Головна

Про сім'ю Дженоард

1.  III. Кодекс законів про шлюб, сім'ю і опіку 1926 р
  2.  Благословення надійшов на нове місце служіння з інструкцією з благочестям. Відповідь про сім'ю і про вибір духівника
  3.  В особняку Дженоардов
  4.  ВАЖЛИВЕ ПОДІЯ В СІМ'Ї ГРАФА Т. НА БАЛКОНІ У Наль. ЗАПОВІТ пастор
  5.  ВАЖЛИВЕ ПОДІЯ В СІМ'Ї ГРАФА Т. НА БАЛКОНІ У Наль. ЗАПОВІТ пастор
  6.  Бачачи побутову улаштованість свою дитину в сім'ї,
  7.  ВИНИКНЕННЯ СІМ'Ї. ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ У СІМ'Ї

Слова особистих сомельє * і шеф-кухаря

- Наша нова леді дійсно дивовижна, ти так не думаєш? До сих пір я все ще не зрозумів, що не опинилися ми в кінофільмі чи в книзі.

- І все-таки, це і правда дивно, ах ...

- Чому?

- Глава сім'ї Дженоард така молода дівчина!

-... Вірно. І це робить те, що відбувається ще більш неймовірним. Подивіться на цей особняк і на стан міс Дженоард. Навіть не всякий мільйонер може дозволити собі таке. А всередині знаходиться світ, який ми ніколи не зможемо зрозуміти чи навіть уявити, чесне слово. Для дівчинки, однією з людей вищого суспільства, стати господинею дому - це здається абсолютно нормальним, і в той же самий час неймовірно. Це правда, я дійсно так думаю. Це як в Білосніжку, про таке життя часто пишуть в казках.

- Здається, ти трохи перебільшив.

- Невже? Тоді до них додаси літнього керуючого, який вже тридцять з гаком років на цій посаді, і ту покоївку, вони обидва дуже добрі і ввічливі до нас. До цього, більшість багатіїв, з якими я зустрічався, були вельми зарозумілі.

- Тут до мене не ставляться упереджено, хоча я і азіат.

- Можливо, в цьому у багатьох люди перевага над іншими! Або вони просто не знають, як і життя бідняків. Ах, не звертайте уваги, це просто скромне і неосвічене думку звичайних слуг.

- Але ж це не природно для товстосумів?

- Вірно! Господарі не повинні бути добрими. Абсолютно точно. Але саме це мене і турбує. Як би через наївність нашої леді, ніхто не поранив молоду принцесу потворністю людської натури.

- Ти занадто багато уявляєш собі. Ця дитина сильніше, ніж ми думаємо!

- Вона? .. Дівчинка і правда сильна. Вона спроможна і рішуча, якщо брати до уваги її лагідний характер.

- А ще вона дуже мила! Без сумнівів, в майбутньому міс Дженоард стане справжньою красунею!

- Як прекрасна принцеса з казки ... Ха-ха!

* Сомельє - виночерпий, дегустатор вин

Про трьох братів сім'ї Гандор |  Про Рое Меддок

Про компанію інформації |  сім'я Гандор |  наркоман |  сім'я Рунората |  Придбання 1 сторінка |  Придбання 2 сторінка |  Придбання 3 сторінка |  Придбання 4 сторінка |  Придбання 5 сторінка |  Придбання 6 сторінка |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати