Головна

Про втрату доброго настрою. Книга Емене про смерть

1.  E. Ксарн, розумна Рука Смерті з Наварро.
  2.  Martinika: До речі, я дивилася відео з твоїм останнім виступом))) Ти приголомшливий. Так відіграти "Танець смерті"!
  3.  VII. Людина створена, щоб сподіватися безсмертя
  4.  VIII. Наслідки смерті Сулли
  5.  XXXV. ДЛЯ ЧОГО БУЛА НАПИСАНА ЦЯ КНИГА?
  6.  А) якщо спосіб його застосування створює реальну загрозу настання смерті або розладу здоров'я будь-якої тяжкості;
  7.  Агресія як прояв деструктивного інстинкту: теорія інстинктів життя і смерті

Милість Божа буди з вами!

Напишу вам тільки декілька рядків, тому що часу немає; поспішаю докінчувати св. Феодора Студита.

В останньому листі ви в скиту. Надіюсь, що там усамітнившись добро, ви знову вступили в своє звичайне настрій. Принаймні моє щире вам того бажання. Даруй вам Господи неволю Сталося се не гріха заради якого, відганяє благодать, - а, може бути, сталося, що серце до чого-небудь припала, і взагалі дана собі пільга, сказано: вільно, як солдатам, і увазі, і бадьорість. і напрузі членів тіла. Все це поставило душу в такий стан, як: Ути, утолсте, розширенням, і забу Бога. За це - у! - Як суворо карає Господь! саме тим, що залишає душу собі самій - в негараздів, в яке вона віддала себе, дозволивши собі пільги. Пишу так, але бажано, щоб цього не було. Нехай Господь умудрить вас!

За картку дякую! Так ось яка Дуня. Благослови Господи вчительку і ученицю!

Але ось що. Я вам послав Еменало, в надії, що ви переробите його. Хвороба перешкодила, і заважає вам це зробити. Днями мені не раз доводилося подумати, як би добре мати книжку - про смерть і суд. Це і з приводу повчань св. Феодора, і з приводу некііх листів. На жаль! Як ухитряється ворог відбивати думки про се у всіх майже. А що може бути рятівним їх !! Так ось, - якщо Емене ще в ваших руках, надішліть його. Може бути, скінчивши св. Феодора, що потребують не більше місяця, я здумаю все, що написано у Еменало, передати в листах до кого-небудь.

Коли ж він занадобітся вам, я знову поверну його вам.

Рятуйтеся!

Ваш доброзичливець Е. Феофан. 29 грудня 1887 р

Небезпека розсіювання. Про своє лікування і про праці |  Заміна служб Ісусовою молитвою

Клопоти з Дунею. Ще про доктора Вревський |  Про своїх працях по ДОБРОТОЛЮБИЯ. Повчання Дуні і про інших предметах |  При посилці книг. Різні відгуки і звістки |  Різні відгуки і звістки про лікування і працях |  Турбота святителя про сирітку і повчання про Дуні. Про писаннях Феодора Студита |  Не треба нехтувати лікуванням |  Збирається до смерті. Турбота про Дуні. Про лікування водою Вревська і про своїх працях |  Передсмертний повчання. марне лікування |  Сюрприз. Сенс хреста полагаемого в руки небіжчика. Прозріння про одужання. Про своє оці та ін. |  Загартування душевна. Повчання про терпіння наклеп. Благословення та ін. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати