На головну

До теми 18.

1. Бажин Д. А. До питання про розуміння публічності в кримінальному праві // "Російський юридичний журнал", 2011, N 2.

2. Богомолов Д. П., Прохорова М. Л Кримінально-правові заходи охорони здоров'я представників громадськості, в організованому порядку залучаються до діяльності щодо забезпечення правопорядку (ст. 318 КК РФ) // "Російський слідчий", 2010 N 9.

3. Бродневская Я. В. Співвідношення вбивств, скоєних за наймом, та інших посягань на життя людини // "Журнал російського права", 2009 N 11.

4. Григор'єва Ю. В. Особливості проведення виїмки та обшуку у справах про самоправство // "Суспільство і право", 2010 N 2.

5. Дубошін А. В.) Обставини, що підлягають доказуванню у кримінальних справах про злочини, пов'язаних з незаконною міграцією // "Міжнародне кримінальне право і міжнародна юстиція", 2011, N 1.

6. Ідаятов Р. І. Незаконне перетинання Державного кордону Російської Федерації - один з чинників скоєння злочинів терористичного характеру // "Російський слідчий", 2007, N 18.

7. Калдишев А. Н., Миколаїв А. Г. Проблеми розмежування злочинів і адміністративних правопорушень, що відносяться до компетенції прикордонних органів Федеральної служби безпеки // "Російський слідчий", 2010 N 11.

8. Козлов В. Ф. Особливості суб'єктивних ознак складу злочину, передбаченого ст. 322.1 Кримінального кодексу Російської Федерації // "Міграційне право", 2010 N 1.

9. Медведєв Є. В. Спеціальні види наклепу і образи в КК РФ // "Російський суддя", 2009 N 10.

10. Рудий Н. К. Удосконалення кримінально-правових норм про відповідальність за злочини, що посягають на службову діяльність, життя, здоров'я, честь, гідність представників влади, і оптимізація практики їх застосування // "Юридичний світ", 2008, N 10.

11. Суворов А. С. Аналіз соціально-юридичної обумовленості кримінальної відповідальності за підробку або знищення ідентифікаційного номера транспортного засобу // "Суспільство і право", 2010 N 2.

До теми 17. |  До теми 19.

До теми 3. |  До теми 4. |  До теми 5. |  Климова Ю. М. Порушення порядку фінансування виборчої кампанії: аналіз об'єктивної сторони злочину // "Податки" (журнал), 2010 N 1. |  До теми 8. |  До теми 9. |  До теми 10. |  До теми 11. |  До теми 15. |  До теми 16. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати