На головну

Заміна служб Ісусовою молитвою

1.  II. Розподіл смуг радіочастот між радіослужбами 1 сторінка
  2.  II. Розподіл смуг радіочастот між радіослужбами 2 сторінка
  3.  II. Розподіл смуг радіочастот між радіослужбами 3 сторінка
  4.  II. Розподіл смуг радіочастот між радіослужбами 4 сторінка
  5.  II. Розподіл смуг радіочастот між радіослужбами 5 сторінка
  6.  II. Розподіл смуг радіочастот між радіослужбами 6 сторінка
  7.  II. Розподіл смуг радіочастот між радіослужбамі 7 сторінка

Милість Божа буди з вами!

Мені все колись. Кілька рядків напишу одначе.

У вас завмерла душа. Наскільки це небезпечно, знаєте з того, що писалося з нагоди колишніх замираний. Тому постарайтеся устати.

За деякими рисами можна вірити, що життя жива; але задоволеності не відчуває. Від чого? - Від того, що ви залишили колишні стояння на молитві. І не ворочаєтеся до них.

Мені здається, що це відступ треба вам замінити чимось, і ось що пропоную.

Всі наші 7 денних служб перекладіть на Ісусову молитву з поклонами. Приклад для цього візьміть - в слідувати арфі, - в кінці обриси правил на кожен день - келійних. Там за кожну службу визначено - число молитов Ісусових, і число поклонів; їх там два ряди, один для ледачих, інший для старанних. Вам би слід було взяти останній. Але як ви немічні, - то можна обрати середній, або більше трохи середнього, і будьте ласкаві собі - написати, скільки молитов - 1) за полунощницю: 2) за утреню; 3) за першу годину, і інші годинник - 3, 6, 9; 4) за обедніцу; 5) за вечірню; 6) за повечір'я; 7) за правило на нього. Головне - число молитов, поклони можна залишити на призволяще - поясні й земні. Робити молитву, стоячи на колінах, - і сидячи, якщо заморити.

Визначивши це, і час призначте, коли виконувати покладене. І потім виконуйте невідкладно.

Стати в серці перед Господом і виконувати. Деякі тропарікі можна на пам'ять прочитувати. На всі служби є такі, як, наприклад, Се жених, і подібні.

Треба, щоб виконання будь-якої служби відгукувалося працею. Протягом дня - і будете часто працю нести для Господа, і радість, думаю, прийде.

Благослови Господи для вас ця праця! Рятуйтеся!

Я поспішаю з перекладом, і до стомлення працюю.

Нужда належить закінчити. Ще потрібно тижнів зо два-три!

Ваш доброзичливець Е. Феофан. 18 січня 1888 р

Про втрату доброго настрою. Книга Емене про смерть |  Знову підпала хвороби. Турботи про Дуні. Про своїх працях і здоров'я

Про своїх працях по ДОБРОТОЛЮБИЯ. Повчання Дуні і про інших предметах |  При посилці книг. Різні відгуки і звістки |  Різні відгуки і звістки про лікування і працях |  Турбота святителя про сирітку і повчання про Дуні. Про писаннях Феодора Студита |  Не треба нехтувати лікуванням |  Збирається до смерті. Турбота про Дуні. Про лікування водою Вревська і про своїх працях |  Передсмертний повчання. марне лікування |  Сюрприз. Сенс хреста полагаемого в руки небіжчика. Прозріння про одужання. Про своє оці та ін. |  Загартування душевна. Повчання про терпіння наклеп. Благословення та ін. |  Небезпека розсіювання. Про своє лікування і про праці |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати