Головна

Глава 47. Pov Антона

  1.  Глава 40. Pov Антона
  2.  Глава 40. Pov Антона
  3.  Глава 43. Pov Антона
  4.  Глава 43. Pov Антона
  5.  Глава 47. Pov Антона
  6.  Глава 51. Pov Антона

Після ідіотського вечора в школі я відразу ж поїхав до Кирила додому, тому що в залі я його не знайшов.
 Мені обов'язково потрібно було з ним поговорити, у що б то не стало. Ні, лягати під нього я все-таки не збирався, тому що я просто не зміг би це зробити. І справа навіть не в моєму страху і не в тому, що я його не поважаю, зовсім немає. От не можу і все. Це вже як принцип.
 Я тепер точно зрозумів, що потрібно просто поговорити з Кирилом про те, що мене турбує. Не важливо, що він відповість і як далеко мене пошле, я скажу йому все те, про що постійно думаю і піду, якщо він захоче. Це буде правильно, мені набридло псувати нерви і йому, і собі. Я і так вже накоїв дуже багато помилок.
 Під'їхавши до його дому, я зайшов в під'їзд і подзвонив в його квартиру в надії, що Кирило все ж вислухає мене, а не відразу ж викине за двері.
 Однак двері мені відкрила його мати, яка була досить сильно здивована моїй появі тут.
 - Вітаю! Вибачте, що потурбував, але не могли б ви покликати Кирила? - Ввічливо сказав я.
 - Кирюша не прийшов ще, - посміхнувшись мені, вимовила жінка.
 - А де він?
 - Ішов на шкільний вечір. Якщо хочете, можете почекати його у нас.
 - Ні, дякую, я краще на вулиці, - махнувши їй услід рукою, швидко сказав я, збігаючи по сходах вниз.
 Сидіти з його матір'ю і про щось розмовляти, не було ніякого бажання. Краще побути на свіжому повітрі і подумати про все, що лізе в голову. Але якщо думати про все, що мене зараз турбує, то можна збожеволіти. Тому краще подумати над питаннями, які цікавлять мене в першу чергу. Хоча відповіді на них я навряд чи знайду, але все ж.
 По-перше, де зараз Кирило? Адже після вечора він повинен був приїхати додому. Хоча хіба винен? Він вільна людина, і він саме сьогодні зустрів свого знайомого. Цілком можливо, що Кир зараз у Олега ...
 Ця думка мене розлютила, дуже сильно. Розумію, що я повний ідіот, але не можу тримати себе в руках. Кір тільки мій, і нічий більше. Ось тільки він тепер так не вважає ...
 Важко зітхаю і сідаю на засніжену лавку, абсолютно не звертаючи уваги на холод та мороз. Мені потрібно його почекати, просто необхідно. Тому що я вже давно випробував долю і, грубо кажучи, проебал всі дані мені шанси. Я втратив свого хлопчика через свою дурість, страхів і забобонів.
 Я боявся того, що зможу втратити друзів через те, що всі дізнаються про мою любов. Хіба це правильно? Ні, це нерозумно, тому що так я показую те, що не дорожу ним. Мені було важливіше татове стан і друзі, які такими, можливо, і не є. Але, маючи це все, я був щасливий? Хіба я відчував за весь цей час то, що відчував, коли був з Кирилом? Звичайно, ні. Без нього я існую, а з ним я живу.
 І шкода, що я це зрозумів лише тоді, коли втратив його. Втратив назавжди. Чому назавжди? Тому що я не зможу його повернути, а боротися за нього немає сенсу. Звичайно, можна знову вигадати чергову гидоту і утримати його біля себе за коштами шантажу, але я не буду цього робити, тому що це боляче, зраджувати кохану людину, а я це робив мільйон разів. І тепер я зупинюся і залишу його у спокої, тому що розумію, що так буде краще. Звичайно, не для нас обох, але для нього точно.
 Напевно, саме зараз я зрозумів, що люблю його по справжньому, тому і готовий його відпустити.
 Тепер найголовніше просто з ним поговорити і не зірватися через свою ревнощів і вродженого ідіотизму. Просто поговорити і дати йому хоч раз вибрати те, що він хоче сам.
 З моїх думок мене вивело під'їхав таксі і вилізлий з нього Кирило. Хлопець був сильно п'яний, видавала його хода і шалений блукаючий погляд.
 І де так напитися-то встиг ?!
 - Кір! - Голосно крикнув я, скочивши з лави, коли Кирило підійшов до свого під'їзду.
 - О, які люди! - П'яно вигукнув Кирило, розводячи руки в сторону.
 - Нам потрібно поговорити, - впевнено сказав я.
 Бачити Кирила п'яним було не звично, і мене дратувало те, що він зараз дуже задоволений. Адже він пив явно не один, напевно, з Олегом своїм. І невідомо, чим вони там займалися ще ...
 Відчуваючи, що я знову заводжуся, я глибоко зітхнув і, схопивши Кирила за руку, потягнув в свою машину. Розмовляти біля його будинку було нерозумно і не розумно.
 - Відпусти мене, придурок! - Заверещав Кирило, опираючись.
 Однак, зробивши байдуже обличчя, я відкрив двері і, запхав Кирила в машину, заліз сам і швидко рвонув з місця.
 - І ось куди ми їдемо, а? - Зло дивлячись на мене, запитав Кирило.
 - До мене додому.
 - Трахкати мене будеш, га ?! - Прошипів він.
 - Мені не потрібно п'яне колоду піді мною, - хмикнув я.
 Кирило ображено пирхнув і зупинився.
 - Нам потрібно поговорити і все, потім ти можеш бути вільний, - вирішив додати я.
 Кір не відповів. Він лише кинув на мене невдоволений погляд і втупився у вікно.

Приїхали ми досить швидко. Також, мовчки, вийшли з машини, і пішли до мене додому.
 Зайшли в квартиру.
 - І чого ти хотів? - Стягнувши верхній одяг і пройшовши в мою кімнату, сказав Кирило.
 Я мовчав. Стояв, думав і мовчав. Саме зараз в мою голову прийшла воістину ідіотська і можливо дитяча ідея, яку я чомусь захотів здійснити.
 - Я люблю тебе, Кір, - голосно і впевнено сказав я, встаючи на коліна і спостерігаючи за тим, як змінюється в особі Кир.

 Глава 46. Pov Олега |  Глава 48. Pov Кирила


 Глава 36. Pov Кирило |  Глава 37. Pov Антон |  Глава 38. Pov Кирила |  Глава 39. Pov Алекса |  Глава 40. Pov Антона |  Глава 41. Pov Кирила |  Глава 42. Pov Алекса |  Глава 43. Pov Антона |  Глава 44. Pov Кирила |  Глава 45. Pov Алекса |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати