Головна

Глава 12. Життя триває-2 3 сторінка

  1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

«Коля, ти знаєш, в програмі «Погляд» повідомили, що багато людей, робітники, студенти, інженери і т. Д., Хто їхав до Києва з передмість на роботу, навчання і просто у справах, саме в той день, про який ти нам говорив, о 5 годині ранку над Чорнобилем бачили космічний корабель, з якого виходив конусоподібний потік світла! ..»

Ось таким несподіваним чином сказане мною підтвердилося в листах очевидців, які вони надіслали в програму «Погляд»! А якби Марина не побачила цієї передачі «Погляд», а якби очевидці побоялися б написати листа до редакції цієї популярної в той час передачі, а якби провідні цієї передачі не наважилися б зачитати в прямому ефірі ці листи, моя розповідь про ці події так би й залишився для почули його моєї «фантазією»! Пізніше я отримав і інші реальні підтвердження реальності того, що сталося, про що я вже писав раніше, але ... ситуація дійсно дуже неймовірна, якщо не сказати, що зовсім неймовірна, з точки зору звичної земної логіки переважної більшості! І дійсно, коли земна «наука» з піною у рота доводить відсутність не те що розумної, а просто життя у Всесвіті, якийсь, нікому не відома людина стверджує, що на його особисте прохання Вищий Ієрархічний Рада неймовірно величезного об'єднання цивілізацій трьохсот вселенних- пелюсток, в одному з яких знаходиться і наша Мідгард-земля, надсилає негайно космічний корабель, який і рятує нашу планету від страшної катастрофи! Дійсно, таке твердження викличе майже у всіх питання про психічний стан такої людини, особливо, коли в засобах масової інформації взагалі немає повідомлень про які-небудь погрози, не кажучи вже про загрозу загибелі всієї планети! Я це прекрасно розумів, але я говорив правду, і мені було важливо не кривити душею, перш за все перед самим собою. Звичайно, я повідомляв це не кожному зустрічному, а тільки тим, кого я вже вважав більш-менш готовими і більш відкритими! Але навіть для цих людей сказане мною лежало поза межами їх розуміння, настільки неймовірним все сприймалося з першого погляду. І коли здивована Марина підтвердила правдивість сказаного мною, мені було невимовно радісно на душі.

Ще б пак, адже я отримав підтвердження реальності того, що сталося і для себе самого, я отримав підтвердження того, що у мене ДІЙСНО БУВ телепатичний контакт З РАДОЮ СТА, І ВОНИ ДІЙСНО надіслані МОЄЇ ПРОХАННЯ КОСМІЧНИЙ КОРАБЕЛЬ! Від усвідомлення цього уже дух захоплює, є чому радіти, отримавши найнесподіванішим чином підтвердження реальності того, що сталося! Так що підтвердження реальності телепатичного контакту і достовірності отриманої через такий контакт інформації вже було, і було не один раз. Але ... все одно, коли отримуєш чергове підтвердження отриманої телепатично інформації, особливо такої неймовірної з земної точки зору інформації про те, що Зірка прийшла за нами, це завжди окрилює і служить досить серйозною і важливою підтримкою у тому, що ми робили. Такі підтвердження дають додаткові сили, допомагають пережити важкі часи, дають переконаність не на словах, а на ділі і підтверджують правильність обраного шляху. Особливо це важливо стало для нас під час випробування забуттям, яке тривало довгі роки і яке збіглося з настанням важкого часу для нас. Випробування забуттям обтяжливо в першу чергу тим, що ти залишаєшся один на один з усіма ворогами, і створюється таке враження, що тебе кинули, після того, як отримали бажане. Проблеми лавиною обрушуються на твою голову, і ти починаєш себе відчувати болтихающімся поодинці серед розбурханого океану.

Випробування забуттям для нас почалося в 1997 році. Проблеми тоді падали нам на голову одна за одною. Ми зі Світланою намагалися знайти пояснення всьому цьому, припустили, що, напевно, нас намагаються захистити від серйозних неприємностей, намагаються врятувати від знищення. Але нас намагалися прибрати фізично неодноразово, і мені вдалося створити дуже ефективну систему захисту, і все це відбувалося тоді, коли на нас полювали практично всі спецслужби США, і не тільки, і коли президент США Білл Клінтон власноруч підписував наказ про наш усунення. І все це почалося ще з червня 1993 року і тривало безперервно протягом кількох років, і як раз-то до 1997 року всі бажаючі побачити нас «в труні та в білих тапочках» зрозуміли, що спроби фізичного усунення не дають результату і лише приносять їм величезних збитків. Про все це я ще буду писати трохи пізніше, у міру розвитку подій. Ми довго не могли зрозуміти причину того, що відбувається з нами і навколо нас, і вакуум, який виник навколо нас, був помітний майже фізично. І в цей важкий для нас час нам потрібно було, як повітря, щось, що зміцнило б нас, прогнало будь-які сумніви, які не могли нічого змінити в наших позиціях, але які все-таки залишали в душі неприємний осад. Іноді ми зі Світланою говорили і про Зірку, про те, як наші друзі приходили за нами, і часом теж виникало питання про те, чи не примарилося чи нам все це, не зіграло чи спроможна наша свідомість і підсвідомість з нами злий жарт, видавши нам то, чого ми дуже хотіли?

Віра в істинність у нас була, була віра в себе, заснована не тільки на переконаності у власній правоті, а й на вельми реальних, матеріальних підтверджень. Але ... хотілося не тільки цього, хотілося ще і чогось відчутного на підтвердження нашої правоти, особливо під час випробування забуттям. До речі, про те, що ми проходимо іспит забуттям, ми дізналися набагато пізніше, точніше ... коли це випробування, яке тривало БІЛЬШЕ ДЕСЯТИ РОКІВ, ЗАКІНЧИЛОСЯ! А протягом всього цього часу у мене було тільки припущення про те, що ми проходимо через таке випробування, і я не міг стверджувати на всі сто відсотків, що це перевірка, поки вона не закінчилася, і нам не підтвердили факт проходження через таке випробування. Так що весь цей час ми спиралися тільки на свої власні уявлення і власний аналіз, і тільки. І ось одного разу, на початку 2004 року в одному російською книжковому магазині міста Сан-Франциско я купив невелику книжечку в м'якій обкладинці під назвою «Життя напрокат» під авторством Тіхоплав В. ю. і Тіхоплав Т. с. Мені було цікаво, що пишуть в сучасній Росії про те, в чому я непогано розбираюся сам. На жаль, хоча автори книги приводили реальні приклади, але у них повністю відсутнє розуміння того, про що вони пишуть. Це досить-таки часте явище, коли люди, які не володіють нічим від природи, намагаються пояснити незрозуміле, або коли у людей є якась «іскра» здібностей, але вони, навіть не спробувавши розібратися з тим, що вони отримали в подарунок від природи, починають пояснювати все і вся, вважаючи, що ця «іскра» і є межа можливого, в той час як «іскра» - тільки перший крок вперед. Що з такого підходу виходить, пояснювати, думається, немає потреби! Але ... читаючи цю книжку, я несподівано виявив те, що було дуже важливо саме для нас зі Світланою! На стор. 214 цієї книжки я виявив наступне:

«... А 10 грудня 1994 року гігантський американський телескоп "Хаббл" підніс світу ще одну загадку: сфотографував на краю Всесвіту Обитель Бога - сяючий білосніжне місто, що ширяє в темряві Космосу! Телескоп передав сотні знімків в Центр космічних польотів в Грінбелте, штат Меріленд. "Ми знайшли, де живе Бог", - повідомив один з джерел НАСА ...»

Це було першою «ластівкою», яка підтвердила появу Білій Зірки в нашій всесвіту-пелюстці. І з'явився цей «сяючий білосніжне місто»Саме тоді, коли з'явилася Зірка. Природно, те, що це Біла Зірка, яка перемістилася в наш всесвіт-пелюстка, щоб забрати нас, в НАСА не знали, чи точніше, знали далеко не всі. А знали про це з однієї простої причини - нас в США грунтовно «пасли» і записували все, що можна було записати. Більше року в квартирі над нами базувалася квартира ЦРУ (CIA), і волею-неволею нам доводилося постійно стикатися з працівниками цього управління лицем до лиця. Директор ЦРУ Джеймс Вулсі один час і днював і ночував у квартирі поверхом вище. Я потім ще повернуся до цього, а поки продовжу виклад ситуації, пов'язаної з нашої Зіркою ...

Це маленька замітка в книжці для нас стала бальзамом на душу! Наші друзі дійсно приходили за нами і чекали нашого рішення. Для всіх білосніжне місто, що ширяє в просторах Космосу, був загадкою, співробітники НАСА навіть дали Зірці назву «Обитель Бога»! А що інше вони могли придумати, побачивши таку споруду, що витає в просторах Всесвіту? Адже наша «наука» до сих пір стоїть на позиціях унікальності життя на Мідгард-землі! А тут таке колосальна споруда раптом виявлено на фотографіях, знятих за допомогою телескопа «Хаббл», і таких фотографій сотні! Так що вони нічого кращого просто не могли придумати. Цікаво і те, що раніше грудня 1994 року в межах координат виявленого ширяючого білого міста ніхто і нічого не виявляв! І ні в кого не виникло навіть думки про те, звідки взявся там ширяє місто? Але цей факт бажаючі зможуть пояснити тим, що, мовляв, тільки телескоп «Хаббл», винесений за межі земної атмосфери, зміг виявити цей об'єкт! Телескоп «Хаббл» зробив кілька сотень знімків ширяючого білого міста в грудні 1994 року, в січні і лютому 1995 року. Я знаю достовірно тільки про те, що фотографії були зроблені в грудні 1994 року, але ... а де фотографії того ж білого міста, ширяючого в Космосі, зроблені все тим же телескопом «Хаббл» в 1995, 1996, 1997 ... 2009 і 2010 роках? А цих фотографій просто НІ! Виходить, що у вчених зник інтерес до ширяючого в космічних просторах білому місту? Здається, що не зник, а навпаки, інтерес був і є дуже великий! А справа тут не в зникненні інтересу до цього рукотворного творіння, а в тому, що це рукотворне творіння ... ЗНИКЛО САМО! Було-було, потім узяв та й зникло, а ось цього «вчені» зрозуміти ніяк не можуть! Коли я дізнався про існування сотень фотографій Білій Зірки, зроблених телескопом «Хаббл», то першим бажанням у мене було знайти ці фотографії. Я став просити всіх своїх знайомих допомогти мені знайти ці фотографії, але ... довгий час нічого з цього не виходило. І ось, коли я вже подумав, що НАСА знищило все, що просочилося в пресу з цього питання, 2 березня 2010 мені на сайт надіслали посилання на форум, на якому обговорювали саме фотографії білосніжного міста, ширяючого в просторах Всесвіту, зроблені телескопом «Хаббл »в грудні 1994 року! Випадково надіслав мені посилання на цей форум, зробив для нас зі Світланою без (с) Цінний подарунок! Виявили ми на цьому форумі і відео про цю подію. У цьому відеоролику присутня сюжет, в якому співробітник НАСА доктор астрофізичних наук Роберт Харрінгтон заявив про те, як він виявив на фотографіях телескопа «Хаббл» це місто, і, що спеціально спрямований після цього в цю точку простору телескоп зробив нові фотографії цього міста, і на фотографіях це місто постав у всій своїй красі! Багаторазово зроблені фотографії цього незвичайного об'єкту підтвердили, що це реальний об'єкт, а не гра світлотіней, прийнята за ширяє білий місто! У відеоролику цей білосніжний місто (Зірку) оголосили центром Всесвіту і творінням високорозвинених цивілізацій. І, як це не дивно, вони майже не помилилися. Зірка дійсно творіння вищих ієрархів Світлих Сил і справді є центром, тільки центром звільнення Всесвітів від темних Сил - соціальних паразитів! Цікаво і те, що на фотографіях Зірки прекрасно видно система, що забезпечує переміщення Зірки в просторі. Це викривлення простору навколо центру, в якому знаходиться Зірка. Викривлення простору настільки сильне, що викликає активну переломлення світлових потоків. В результаті цього викривлення простору навколо Зірки прекрасно візуалізується у вигляді об'ємної вісімки, в центрі якої і знаходиться Зірка. Саме завдяки такій системі деформації простору Зірка може переміщатися з однієї всесвіту-пелюстки в іншу. Ця система і є космічним ліфтом, коли рухається в просторі не Зірка, а самі простори-всесвіти рухаються, як би «надягають» на Зірку при зміні рівня викривлення простору в центрі об'ємної вісімки.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Тому що, якщо ти хочеш щось донести людям, то повинен на ТИСЯЧУ ВІДСОТКІВ бути впевненим у тому, ЩО ТЕ, ЩО ТИ несеш - ПРАВДА І ТІЛЬКИ ПРАВДА! Адже за те, що ти даєш людям, ти несеш повну відповідальність перед ними і своїм власним сумлінням! І треба бути, перш за все, самому впевненим в тому, що ти уникнув помилок, що зміг правильно зрозуміти і осмислити свій власний досвід, і що найважливіше, так це те, що твоя інформація не є плодом твого власного уяви! Хоча придумати подібне, з моєї точки зору, просто неможливо, так як нічого подібного ніколи не описувалося навіть найталановитішими фантастами всіх часів і народів, навіть тими фантастами, ідеї яких реалізувалися через сотні років! Коли нічого подібного не траплялося ні в легендах, ні в релігійних доктринах божественного творіння! І саме тому реальні фотографії Білій Зірки, зроблені телескопом «Хаббл», стали для нас не тільки вагомою підтримкою під час випробування забуттям, а й підтвердженням реальності подій, що відбулися в далекому Космосі. Адже Зірка була створена в 1992 році, і створена дуже далеко від нашого всесвіту-пелюстки! І саме факт появи Зірки в нашій всесвіту-пелюстці, і той фурор в науковому світі, який викликало її поява, підтверджують реальність події і говорять про те, що наші дії в далекого космосу РЕАЛЬНІ І НЕ Є НІ ФАНТАЗІЄЮ, НІ марення божевільного, Як не хотілося б цього певним колам! Але цей факт, як і багато інших значимі події, що підтверджують об'єктивність того, що ми зі Світланою робили і робимо, з'явиться пізніше, а в кінці 1993 року ми спиралися на своє власне розуміння і об'єктивність фактів, про які я вже писав раніше.

Крім великих справ, частково описаних вище, наше життя складалася і з щоденних буденності, добре знайомих кожній людині, хоча серед цієї буденності теж траплялися незвичайні і дивовижні події ... Я продовжував роботу над ілюстраціями до своєї першої книги «Останнє звернення до людства», і число зроблених ілюстрацій до осені вже перевалило за сотню. У міру того, як я освоював графічну програму «Фотошоп», я все більше розумів і шкодував про те, що навіть самий «крутий» на той час комп'ютер, який мені вдалося знайти в продажу, і найкраща на той час графічна програма, на жаль , не давали мені можливості створити ілюстрації до моєї книзі такими, якими хотілося б. Об'єм оперативної пам'яті не дозволяв створювати ілюстрації з такими деталями, як мені хотілося, якими я бачив їх в своїй свідомості. А максимальна щільність, яку можна було отримати в той час - 300 dpi (число точок на один дюйм, 1 дюйм = 2,4 см), яку я використовував при створенні ілюстрацій, давала ще й побічний ефект - доводилося досить-таки довго чекати відпрацювання комп'ютером кожного виконаної дії. Все це, звичайно, уповільнювало швидкість створення кожної ілюстрації, але, тим не менше, робота просувалася добре в основному тому, що будь-яку вільну хвилинку я використовував для того, щоб попрацювати над ілюстраціями ...

Тоді ж я вирішив створити на комп'ютері свою першу картину. Мені довелося трохи попрацювати з простим і з кольоровими олівцями, з аквареллю та маслом. Як я вже писав про це, я вчився малювати самостійно, користуючись своїм власним почуттям пропорцій, гармонії і кольору. За радянських часів звичайній людині в магазинах було складно купити олійні фарби і навіть кольорові олівці хорошої якості! Тому для того, щоб отримати потрібний колір, доводилося змішувати фарби зі стандартних наборів, в яких, до всього іншого, було тільки по одному тюбику кожного кольору, за винятком, хіба що, цинкових білил, яких в наборі було два тюбика! А окремо тюбики олійних фарб купити було майже неможливо, особливо в нашому містечку. А якщо і вдавалося знайти хороші фарби, то коштували вони дуже дорого на ті часи - по два і більше рубля за тюбик. Так що особливо не розгуляєшся! А коли я намагався з наявного у мене стандартного набору отримати потрібний колір шляхом змішування фарб, далеко не завжди вдавалося отримати потрібний колір - речовини, що утворюють фарби, вступали між собою в хімічні реакції, і ці хімічні процеси «не хвилювало», який колір я хотів б отримати при змішуванні. Звичайно, у мене не було необхідного досвіду і знань по змішуванню фарб, так само, як і самих фарб. Полотна я теж робив сам з підручного матеріалу, так само, як і пензлика, причому пензлика я створював з власного волосся, вистриг потрібні пучки власноруч ножицями з тих місць, які я міг дістати. І причиною цього було те, що хороші пензлика було практично неможливо дістати, а ті, які траплялися мені на очі, коштували дуже дорого. Тому, коли я освоїв роботу з графічною програмою «Фотошоп-2», то знайшов неймовірні можливості отримати будь-який колір, який буде потрібно, і можливість нанесення фарби повітряної пензликом щільністю від 1 до 100%! І багато багато іншого! Звичайно, не все бажане вдалося реалізувати, особливо з «Фотошопом-2», але незабаром з'явилися більш досконалі графічні програми, в яких з'явилася можливість працювати на різних шарах, і з часом графічна програма «Фотошоп» досягла такого рівня досконалості, що дозволяла реалізовувати саме неймовірне. Але це трапиться трохи пізніше, а в кінці 1993 року я пробував втілити в життя свої задуми з тією версією програми, яка була тоді. У чомусь мені вдалося домогтися бажаного, в чомусь ні, але я набував той досвід, який мені дозволив потім, вже при наявності більш досконалих графічних програм, домогтися бажаного. Але це станеться в моєму майбутньому, а тоді я продовжував роботу над ілюстраціями до своєї першої книги і над своїми першими картинами, але про це трохи пізніше. А поки повернуся в кінець 1993 року! ..

Ще влітку я зробив своїй фотокамерою «Мінолта», яка у мене була в той час, цикл фотографій Світлани в шубах компанії «Revillon», А також цикл фотографій Світлани в капелюхах з пір'ям. Коли Світлана показала ці фотографії представникам фірми, то вони викликали справжній фурор. Тут же запропонували мені викупити у мене ці плівки, але я відмовився продавати права на свої фотографії. Тоді звернулися до мене з проханням зробити ці фотографії великих розмірів, і в одній фотолабораторії мені зробили роздруківки фотографій розміром 2?3 метра. Якість відбитків вийшло відмінним, і ці фотографії незабаром опинилися в вітринах цієї фірми в Парижі. І ця подія набула незабаром продовження, досить несподіване, особливо для Світлани. У листопаді 1993 року президент фірми «Revillon» запросив Світлану в Париж! Париж був мрією Світлани, і ось таким несподіваним чином її мрія здійснюється! До цього часу термін дії в'їзної візи в США давно закінчився. Як я вже писав раніше, я отримав робочу візу H1, а Світлана, як моя дружина, візу H4, без права роботи. Так ось, Світлана взяла копію своєї візи H4 і відправилася в імміграційну службу міста Сан-Франциско, щоб з'ясувати, що їй необхідно, щоб без проблем повернутися в Сан-Франциско. Вона вистояла чергу в довідкову імміграційної служби і, показавши свою візу H4, запитала про те, що їй ще потрібно, крім цього, для того, щоб повернутися назад. Їй сказали, що, крім H4, їй нічого не потрібно.

Світлана радісна повернулася додому і почала підготовку до поїздки. З нею в Париж полетів і представник фірми «Revillon» в Сан-Франциско, поїздка пройшла дуже вдало, Світлані запропонували бути особою цієї фірми і запропонували підписати з фірмою контракт. Кілька днів в Парижі пролетіли швидко, ми зі Світланою зідзвонювалися по можливості. У той час мобільних телефонів ще не було, точніше - вони не отримали ще широкого поширення. Так що ми спілкувалися зі Світланою тільки тоді, коли вона виявлялася в своєму номері готелю - ввечері, коли поверталася в номер, і вранці, перед тим як вона покидала цей номер. Зазвичай вона мені дзвонила, а я їй телефонував. Її мрія дитинства здійснилася - вона виявилася в Парижі! І при цьому наші нові друзі показали їй Париж таким, яким його мало хто з приїжджих бачив, вона побачила багато з того, що не показують просто туристам і гостям цього міста. Захопленню Світлани не було меж! У Парижі ж Світлана познайомилася наживо і з дівчинкою Елізабет і її братом, які стали першими студентами моєї ментальної школи. Звичайно, малюки були зі своїми батьками, Світлана подружилася і з мамою цих малюків, і ця дружба триває досі. Нагадаю, що дівчинка Елізабет - це та дівчинка, яка була викрадена і яку ми врятували не зовсім звичайним способом, про що я вже писав раніше. Так що знайомство Світлани з цими дітьми послужило підтверджує зворотним зв'язком про реальність наших ментальних дій. І таких підтверджень ставало все більше і більше. Про деякі підтверджень ми дізнавалися з новин, про деякі - коли самі зустрічалися з героями наших ментальних дій. Поступово діапазон наших дій розширювався, але про це трохи пізніше. А поки повернемося до Парижа, У листопаді 1993 року ...

Перше відвідування Світланою Парижа пройшло чудово, але ... її чекав дуже неприємний сюрприз по поверненню в Штати. Її рейс з Парижа був з пересадкою в Нью-Йорку і саме там, Світлана перетнула кордон США. І саме при перетині кордону, її чекав дуже неприємний сюрприз - її зупинили на кордоні! Виявляється, в довідковому бюро імміграційного центру в Сан-Франциско їй дали невірну інформацію, свідомо це зробили або невігласи - вже не мало значення! Її зупинили на кордоні і не хотіли пропускати в країну. Коли Світлана показувала прикордонникам свою візу H4, їй відповідали, що ця віза дає їй право на проживання на території США, але не дає права на перетин кордону! Взагалі-то, повна безглуздість, - людина може жити в країні, але не має права перетнути кордон! Ось такий абсурд в законах США. Це рівнозначно тому, що людина може жити в будинку, але не може пройти через двері! Коли Світлана не прилетів в призначений час, я хвилювався, але не відчував нічого по-справжньому поганого. Коли стало ясно, що Світлани не було на борту літака, на якому вона повинна була повернутися додому, я поїхав додому, так як Світлана могла подзвонити в будь-який момент на домашній телефон. І я не помилився: приїхавши додому, я виявив повідомлення від Світлани про те, що у неї були проблеми при перетині кордону, але все владналося, і що вона летить в Сан-Франциско іншим рейсом. Вона повідомила номер рейсу і час прильоту, і я практично відразу відправився знову в аеропорт. На цей раз все пройшло нормально, її літак приземлився вчасно, і дуже скоро після посадки в проході на виході здалася Світлана. У той час в США, особливо на внутрішніх рейсах, можна було спокійно пройти до відповідної зали прильоту, і при цьому не було ніякого догляду та іншого без (с) Межі, який з'явився після 11 вересня 2001 року. Коли я побачив що йде по коридору від трапа літака Світлану, у мене відлягло від серця! Я вручив Світлані величезний букет темно-бордових, майже що чорних троянд, і ми, радісні, вирушили отримувати багаж. Зі Світланою разом прилетів і супроводжував її представник фірми «Revillon» Роберт, який поміняв свій квиток і допоміг Світлані розібратися в ситуації, що виникла на кордоні. Завантаживши в мій Мерседес багаж Світлани і Роберта, ми покинули аеропорт Сан-Франциско. Підкинувши Роберта до його дому (це найменше, що я міг для нього зробити), ми опинилися вдома.

Вдома нас чекав Роберт (син Світлани), який вже встиг повернутися з занять в приватній школі, куди ми його досить-таки швидко перевели після того, як він деякий час провчився в державній школі (Public school). Рівень освіти в загальноосвітніх школах США виявився дуже низьким (в порівнянні з утворенням в Радянському Союзі, по крайней мере, в той час, коли я вчився в школі). Приватні школи давали трохи кращу підготовку. Я, взагалі-то, був вражений примітивністю освіти в США. Роберт якось показав мені своє домашнє завдання з математики, коли він був в 10 класі школи при 11-річне навчання. Завдання були рівня другого класу радянської школи і були приблизно такими: (5,3 + 4,7)/(2,1 + 7,9) =? Я, звичайно, кілька утрирую ситуацію, але дуже небагато. У чисельнику було по два доданків і в знаменниках теж, і необхідно було видати «на гора» результат. Найсмішніше в усьому цьому те, що всі учні користувалися калькулятором і отримували при цьому РІЗНІ РЕЗУЛЬТАТИ (І їх було багато!), Які записував учитель на дошці, а потім ... а потім ... брав свій калькулятор, і ... отримавши правильну відповідь, заявляв класу, яку відповідь правильний! І написане мною - зовсім не жарт, а приклад уроку з математики в 10-му класі !!! Зате в американських школах вчать напам'ять імена всіх вимерлих динозаврів, справжнісінька дінозавроманія!

Взагалі-то, американську освіту - це тема для окремої розмови. Мені довелося неодноразово розмовляти з вчителями американських шкіл, які зі мною говорили відверто, не боячись того, що я напишу на них донос, що, до речі, дуже вітається в Америці. Наприклад, якщо учень побачив, що хтось курить марихуану, і не доніс про це, то отримає покарання не той, хто курив марихуану, а той, хто не доніс! І це норма поведінки учнів в школах, можна сказати, що Америка - це країна Павликів Морозових! І для більшості американців - це норма поведінки, бо їх так вчать, мало не з пелюшок. Так ось шкільні вчителі, які пропрацювали в школах по двадцять-тридцять років, мені розповідали про те, що, як тільки в одній школі об'єднали дітей різних рас, американську освіту швидко стало погіршуватися. І причина в тому, що, якщо не брати випадки відставання в розумовому розвитку, які присутні у дітей всіх рас, то вчителю необхідно повторити новий матеріал для білих дітей 1-2 рази, для китайців - 3-4 рази, для мексиканців - 5 6 разів, а для чорних дітей - 10-12 разів! І ось учитель повинен повторювати один і той же матеріал по 10-12 разів, поки цей матеріал не засвоїть останній учень! Що найцікавіше, так це те, що в багатьох школах навчаються в основному діти корінних американців, а там, де присутні діти іммігрантів з країн Європи, вони, незважаючи на те, що виявляються в чужої для них мовному середовищі, стають дуже швидко кращими учнями . Так ось, коли мені це розповіли американські вчителі, першим моїм запитанням до них був, а на якій мові вони викладали свій предмет? Виявилося, як ні «дивно», англійською. Тоді я запитав про те, в одному чи приміщенні знаходилися учні під час пояснення нового матеріалу? Виявилося, що в одному! Тоді я запитав про те, чому вчитель повинен повторювати один і той же матеріал по 10-12 разів, якщо для всіх англійська мова рідна, і всі знаходяться в одному приміщенні? Відповідь на це питання вразив мене найбільше! Вчителі, різні люди, різних національностей, в різний час, як в один голос повідомили мені, що в разі, якщо вони не будуть повторювати один і той же матеріал 10-12 разів, їх звинуватять у дискримінації за расовою ознакою, і вони втратять роботу !

Не знаю, як для кого, але для мене все почуте було цілковитим абсурдом! Не має значення, якої раси людина, який колір його шкіри, якої він національності! А має значення лише те, розуміє він чи ні викладається на уроці матеріал? Шкільна програма - загальна для всіх, і неважливо, до якої раси належить даний учень, а важливо тільки його здатність до сприйняття матеріалу! Правда, в американських школах деякий час намагалися виправити ситуацію, розподіляючи дітей в класи, відповідно до їх можливостей. Найбільш здібних дітей визначали в Клас А, середнього рівня здібностей в Клас B, і, за аналогією, - Класи C, F і D. Але дуже скоро відмовилися і від цього, так як в Класах D і F в основному виявилися так звані афроамериканці, а в Класах A і B - в основному діти білих американців. І в силу цього, щоб діти особливо з Класів D і F не відчували себе дискредитованими, все це скасували, і тепер все «щасливі» - діти всіх рас виявилися ОДНАКОВО безграмотність! І, як показує статистика, наприклад, П'ЯТДЕСЯТ ВІДСОТКІВ ВИПУСКНИКІВ ШКІЛ КАЛІФОРНІЇ НЕ В СТАНІ ПРОЧИТАТИ ТЕ, ЩО НАПИСАНО ПО-АНГЛИЙСКИ У ОТРИМАНОМУ ІМІ ДИПЛОМІ ПРО ЗАКІНЧЕННЯ ШКОЛИ!

Взагалі-то, про яку расової дискримінації може бути мова, коли всі діти чують одні й ті ж слова, вимовлені одним і тим же людиною? І якщо дитина не в змозі сприйняти найпростіший матеріал шкільної програми, то це не має до расової дискримінації ніякого відношення. Якщо продовжити в тому ж дусі, то скоро всіх дітей почнуть рівняти по дітях, народженим з синдромом Дауна. І рівняти на підставі того, що діти з цим захворюванням не в змозі сприймати матеріал так, як його сприймають діти без синдрому Дауна, і тому, щоб вони не відчували себе таким чином приниженими і дискредитованими, необхідно, щоб всі діти здобували освіту на рівні, доступному для дітей з синдромом Дауна! Дивно виходить! Права одних відстоюються в прямому і переносному сенсі з піною у рота, в той час як права інших ущемляються за всіма статтями, і, що найцікавіше - це всіх цих правозахисників абсолютно не хвилює! Обмежуються в Америці права всіх дітей, всіх рас, всіх національностей, здатних навчатися, здатних добре і адекватно сприймати інформацію, дітей, наділених здібностями і талантами від природи! І «чомусь» правозахисники їх інтереси не поспішають захищати. Скоро будь-яка людина, що володіє від природи талантами і здібностями, особливо видатними здібностями, буде оголошений соціальними паразитами ворогом народу! І оголошений на підставі того, що інші люди, яких завжди була більшість, особливо якщо говорити про реальну геніальності, НЕ МОЖУТЬ повторити або досягти того, що під силу талановитим, і тому будуть відчувати себе ущемленими і дискредитованими!

 Глава 12. Життя триває-2 + 2 сторінка |  Глава 12. Життя триває-2 4 сторінка


 І БУДУТЬ ХОДИТИ НАРОДИ ПРИ СВІТЛІ твоєму і ЦАРИ - при блиску сяйво твого. 1 сторінка |  І БУДУТЬ ХОДИТИ НАРОДИ ПРИ СВІТЛІ твоєму і ЦАРИ - при блиску сяйво твого. 2 сторінка |  І БУДУТЬ ХОДИТИ НАРОДИ ПРИ СВІТЛІ твоєму і ЦАРИ - при блиску сяйво твого. 3 сторінка |  І БУДУТЬ ХОДИТИ НАРОДИ ПРИ СВІТЛІ твоєму і ЦАРИ - при блиску сяйво твого. 4 сторінка |  І БУДУТЬ ХОДИТИ НАРОДИ ПРИ СВІТЛІ твоєму і ЦАРИ - при блиску сяйво твого. 5 сторінка |  Глава 8. Американська епопея починається |  Глава 9. Народження першої книги та інші пригоди |  Глава 10. Операція «К» та інші пригоди |  Глава 11. Життя триває |  Глава 12. Життя триває-2 1 сторінка |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати