Головна

Очищення від уявлень

1.  III. Сформованість просторових уявлень.
  2.  Б) Дослідження структури числових уявлень
  3.  У XVIII ст. психологія розвивалася під впливом виникнення нових світоглядних уявлень.
  4.  Питання 4. Основні положення концепції Е. Дюргейм. Феноменологія «колективності» в аналізі індивідуальної свідомості і поведінки. Поняття колективних уявлень
  5.  Вопрос№11. Поняття політичного лідерства. Розвиток уявлень про лідерство в історії соціально-політичної думки.
  6.  Історія розвитку уявлень
  7.  ІСТОРІЯ ФОРМУВАННЯ вистав ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ матеріальний субстрат спадковості І МІНЛИВІСТЬ

По-перше, я хотіла б пояснити, що я маю на увазі під "уявленнями". Як правило, це одне з трьох:

1. уявлення інших людей про вас або про якийсь сфері вашого життя, в яку ви їх "впустили";

2. ваші власні обмежені висновки, отримані в результаті життєвого досвіду;

3. картини життя, що залишилися у вашій аурі або тілі через невисвобожденного емоційного заряду, який накопичився навколо них.

Нижче наведені гіпотетичні приклади кожного з цих варіантів.

1. Подання інших людей. Можливо, вам було нудно в школі через те, що вас ніяк не заохочують розвивати індивідуальні творчі здібності. В результаті ваші думки витали десь в хмарах, ви погано запам'ятовували матеріал уроків, і внаслідок цього вас помилково вважали дурним і тупим. Уявлення вчителів, батьків та інших учнів про вас увійшли в вашу ауру і створили низьку самооцінку і почуття невпевненості в собі. Ви загрузли в їх уявленнях про вас і носите в собі ці уявлення навіть зараз.

Інший приклад. Ви "загрузли" в спогадах про повторюваних монологах батька про те, як важке життя. Він використовував обідній стіл в якості трибуни, де він розвивав теорії про те, як важко заробляти гроші, що життя проходить в умовах жорстокої конкурентної боротьби і що ніхто на світі не подарує вам сприятливу можливість, щасливий шанс, якщо ви не будете за нього боротися. Для доказу цієї точки зору він старанно і невтомно наводив приклади зі свого життя, а потім проектувати ці приклади на руїну його членів сім'ї, вселяючи вам ці уявлення, тому що ви були досить вразливі, щоб сприйняти їх. Уявлення застрягли у вашій третьої чакри, постійно нагадуючи вам про те, що життя важке. Ви відчуваєте їх як напруженість або біль, і навіть виразки, коли стикаєтесь зі звичайними життєвими проблемами. Ви схильні притягувати безліч серйозних проблем і труднощів, тому що сприйняли уявлення свого батька і до сих пір тримайте їх у своїй аурі або чакри.

2. У вас є обмежені уявлення, отримані на життєвому досвіді. Будучи юною дівчиною, ви кілька разів стикалися з юнаками, які хапали вас і малювали вам чуттєві картини того, що вони хотіли б зробити. Ви вимагали доказів, тому що не відчували себе в безпеці, і боялися чоловіків, оскільки у вас зберігся негативний образ батька. Тепер, можливо, ви носите в грудях і жіночих органах уявлення про те, що всі чоловіки дивляться на жінку з пристрастю і прагненням її підкорити. Це стає причиною страху, відносин, в яких вас використовують як об'єкт сексу, і нездатності залучити в своє життя важливих чоловіків в якості друзів або коханців.

Інший приклад. Будучи дитиною, ви прекрасно співали і танцювали, і це був для вас єдиний спосіб заслужити високу оцінку навколишніх. Ці переживання закарбувалися у вашій серцевої чакри як спосіб отримати любов. Вони зберігаються також в вашій третьої чакри як спосіб створення самооцінки і в чакри третього ока - як єдине джерело позитивного образу самого себе. Це істотно обмежує вашу можливість стати дорослим в повному розумінні слова, заземленим в сенсі абсолютної любові до себе і визнання себе. Ви все ще намагаєтеся завоювати любов і схвалення тими ж старими способами. Через це ви можете створювати собі проблеми саме в тих сферах, від яких так залежите. Якщо ви співак, то у вас можуть виникнути порушення щитовидної залози або проблеми зі зв'язками. Якщо ви танцюрист, то можете вивихнути коліно прямо перед найголовнішим переглядом.

Коли ви ставите свою самооцінку, образ самого себе і гідність в залежність від чого-небудь або кого-небудь - будь це сексуальне самоствердження, спів, танці або будь-яка інша пристрасть, - всередині вас живе страх втратити цю здатність або зовнішній вигляд, тому що це вийшло за межі нормального рівня значущості. Зрештою страх призведе до зриву в тій чи іншій формі - фізичному, розумовому або емоційному. Тому вихід у тому, щоб позбутися від цих уявлень, змінити свою поведінку і розвинути в собі духовне почуття гідності, засноване на тому, щоб вести себе як цілісне і прекрасна істота, яким ви насправді є. І тоді спів, танці або сексуальне вираз себе стануть природним проявом здорового і люблячого відчуття себе.

3. Картини життя з невисвобожденним емоційним зарядом.

Якщо, будучи дитиною, підлітком чи вже дорослим, ви стали жертвою фізичного або сексуального насильства, то можете досі нести уявлення про цей досвід у своєму енергетичному полі. Тепер дані уявлення стають причиною того, що ви притягує в своє життя сильний страх і емоційні травми. Коли з вами стався випадок насильства, ви, ймовірно, не відчували себе в безпеці і не були здатні звільнитися від негативних почуттів і емоцій, і тим самим втягнули їх, разом з уявленнями про цей досвід, в своє тіло і ауру. Можливо, вам потрібно в спокійній обстановці поговорити з хорошим невропатологом або духовним цілителем, щоб висловитися і раз і назавжди звільнитися від отриманої травми. А може бути, ви зможете звільнитися від цього, якщо просто дізнаєтеся, як допомогти собі.

В цьому випадку дуже корисно посидіти в спокійному, безпечному місці і наповнюватися енергією, одночасно глибоко дихаючи і знищуючи картини минулого в трояндах, поки вони не підуть назавжди. Якщо ви не можете знайти ці уявлення самі, то вам потрібна допомога хорошого цілителя-ясновидця.

Менш яскравий приклад цієї категорії уявлень демонструють люди, які купують тільки рекламовані товари відомих фірм. Насправді це дуже поширене явище в сучасному суспільстві. Деякі уявлення постійно підкріплюються рекламними оголошеннями в газетах, журналах, по радіо і на телебаченні, які буквально кричать: "Наше - це найкраще", або "Якщо ви хочете, щоб члени вашої родини любили вас, годуєте їх тим-то і тим- то ", або" Періть їх одяг в такому-то порошку ". Думаю, ви зрозуміли, про що я говорю.

Як людина з підвищеною чутливістю до деяких хімічних речовин (наприклад, у мене алергія на наявні в продажі миючі засоби, шампуні, мило і духи), я зайнялася цим питанням і дізналася, що в цих продуктах містяться нейротоксини (речовини, отруйні для нервових клітин) , які буквально вбивають нервові закінчення і органічну тканину мозку. Звичайно, я розповіла про цю проблему учням і друзям, з якими я проводила багато часу, в результаті чого вони теж перестали користуватися цими продуктами. Одні люди доброзичливо ставляться до таких змін і навіть вдячні за те, що дізналися про токсичну природу даних речовин. Інші беруть це дуже близько до серця. Але деякі дивилися на мене з непідробним жахом і говорили щось на кшталт: "Але я повинен використовувати" Tide ". Це єдиний порошок, який дійсно робить мій одяг чистою" або "Це єдиний шампунь, який дійсно допомагає моїм волоссю. Всі знають, що він найкращий ". Перші кілька разів, чуючи подібні відповіді і розуміючи, що люди дійсно вірять рекламі, я від подиву втрачала дар мови. Потім я стала звертати їх увагу на чистоту моєї власної одягу, випраної тільки в питній соді і іноді з використанням засобу для виведення плям, що не містить хімічних речовин, а також на силу і блиск мого волосся, вимитих шампунем, який складається тільки з натуральних речовин. Я також звернула увагу людей на неароматизовані, псуються під дією мікроорганізмів пральні порошки, миючі засоби та мило. Поступово вони почали розлучатися зі своїми уявленнями, почувши про можливість альтернативного використання нетоксичних засобів, а потім спробувавши і побачивши результати. Багато згодом дякували мені за свої більш здорове волосся і шкіру, за зменшення випадків гаймориту, за велику ясність розуму. Все це відбулося після того, як вони змінили миючі засоби або перейшли від духів до високоякісних ефірних масел.

Звичайно, це тільки кілька прикладів уявлень, міцно засіли в свідомості. Але, думаю, їх цілком достатньо, щоб ви зрозуміли, що потрібно шукати в собі. Але тепер вам потрібно знати, що робити з цими уявленнями. Як тільки ви виявите подібні уявлення, позбутися від них буде вже досить просто. По суті, потрібно наповнюватися енергією, одночасно знищуючи троянди з цими картинами знову і знову, поки вони не зникнуть. Якщо ці картини несуть великий емоційний заряд, потрібно буде проводити процес очищення досить часто протягом деякого часу, поки ви не станете відчувати себе по-іншому або не зміните поведінку у відповідній сфері життя. Для більш глибоких і важливих проблем, пов'язаних з сильним емоційним травмою або укорінених переконань та мислеформ, може вимагатися допомогу ззовні. Але для більшості засіли в мозку картин і уявлень можна з успіхом використовувати наведений нижче процес.

Для позбавлення від нав'язливих картин і уявлень виконайте наступні дії.

1. Закрийте очі і заземлені.

2. Перевірте розмір, кольору і троянди аури і внесіть будь-які необхідні зміни.

3. Пропускайте космічну золоту і земну енергії через канали тіла і переведіть їх протягом в "автоматичний режим".

4. Визначте уявлення, "засіли" у вас у свідомості, користуючись прикладами, наведеними вище, або виявивши якийсь відмінне від них власне уявлення.

5. Попрацюйте з цими уявленнями за допомогою свого уявного погляду. Якщо, коли ви думаєте про цю проблему, перед вашим внутрішнім зором автоматично не встають відповідні картини, то попросіть про появу картини, що представляє дану проблему.

6. Помістіть цю картинку за межами своєї аури і вставте її всередину великий троянди того кольору, який ви автоматично створите.

7. Розчиніть першу троянду і створіть на її місці нову, так щоб вона оточувала залишилася картину.

8. Продовжуйте створювати і знищувати троянди навколо картинки, роблячи це по можливості швидко, але без поспіху, до тих пір поки картинка нарешті не зникне. Якщо під час цього процесу в вас будуть проявлятися емоції, глибоко дихайте, допомагаючи собі повністю звільнитися від них. Якщо ви почали плакати або тремтіти, скажіть собі, що все в порядку, ви в безпеці і просто заново переживаєте старі емоції в міру того, як вони залишають ваше тіло. Потім продовжуйте відчувати ці емоції якомога повніше, одночасно створюючи і розчиняючи троянди. Якщо вам хочеться кричати, бити подушки, стрибати або просто спостерігати за своїми почуттями, то довіртеся своїй інтуїції. Правильне вираження почуттів покладе край стиску і придушення емоцій, допоможе вам відчути себе емоційно більш чесним і принесе вам полегшення, навіть коли це буде відбуватися.

9. Тепер подумки уявіть іншу картину, пов'язану з тією ж проблемою, і знищуйте її в трояндах знову і знову, поки вона також не зникне. Повторюйте цей процес до тих пір, поки у вас не залишиться картин, пов'язаних з даною проблемою.

10. Продовжуйте пропускати через себе енергію і глибоко дихати, допомагаючи безперервному процесу вивільнення емоцій і енергій, пов'язаних з цими картинами. Коли ви відчуєте, що повністю позбулися від небажаних енергій і емоцій і знову заповнені світлом, то процес закінчений.

11. Тепер створіть підтвердження заміни старих картин і уявлень. Воно повинно бути виражено за допомогою позитивної пропозиції, наприклад: "Тепер я в безпеці і можу вільно висловлювати свої почуття", або "Я - прекрасне і сяюче Світлове Істота, надзвичайно гідне любові і поваги і коли я співаю, і коли я цього не роблю ", або" Життя і люди підтримують мене радісно і легко ". Таке підтвердження допоможе привести альтернативну реальність в більшу відповідність з тим, ким ви дійсно є, і тим, що хочете створити у своєму житті.

12. Відкрийте очі і подякуйте себе за подарунок, який тільки що собі подарували.

13. Виконайте "нахил і скидання".

очищення чакр |  Звільнення від переконань, суджень, ідеальних уявлень і мислеформ

Хто такі плеядеанскіе Емісари Світла? |  Зв'язок між плеядеанцамі і Христом і її призначення |  каже Ра |  Вступ |  Підготовка до плеядеанской Світловий Роботі I. Здорові кордону |  заземлення |  Лікування аури і підтримання її в чистоті |  Оволодіння хребетним шляхом |  Підтримка духовної чистоти і безпеки будинку |  Очищення за допомогою троянд |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати