Головна

Віч-на-віч з силами темряви

  1.  Бен і Роберт - лицем до лиця
  2.  Брайан і Гейл - лицем до лиця
  3.  Вік і Джек - лицем до лиця.
  4.  Влада над чотирма силами
  5.  ПИТАННЯ N 46. Шкода, заподіяна особою, що страждають психічним розладом, відшкодовується за
  6.  Всіх виявлених інвазованих реєструють в журналі "Інфекційні захворювання" і проводять медикаментозну терапію силами медичного персоналу ДНЗ.
  7.  Глава 18 Обличчям до обличчя

У роботі Макмаллен також міститься значний матеріал про інші аспекти силового служіння, таких, як духовна війна на наземному і окультному рівні, зцілення, чудеса і пророцтва.

Макмаллен каже, що сила християнства була підтверджена ними в Ефесі і «продемонструвала в руйнуванні жертовника Артеміди». Далі він пояснює: «Ця сутичка була вирішальною. Світ, в кінці кінців, поклонявся десяткам і сотням богів. Кожен міг вибрати собі будь-якого божка.

І тільки виняткова сила могла зажадати виключення будь-яких інших варіантів і повної вірності і відданості собі; і тільки ненайпереконливіша демонстрація сили могла спрацювати. Тому ми повинні звернути на це особливу увагу як на головний інструмент звернення, як то і робили найкращі свідки ».

Я знаю, що деякі здивуються таких висновків світського історика. Вони захотіли б почути від Рамсея Макмаллен, що головною причиною звернення язичників, що населяли Римську імперію, стала чиста проповідь виправдання по вірі, піднесення Ісуса Христа на хрест, переконливе твердження суверенності Бога, жертви Ісуса Христа, чистоти християнської етики й свідчення життя, змінилася через нове народження. Звичайно, все це слід брати до уваги.

Але Макмаллен особливо підкреслює такі: «Це було досягнуто не літургією Церкви, не її мораллю, чи не монотеїзмом, не внутрішньою організацією ... яка здавалася нехристианам абсолютно відмінною від всього іншого».

Але чому ж тоді? Макмаллен говорить так: «Іншою відмітною ознакою, що здавався найзначнішим, була ворожість Бога по відношенню до всіх інших надприродних сил».

Макмаллен описує агресивну наступальність ведення духовної війни ранніми християнськими євангелістами і місіонерами проти сил темряви: «Поводження з демонами - вміння принизити їх, змусити їх вити, благати про милосердя, видати всі їхні секрети і в поспіху бігти від віруючих - служило цілям, виключно важливим для християнського визначення монотеїзму: видиме, вражаючі і ефективне верховенство сили, які сприяють християнам, над усією іншою силою ».

Я даю таке визначення зіткнення сил: Видима, практична демонстрація того, що Ісус Христос набагато більш могутній, ніж духи, сили і не є Богом, яким поклоняються і яких бояться представники даної групи населення.

Як і в перші кілька століть, зіткнення сил сьогодні може стати важливим ключем до ефективного євангелізму в містах і сільській місцевості по всьому світу. На мій погляд, нам слід використовувати можливість цієї боротьби якомога довше.

Пітер Вагнер,

президент і засновник служіння «Глобальна Жнива»,

об'єднуючого мережею віруючих по всьому світу

в молитві про світову Євангелізації

 Римська імперія |  Петра 5: 7; Филип'ян 4: 6-7, 19.

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати