Головна

Глава 12. Життя триває-2 4 сторінка

  1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

Будь-яка розсудлива людина зрозуміє, що це цілковитий абсурд! Але невже ті, хто творять подібний абсурд, не розуміють, що вони роблять? Звичайно, чудово розуміють! Тепер можна задати правильний питання про те, кому це вигідно? Кому вигідно, щоб молоде покоління виростало безграмотним, розуміючим самий мінімум і розбирається тільки в самих елементарних речах, і то з горем навпіл? І відповідь на правильно поставлене питання буде до дивного простий і очевидний - це вигідно ТІЛЬКИ СОЦІАЛЬНИХ паразитів! Саме соціальним паразитам ВИГІДНО, Щоб діти в школах не могли отримати хорошу освіту відповідно до своїх здібностей. Тому що Неосвічених мас ДУЖЕ ЛЕГКО КЕРУВАТИ, МАНІПУЛЮВАТИ ЇХ СОЗНАНИЕМ! І досягається це легко. Якщо дитина, як то кажуть, в'їхав в шкільний матеріал після першого, максимум другого пояснення матеріалу вчителем, то на третьому, четвертому ... повторенні така дитина просто втратить інтерес до подій на заняттях і займеться своїми власними проблемами, і незабаром така дитина виявиться на рівні тих дітей, які «в'їжджають» у матеріал після десяти або дванадцяти повторень! Саме цього і домагаються соціальні паразити, що прикриваються масками «захисту» прав людини. Своїх власних дітей соціальні паразити «чомусь» облямовують в дуже дорогі приватні школи, в яких їх «чомусь» навчають всьому тому, що не вважають за необхідне викладати для дітей всіх інших шкіл. І «чомусь» в цих школах не орієнтуються на найвідсталіших учнів, і «чомусь» вчителя в цих школах не повторюють один і той же матеріал по 10-12 разів! Виявляється, в цих школах їх не хвилюють питання дискримінації учнів за яким угодному приводу, вони вважають, що їх власні діти повинні отримати повноцінну освіту і освіту по максимуму. І якщо їх дітям необхідно трохи попихтіти для цього, вони не бачать в цьому жодної дискримінації, а навпаки, дуже навіть вітають у своїх дітях подібне сопіння. Дивна позиція виходить, як прийнято у соціальних паразитів - подвійні, а іноді потрійні стандарти!

Ось знову мене понесло, не зміг «пройти» за хваленої американської системі освіти. І, що найцікавіше, такий стан справ не тільки в загальноосвітніх школах. Коли я вибирав для своєї першої книги перекладача на англійську, я дав одну і ту ж главу для перекладу трьом бажаючим, про це я буду писати трохи пізніше, а зараз я хотів би зупинитися на одному з тестованих. Ця людина, канадець за походженням, навчався в Стенфорді на факультеті слов'янських мов на останньому курсі, і мені його порекомендували як хорошого фахівця. Я передав йому главу для перекладу. Коли він приніс мені перекладену главу з російської на англійську, я був здивований тим, що він абсолютно неправильно переклав текст. Я почав питати у нього по-російськи про суть перекладу - він мене не зрозумів, тоді я перейшов на англійську і став питати про те, чому він перевів цю фразу так, а не як вона повинна бути за своєю суттю? Я взяв свою книгу російською, і відкрив її на потрібній сторінці і показав йому місце, про яке я йому кажу. Він не зміг прочитати текст по-російськи, і я для нього переклав англійською мовою, як повинно бути і показав його переклад. Тільки тоді він зрозумів, про що я говорю. Це дуже мене здивувало, і я відмовив йому в перекладі моєї книги. Коли я потім про цей епізод розповів тим, хто мені його порекомендував, то був дуже здивований тим, що мені повідомили, ніби він кращий студент факультету слов'янських мов, і у нього одні «А» (одні п'ятірки) з російської мови. Я був цим фактом дуже здивований, оскільки не чув жодного разу, щоб він говорив по-російськи, нехай навіть неправильно! Пізніше він звертався до мене з приводу його здоров'я, і ??завжди, коли він приходив до мене в офіс, ми з ним говорили тільки по-англійськи, і він навіть жодного разу не попросив мене вимовити що-небудь по-російськи, що мені здалося дуже дивним, особливо якщо врахувати, що в університеті він вивчав саме російську мову і був круглим відмінником! Наскільки я зрозумів, він опанував читанням російською зі словником, і, швидше за все, звертався до словника з приводу кожного слова! Я не беруся судити про інших дисциплінах, що викладаються в США в університетах, але в рівні навчання студентів на факультеті слов'янських мов Стенфордського університету я переконався на власному прикладі. Ну ось знову, вже думав, що повернуся до своєї головної теми, так немає, мене знову «понесло», одне втішає, що на цей раз це не тривало довго ...

Так ось, Роберт вже чекав нас вдома, повернувшись із занять в своїй школі. Уже в спокійній обстановці Світлана розповіла про свою поїздку, про зустрічі з людьми, з якими ми познайомилися заочно приносить користь суспільству. Поза всякими сумнівами, коли зустрічаєшся в звичній для всіх реальності з тими людьми, з якими «познайомився» в іншій реальності, і всі події і дії повністю підтверджуються, то мимоволі відчуваєш «... впевненість у завтрашньому дні ...» - як каже один з героїв однієї дуже популярної в останні роки радянської влади інтермедії «Нічне». Так і Світлані було дуже цікаво побачитися з малятком Елізабет і її братом, які стали одними з перших учнів в моїй ментальної школі. Вона привезла і фотографії, на яких вона разом з ними, і багато інших фотографій з іншими нашими земними друзями, з якими ми познайомилися спочатку ментально. І ці люди виявилися саме такими, якими ми знали їх по нашим контактам з ними, і це дійсно дало нам впевненість в тому, що ми робили.

Для мене завжди було важливо переконатися в тому, що те, що я даю іншим людям, не є ні грою уяви, ні чиєїсь грою! Тому кожен новий факт, який підтверджує правильність моєї позиції, давав мені переконаність не тільки в істинності того, що я, що ми зі Світланою робили і робимо, але і найголовніше - переконаність в тому, що я не ввожу людей в оману, нехай навіть мимоволі ! Після повернення Світлани з Парижа з пригодами ми повернулися до наших повсякденним справах, які для більшості людей лежать за межею розуміння. Якими б незвичайними і неймовірними і не були для більшості людей наші справи, як і для нас самих на самому початку, з часом вони стали, як це не парадоксально звучить на перший погляд, буденними і рутинними. Я це можу прокоментувати на своєму власному прикладі. Коли у мене стався перший контакт з іншою цивілізацією, а потім з ще однією, і ще ... це мене вразило до глибини душі, і в мою пам'ять врізалися намертво всі найдрібніші подробиці цих контактів і моїх дій. І хоча потім відбувалися події набагато масштабніші, навіть несумірні з тими першими, але в пам'яті залишилося далеко не все, особливо, якщо відбувається в якійсь мірі повторювало себе день за днем, місяць за місяцем. Іншими словами, якщо робиш подібне знову і знову, то повторні дії не залишають в пам'яті слідів. Звичайно, можна напружити свою пам'ять, витягнути або навіть повернутися в потрібний час і відчути все вже в другій або третій раз, але ... такого тріумфу і захоплення душі, які були при перших контактах, вже не буде ніколи! Тільки коли стикаєшся з чимось новим, незвичайним, знову знаходиш відчуття новизни і тріумфування душі, які були при перших контактах. Дивна річ - пам'ять! Все, що пов'язано з сильними емоціями і стресами, друкується в ній в найдрібніших деталях, незалежно від того, якого масштабу і значення ці події. І незважаючи на те, що мені зараз зрозумілі всі нюанси і механізми формування пам'яті, які я описав в 1-му томі своєї книги «Сутність і Розум», мене продовжує вражати цей феномен! Так що розуміння суті того чи іншого явища природи, такого, як пам'ять, свідомість, любов, не позбавляє ці явища чарівності і незвичайності, як про це заявляють прихильники «загадковості» цих явищ. Навпаки, розуміння всього цього дає можливість не бути «сліпими кошенятами» і не тикатись носом, куди попало, і при цьому емоційне забарвлення не тьмяніє, а, навпаки, починає сяяти в своєму справжньому світлі ... Так що наше життя було повсякденним для нас , але для інших вона була і залишається незвичайною. Багато понять, явища, факти, які були абсолютно нормальними для нас, майже для всіх інших були позамежними для розуміння. Тому ми й не «вантажили» людей подібною інформацією. Але навіть та інформація, яку я повідомляв людям на своїх зустрічах і семінарах, для багатьох була теж позамежної. Тільки постійним студентам моїх семінарів поступово, у міру розширення їх понять та уявлень, я невеликими порціями давав нове.

У щоденних справах наблизився Новий 1994 год! Новорічну ялинку ми нарядили на католицьке Різдво, докупивши тільки нових ялинкових іграшок. На цей раз ми нікого не запрошували, і самі в гості не ходили. Ми якось не дуже вписувалися в американську середовище проживання і не намагалися американізуйте, як це робили іммігранти з Радянського Союзу, більшість з яких були євреями, так пристрасно прагнули на свою історичну Батьківщину в Ізраїль, але ... «з невідомих причин» в статус біженців опинилися в США! Практично всі мої пацієнти були або корінними американцями або європейцями, наші контакти з імміграцією з Радянського Союзу були мінімальними. В основному, коли ми заїжджали в російські продовольчі магазини, в яких можна було купити продукти з Росії та місцевого виробництва, виготовлені за звичними для нас технологіям. В основному, наше спілкування російською мовою складалося зі спілкування з Джорджем Орбеляном, російськомовним американцем, і однією подружньою парою, іммігрантами з Риги. З Іриною Світлана познайомилася в магазині «П'ята Авеню» («Fifth Avenue»), В якому Ірина працювала продавцем. Ірина, латишка за національністю, іммігрувала в США разом зі своїм чоловіком, Олександром Нудельманом, євреєм за національністю. Олександр виявився відмінним хлопцем, з яким ми подружилися, розумним, з хорошим почуттям гумору, завжди готовим прийти на допомогу! А ось його дружина Ірина мені не сподобалася з самого початку - заздрісна, лицемірна і непорядна в усіх відношеннях, що підтвердилося пізніше. Звичайно, Світлані не вистачало жіночого спілкування, і Ірина змогла втертися до неї в довіру, що потім дорого обійшлося нам і в прямому, і переносному сенсі цього слова. Олександр, Саша, був досить частим гостем в нашому домі, і я завжди був радий його бачити, ми багато розмовляли з багатьох тем, досить часто проводили разом вільний час, їздили разом в екзотичні місця Каліфорнії і т.д. Олександр часто приїжджав до нас зі своєю дочкою Дариною. І хоча він знав, що я не в захваті від його дружини Ірини, періодично вони з'являлися у нас разом. Ірина усіма силами намагалася втертися в довіру до Світлани й при будь-якому зручному і не зовсім зручному випадку намагалася з'явитися у нас вдома, використовуючи моє дружнє ставлення до її чоловіка. Як один, я розумів, що він не завжди може з'явитися у нас без своєї дружини, і, щоб не ускладнювати йому життя, я терпів його дружину, наскрізь бачачи всю її хамелеонскую натуру. Коли через кілька років вони розлучилися, я нарешті зітхнув вільно. Стало можливим спілкуватися з Олександром без Ірини.

Новий 1994 рік ми планували зустріти у себе вдома, так як у американців це свято особливо не відзначається, тільки молодь в основному виходить до півночі на вулицю, щоб спостерігати салют, який починається з першої секундою Нового Року. Новорічні салюти дійсно вражаючі, і кожне місто змагається з іншими, у кого салют краще і яскравіше! Як не дивно, більшість американців викидають свої різдвяні ялинки ще до настання Нового Року, тим самим підкреслюючи, що вони святкують тільки Різдво. Так ось, в Новорічний вечір до нас несподівано прийшла родина Нудельман, і вони запропонували нам зустріти Новий Рік разом. Повідомивши, що вони замовили столик в висотному ресторані одного з найвищих хмарочосів Сан-Франциско, з прекрасною панорамою нічного Сан-Франциско і околиць Золотого мосту (Golden Gate). І ... ми вирушили зустрічати Новий Рік в цей ресторан. Наскільки я був радий зустріти Новий Рік зі своїм другом Олександром, настільки я був засмучений необхідністю зустрічати його в компанії Ірини, але ... це було неминучим злом, і, що найцікавіше, Ірина прекрасно знала, що я її розкусив і тому недолюблюю, але вона, не дивлячись на це, намагалася знайти будь-який привід, щоб крутитися біля нас зі Світланою, прекрасно знаючи, що, поважаючи Олександра, її чоловіка, я не подам виду, не бажаючи мимоволі образити його. Ця її єзуїтська хитрість і підлість мене обурювала до глибини душі, але я не хотів нічим образити свого друга. Сам Олександр бачив, що я не в захваті від його дружини, але я йому нічого не говорив з цього приводу до тих пір, поки він з нею не розлучився. Але ця подія відбулася лише через кілька років. Світлана ж була тоді дуже довірлива, їй дуже хотілося вірити в те, що люди щирі і чесні, і це її в якійсь мірі засліплювало. Вона в душі залишалася дитиною і дивилася на світ, на людей захопленими очима дитини, не дивлячись на її кругозір, освіченість і інтелект. Вже дуже хочеться нам усім бачити в оточуючих тільки хороше, що в принципі і правильно, але ... при цьому потрібно бути і обережним. Я вже пройшов через зради і брехня багатьох мене оточували і став більш обережним, але, в той же самий час, я ніколи не проектував негативний досвід на інших. Я завжди вважав і вважаю, що до тих пір, поки людина не скоїла того чи іншого вчинку, не можна вішати на нього будь-якої ярлик. Ірина ж, навіть за той невеликий час, протягом якого я спостерігав за нею, неодноразово показувала свою споживчу і паразитичну суть. Пізніше вона повністю показала своє справжнє обличчя, яке було далеко не ангельським ...

Отже, настав Новий, 1994 рік. Попереду нас чекало багато нових пригод. Я закінчив роботу над ілюстраціями для своєї першої книги «Останнє звернення до людства», і у мене «свербіли» руки зробити свою книгу, відчути її в своїх руках. І для цього все було готово! Залишилося тільки зробити останній «диво» - перетворити віртуальну, цифрову книгу в книгу реальну, яку можна потримати в руках ...

 Глава 12. Життя триває-2 3 сторінка |  Глава 13. Як я дійшов до такого життя, що став письменником 1 сторінка


 І БУДУТЬ ХОДИТИ НАРОДИ ПРИ СВІТЛІ твоєму і ЦАРИ - при блиску сяйво твого. 2 сторінка |  І БУДУТЬ ХОДИТИ НАРОДИ ПРИ СВІТЛІ твоєму і ЦАРИ - при блиску сяйво твого. 3 сторінка |  І БУДУТЬ ХОДИТИ НАРОДИ ПРИ СВІТЛІ твоєму і ЦАРИ - при блиску сяйво твого. 4 сторінка |  І БУДУТЬ ХОДИТИ НАРОДИ ПРИ СВІТЛІ твоєму і ЦАРИ - при блиску сяйво твого. 5 сторінка |  Глава 8. Американська епопея починається |  Глава 9. Народження першої книги та інші пригоди |  Глава 10. Операція «К» та інші пригоди |  Глава 11. Життя триває |  Глава 12. Життя триває-2 1 сторінка |  Глава 12. Життя триває-2 + 2 сторінка |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати