за допомогою ефірних рук

1.  Автоколебания в САР. Визначення параметрів автоколивань за допомогою графічних побудов.
  2.  Активація антиноцицептивної системи середнього і довгастого мозку;
  3.  Алопластика твердої оболонки головного мозку
  4.  Аналіз впливу одного фактора за допомогою L-критерію тенденцій Пейджа S-критерію тенденцій Джонкіра.
  5.  Аналіз документа за допомогою діаграми
  6.  Аналіз і обробка даних за допомогою зведених таблиць
  7.  Аналіз за допомогою ефекту операційного важеля

В даному випадку під "руками" маються на увазі ефірні руки плеядеанскіх духовних хірургів. Як уже згадувалося раніше, плеядеанци протягом багатьох років лікували мене за допомогою методу Репаттернінга Мозку Дельфіна і Ка-роботи. Я особисто переконалася в тому, що виконання ефірними руками Репаттернінга Мозку Дельфіна усуває і полегшує біль в кістках і м'язах з різним ступенем ефективності. Часом зняття болю і корекція хребта відбувалися негайно і в повній мірі. А іноді я потребувала подальшої допомоги фахівця, практикуючого метод Репаттернінга Мозку Дельфіна, або у виконанні рухів, інформацію про яких отримувала самостійно шляхом ченнелінг.

Я не хочу давати обіцянки або робити заяви про те, як ця робота вплине на вас. Спробуйте самі і побачите, що вийде. У всякому разі, це вам не зашкодить. Якщо метод здається вам безрезультатним, почекайте того часу, коли вам знадобиться негайне лікування, і спробуйте знову. Якщо ви як і раніше не помітите скільки-небудь відчутних результатів, то скористайтеся тими методами, які зазвичай застосовуєте, щоб впоратися з болем у м'язах або вивихом.

Все, що вам потрібно зробити, - це виділити один годину п'ятнадцять хвилин часу для сеансу і ще годину для подальшого відпочинку. Одягайте тільки вільну або еластичну одяг; зніміть бюстгальтер, пояс, головний спортивну пов'язку, окуляри, контактні лінзи і коштовності. Репаттернінг Мозку Дельфіна ефірними руками найкраще виконувати перед сном, оскільки після закликання можна тільки спати. Коли ви прокинетеся, сеанс буде завершений і ви вже інтегруєте його в свою нервову систему і тіло.

Нижче описана процедура організації сеансів Репаттернінга Мозку Дельфіна, виконуваного ефірними руками.

1. Ляжте, поклавши подушку під коліна. Ноги повинні бути на ширині плечей. І ступні, і голова повинні всією площиною лежати на ліжку, столі для процедур або на підлозі без всякої подушки.

2. Просто покличте плеядеанскіх емісари Світу і попросіть їх провести з вами сеанс Репаттернінга Мозку Дельфіна, виконуваного ефірними руками. Якщо в якихось місцях тіла у вас є конкретні проблеми - біль, вивих, зсув або нерухомість (ригідність), - то скажіть їм про це.

3. Вимовте про себе афірмації: "Зараз я встановлюю взаємне рівновагу між моєю шишкоподібної залозою і шишкоподібної залозою мого просвітленого майбутнього" Я "щодо всього тіла, розуму, духу, душевної рівноваги і характеру".

4. Потім розслабтеся або задрімав. Нехай ваш розум буде настільки спокійним і порожнім, наскільки це можливо. Але цей час призначене не для медитації або переробки інформації; ви просто повинні бути сприйнятливі і розслабитися або заснути.

5. Коли пройде година і п'ятнадцять хвилин або коли ви прокинетеся на наступний ранок, скажіть про себе: "Я стверджую, що моє тіло, емоції, розум і дух інтегрують цей урок руху легко і прихильно, без повторення будь-якої травми. Я вітаю ефект дельфіна Хвилі в усьому моєму тілі і нервовій системі. так буде так ".

6. Підніміться повільно, не напружуючись. Повільно пройдіться два-три рази по кімнаті, відчуваючи свої ступні на підлозі і звертаючи увагу на баланс в тілі.

7. Якщо ви проводили сеанс перед сном (т. Е. Заснули після нього до ранку), то полежіть у ванні, посидьте або полежіть тихо приблизно п'ятнадцять хвилин. Не читайте, не дивіться телевізор, не напружуйтеся і не надягайте окуляри або контактні лінзи щонайменше годину.

Не соромтеся просити про те, щоб сеанси Репаттернінга Мозку Дельфіна, що проводяться за допомогою ефірних рук, або Рухів Дельфіна проводилися з вами під час сну так часто, як ви хочете. Плеядеанци просто не прийдуть працювати з вами, якщо з якої-небудь причини це недоречно. Існують також лікувальні групи і об'єднання, що займаються рухами, які регулярно зустрічаються з плеядеанцамі на вищих астральних планах під час сну. Якщо ви хочете приєднатися до цих груп, то перед сном просто сформулюйте про себе свій намір. Попросіть про те, щоб запам'ятовувати свої сни, якщо це доречно. Ви можете або запам'ятовувати сни, або ні. Але в будь-якому випадку ви отримаєте від цього досвіду велику користь.

Коли просите про роботу під час сну, постарайтеся чітко і виразно формулювати свій намір. Просіть про те, щоб під час сну з вашим фізичним і астральним тілами взаємодіяли тільки суті, службовці Божественному Плану Світу. Крім того, займаючись підготовкою до роботи з плеядеанцамі під час сну, називайте їх повне ім'я - плеядеанскіе Емісари Світла. Якщо в якихось областях вашого організму є конкретні проблеми - наприклад, біль, вивих або зсув, - то завжди давайте знати про це плеядеанцам на самому початку кожного сеансу.

рухи Дельфіна |  світлові камери

очищення чакр |  Очищення від уявлень |  Звільнення від переконань, суджень, ідеальних уявлень і мислеформ |  видалення шнурів |  Присутність в теперішньому часі |  Активація Ка |  Зустріч з плеядеанскімі емісари Світу |  Очищення і активізація Шаблона Ка |  Відкриття каналів Ка |  Репаттернінг Мозку Дельфіна |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати