Головна

Глава 10 Рішучі заходи

- Ви що творите, чорт забирай ?! - Розлючений Купер влетів в головну лабораторію і важким нагальним кроком попрямував до професора Думу. - Хто давав вам наказ підривати руїни старого храму ?!

- Щоб зробити це нам не потрібно було ваше дозвіл, Томас Купер. - Професор іронічно глянув на солдата, чиє обличчя перекосило від роздратування. - Ми всього лише ліквідували об'єкт, який заважає відстежувати двох зайців. Оскільки церква ця давним-давно прийшла в непридатність, нікому завдати шкоди ми не могли.

- Ви не подумали про те, професор, що на місці цього храму могли залишитися цінні артефакти - найважливіші для людства предмети, що мають історичне значення ?!

- Про що ви, Купер? Ніякі відлуння минулого не повинні обтяжувати людство. Ми будуємо Новий світ, тому нам не потрібно нічого, що нагадувало б нам нашу негідне життя.

- Не можна побудувати Новий світ на порожньому місці, потрібна надійна опора!

- Саме її ми зараз і намагаємося побудувати заново, Томас Купер.

Купер роздратовано видихнув, розуміючи, що з професором йому сперечатися абсолютно марно. Старий Дум не змінить своєї думки, аж надто він ненавидить минулий світ.

-Тоді Скажіть мені ось що, професор: чому сигнал радара пропав саме на місці старої церкви?

- Ми не володіємо такою інформацією. Можливо, це просто аномальна зона.

- Чи не думаєте ви, що там можуть перебувати ... - і Купер осікся. А раптом старому заманеться повернути солдатів і прочесати і без того поховану під землю церковцю, щоб остаточно зруйнувати все те, що може бути хоч трохи цінним для людства? ..

- Що там може знаходитися, Томас?

- Ні, професор ... Я про своє. Як проходять спільні тренування солдатів і мутантів?

Старий Дум пожвавився на очах:

- О-о-о! Чудово! Вони ладнають і беззаперечно слухаються, ніяких неабияких випадків зафіксовано не було.

- Дуже добре ... Продовжуйте. - Купер сказав це майже пошепки, потім розвернувся і повільно вийшов з лабораторії. Тривожний холодок пробіг по його спині, через що стало ще важче на душі.

- Дурень! .. - Професор ощирився в кровожерливої ??усмішці і повернувся до радару, який показував місце розташування Алана і Мака. - Вже зовсім скоро доберуться ... На світанку виходимо!

Професор відійшов від радара, сіл перед великим монітором комп'ютера, начепив навушники і натиснув кнопку зв'язку. Через хвилину з динаміків почувся хрипкий переривчастий голос.

- Останній Легіон, ви мене чуєте? Падрайк?

- Та я на зв'язку. Що сталося, старий?

- Приблизно через дві години спостерігаються досягнутий сотого Волта. Я активують всіх наявних чипованних мутантів і переговорю з Купером. На світанку висуваємося.

- Вас зрозумів! Кінець зв'язку.

Дум поклав навушники на стіл, не поспішаючи піднявся і пішов в головну лабораторію, туди, де знаходився найперший мутант, в чий мозок був впроваджений чіп. Він лежав під скляним ковпаком капсули, підключений до безлічі проводів, як і тоді, коли професор вперше представив своє творіння Останньому Легіону і Братству Стали. Дум підійшов і провів загрубілими пальцями по прозорому склу. Рідина всередині капсули, в якій зараз знаходився мутант, світилася слабким блакитним світлом, старий посміхнувся і прошепотів:

- Ну що, ти готовий до війни за Нове життя? .. Ми на порозі Нової Ери, і саме ти допоможеш нам, жалюгідним людям, пізнати істинний сенс існування! - Професор опустив важіль і блакитна рідина почала спішно віддалятися з капсули. Кришка з приглушеним свистом відкрилася, і професор потягнувся до пульта капсули, почав спішно вводити якісь цифри, потім дані.

- Недовго тобі довелося потанцювати з людським свідомістю, на жаль! Ти був пожвавлений для інших цілей ... Я настрою твій чіп на знищення, до ранку чіпи всіх інших чипованних мутантів будуть налаштовані так само. Ми захопимо сотий волт. І якщо раптом добренький Купер буде проти ... Ви-то нам і допоможете!

Нечутний стурбований зітхання почувся в дверях - Шарлотта спостерігала за тим, що робить дідусь з мутантом, з дверного отвору, причаївшись. Професор не почув, а дівчинка, закривши рукою очі, побігла геть від дверей ...

Глава 9 Західне сонце сходу. |  Глава 11 Повернення

Глава 1 Осічка |  Глава 2 Вибір зроблений |  Глава 4 Останній Легіон |  Глава 5 Розставання |  Глава 6 Ера Мутантів |  Глава 7 Випадкова зустріч |  Глава 12 У вас гості |  Глава 13 Напад |  Глава 14 Притулок надійний |  Глава 15 Об'єднання |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати