Головна

Чому Плеяди? Чому зараз? Як все почалося

1.  B) Чому?
  2.  XXIV. ДЕ накопичується втома? ЧОМУ МИ втомлюємося?
  3.  XXV. МЕХАНІЗМ удушення КЛІТИН ОРГАНІЗМУ АЛКОГОЛЕМ. ЧОМУ МИ п'ємо. Про «КОРИСТЬ» І ШКОДУ АЛКОГОЛЮ.
  4.  Велика частина людей чомусь наївно переконані,
  5.  В:] Чому зараз раптом так активізувалися механізми управління?
  6.  Ось чому ви не пам'ятаєте всього про ваших попередніх життях. Ви перебуваєте поза колеса карми. Ви - поза циклами.
  7.  ГЛАВА 1. Чому ти повинен починати тілесний контакт негайно

Амора Гуань-Інь - Спадщина Плеяд. Пробудження енергії Ка

анотація

Переклад з англійської С. Тригуб

У цій книзі міститься велика інформація, передана відомої американської цілительки і ясновидиці від світлових істот із зоряної системи Плеяд. Вони вчать нас відкривати наші канали Ка, за якими енергія багатовимірного Я надходить в фізичне тіло. Ці методи космічної йоги допоможуть нам відновити і збалансувати фізичне тіло, прискорити темп духовної еволюції і досягти зцілення душі: вирішити кармічні проблеми, пробачити собі гріхи і помилки минулого і перейти до безумовної любові, співчуття і станом цілісності і єдності з усім творінням. Книгу Аморі Гуань-Інь можна назвати практичним посібником з Просвітлення і Вознесіння. Описувані медитативні техніки життєво необхідні людству саме зараз, під час великого переходу в нові виміри.

Чому Плеяди? Чому зараз? Як все почалося

В самому кінці триденного семінару по Методу Фельденкрайса * я лежала на підлозі, розслабляючись. І раптом до мене протягнуло руку якесь світлове істота людського зросту. Я миттєво відчула, що добре його знаю і повністю йому довіряю. Я навіть десь знала його ім'я: Па-Ла. Дотягнувшись до його руки, я опинилася за межами свого тіла. Весь час тримаючись за руку Па-Ла, я попливла з ним по повітрю з кімнати, піднялася над будинком і незабаром виявилася за межами земної атмосфери. Легко і без зусиль рухаючись крізь шари темноти та темряви, за якими слідували області м'якого блакитного і молочно-білого сяйва, ми вирвалися у відкритий космос. Вид величезною і прекрасній різнобарвною туманності переважно червоного кольору з відблисками блакитного і невеликими вкрапленнями жовтого і білого - це було єдине, що порушувало картину здавалося б нескінченного синьо-чорного простору неба, в якому начебто хтось розсипав незліченні точки мерехтливих зірок. І сьогодні виразне спогад про те, як я пропливала під цим сузір'ям, так само жваво стоїть перед моїм внутрішнім зором, як ніби я все ще бачу його перед собою.

Відразу за туманністю ми, здається, сповільнили рух і наблизилися до структури, що складається з десятків яскравих золотих пірамід з рівносторонніми золотими хрестами на вершинах. Це був дах космічної станції, яка, - як ми зрозуміли, знизившись і наблизившись до неї, - перебувала під пірамідами і була досить великою. Опинившись всередині великого будинку, схожого на склад, ми побачили, що піраміди приблизно в 40 футів над нами і порожнисті, але тим не менше випромінюють промені світлих кольорів, які виходять із невідомого джерела енергії. Саме приміщення було, здебільшого, біле, дуже стерильне на вигляд, висвітлює теж невидимим джерелом світла. Я настільки була вражена красою пірамід і дивним злиттям любові і інтелекту, що линули від чотирьох світлових сутностей, які вітали нас, що більше нічого навколо не помічала. Кожне з цих істот було однотонним: червоним, золотаво-жовтим, зеленим і блакитним. Здається, вони були в півтора рази вищий за мене і мали форму подовжених трикутників, закруглених зверху. У них не було помітно кінцівок або осіб, але тим не менше на верхівках їх високих трикутних тел, схоже, було якусь подобу очей і центрів спілкування, як ніби ці істоти були укутаними, прихованими під капюшоном фігурами з тілами всередині. Зате Па-Ла мав людиноподібну фігуру і повністю складався з іскристого голубуватосріблистого світла.

У якийсь момент золоте істота телепатично запитало, чи не хочу я збалансувати свою енергію. Всупереч своїм звичайним обережності я відповіла: "Так!", Не ставлячи ніяких питань. Менше за розміром сріблясто-біле істота, яке привело мене сюди, підняло мене до стелі і помістило в одну з пірамід так, що моя голова знаходилася біля самої її вершини. Я була оточена і заповнена іскристим, але чистим кольоровим світлом і енергією, так що відчула безмежну радість і легкість буття. Потім золоте істота телепатично запитало, чи готова я отримати назад своє плеядеанское астральне тіло. Без жодних вагань і зі сльозами полегшення і великої любові я відповіла: "О, так!" Енергія і колір почали концентруватися і швидко обертатися; так чи інакше це була взаємодія між моїм тілом і енергетичним полем всередині піраміди. В результаті сформувалося світлове тіло червоного кольору, точно таке ж, як у високих трикутних істот. Воно приліпилося до мого тіла за допомогою срібного шнура, такого ж, який прив'язує моє астральне тіло, і я могла одночасно відчувати і усвідомлювати себе в цій новій формі і в людському тілі. Світлове тіло зливалося з моїм людським тілом і оточувало його. Моя енергія різко збільшилася, і радість і полегшення породили в мені глибоке почуття умиротворення і справедливості буття. Нова форма не була якимось іншим істотою, яка приєдналася і злилося зі мною. Це була частина моєї власної цілісності, якої надали світлову форму, знову поверталася до мене; частина, яку я втратила давним-давно.

Узи глибокої дружби, довіри і древньої любові - все це воскресло в мені, будя спогади про старі, новознайдених друзях. Я знала, що, коли вперше прийшла в цю Галактику, плеядеанская форма була першою, яку я знайшла, готуючись до служіння тут, щоб знизити мою вібрацію. Я жила в різних місцях зоряного скупчення Семи Сестер (або Плеяд), проходячи навчання і отримуючи досвід, необхідний для виконання майбутньої мети. Тому перебувати поруч з цими давніми друзями, пам'ять про яких збереглася в моїй душі, було так природно і, здавалося, я так довго цього чекала. Коли це подорож і з'єднання зі світловим тілом були закінчені, ми розлучилися, мовчки висловивши взаємну любов, вдячність і повагу один одному.

Зворотний політ був швидшим, ніж подорож туди. З тих пір я зробила багато подорожей, і вони завжди проходили швидше. Коли я зливалася зі своїм плеядеанскім світловим тілом, просторові і тимчасові обмеження зводилися до мінімуму. Коли я висіла під стелею, перш ніж повернутися на підлогу, де лежали інші учні, мені сказали, що моє плеядеанское світлове тіло буде знаходитися далеко від мене більшу частину часу, але буде підтримувати постійний зв'язок з плеядеанскімі емісари Світу; цим ім'ям, яке я дізналася пізніше, я називала моїх друзів. Моє плеядеанское світлове тіло давало мені можливість здійснювати служіння в двох місцях одночасно і бути посередником між вищими вимірами і тривимірної Землею, а також між центральним сонцем Плеяд, АЛЬЦИОНА, і Землею. Плеядеанци сказали мені, що вони дуже ретельно вивчали курс Нейро-м'язово-коркового Репаттернінга, який я проходила, оскільки вони намагалися дізнатися, як допомогти людським істотам здійснити вібраційні зрушення, необхідні нашій нервовій системі, щоб витримати прийдешні зміни частоти на Землі. Основною метою було вивчити якомога більше способів стимулюють центральну нервову систему.

Для того щоб розібратися в цьому питанні і допомогти нам поглибити знання в області лікування, кожній людині, яка захоче вчитися, буде призначено по одному плеядеанскому наставнику. Ці наставники спостерігатимуть за нами, вивчати результати роботи і визначати способи використання отриманої інформації для допомоги іншим. Це буде зроблено в недалекому майбутньому для багатьох людей на більш високих астральних планах під час сну. Крім того, з багатьма людьми проводитимуть роботу такі практикуючі фахівці, як я. Зі мною провели роботу по лікуванню і вирівнюванню уві сні, щоб я змогла витягти більше переваг з курсу Нейро-м'язово-коркового Репаттернінга, а також щоб згодом я могла брати участь в експериментах по більш ефективному впливу на інших на ефірному рівні. Плеядеанскіе Емісари Світла будуть також навчати мене під час сну більш складним методам. У той же час при проведенні курсів в тривимірній реальності, де я буду вчителем, мене будуть одночасно телепатично інструктувати, як поліпшити роботу, коли плеядеанци вважатимуть це за потрібне. Після цих інструкцій і останніх приготувань мій плеядеанскій наставник Па-Ла повернув мене назад у фізичне тіло. Коли я знову прокинулася в тій же кімнаті, то практично не мала жодного уявлення про те, скільки часу за земними мірками зайняло це подорож.

Та ніч була першим астральним уроком, в якому я свідомо брала участь. Коли я прокинулася на наступний ранок, моє тіло здійснювало мимовільні рухи. Миттєво прийшло телепатичне повідомлення від Па-Ла: "Розслабся і дай тілу завершити схему рухів, а потім все запиши". Отже, моє тіло зробило ряд витончених, хоча і майже непомітних рухів. Коли я послідовно описувала їх, вийшло те, що я назвала Колиска. Цей тип спрямовується рухової роботи в цілому називається Руху Дельфіна і є частиною Репаттернінга Мозку Дельфіна. Саме це лежить в основі вправ Моше Фельденкрайса "Усвідомлення через рух". Плеядеанская версія спрямовується рухової роботи - наступний етап еволюційного розвитку даної методики.

Насправді в ніч мого першого астрального уроку я разом з Моше Фельденкрайса і деякими іншими перебувала в місці, що нагадує лабораторію. Там були комп'ютери, за допомогою яких можна було відстежувати "паранормальні", нефізичні явища. Моше, з яким я ніколи не зустрічалася в фізичному світі, демонстрував свій метод, який він розробив під час життя в фізичному тілі, і пояснював, як його можуть розвинути і вдосконалити такі добровільні помічники, як я. Тіло Моше померло кілька років тому, але його геній і прихильність справі були, так би мовити, живі і здорові.

Я багато разів зустрічала Моше разом з плеядеанскімі емісари Світу на астральних планах. Час, проведений з ними, було незабутнім. Моше говорив прямо і по суті справи, іноді виходячи за рамки стандартної подачі інформації - серцеві зауваження або жарти були рідкісними і тому особливо дорогоцінними. Іноді мене вчили Рухам Дельфіна. А іноді група навчала мене філософії і теорії, які лежали в основі цього методу. Часом ми вивчали лазерну технологію лікування - це були практичні сеанси, які представляли собою інший аспект Репаттернінга Мозку Дельфіна. Все, що я запам'ятовувала, я завжди записувала вранці. Протягом цілого місяця я вела два журнали: один для плеядеанской роботи, а інший - для інтенсивного курсу Нейро-м'язово-коркового Репаттернінга, який я проходила.

Кілька разів за час цього інтенсиву я провела час на плеядеанскіх світлових кораблях або на інших космічних станціях. Це відбувалося в моєму астральному тілі, і коли я спала при повному обсязі вимкненому свідомості, і коли я не спала на уроці або під час медитації. У всіх випадках без винятку я відчувала любов, повагу до кордонів мого єства і моєї вільної волі. До цього дня у мене ніколи не було енергетичного шнура або будь-якого імплантованого пристрою, який міститься в мене плеядеанцамі; я не бачила також, щоб це робили з іншими. Особисто у мене в минулому були проблеми, пов'язані з агресивним втручанням в моє життя з боку інших, які не таких етичних інопланетян; крім того, я виводила багатьох клієнтів з-під впливу цих інопланетян і позбавляла від їх імплантантів.

Після курсу інтенсиву я провела пару днів в Анахаймі, штат Каліфорнія, збираючись поїхати в Діснейленд з друзями з тренінгів. У перший же день перебування там я відпочивала в шезлонгу біля басейну мотелю, слухаючи м'яку спокійну музику, що звучала з плеєра; раптово з'явився мій плеядеанскій наставник і попросив мене слідувати за ним. Піднявшись зі свого тіла, я злякалася і миттєво насторожилася, побачивши двох інших істот, в яких я розпізнала жителів Оріона. Мій наставник швидко заспокоїв мене, сказавши, що вони не представляють небезпеки. Незабаром я відчула, що це правда, тому що відчула еманацію співчуття, що виходить від цих істот з Оріона. В ході мовчазної спілкування вони дали мені відчути і зрозуміти, що шкодують про те, що деякі їхні представники збилися з правильного шляху. Вони також дали мені зрозуміти, що служать Світлу, а більш конкретно - Галактичної Федерації Світла.

Ми вчотирьох швидко рухалися до великої космічної станції, яка знаходилася прямо всередині земної атмосфери. Вона була величезною - високою, багаторівневої, причому, здавалося, кожен поверх виконує свою, закінчену функцію. Але я не була ні в одному місці досить довго для того, щоб як слід вивчити його, поки ми не прибули на місце призначення. Тут, в центрі кімнати розміром приблизно шість на шість метрів, перебував темний циліндр кобальтово-сірого кольору, зроблений з якогось дивного металу. Більш докладно я зараз не можу його описати. Ці особливі Світлові Істоти з Оріона сказали мені, що здатні повністю знищити ядерну зброю і ядерні відходи з допомогою камери, яку вони створили. Вони запевнили мене, що при використанні цього пристрою не залишиться ніяких продуктів розпаду. Істоти з Оріона пояснили, що будуть використовувати камеру тільки в разі, якщо достатня кількість людей не прийдуть до розуміння того, що планета перебуває в темряві, і не візьмуть на себе відповідальність за со-творчість з силами добра і світла відповідно до божественним законом. Як люди Землі, ми повинні усвідомлювати ступінь свого впливу на планету, один на одного і на майбутні покоління. Ми, людські істоти, повинні просити про божественне втручання, щоб усунути загрозу повного ядерного знищення планети. Якби не було цієї загрози, у нас був би шанс почати діяти як со-творці один з одним, Богом / Богинею / Всім сущим, Землею, усіма формами життя на Землі і нашими міжгалактичними друзями.

Після цього Сен-Жермен ще пояснив мені, що всі ми повинні взяти на себе відповідальність за роботу над тим, що він назвав "гармоніками творчої співпраці".

Зайве говорити, що я була дуже вдячна, коли повернулася в своє тіло в той день в Анахаймі. Правда, мені було трохи соромно після зустрічі з істотами з Оріона, про які я раніше думала, що "всі вони погані". Їх щира відданість Землі і Світла справила на мене таке враження, що після тієї зустрічі я постаралася позбутися всіх негативних і засуджують ярликів, видалити їх зі свого словника і взагалі змінити свою позицію. Моя мета - просто дивитися на все з точки зору рівнів еволюційного розвитку. Все, що існує, - це просто безперервний процес навчання і еволюції. Йдучи цим шляхом, можна потрапити в полон таких спокус, як влада, чорна магія, наркотики або насильство, але в кінці кінців всі форми життя розвинуться до рівня творчої співпраці з Богом / Богинею / Всім сущим в гармонії з Божественним Планом Світу, Любові та істини. Ми будемо проявляти природну і щиру турботу про все живе і про всьому всесвіті. Судити що-небудь або кого-небудь за те, що вони знаходяться на теперішньому рівні розвитку, - це неконструктивно і помилково. Ми повинні вчити на своєму прикладі, завжди і скрізь, у міру того як ростемо і стаємо більш свідомими. Вибравши цю точку зору, ми зможемо відчувати і поважати взаємозв'язок всього сущого.

Після цієї подорожі з трьома провідниками всі мої плеядеанскіе друзі, здавалося, розчинилися в повітрі. Я кликала їх. Я створила уві сні намір зустрітися з ними і визначила час зустрічі. Але нічого не сталося. З кожним днем ??я розбудовувалася все більше і більше і відчувала себе самотньою. Так тривало до того дня, коли я, медитуючи, не почала голосно ридати, вигукуючи: "Чому ви покинули мене? Де ви? Може, я щось зробила неправильно?" (Це висновок, який люди роблять автоматично, чи не так?) Раптом я відчула знайоме тепло, створюване присутністю люблячого духовного істоти. Воно торкнулося моєї руки, і я дізналася, що це Ра, золоте істота. Я знову запитала: "Чому ви зникли? Мені не вистачало вас. Ви зробили моє життя настільки більш осмисленою, і я просто не зможу жити, якщо ви підете".

Ра відповів дуже співчутливо: "Кохана, ми ніколи не віддалялися від тебе. І якщо ти дійсно будеш потребувати нас, то ми завжди дамо тобі знати про свою присутність. Але зараз ти повинна продовжувати своє життя на Землі. Коли ми контактуємо з тобою регулярно , то ти схильна вважати нас більш важливими і більш реальними, ніж все інше в твоєму житті. і ми ніколи не зробимо нічого, щоб нав'язати тобі свою волю і насильно керувати процесом твого зростання, навчання і служіння тут, на Землі. Для цього ми дуже любимо і поважаємо тебе. Коли прийде час, ми знову будемо разом і в твоїй свідомості, і в сфері підсвідомого ". І послав мені на прощання хвилю любові і співчуття, яка пройшла крізь мене і допомогла розслабитися, Ра пішов.

Після цього, за винятком кількох сеансів ченнелінг, більшість моїх свідомих контактів з Ра і іншими відбувалися під час лікування пацієнтів. У цих випадках плеядеанскіе Емісари Світла іноді інструктували мене і допомагали в процесі лікування. Це було майже виключно під час сеансів Репаттернінга Мозку Дельфіна і Рухів Дельфіна. Так тривало до минулого літа 1993 року, коли почався новий етап.

Приклад. |  Введення в плеядеанскую світлову Роботу

Час прийшов |  Хто такі плеядеанскіе Емісари Світла? |  Зв'язок між плеядеанцамі і Христом і її призначення |  каже Ра |  Вступ |  Підготовка до плеядеанской Світловий Роботі I. Здорові кордону |  заземлення |  Лікування аури і підтримання її в чистоті |  Оволодіння хребетним шляхом |  Підтримка духовної чистоти і безпеки будинку |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати