Головна

Росія в кривих дзеркалах Том 1. Від зоряних русів до оскверненим російським

1.  I. Джучиев улус і Росія
  2.  Text A. Росія і Франція
  3.  Text B. Росія і Німеччина
  4.  Text C. Росія і Японія
  5.  Аналітик. Москва, Росія
  6.  Апроксимація кривих розгону методом площ.
  7.  Ареали поширення вірусів.

Над цією книгою автор почав працювати в 2003 році, хоча ідея написання подібної книги визрівала не один рік. Дитяче захоплення і інтерес до минулого як своєї Батьківщини, так і всієї планети з часом не зникли, а стали одним з його покликань. Аналітичне мислення, незвичайні можливості і безліч прочитаних книг, в кінцевому підсумку, привели автора до думки про написання книги про реальну історію Росії, а не тієї «версії», яку нав'язали слов'янам-русичам «доброзичливці» з приходом до влади династії Романових, засновники якої погодилися зрадити свій народ і велике минуле своїх предків в обмін на трон. У своїй книзі автор показує «зТОРію »в принципово новому світлі, як це не робив ніхто інший до нього. Свої висновки він підтверджує реальними історичними документами і картами, з якими читач познайомиться одним з перших. Крок за кроком автор відновлює реальне минуле нашої планети і Росії, багато тисяч років грає ключову роль в розвитку земної цивілізації, яка спочатку була колонією, створеної на планеті Земля великим об'єднанням гуманоїдних цивілізацій. Звичайно, тоді вона не називалася Росією, але справа не в назві, а в суті того, що за ним стоїть. А стоїть за Росією дивовижне минуле народу, її населяє, без якого не було б не тільки багатьох культур, націй і народів, а й сучасної цивілізації.

неоднорідна Всесвіт |  Сутність і розум. Том 3

Глава 13. Як я дійшов до такого життя, що став письменником 2 сторінка |  Глава 13. Як я дійшов до такого життя, що став письменником 3 сторінка |  Глава 13. Як я дійшов до такого життя, що став письменником 4 сторінка |  Глава 13. Як я дійшов до такого життя, що став письменником 5 сторінка |  Глава 13. Як я дійшов до такого життя, що став письменником 6 сторінка |  Глава 14. Х-файли Сан-Франциско 1 сторінка |  Глава 14. Х-файли Сан-Франциско 2 сторінка |  Глава 14. Х-файли Сан-Франциско 3 сторінка |  Глава 14. Х-файли Сан-Франциско 4 сторінка |  Глава 14. Х-файли Сан-Франциско 5 сторінка |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати