Головна

глава 34

Переклад: MoonNatalie

- Весь часник і травичку прибрав? - Запитала я Кістки, коли він увійшов в парадні двері. Мені спало на думку, що, якщо не брати до уваги часник, зараз я говорила як підліток, який намагається вичистити будинок після великої вечірки, поки не повернулися батьки.

- Далеко, - відповів Кістки. - Трохи відлетів з ними і скинув в озеро. Або вони потонуть, або у якогось щасливого малого буде великий рибальський день.

Я вже вичистила себе досить, щоб здерти шар шкіри, вже не кажучи про залишився смороді трав, і викинула одяг, стикається з ними. Я була настільки готова, наскільки було потрібно.

- Добре, - сказала я, подивившись на Кістки, Менчереса і Кіру. - Час піднімати мертвих.

Я вийшла на ганок і подивилася вгору на небо в спробі очиститися від думок. Зірки в провінції дійсно були набагато яскравіше, ніж в місті. Однак я прийшла сюди не захоплюватися симпатичними мерехтливими вогниками. Я повинна була помістити над своєю головою великий надприродний знак «Ласкаво просимо», викликаючи ті самі істоти, від яких протягом минулих кількох тижнів намагалася позбутися. Незважаючи на те, що я була в малонаселеній місцевості, я знала, що мертві поруч. Відсутність людських голосів, бомбардують мій розум, полегшило мені зосередження на відчували в повітрі гулі, який не мав ніякого відношення до трьох вампірам, що приєдналася до мене на ганку. Це було щось інше, що прибуває з-під землі.

Я закрила очі, намагаючись уявити сліди спектрального світла, який я побачила, коли інша сторона могили вперше відкрилася мені в Новому Орлеані.

Щось подібне мурашок протанцювати по моїй шкірі, але мені не було холодно, і я не боялася. Я була спокійна, бо знала, що вони близько.

Ідіть сюди, подумала я, шукаючи їх силою, що причаїлася в моїх венах. Сюди.

Позаду мене Кіра видала шипіння, а Кістки спокійно сказав:

- Четверо тільки що з'явилися, мила.

Я не відкрила очі, але посміхнулася тим, хто прийшов, щоб вони знали, що їх тут вітають, і продовжила нарощувати в собі силу. Раніше я мала злитися, боятися або відчувати біль, щоб активізувати силу, запозичену у Влада і Менчереса, але зараз було по-іншому. Спокій волало до жителів могил, а не киплячі емоції.

- Ще п'ять, - сказав Кістки. В його голосі прозвучало запитання, на яке я не відповіла вголос. Ні, я не закінчила. Їх було більше поблизу. Я відчувала їх.

Холод подув в теплому літньому повітрі. Чи не льодовий. Приємний, як поцілунок морозу на розпаленому лихоманкою лобі. Я запросила його підійти ближче, і запрошення було прийнято: прохолода охопила мене з повільною, солодкої летаргією. Вона росла в мені, переконуючи випустити себе назустріч. Я не боролася з нею, а здалася, дозволяючи повністю влаштуватися в мені.

- Ще вісім, - майже прогарчав Кістки.

Я чула його, але все ж не відповіла, падаючи в білу порожнечу, яка долучилася до самої моєї серцевині. Чим більше я дозволяла своєму страху, горя і напрузі вислизати з мене, тим сильніше зростав цю кулю всередині, замінюючи ці емоції холодним блаженним небуттям. Це було таке полегшення дозволити своєму тягаря впасти до землі, де його ковтала заспокійлива біла порожнеча. Як я могла так довго триматися під вагою цього болю? Тепер, коли вона, нарешті, пішла, я відчувала, що можу літати.

Кістки сказав щось ще, але я не розчула його цього разу. Спокій хвилею за хвилею накочувався на мене, ізолюючи від усього, крім прохолодною, заспокійливої ??тиші в мені. Це було блаженство. Це була свобода. Я впивалася ними, не бажаючи, щоб вони коли-небудь закінчувалися.

Нитка простяглася в мою свідомість, тягнучи мене назад. Голос Кістки звучав грубо від тривоги. Він прогнав частина красивого небуття, замінюючи його занепокоєнням. Там, де я перебувала, було так мирно і спокійно ... але мені не подобалося чути його голос таким.

Його голос пролунав знову, більш наполегливо цього разу. Горе, подібне мішкам з піском, навалилося зверху, утримуючи мене від тієї паряться звільняє порожнечі. Воно формувало шлях, яким я йшла, з кожним кроком навалюючи на мене кожну болючу емоцію, яку я відпустила перш, але я не обернулася. Кістки був в кінці цієї дороги. Це було найважливіше блаженного безпліддя позаду мене.

Раптово у мене був вже більше ніж його голос. Його особа манячіло в декількох дюймах від мого, темні брови зійшлися в суцільну лінію, поки він все голосніше вигукував моє ім'я, а його сильні руки трясли мене за плечі.

- Я тут, нема чого кричати, - пробурмотіла я.

Кістки закрив на мить очі, перш ніж заговорити знову.

- Ти зблідла як крейда, а потім впала на підлогу. Останні десять хвилин я кричав твоє ім'я, намагаючись пробудити тебе.

- О. - Я притулилася щокою до його обличчя. - Вибач.

Відчувши вологість, я торкнулася щоки, а потім подивилася на рожеві блискучі крапельки на своїх пальцях.

Сльози.

- Я плакала? - Дивно. Я не пам'ятала, що мені було сумно.

- Так, - прохрипів Кістки. - Плакала і одночасно посміхалася.

Емм. Це здавалося злегка моторошним.

- Спрацювало? - Я пам'ятала, як він випалював числа, але не знала, як і раніше чи ті примари тут. Я лежала на підлозі ганку, а тіло Кості закривало більшість того, що мене оточувало.

- О, до біса добре, - відповів він. Потім він відхилився назад, піднімаючи мене з собою. Інша частина ганку і навколишнє галявина постали перед моїми очима.

Я мало не задихнулася, коли побачила дюжини і дюжини прозорих фігур, що вишикувалися в лінію навколо нашого будинку. Я ледь могла розібрати всі їхні обличчя - так багато їх парило поруч один з одним. Боже милостивий! Виглядало все так, ніби я повернулася в Новий Орлеан. Як це було можливо? Я викликала тільки п'ять привидів минулого разу, коли пробувала з Владом, але ж тоді ми були на кладовищі. З глузду з'їхати можна!

- Вони - ті Залишки, про які ви, хлопці, говорили? - Схвильовано запитала Кіра.

- Ні. - Здивування все ще відчувалося в моєму голосі. - Вони звичайні примари.

Одна з туманних фігур підпливла ближче по галявині на наше ганок.

- Кет!

Потрібна була секунда, перш ніж неясні риси зміцнилися, сформувавши особа, яка я дізналася.

- Привіт, Фабіан, - сказала я, намагаючись розігнати його занепокоєння жартом. - Бачу, ти отримав мій поклик.

Він простягнувся, і його пальці пройшли крізь мою щоку.

- Твої сльози подібні нитки, що тягне мене до тебе, - сказав він.

Хіба не іронічно? Кров піднімала і управляла Залишками, але, можливо, сльози робили те ж саме з примарами. Вони, мабуть, було чимось на зразок універсального символу.

На кладовищі з Владом у мене йшла кров, я була сердитою, пригніченою і сумною, але тоді я не плакала. Все ж десять хвилин насолоди тим спокоєм всередині мене вкупі зі сльозами, і тепер у мене на галявині справжня армія привидів.

- Я в порядку, - сказала я Кістки і Фабіану, так як вони обидва спостерігали за мною зі стурбованими виразами. - Правда, - додала я. - Тепер, коли у нас хороша натовп, давайте зробимо це.

Я встала і підійшла до краю патіо, який височів над тим місцем, де натовп привидів була гущі, хоча, судячи з шелесту, що лунали позаду, біля краю дерев, їх прибувало ще більше.

- Спасибі, що прийшли, - сказала я, намагаючись звучати впевнено. - Мене звуть Кет. Є дещо дуже важливе, про що я повинна вас попросити.

- Здрастуй, пані, - пробасив невизначено знайомий голос. - Не думав, що побачу тебе знову.

Я підняла голову до примарі, замельтешілі між іншими у напрямку до передньої частини групи. У нього були сивіючі каштанове волосся, живіт бочонком, і він, очевидно, довго не голився перед тим, як померти. Як би там не було, щось в ньому розворушив мою пам'ять. Де я бачила його раніше ...?

- Уїнстон Галлахер! - Вигукнула я, дізнаючись першого зустрінутого мною примари.

Він кинув розчарований погляд на мої порожні руки.

- Ніякого спирту? Ах ти жорстока, викликала мене сюди без крапельки палива.

Ніколи не кажіть, що щось, настільки ж просте як смерть, може вилікувати від алкоголізму, нешанобливо подумала я, згадуючи весь той спирт, який привид примусив мене випити в ніч нашої зустрічі. Потім мої очі звузилися, і я прикрила рукою промежину, коли побачила, що там зупинився погляд Вінстона.

- Навіть не думай полтергейст з моїми трусиками знову, - попередила я його, додавши більш гучним голосом: - Це і інших стосується.

- Це той ублюдок? - Кістки почав спускатися вниз по ганку, тоді як Уїнстон позадкував. - Іди сюди, ти, підлий маленький-

- Кістки, не треба! - Перервала я, не бажаючи, щоб він почав використовувати слівця, що можуть образити інші не-цілком-живих, присутніх тут.

Він зупинився, кидаючи останній лютий погляд на Вінстона, і одними губами вимовив «Ти. Я. Екзорцист », перш ніж повернутися до мене.

Я похитала головою. Вампірський терріторіалізма. Почуття доречності у нього не буває.

- Як я вже сказала, є дещо дуже важливе, що ви повинні зробити. Я шукаю упиря, який намагається почати війну серед немертвих. З ним буде ще дуже багато інших оскаженілих упирів-вампіроненавістніков.

Це буде складне завдання, але якщо Марі знайшла Грегора через привидів, не маючи жодного натяку, в якій частині світу він може виявитися, то я повинна зуміти знайти Аполліон набагато швидше з тим, що я знала.

- Відправляйтеся на лей-лініях, - сказала я, відчуваючи себе подібно сплюндровану версії генерала Петтон, гуртуючого свої війська. - Розкажіть своїм друзям та підключіть їх до полювання. Обшукайте все більші похоронні бюро, які межують з кладовищами. Знайдіть низькорослого упиря з чорним чубчиком, що носить ім'я Аполліон, а потім тут же повертайтеся, щоб розповісти мені, де він.

- Чи не тобі, мила, - тут же сказав Кістки. - Фабіану. Скажи, щоб вони повідомляли Фабіану, а він вже буде передавати тобі.

Хороша ідея. Я покладалася на силу Марі досить, щоб вірити, що кожен привид, з яким я особисто поговорила, не зрадить мене, але я ж вербувала і інших, тих, з ким ніколи не зустрічалася. Немає потреби, щоб цей план вийшов нам боком і привів Аполліон до мене, а не навпаки.

Я жестом вказала на примари поруч зі мною.

- Зачекайте. Повідомляйте Фабіану, моєї правій руці. Він залишиться тут, тому ви зможете його знайти.

Фабіан випнув груди під час моєї декларації, і сяюча усмішка осяяла його обличчя. Я помістила свою руку там, де було б його плече, зустрічаючи погляд кожного примари.

- Тепер ідіть, - прискорила я їх. - Поспішайте.

глава 33 |  глава 35

глава 23 |  глава 24 |  глава 25 |  глава 26 |  глава 27 |  глава 28 |  глава 29 |  глава 30 |  глава 31 |  глава 32 |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати