Головна

Посмертні зустрічі. Підбадьорення і грошова допомога

1.  D. Грошова форма
  2.  D. Грошова форма
  3.  I. Ознайомлення з можливостями програми Access 2000 по створенню запитів за допомогою мови SQL
  4.  А) за формулами Крамера, б) методом зворотної матриці, в) методом Гаусса, г) за допомогою пакета прикладних математичних програм MathCAD (Excel).
  5.  А) розбиття на класи за допомогою відносини.
  6.  Автоколебания в САР. Визначення параметрів автоколивань за допомогою графічних побудов.
  7.  АДРЕСНА ДЕРЖАВНА СОЦІАЛЬНА ДОПОМОГА

Милість Божа буди з вами!

Що у вас? і як вам! Наблизилися більш, або віддалилися ви від врат смертних ?! Що б не було, так буде благословенне ім'я Господа Бога нашого, глибиною мудрості все зробили ви щодо нас.

Стоячи перед брамою смерті, звичайно ви міркуєте і про те, що зараз за ними сретает душа ваша.

Пригадую, що хтось розповідав, що там душу зустрічають все, про яких і яким вона молилася в продовження життя. Як це втішно! Як милостивий Господь до наших душ, що велить веденим їм душам і духам сретать їх, негайно при вступі в невідому ще їм країну !!

Але дійшли до нашого відома і інші зустрічі. Вороги собі сюди ж подстревают, - і ніби не відстають від душі, всіляко бентежачи її, ізблізя або видали, поки не вступить вона в браму Божі. Так зміцниться душа вірою мужньо і не боязненно споглянуть на них - немічних. Як прах розвіває їх душа, вірою і надією озброєна. Відозви до Господа, як стріли молнійних вражають. І зникають.

До душі сильної не можуть вони підступити, і видали будують страховиська, і галасливі споруджують голоси, щоб похитнути віру і затьмарити надія несподіванки.

Але влада ніякої не мають. Тут же ангели Божі дотримуються душу. Все вирішує суд Божий милостивий.

Зігрівати сильніше віру в Господа Спасителя нашого і надійтеся на Нього. У ці знаряддя одягнувшись, не доступні будете ворогам. Духовні розташування, вкорененние в серці своєму, теж що гази в аеростатах. Негайно захоплять душу вашу горе, і ворогам не встигнути за нею.

Нехай Господь благословить шлях вам!

Це пишу про випадок. На ділі ж у мене є впевненість, що ви житимете.

І благослови Господь пожити вам!

Я здоровий - абсолютно. Тепер у вас потреб купа. Посилаю вам трохи грошей. - Вони йдуть в іншому пакеті.

Рятуйтеся!

Ваш прочанин Еп. Феофан. 17 червня 86 р

Благожеланія і розраду болять |  Продовжує хворіти - про артосі та ін.

З питання про прийняття схими |  Про промислітельного відібрання духовних втіх |  Після отримання шалі. Про схимі. Відповідь на запрошення до Воронежа. Про письмових працях і про здоров'я |  Про гроші відданих у борг і ін. |  Яка готується до схимі. Латинські погляди на молитву |  Прийняла схиму - повчання про увагу та молитві. Про переведення Франциска де Саля і про Невидимою лайки. Про своє здоров'я і про гроші |  повчання схимниця |  Ухилення від відвідувачів на Вище. Книга авви Дорофея. Повчання про ході духовного життя. Про пр. Серафима |  Роз'яснення про духовний прогрес. Про їжу. Про Афонських старців. Повчання про переведення книги Фр. де Саль та про Невидимою лайки |  Повчання очікує смерті. Цілющі грязі. новий архієрей |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати