Головна

Дізналися багато корисного за фахом

  1.  E) Кому прийшла в голову ідея зробити дирижаблі на початку FOT, а вона трохи ... того ... безглузда.
  2.  II. Помноживши-е багатозначний. числа на ступінь числа 10.
  3.  III. РЕГІОНАЛЬНА ПРОГРАМА КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ багатоквартирних будинків
  4.  III. Збірка стерильного багаторазового шприца на крафт-папері і набір ліків з флакона.
  5.  III. Характеристика підготовки за фахом
  6.  III. Експлуатація багатоквартирного будинку та суміжні послуги
  7.  V. Файл координат розрахункової багаторічної гідрологічної характеристики водотоку

Це ви самі вирішили або вам хто сказав? А може ви готові переконатися в тому, що вам на роботі перше, що скажуть - забудьте, все чого вас там вчили і слухайте сюди?

І через дві-три тижні ви увіллєтеся в трудовий колектив і будете прекрасно виконувати свої обов'язки. Навіщо тільки потрібно було стільки років втрачати?

Наш з вами суперечка на цю тему буде тривати довго, якщо ми з вами не обіпремося на ключове поняття управління - мета.

Не знаю, написано це в книжках з менеджменту, якщо і написано, то напевно не виділено з безлічі другорядних і третьорядних питань ...

Так ось, якщо ви знаєте, на яку роботу ви хочете влаштуватися, то ви приходите і питаєте, а що я повинен вміти? І все.

І отримавши відповідь - йдете і отримуєте ці вміння. І скільки потрібно часу для отримання, ну найскладніших умінь? Не можу собі уявити жодного виду діяльності, крім, наприклад, водіння надзвукового винищувача, де б ви не вклалися в три місяці. Але це з великим запасом. Насправді вистачить і місяця.

Різні мови програмування за місяць вивчаються легко.

Іноземна мова. Три місяці інтенсивної практики в країні носіїв мови - легко замінюють три роки мовного вузу.

Джек Лондон у своїй книзі "Мартін Іден" - описує напівписьменного матроса, який за два роки самоосвіти став шірокообразованним людиною і легко вступав у суперечку на рівних з провідними філософами свого часу, а зі звичайними власниками вищої освіти йому було просто нудно розмовляти. У вас здібностей менше, ніж у цього матроса?

Типове програмне забезпечення і володіння комп'ютером на рівні секретаря? Два тижні, менше, ніж годині в день. Я сам кількох людей навчив.

Ну що там ще у нас залишилося? Водіння автомобіля. Місяць. При індивідуальних самостійних заняттях набагато менше, разом з правилами.

Та й взагалі, згадайте нормальну студентську практику - три дні на підготовку до іспиту при наявності питань і хорошого конспекту - і легко на четвірку, по крайней, мірою підготуватися.

Всі ці приклади означають тільки одне. Якщо ви точно ЗНАЄТЕ, що вам потрібно, якщо ви ЗНАЄТЕ СВОЮ МЕТУ - то кількість знань, які вам реально необхідні, виявляється дуже і дуже невеликим. І це просто питання одного-трьох місяців.

Є і зворотна стратегія. Якщо мета не знаєте - то чи не збирайте непотрібних знань. Напевно, все яскравіше і зрозуміліше цю думку можна пояснити просто розповівши про себе. Адже якось я до таких думок дійшов? І причому на особистому досвіді.

 Ви навчилися користуватися літературою. |  Як я вчився в школі і в інституті.


 Нервові і психічні хвороби »Изд. «Медицина», М. 1966 р |  Ідеї, ідеї, кругом одні ідеї. |  Компаньйони. |  Халява. |  Примусова праця заборонена. |  І стаття 19. |  Питання про землю. |  Видання офіційне, Держстандарт України, Київ |  Замкнуте коло. |  Гроші. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати