На головну

Повчання очікує смерті. Цілющі грязі. новий архієрей

1.  F. Новий максимум цін супроводжується збільшенням обсягу, аналогічно точці А. Продовжуйте утримувати позицію на підвищення.
  2.  Альміра, Нідерланди: новий місто
  3.  Апельсиновий сік Minute Orange
  4.  Архієрейський Собор Руської Православної Церкви 2000 року - найважливіший етап історії Російського Православ'я.
  5.  Атмосферне повітря і озоновий шар як об'єкти правового регулювання.
  6.  Б) метиленовийсиній;
  7.  банановий КОЛО

Милість Божа буди з вами!

Я все думав, що хвороба ваша не така велика, а тепер бачу, що ви боліте не на жарт.

Даруй вам Господи терпіння, і допоможи повстати з одра цього!

Ви збираєтеся на той світ. Добре! Благослови, Господи!

Бажаєте чути щось в напуття. І радий би наговорити вам стільки, щоб ви заморити читаючи. Але що сказати, коли дорога та сокровенна. Загальна ж ведення про неї звичайно вам відомо. Шлях цей раз тільки всяким випробовуваний, тому до часу цього випробування невідомий ніким в подробицях, освітлений одначе для нас вірою нашою святою. Відтворення все чаемое в свідомості, - і стійте в тому, зважаючи на Господа, що пройшов попереду нас цією дорогою, і всіх після того сретающего вступають на нього. Умийтесь сльозами покаяння, одягніться в благопомишленія і розташування Господу приємні і стійте так, перед дверима входу цього, поки почуєте: Варвара - гряди!

Читайте Євангеліє, і з батьківських книг, що пригадаєте найкращого, св. Єфрема. Він часто молитовно звертався до першої години смертному.

Я не розумію, від чого ви стривожились ви говорінням. Якщо говорите ви хороше, то це, - як сказав хтось, не пам'ятаю, - то ж, що мовчання. Про Бога і діла Божі слід говорити немолчно, - все ж інше пропускати без уваги. Мовчання тільки про останній обов'язково.

Євангельську історію пришлю, разом з "невидимої боротьби", яка скінчилася друкуванням, - переглянута остаточно із зазначенням помилок, і чекає.

Коли перечитував - лайка, - прийшла охота взятися знову за припинений переклад подібної ж книги, як я писав. Мені дуже бажано її довести до кінця; але лінощі, льон ... льон ...

Сусідка! Пам'ятайте цілющі грязі, коли почуєте про подібні промовах, і про обвеселеніі духовному від виливу в душу вина благодаті Святого Духа! - І дякуйте її!

На Воронезьку кафедру - хтось Веніамін. Не знаю його; але кажуть, що він дуже хороший Владика. Так буде дух його мирний до вас!

Благослови вас, Господи! Нехай Господь дасть вам фортеця Господь, і нехай благословити вас світом! Рятуйтеся!

Ваш прочанин Еп. Феофан. 5 червня 86 р

Роз'яснення про духовний прогрес. Про їжу. Про Афонських старців. Повчання про переведення книги Фр. де Саль та про Невидимою лайки |  Благожеланія і розраду болять

Духовне улаштування при Ісусову молитву |  Тиху пристань. Дзюркотливий струмочок і надійний сторож |  З питання про прийняття схими |  Про промислітельного відібрання духовних втіх |  Після отримання шалі. Про схимі. Відповідь на запрошення до Воронежа. Про письмових працях і про здоров'я |  Про гроші відданих у борг і ін. |  Яка готується до схимі. Латинські погляди на молитву |  Прийняла схиму - повчання про увагу та молитві. Про переведення Франциска де Саля і про Невидимою лайки. Про своє здоров'я і про гроші |  повчання схимниця |  Ухилення від відвідувачів на Вище. Книга авви Дорофея. Повчання про ході духовного життя. Про пр. Серафима |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати