Головна

Про Рое Меддок

Слова Фреда, доктора з Нью-Йорка

Що за хлопець цей Рой? Хм, якщо ми скористаємося найпростішим способом для опису зрозумілою мовою, то найбільш підходящим буде «соціальне відхилення» *.

Я не дивлюся на нього з висока, але якщо перед нами один з тих, хто приймає наркотики, ми не можемо допомогти йому, але в той же час засуджуємо його, чи не так? Але тут трохи інший випадок ... він просто випав з товариства.

Коли він був молодий, то постійно страждав від безлічі хвороб і постійних травм, так що він часто бігав по лікарях цього району. Але більшість ран він завдав собі сам.

Рой з самого початку був безрозсудним хлопцем, і навіть зараз він ніколи не думає про наслідки своїх дій. Як би вам сказати? Коли йому було холодно, він розвів багаття прямо в будинку, і мало не загинув тоді в пожежі ... Ось такий він неймовірний чоловік. І я сподіваюся тільки, що це приклад - самий незвичайний з випадків з ним.

Він виразно належить до категорії людей, яких ми називаємо «покидьками» - але мені здається, він ще не опустився на саме дно. Він просто кидається робити щось, до того як зважить всі за і проти, ось і все. Але боюся, він взагалі не здатний на аналіз наслідків своїх дій. Рой просто занадто відірваний від навколишнього світу ... Я завжди відчував це.

Як персонаж з поганого фільму, він зациклений тільки на те, що відбувається в даний момент. Для нього не існує минулого і майбутнього. Йому достатньо всього однієї хвилини слави, такий вже Рой.

Чи може він ще почати все з початку? Я не можу цього знати, але і мені не цікаво.

Однак, я дещо чув від мого помічника - якщо розглядати Роя як героя фільму, то повинен існувати хтось, хто зможе стати його єдиною «публікою» і «другим актором». Якщо він зустріне цього особливого людини, який зможе зрозуміти його, то тоді, може бути ...

* Покидьки суспільства, грубо кажучи

Про сім'ю Рунората

Слова «Вино», вбивці

- Алло ... о, це ти, Лак? Ти не так вже й часто нам дзвониш ... Ах, я дуже радий. Як поживають братик Кейт і інші? А, ось як. Ну, це дуже важливо.

- Хм? Рунората? Сім'я Рунората з Нью-Джерсі?

- А-а, я щось чув про них.

- Що це за хлопці? Хм ... Їх організація була заснована людиною на ім'я Балторо Рунората з першого покоління, і у них на чолі стоїть тільки одна людина, як в королівстві. Насправді, в самій родині виникають постійні конфлікти на цьому грунті. При такому розкладі, Балторо і його кращі командири легко можуть придушити будь-яку конкуренцію. З точки зору організації влади, інші як кошенята проти лева. Ні, я повинен сказати, як миші.

- Почекай, почекай, це ваша сварка ... вона з Густаво, якому доручили вийти на сцену Нью-Йорка, або Бегг, що відповідає за виробництво і розповсюдження наркотиків? .. Ні-ні, я ніколи не зустрічав його перш, просто до мене доходило чимало чуток про цього хлопця, Бегг. Подейкують, що він насправді чарівник, і крім того безсмертний ... Забавно, правда? Ха-ха-ха!

- Що з цим хлопцем?

- Бачу. Я зрозумів. Не важливо, що я ... до того, як я сяду на «Flying Pussyfoot», ви просто зобов'язані боротися. Тоді, будь ваш ворог левом, або чарівником ...

- Я змушу цих трьох мишей поважати магічну силу. Коли ти борешся з демоном з легенд, тобі потрібен герой! Іншими словами, я.

- Заспокойся, герой в казці обов'язково здобуде перемогу. Так що...

- До тих пір, поки я приїду, ви повинні вижити!

Про сім'ю Дженоард |  Про компанію інформації

Про трьох братів сім'ї Гандор |  сім'я Гандор |  наркоман |  сім'я Рунората |  Придбання 1 сторінка |  Придбання 2 сторінка |  Придбання 3 сторінка |  Придбання 4 сторінка |  Придбання 5 сторінка |  Придбання 6 сторінка |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати